Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 56
  1. #16
    Εγγραφή
    05-02-2008
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    147
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    46820/4450
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Συμφωνώ και εγώ με τους προλαλήσαντες.

  2. #17
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    1.372
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Μετά από αίτηση στη forthnet πήραν από ΟΤΕ για προσφορά στα 40,58 double play 24 μαζί με το OTE TV με full pack και επιπλέον 10€ έκπτωση σε μια γραμμή Cosmote της οικογένειας και άλλα 10% έκπτωση σε όλες τις γραμμές Cosmote της οικογένειας . Συνολικά μου βγαίνει (μετά των εκπτώσεων ) 22€ το μήνα για full pack. Αύριο που θα έχω περισσότερες πληροφορίες θα ενημερώσω .
    The 3 most dangerous things in the world are a computer technician with a software patch, a programmer with a screwdriver and a customer with an idea....
    Εγκατάσταση Ubuntu και Joomla

  3. #18
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    29.90 ευρω

    και σου προσφερει

    1. Γρήγορο internet έως 24 Mbps, για να σερφάρεις απεριόριστα με υψηλές ταχύτητες
    2. Τηλεφωνία για μέγιστη οικονομία:
    Απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά, για να μιλάς δωρεάν με όλη την Ελλάδα
    Κλήσεις προς κινητά με απλή, αστική χρέωση και κέρδος τουλάχιστον 8€ ανά ώρα ομιλίας
    3. Τηλεόραση με περισσότερα από 250 κανάλια για θέαμα κάθε στιγμή, για όλη την οικογένεια (θυμιζω ειναι το Nova Start pack)

    Με Nova 3Play, απολαμβάνεις ποιοτική τηλεόραση με περισσότερα από 250 κανάλια:

    Αγαπημένες ταινίες, σειρές που ξεχωρίζουν, ψυχαγωγικά μαγκαζίνο και ένα ανατρεπτικό talk show με την υπογραφή του Λάμπη Ταγματάρχη και της παρέας του, θα προσφέρουν περισσότερες... "life" επιλογές διασκέδασης, καθημερινά από το Novalifε

    Νέες ξένες σειρές, αλλά και βραβευμένες σε νέους κύκλους επεισοδίων

    Τα καλύτερα και ποιοτικότερα ντοκιμαντέρ στον κόσμο

    Καταπληκτικά παιδικά από διεθνούς φήμης κανάλια

    Αθλητικά, ειδησεογραφικά, μουσικά, lifestyle αλλά και όλα τα μεγάλα ελληνικά κανάλια!

    Πάνω από 200 ελεύθερα κανάλια και 70 ραδιοφωνικά προγράμματα απ’ όλο τον κόσμο



    ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ Novacinema & Novasports ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΕΩΣΗ.



    ΔΩΡΑ

    Εξοπλισμός Nova και εγκατάσταση
    εξοπλισμού συνολικής αξίας 149€
    Δορυφορική κεραία/Δίσκος
    2 μήνες Nova HD
    1 μήνας Nova Adult Pack
    ADSL2+ Wi-Fi Router
    50 SMS/μήνα προς κινητά από PC ή Tablet
    Αναγνώριση Κλήσεων
    Ψηφιακές Ευκολίες

    με εξτρα χρεωση

    5 απο 10 ευρω ανα μηνα

    Κλήσεις προς όλα τα κινητά
    για επικοινωνία χωρίς περιορισμούς σε απίστευτη τιμή!

    19.90 ευρω ανα μηνα

    Κανάλια Novasports
    Όλα για την ομάδα σου! Ζήσε έντονες στιγμές με την αγαπημένη σου ομάδα σε όλα τα αθλήματα, στις μεγαλύτερες αθλητικές διοργανώσεις που δεν θες να χάσεις!

    15 ευρω ανα μηνα

    Κανάλια Novacinema
    Ζήσε πρώτος μοναδικές πρεμιέρες, εκπληκτικές ταινίες και σειρές από τα μεγαλύτερα studios του Hollywood & απόλαυσε κάθε λεπτό κινηματογραφικές στιγμές, για όλες τις προτιμήσεις και για κάθε διάθεση.

    7 ευρω ανα μηνα

    Απεριόριστες διεθνείς κλήσεις
    Απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά σε 50 χώρες!

    15 ευρω ανα μηνα

    Novasports 1
    Απόλαυσε αθλητικό θέαμα από τις μεγάλες αθλητικές διοργανώσεις που δεν θες να χάσεις, με όλα τα ντέρμπυ της Super League ΟΠΑΠ, τουλάχιστον 3 από τους 9 αγώνες ζωντανά και 3 σε παράλληλη ζωντανή σύνδεση!

    10 ευρω ανα μηνα

    Novacinema 1
    Ζήσε μεγάλες πρεμιέρες του Hollywood πριν την προβολή τους σε οποιοδήποτε άλλο κανάλι και βραβευμένες σειρές, λίγο μετά την προβολή τους στην Αμερική!

    10 ευρω ανα μηνα

    VDSL έως 50Mbps
    Με VDSL από τη Forthnet αλλάζουν όλα όσα ξέραμε για το internet!

    για ριξτε μια ματια στην ιστοσελιδα τους

    και προσοχη στα μικρα γραμματα...

    http://www.forthnet.gr/ServicesBaske...aspx?a_id=6208

    http://www.forthnet.gr/media/3play/n...-list-2013.pdf
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 19-02-14 στις 02:10.

  4. #19
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Με ενημέρωσαν πρόσφατα στο κατάστημα για μία προσφορά, +2,5 ευρώ τον μήνα στο double play μου(αστική χρέωση σε κινητά) με επιλογή δωρεάν κινητά ή start pack. Εγκατάσταση δωρεάν αλλά εξοπλισμός ντούκου(ευτυχώς είχα από παλιότερη προσφορά).

    Είχε και σε αυτό δώρο τα HD για δύο μήνες και το Adult pack για έναν, βέβαια μου ήταν άχρηστα λόγω παλιάς τηλεόρασης και χρήση internet για τις άλλες ανάγκες.

    Με λίγα λόγια ήθελαν να χώσουν στην προσφορά αυτή και υπάρχοντες πελάτες και τουλάχιστον εμένα κατάφεραν να με ψαρώσουν, δεν είμαι τόσο τσακάλι όσο πολλοί εδώ μέσα

    Δεν το συζητάω για novaspot και novacinema, ξεφεύγει πολύ η τιμή, ούτε για αστείο. Επίσης θεωρώ γυφτιά εν έτη 2014 να θεωρείτε extra το HD και τέλος, επιτέλους σταμάτησαν το 70άρι για το στήσιμο της κεραίας λες και έσκαβε χωράφι Αύγουστο μήνα ο μάστορας.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #20
    Εγγραφή
    24-01-2014
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    σαν συνδυαστικό πάκετο με ιντερνετ και τηλεόραση τώρα που έχει και δωρεάν δορυφορικό πιάτο και εγκατάσταση θα το βάλω γιατί πλέον στα αθλητικά βαρέθηκα να πάω 3 φορές την εβδομάδα σε καφετέριες για να βλέπω ποδόσφαιρό ή μπάσκετ . Δίνει και nova go δωρεάν σε αυτό το πακέτο για να το βλέπω και όταν δεν είμαι σπίτι?

  6. #21
    Εγγραφή
    18-04-2013
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Την εγκατάσταση την έδιναν δωρεάν από πριν, δεν είναι έξτρα, (αν και είναι σημαντική διαφορά σε σχέση με οτε τα 100 ευρώ που γλυτώνεις), το έξτρα είναι ότι παίρνεις τον αποκωδικοποιητή τσάμπα, οπότε γλυτώνεις άλλα 50 ευρώ σε σχέση με πριν.

  7. #22
    Εγγραφή
    09-01-2014
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Είναι καλή η τιμή κατά την γνώμη μου για να γλυτώσεις από την σαβούρα των ελληνικών ελεύθερων καναλιών.
    Αντί για 25 που θες για τηλέφωνα και ίντερνετ, δίνεις 30 και έχεις να δεις κάτι αξιόλογο στην τηλεόραση.

  8. #23
    Εγγραφή
    08-09-2011
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    απεριοριστα σταθερα και 5 ωρες για κινητα και 8 mbps (γιατι μενω σε κωλοπεριοχη) και βλεπω οποια ταινια θελω οποτε την θελω σε full hd καθως και τα περισσοτερα αθλητικα γεγονοτα (αυτα που με ενδιαφερουν) απο την Ελλαδα και τον υπολοιπο κοσμο τις περισσοτερες φορες σε hd και λιγες φορες σε μετρια/κακη ποιοτητα μονο με 22.50Ε...πως σας φαινεται?

  9. #24
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosr88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απεριοριστα σταθερα και 5 ωρες για κινητα και 8 mbps (γιατι μενω σε κωλοπεριοχη) και βλεπω οποια ταινια θελω οποτε την θελω σε full hd καθως και τα περισσοτερα αθλητικα γεγονοτα (αυτα που με ενδιαφερουν) απο την Ελλαδα και τον υπολοιπο κοσμο τις περισσοτερες φορες σε hd και λιγες φορες σε μετρια/κακη ποιοτητα μονο με 22.50Ε...πως σας φαινεται?
    για πες αναλυτικα γιατι μαλλον κατι μπερδευεις

  10. #25
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    πάντως έχει αυξήσει στα κινητά λήγω την τιμή η forthnet δεν νομίζετεΓια τους υφισταμένους συνδρομητές ισχύει η προσφορά η πάλι τα ιδία

  11. #26
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akis1009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από αίτηση στη forthnet πήραν από ΟΤΕ για προσφορά στα 40,58 double play 24 μαζί με το OTE TV με full pack και επιπλέον 10€ έκπτωση σε μια γραμμή Cosmote της οικογένειας και άλλα 10% έκπτωση σε όλες τις γραμμές Cosmote της οικογένειας . Συνολικά μου βγαίνει (μετά των εκπτώσεων ) 22€ το μήνα για full pack. Αύριο που θα έχω περισσότερες πληροφορίες θα ενημερώσω .
    δεν ηξερα οτι δινει προσφορες ο οτε...για να κανω μια φορητοτητα..
    VAMOS ARIS

  12. #27
    Εγγραφή
    19-12-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από legoman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι καλή η τιμή κατά την γνώμη μου για να γλυτώσεις από την σαβούρα των ελληνικών ελεύθερων καναλιών.
    Αντί για 25 που θες για τηλέφωνα και ίντερνετ, δίνεις 30 και έχεις να δεις κάτι αξιόλογο στην τηλεόραση.
    Τώρα που δίνει δωρεάν αποκωδικοποιητή έχεις και τηλεόραση δωρεάν με το nova 3play είναι καλή προσφορά όταν όλοι δίνουν πάνω κάτω τα ίδια στην τιμή αλλά χωρίς χωρίς τηλεόραση .

  13. #28
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    1.372
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ηξερα οτι δινει προσφορες ο οτε...για να κανω μια φορητοτητα..
    Και εγώ δεν το περίμενα με τπτ. Μου βγαίνει πιο φθηνά από forthnet και με το full pack και όχι starter.
    The 3 most dangerous things in the world are a computer technician with a software patch, a programmer with a screwdriver and a customer with an idea....
    Εγκατάσταση Ubuntu και Joomla

  14. #29
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akis1009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ δεν το περίμενα με τπτ. Μου βγαίνει πιο φθηνά από forthnet και με το full pack και όχι starter.
    μπορεις να μας πεις πως εχεις απο οτε απερ σταθερα+24 νετ+φουλ πακ οτε με λιγοτερα απο 29,90?

  15. #30
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    1.372
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakels Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεις να μας πεις πως εχεις απο οτε απερ σταθερα+24 νετ+φουλ πακ οτε με λιγοτερα απο 29,90?
    40,50 το πακέτο - 10 € έκπτωση σε cosmote της οικογένειας και επιπλέον -10% έκπτωση σε όλες τις οικογενειακές Cosmote συνδέσεις
    The 3 most dangerous things in the world are a computer technician with a software patch, a programmer with a screwdriver and a customer with an idea....
    Εγκατάσταση Ubuntu και Joomla

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-13, 19:05
  2. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-13, 17:33
  3. Μηνύματα: 79
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-13, 17:47
  4. Μηνύματα: 53
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-13, 19:41

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας