Σελ. 830 από 839 ΠρώτηΠρώτη ... 810820825828829830831832835 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.436-12.450 από 12572

Θέμα: Kodi media center

  1. #12436
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Να το παρω απο την αρχη καλυτερα...

    Pvr ειναι μια built in λειτουργια του kodi για να βλεπεις τηλεοραση ή να ακους ραδιοφωνο. Για να δουλεψει, απαιτειται να εινια εγκατεστημενο τουλαχιστον ενα προσθετο pvr ΚΑΙ το προσθετο αυτο να εινια ρυθμισμενο. Τοτε εμφανιζει και την επιλογη tv στο κεντρικο μενου του και μεσα απο εκει το χρησιμοποιει το kodi και ο χρηστης. Πχ αν εχω απλα εγκατεστημενο το προσθετο iptv simple αλλα δεν το εχω ρυθμισμενο, δεν εμφανιζεται η σχετικη επιλογη.

    Ενα προσθετο pvr δεν εχει σχεση με τα κανονικα βιντεοπροσθετα, πχ για το youtube ή το twitch, γιατι δεν κανει το ιδιο πραγμα. Για αυτο το λογο ειναι και binary addon, δεν ειναι δηλαδη το ιδιο για ολα τα λειτουργικα. Για το on demand δεν γνωριζω, αλλα φανταζομαι εξαρταται απο τον "κατασκευαστη" και ο τυπος στο github του δεν λεει για ondemand.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 21-02-24 στις 08:21.
    ديميتريس

  2. #12437
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    O dev μου έστειλε μια άλλη έκδοση πριν λίγο λέγοντας πως αν δεν τρέξει δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο γιατί είναι για Kodi 20 και αυτός έχει πάει στην 21.
    Αν τυχόν τρέξει αλλά δεν καταλαβαίνω πως να το δουλέψω, ίσως σε ξανά ενοχλήσω
    (Είπαμε άσχετος από iptv στο Kodi)
    Το μόνο που θέλω είναι να παίζει το live για να βλέπω κάνα μπάσκετ στην κρεβατοκάμαρα καμία φορά.
    Ακόμη και να μην δουλεύει το on demand ευχαριστημένος θα είμαι

  3. #12438
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αν το κανεις εγκατασταση και το ρυθμισεις, δεν εμφανιζεται η επιλογη tv στο κεντρικο μενου? Αν νια, δεν βλεπεις μετα εκει μεσα τα καναλια?

    - - - Updated - - -

    Το ξαναβαλα τωρα και βλεπω στις επιλογες του εχει μια που λεει platform και μια που λεει device serial. Μηπως πρεπει να βαλεις κατι συγκεκριμενο σε αυτα τα πεδια?

    - - - Updated - - -

    Εχει δικιο ο dev σε αυτο που λεει για kodi 21. Τα releases στο github εχουν στο ονομα τους omega και nexus, δηλαδη kodi 21 και 20 αντιστοιχα.
    Εγω παραπανω εκανα λαθος που ειπα οτι εχει διαφορετικα για kodi 19 και 20 γιατι μπερδεψα τα codenames. Δεν εχει για kodi 19 δηλαδη.

    - - - Updated - - -

    Ειδα και το log που ανεβασες στο kodinerds. Μηπως να εκανες disable/uninstall ολα τα αλλα pvr addons εκτος απο το eon?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails screenshot00000.png  

    ديميتريس

  4. #12439
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vf Power Station Wi-Fi 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaxus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το a4ksubtitles έχει ελληνικούς υπότιτλους? Τις λίγες φορές που το δοκίμασα είχε μόνο αγγλικούς.
    Το ίδιο πρόβλημα και εδώ. Έχω ορίσει από το Kodi να κατεβάζει μόνο ελληνικούς αλλά δεν μου βρίσκει τίποτα. Στο addon opensubtitles μου βρίσκει ελληνικούς....πολύ περίεργο

  5. #12440
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το κανεις εγκατασταση και το ρυθμισεις, δεν εμφανιζεται η επιλογη tv στο κεντρικο μενου? Αν νια, δεν βλεπεις μετα εκει μεσα τα καναλια?
    Μπα, δεν εμφανίζεται. Είπα μήπως και έχω απενεργοποιήσει κάτι στο skin μου και δεν το θυμάμαι γιατί είναι πολλά τα χρόνια και γύρισα στο default
    Εκεί βλέπω μενού TV, αλλά πατώντας δεν μου βγάζει τίποτα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξαναβαλα τωρα και βλεπω στις επιλογες του εχει μια που λεει platform και μια που λεει device serial. Μηπως πρεπει να βαλεις κατι συγκεκριμενο σε αυτα τα πεδια?
    Το άφησα στο default που είναι web, αλλά θα κοιτάξω το απόγευμα να το αλλάξω σε android αν είναι. Για το serial έκανα ερώτηση στον dev αλλά δεν μου απάντησε τίποτα για το serial. Υποθέτω είναι ένα τυχαίο serial απλά για να αναγνωριστεί σαν συσκευή το kodi και δεν θέλει πειραγμα το συγκεκριμένο. Εν τω μεταξύ δεν είναι στο δικό μου account το eon και δεν μπορώ να δω αν όντως έχει δει κάποια συσκευή η υπηρεσία. Λογικά θα μπορέσω να δω το απόγευμα..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδα και το log που ανεβασες στο kodinerds. Μηπως να εκανες disable/uninstall ολα τα αλλα pvr addons εκτος απο το eon?
    Όλα disabled είναι τα άλλα τα pvr addons. Εν τω μεταξύ δεν έχω ιδέα που βρέθηκαν όλα αυτά (τα είδα χτες). Να είναι default με την εγκατάσταση; Ή να μπήκαν σαν dependencies από κανα θέμα που είχα βάλει ή κανα άλλο addon? Δεν ξέρω.. Πάντως βρήκα μια επιλογή που σου λεει να καθαρίσεις τα orphaned addons και όταν την έτρεξα μου έβγαλα ότι δεν βρήκε κάποιο orphaned...
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  6. #12441
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Μαλλον τα υπολοιπα pvr addons να ερχονται προεγκατεστημενα στο osmc. Ας παω βημα βημα το σεταρισμα του iptv simple για να καταλαβεις τι γινετια με τα pvr addons και το kod.

    Σε μενα, το iptv simple ειναι ηδη εγκατεστημενο και ενεργο, αλλα δεν εχει ρυθμιστει. Γιαυτο στη πρωτη εικονα φαινεται οτι δεν υπαρχει η επιλογη tv στο βασικο μενου (κανονικα ειναι αναμεσα στο games και στο videos). Σεταροντας το iptv simple, που το ελαχιστο που απαιτει ειναι μια m3u (local ή remote, δευτερη εικονα) εμφανιζεται στο κεντρικο μενου η επιλογη tv (αναμεσα στο games κσι στο videos οπως ειπα, τριτη εικονα) και τα καναλια που εχει (τεταρτη εικονα). Πατας καποιο και απλα παιζει.
    Αν το σεταρεις για πρωτη φορα θελει επανεκκινηση του kodi για να το φορτωσει απο την αρχη οτι εχει στις ρυθμισεις του το pvr addon. Γινεται και χωρις επανεκκινηση, μεσα απο τις ρυθμισεις του kodi, αλλα δεν θυμαμαι απο που ακριβως.

    p.s. Η συγκεκριμενη λιστα που εβαλα δεν ειναι καλα φτιαγμενη, δεν εχει πχ λογοτυπα για τα καναλια και προγραμμα μεσω epg, αλλα γενικα δουλευει σωστα.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails screenshot00000.png  

    screenshot00001.png  

    screenshot00002.png  

    screenshot00003.png  

    ديميتريس

  7. #12442
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σ' ευχαριστώ πολύ jim!
    Οπότε αν κατάλαβα καλά το iptv simple θέλει κάποιο σετάρισμα και μετά ξεκινάει, ΟΚ
    Με την ίδια λογική και το pvr.eon θέλει κάποιο σετάρισμα. Αλλά τα απαραίτητα τα έχω κάνει. Επέλεξα νόβα σαν provider και έβαλα το username και το password.
    Στην πλατφόρμα άφησα το web, όπως είπα θα κάνω μια απόπειρα να το γυρίσω σε android, αλλά υποψιάζομαι ότι καπου αλλού είναι το θέμα..Αλλο πράγμα να σετάρεις δεν έχει.
    Επίσης άσχετα με το ΕΟΝ, θα κάνω μια δοκιμή με το iptv simple να δω αν και σε μένα συμπεριφέρεται φυσιολογικά.
    Λογικά το μόνο που χρειάζεται είναι μια m3u λίστα. Υπάρχει κάπου τέτοια λίστα να κατεβάσω για να δοκιμάσω;
    βρήκα π.χ. αυτό --> https://github.com/iptv-org/iptv/tree/master/streams. Να υποθέσω ότι είναι ΟΚ?
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  8. #12443
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Υπαρχει απο το iptv-org αυτη, αλλα μονο για δοκιμες αξιζει.
    Κώδικας:
    https://iptv-org.github.io/iptv/countries/gr.m3u
    ديميتريس

  9. #12444
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ΟΚ, πάνω κάτω την ίδια βρήκα.
    Ναι, απλά μια δοκιμή θέλω να κάνω, να δω αν μου εμφανίζει το μενού TV, γιατί στο Amber το skin που έχω δεν ξέρω μην έχω κάνει καμιά πατάτα και έχω σβήσει τίποτα ξερω γω..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει απο το iptv-org αυτη, αλλα μονο για δοκιμες αξιζει.
    Κώδικας:
    https://iptv-org.github.io/iptv/countries/gr.m3u
    Μόλις δοκίμασα αυτό που μου είπες:
    Ενεργοποίησα τον iptv client και έριξα αυτή την playlist
    Έκανα επανεκκίνηση, το μενού TV εμφανίστηκε κανονικά και μπαίνοντας μέσα βλέπω γύρω στα 140 κανάλια
    Οπότε να υποθέσω πως ο client για το EON απλά δεν δουλεύει;
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  10. #12445
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Δεν μπορω να σε βοηθησω παραπανω. Το log που ανεβασες στο kodinerds δεν φαινεται να λεει για καποιο σφαλμα στο eon

    Σε αλλα νεα τωρα, πριν λιγο πετυχα αυτο το τορρεντοπροσθετο στο r/addons4kodi. Οποιος θελει ας του ριξει μια ματια. Απαιτει kodi 19+
    https://old.reddit.com/r/Addons4Kodi.../jacktook_017/
    ديميتريس

  11. #12446
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Τις τελευταίες μέρες χρησιμοποιώ το kodi ξανά και αναρωτιέμαι ώρες ώρες γιατί το κάνω αυτό στον εαυτό μου. Ώρες σεταρισματος, κρασαρισματα, πρώτη φορά αναγκάστηκα και έκανα reboot μερικές το boxaki, εδώ και 4 μήνες δούλευε απροβληματιστα..

    Πολλές δυνατότητες, δεν λέω, αλλά πραγματικά ταλαιπωρία η φάση..
    VAMOS ARIS

  12. #12447
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αυτο που λες το παθαινω και εγω, αλλα μονο οταν εχω να το στησω απο την αρχη. Η εγκατασταση με το le 9.2.x μετραει 600+ ωρες λειτουργιας, απο το καλοκαιρι του 2018 που την εκανα, και τα παραπονα που εχω δεν ειναι απο το ιδιο το kodi αλλα απο ανευθυνους devs και κατι api της κακιας ωρας.

    Σε αλλα νεα, σας δουλευει το cartoonsgr μετα την προσφατη ενημερωση του? Γιατι εδω δεν βρισκει το url της σελιδας, συμφωνα με το log.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 22-02-24 στις 08:24.
    ديميتريس

  13. #12448
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορω να σε βοηθησω παραπανω. Το log που ανεβασες στο kodinerds δεν φαινεται να λεει για καποιο σφαλμα στο eon
    Μου απάντησε ο dev ότι το eon άλλαξε τους providers. Οπότε δεν είναι δικό μου το πρόβλημα. Τώρα δεν ξέρω αν θα φτιάξει την έκδοση για kodi 20 (χλωμό μιας και είπε ότι αυτός έχει πάει σε 21), αλλά λογικά κάτι θα διορθώσει.
    Στη χειρότερη θα δοκιμάσω να το κάνω εγώ compile από source, αλλά χτες που έκανα μια απόπειρα μου έσκαγε όταν κατέβαζα αρχικά τον κώδικα του xbmc από το github... Ίδωμεν..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις τελευταίες μέρες χρησιμοποιώ το kodi ξανά και αναρωτιέμαι ώρες ώρες γιατί το κάνω αυτό στον εαυτό μου. Ώρες σεταρισματος, κρασαρισματα, πρώτη φορά αναγκάστηκα και έκανα reboot μερικές το boxaki, εδώ και 4 μήνες δούλευε απροβληματιστα..

    Πολλές δυνατότητες, δεν λέω, αλλά πραγματικά ταλαιπωρία η φάση..
    Το χρησιμοποιώ (μόνο για τοπικό περιεχόμενο όμως μέχρι στιγμής) εδώ και πολλαααα χρόνια. Παλιά είχα openelec, μετά μεταπήδησα σε OSMC. Ποτέ δεν είχα κανένα θέμα, ειδικά με το OSMC. ΟΚ, αργούν λίγο να κάνουν upgrade το kodi, αλλά μάλλον η λογική τους είναι η σταθερότητα και μέχρι στιγμής η εγκατάσταση που έχω είναι βράχος. Βέβαια δεν το στιγκλάω καθόλου. Κατά καιρούς τα μόνα εξτρά που έχω κάνει είναι που είχα κάνει compile ένα addon για το netflix (που δεν δουλεύει πλέον) και είχα βάλει και, πριν κανα χρόνο νομίζω, ένα addon για το ertflix (που μισοδουλεύει)
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  14. #12449
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το προσθετο του ertflix δεν μισοδουλευει, δουλευει μονο με οτι εχει απομεινει απο τοτε που το παρατησε ο dev του. Με το ιδιο σκεπτικο, και στο uwc, που πηρε τελευταια φορα ενημερωση πριν 3 χρονια, θα δουλευει ακομα καποιο απο τα 40-50 sites που ειχε επειδη απλα εμεινε ιδιο και δουλευει ακομα ο scrapper του.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 22-02-24 στις 13:48.
    ديميتريس

  15. #12450
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που λες το παθαινω και εγω, αλλα μονο οταν εχω να το στησω απο την αρχη. Η εγκατασταση με το le 9.2.x μετραει 600+ ωρες λειτουργιας, απο το καλοκαιρι του 2018 που την εκανα, και τα παραπονα που εχω δεν ειναι απο το ιδιο το kodi αλλα απο ανευθυνους devs και κατι api της κακιας ωρας.

    Σε αλλα νεα, σας δουλευει το cartoonsgr μετα την προσφατη ενημερωση του? Γιατι εδω δεν βρισκει το url της σελιδας, συμφωνα με το log.
    Έτσι πιστεύω και γω, από τα πρόσθετα μάλλον γίνεται η ζημιά. Πχ χθες κόλλησε δεν άνοιγε με τίποτα
    VAMOS ARIS

Σελ. 830 από 839 ΠρώτηΠρώτη ... 810820825828829830831832835 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. XBMC Media Center for Linux (kodi)
    Από WagItchyef στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1315
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-24, 13:17
  2. Windows 8.1 pro N και Media Center?
    Από bromiaris1gr στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-16, 00:24
  3. Windows10, ανάλυση οθόνης και kodi
    Από pannos_85 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-15, 10:17
  4. Windows Media Center is dead
    Από 21706 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-15, 20:39
  5. Media Center κουτί thermaltake vc4001sns mozart-silver
    Από trellos στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας