Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-30 από 30
  1. #16
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    δλδ ο περισσοτερος κοσμος θελει να βλεπει τη σουπερλιγδα?εαν ετσι νομιζεις,ανοιξε λιγο τα ματια σου
    VAMOS ARIS

  2. #17
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.241
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εγώ προσωπικά στη ΓΟΒΑ 50€ για 4-8 ώρες την εβδομάδα δεν δίνω το κεφάλι τους να βαράνε στο πάτωμα (το ΣΚ των αγώνων το απόγευμα) αλλά δίνω το 20άρικο άνετα για ΟΛΗ την εβδομάδα που με ενδιαφέρει και αν θέλω να δω Ελλάδα πάω στο καφενείο και κάνω και χαβαλέ με τους κολλητούς γιατί το ελληνικό πρωτάθλημα ούτως ή άλλως για χαβαλέ είναι μόνο και εδώ είναι και η διαφορά μου... δεν διανοούμαι να πάω καφενείο να δω MotoGP ή F1... αυτό απλά δεν υπάρχει.. πρέπει να το νοιώθω... να το βλέπω τέλεια κλπ.. τεσπα.. δεν είμαι και το καλύτερο στατιστικό δείγμα ίσως .. είμαι μηχανοκίνητος τύπος .
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #18
    Εγγραφή
    30-11-2009
    Περιοχή
    Μυτιληνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    840
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219930/21999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΑ
    Router
    speedport plus
    SNR / Attn
    11,2(dB) / 34,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    δλδ ο περισσοτερος κοσμος θελει να βλεπει τη σουπερλιγδα?εαν ετσι νομιζεις,ανοιξε λιγο τα ματια σου
    μια ματια σε μια καφετερια θα σε πεισει



    Case: coolermaster cosmos s,CPU: Core i7 920 D0 M/B: asus p6t deluxe v2, Ram:corsair dominator 1600mhz 3*4gb, VGA: msi gtx 260 twin frozr, Hds: western digital velociraptor 300gb, CPU Cooler: stock cooler, Monitor: lg 17'',PSU: seasonic m12d 850watt.

  4. #19
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Ρε bravelover τρολλάρεις απίστευτα!Θες να ασχοληθούμε μαζί σου;Έχεις προβλήματα;2ο μήνυμα και γράφεις την τρολλιά σου χωρίς λόγο και αιτία.Τι σχέση έχει το θέμα με την superleague;Γιατί να καταστρέψεις ένα θέμα με τις τρολλιές σου;Τι σου φταίει αυτός που θέλει να διαβάσει τα σχόλια για να μάθει κάτι περισσότερο ή όντας συνδρομητής otetv να θέλει να συζητήσει για την ποιότητα της μετάδοσης;Τι έχετε πάθει εκεί στην Κάντζα;Κωλοχτυπιέστε;Έχεις συμφέρον από αυτά που γράφεις;

  5. #20
    Εγγραφή
    30-11-2009
    Περιοχή
    Μυτιληνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    840
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219930/21999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΑ
    Router
    speedport plus
    SNR / Attn
    11,2(dB) / 34,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε bravelover τρολλάρεις απίστευτα!Θες να ασχοληθούμε μαζί σου;Έχεις προβλήματα;2ο μήνυμα και γράφεις την τρολλιά σου χωρίς λόγο και αιτία.Τι σχέση έχει το θέμα με την superleague;Γιατί να καταστρέψεις ένα θέμα με τις τρολλιές σου;Τι σου φταίει αυτός που θέλει να διαβάσει τα σχόλια για να μάθει κάτι περισσότερο ή όντας συνδρομητής otetv να θέλει να συζητήσει για την ποιότητα της μετάδοσης;Τι έχετε πάθει εκεί στην Κάντζα;Κωλοχτυπιέστε;Έχεις συμφέρον από αυτά που γράφεις;
    ουτε καν συνδρομητης nova ειμαι ουτε οτε tv . τελος παντων μια αποψη ειπα ο καθενας αλλωστε εχει διαφορετικα γουστα.



    Case: coolermaster cosmos s,CPU: Core i7 920 D0 M/B: asus p6t deluxe v2, Ram:corsair dominator 1600mhz 3*4gb, VGA: msi gtx 260 twin frozr, Hds: western digital velociraptor 300gb, CPU Cooler: stock cooler, Monitor: lg 17'',PSU: seasonic m12d 850watt.

  6. #21
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    το γεγονος να παει καποιος μια βολτα σε μια καφετερια η σε ενα προποτζιδικο για να δει τι θελει ο "περισσοτερος" κοσμος προσωπικα δεν μου λεει κατι καθως στην περιοχη μου ολες μα ολες οι καφετεριες - μπαρακια - πρακτορεια προπο εχουν και ΝΟΒΑ και ΟΤΕ για να μπει πελατης (αν και με την καπνοαπαγορευση μαλλον δυσκολευουν τα πραγματα...)

    εκει βεβαια που διαφωνω με το σκεπτικο καποιων συνομιλητων ειναι οτι βαδιζω με το τι θελω εγω με βαση παντα το οικονομικο δεν με νοιαζουν οι υπολοιποι τι θελουν (στο κατω της γραφης οποιος εχει τα χρηματα ας γινει συνδρομητης της ΝΟΒΑ να βλεπει ελληνικο πρωταθλημα η να πηγαινει να πινει φραπε στην καφετερια η στο πρακτορειο προπο)

    βαση των δικων μου κριτηριων το να παρω πακετο ΝΟΒΑ το οποιο εχει το ελληνικο πρωταθλημα και το CL και να πληρωνω 60-70 ευρω το μηνα ειναι ασυμφορο βαση των δικων μου οικονομικων δεδομενων

    πιο πολυ με συμφερει ο ΟΤΕ εχει τα ξενα πρωταθληματα του ποδοσφαιρου και αγωνες αυτοκινητου/μοτοσυκλετας και πολλα αλλα.

    βεβαια ολα αυτα ειναι υποθετικα σεναρια καθως δεν ειμαι φαν της τηλεορασης ουτε μου περισσευουν χρηματα για αυτους τους λογους προτιμησα να δωσω κατι παραπανω και να εχω το VDSL μου (που μου ειναι πιο χρησιμο)

  7. #22
    Εγγραφή
    30-11-2009
    Περιοχή
    Μυτιληνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    840
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219930/21999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΑ
    Router
    speedport plus
    SNR / Attn
    11,2(dB) / 34,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εγω το ανεφερα με σκοπο να πω οτι αν θελει ο οτε να ανεβασει τους συνδρομητες θα πρεπει να παρει καποια παιχνιδια διοτι οι περισσοτεροι εχουν νοβα για το ελληνικο πρωταθλημα παρολο που ειναι ακριβη δεν το ειπα για να τρολαρο.



    Case: coolermaster cosmos s,CPU: Core i7 920 D0 M/B: asus p6t deluxe v2, Ram:corsair dominator 1600mhz 3*4gb, VGA: msi gtx 260 twin frozr, Hds: western digital velociraptor 300gb, CPU Cooler: stock cooler, Monitor: lg 17'',PSU: seasonic m12d 850watt.

  8. #23
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    δεν χρειαζεται να μου απολογηθεις φιλε μου (ουδεποτε ειπα οτι τρολλαρεις εσυ προσωπικα η αλλος συνομιλητης)

    ειπα την αποψη μου

    το αν οι περισσοτεροι θελουν το ελληνικο πρωταθλημα και το CL ας αγορασουν ΝΟΒΑ και να μην διαμαρτυρονται για τα 60-70 ευρω το μηνα η να πηγαινουν στις καφετεριες-μπαρακια-πρακτορεια προπο (ωστε να τα οικονομουν και αυτοι οι φουκαραδες που κυνηγουν τους πελατες με το ψαροντουφεκο)

    εγω οπως ειπα προσωπικα δεν μου περισσευουν για δορυφορικη τηλεοραση κτλ (προτιμω να τα δινω για το VDSL που πιανει τοπο στην περιπτωση μου)

  9. #24
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.138
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Εγω παντως εχω nova 3play δλδ start pack δεν βλεπω τιποτα εγω δεν ανοιγω καν την tv και ειμαι αρχοντας! τωρα αυτο το λιγκ πως το λετε ουτε ξερω τι ειναι γιατι δεν βλεπω αθλητικα. (ποδοσφαιρα και μπασκετ εννοω ποτε ομως). Βεβαια επειδη αμαξια και φορμουλες μου αρεσουν δεν θα με χαλαγε αλλα τι να κανουμε? παντως σκετο nova ή ote tv, ποιο φτηνα ειναι ο ΟΤΕ. Η nova αξιζει μονο αν εχεις 3play.

  10. #25
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    685
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gigas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτές οι ελληνικές περιγραφές των αγώνων στα μηχανοκινητα με..... φοβίζουν (για να το πω κομψά).

    Εχω ακούσει τρελλά σιχαμερές περιγραφές στην διάρκεια των χρόνων παρακολούθησης αγώνων μοτοσικλέτας και δεν εμπιστεύομαι πλέον τους έλληνες σχολιαστές.
    Ξεκινώντας από τον ανεκδιήγητο Δημήτρη -Λουξάρουμε- Διατσίδη
    "Οι θεατές είναι όρθιοι στα δάχτυλα των μπροστινών τους ποδιών!"



    Έτσι ακριβώς είναι, είναι τραγικοί.....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν ο Lorenzo πάει με 300, στο streaming eurosport με πόσα φαίνεται ότι πάει?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gigas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτιμώ να ακούω γνώστες δημοσιογράφους 'εις την Αγγλικήν' που ξέρουν το αντικείμενό τους και λένε εκπληκτικές πληροφορίες ακόμη και εκ των έσω, που ξέρουν πότε να 'γκαζώσουν' την περιγραφή τους, δεν μας πρήζουν τα ούμπαλα περιγράφοντας κουτσομπολιά για την όμορφη γυναίκα/γκόμενα/αρραβωνιάρα του τάδε αναβάτη κλπ. και όλα αυτά την ώρα που βλέπεις ότι στην οθόνη γίνεται "Σφαγή".

    Ευχαρίστως να σου αφήσω τον Παλλομπαρίνι, τον Διατσίδη και όποιον άλλον άσχετο δηλώνει sportscaster και αρκούμαι στην αγγλική περιγραφή ΜΕ ήχο από ξένα κανάλια.
    Πάντως επειδή καλό είναι (από πολλές απόψεις) σε κάποια πράγματα να είμαστε νόμιμοι, υπάρχει κι άλλος τρόπος να δεις 100% live MotoGP και μάλιστα με πρωτοποριακά features: https://secure.motogp.com/en/Subscribe

    Πέρσι είχα δει έναν αγώνα (τον τελευταίο) με αυτόν τον τρόπο και η εικόνα ήταν πάρα πολύ καλή.

    Το μόνο "κακό" με το συγκεκριμένο είναι ότι δεν δίνει δυνατότητα να κατεβάσεις offline τους αγώνες για να τους έχεις (ας έδινε την δυνατότητα και μετά από ένα μήνα για να μην έχουν θέμα με την πειρατεία).....
    Look at a sportbike and you see studied, purposeful aggression. From the flowing bodywork to the race-inspired seating position to the short, stubby clipons, the message is unmistakable. There is power here, and speed. Wield it as you will.....

  11. #26
    Εγγραφή
    06-09-2007
    Μηνύματα
    278
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stako Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Οι θεατές είναι όρθιοι στα δάχτυλα των μπροστινών τους ποδιών!"

    Σκέτο ανθολόγιο....
    Εκνευριστικοί μέχρι εκεί που δεν παίρνει




    Πάντως επειδή καλό είναι (από πολλές απόψεις) σε κάποια πράγματα να είμαστε νόμιμοι, υπάρχει κι άλλος τρόπος να δεις 100% live MotoGP και μάλιστα με πρωτοποριακά features: https://secure.motogp.com/en/Subscribe

    Πέρσι είχα δει έναν αγώνα (τον τελευταίο) με αυτόν τον τρόπο και η εικόνα ήταν πάρα πολύ καλή.

    Το μόνο "κακό" με το συγκεκριμένο είναι ότι δεν δίνει δυνατότητα να κατεβάσεις offline τους αγώνες για να τους έχεις (ας έδινε την δυνατότητα και μετά από ένα μήνα για να μην έχουν θέμα με την πειρατεία).....

    Δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες αλλά....
    140 Ευρώπουλα ζητάνε για την σεζον εκεί στο MotoGP.com για να δεις Live και On demand τους αγώνες....

    Εϊναι και άλλες φορές όμως μονόδρομος αυτοί οι 'πλάγιοι' τρόποι...
    Για παράδειγμα για πες μου που θα μπορούσε να βρεθεί τρόπος να δεις ένα άλλο εντελώς και άκρως ανταγωνιστικό πρωτάθλημα όπως το BSB, τα βρετανικά Superbikes, όπου από την αρχή ως το τέλος οι διαφορές είναι ελαχιστότατες και τερματίζουν οριακά.....
    Πες μου πού μπορεί να βρεθεί τρόπος να παρακολουθήσει κάποιος WSBK???

    Να μην μιλήσω τώρα για τίποτα πιο εξειδικευμένα και "σπάνια" όπως MX και Six Days Enduro κλπ...

    Κι αν υποθέσουμε ότι μπορεί να βρεθεί ΄νόμιμα΄ σε άλλη πλατφόρμα, άντε να πληρώσεις κι εκεί, κι αλλού, κι αλλούτερα.....
    Βγαίνει;;;;;

  12. #27
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    1.372
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Πάντως για τιμές μετά από αίτημα φορητότητας σε Forthnet με το Start Pack 29.90 , με πήραν από ΟΤΕ και έχω ADSL 24 απεριόριστα και ΟΤΕ tv full pack με 40,90 (PSTN). Επιπλέον 10€ έκπτωση σε ένα κινητό Cosmote (και επιπλέον την γνωστή προσφορά 10% έκπτωση στα πάγια των αριθμών cosmote. Οπότε σε σύνολο μου έρχεται πιο φθηνά από το Nova Start Pack με πολλαααα περισσότερα κανάλια . (Το start pack δεν έχει καν τα HD , θέλει επιπλέον 5€ το μήνα . )
    The 3 most dangerous things in the world are a computer technician with a software patch, a programmer with a screwdriver and a customer with an idea....
    Εγκατάσταση Ubuntu και Joomla

  13. #28
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    685
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gigas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέτο ανθολόγιο....
    Εκνευριστικοί μέχρι εκεί που δεν παίρνει







    Δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες αλλά....
    140 Ευρώπουλα ζητάνε για την σεζον εκεί στο MotoGP.com για να δεις Live και On demand τους αγώνες....

    Εϊναι και άλλες φορές όμως μονόδρομος αυτοί οι 'πλάγιοι' τρόποι...
    Για παράδειγμα για πες μου που θα μπορούσε να βρεθεί τρόπος να δεις ένα άλλο εντελώς και άκρως ανταγωνιστικό πρωτάθλημα όπως το BSB, τα βρετανικά Superbikes, όπου από την αρχή ως το τέλος οι διαφορές είναι ελαχιστότατες και τερματίζουν οριακά.....
    Πες μου πού μπορεί να βρεθεί τρόπος να παρακολουθήσει κάποιος WSBK???

    Να μην μιλήσω τώρα για τίποτα πιο εξειδικευμένα και "σπάνια" όπως MX και Six Days Enduro κλπ...

    Κι αν υποθέσουμε ότι μπορεί να βρεθεί ΄νόμιμα΄ σε άλλη πλατφόρμα, άντε να πληρώσεις κι εκεί, κι αλλού, κι αλλούτερα.....
    Βγαίνει;;;;;
    Δυστυχώς δεν βγαίνει, έχεις δίκιο... Και τελικά κι εγώ αποφάσισα ότι δεν θα πάρω ούτε φέτος το full pack του motogp (το οποίο πάντως έχει 99 ευρώ, όχι 140. 140 έχει αυτό με τα πολλαπλά πλάνα το οποίο όμως με το χάλι της DSL μου στο σπίτι δεν πρόκειται να παίξει σωστά έτσι κι αλλιώς). Αλλά έλα που το πακέτο του motogp βγαίνει περίπου 11 ευρώ το μήνα (για 9 μήνες καθώς δεν είναι 12μηνο το πρωτάθλημα)... Είναι τα μισά λεφτά του OTEtv οπότε.......λέω να βάλω OTEtv....... Μέχρι να το αποφασίσω πάντως καλή είναι και η καφετέρια, και έχει και πλάκα. Ειδικά με την χθεσινή μάχη...!!!

    Πάντως δεν ξέρω που μπορείς να τα βρεις όλα αυτά (wsbk, six days, κτλ) ακόμα και για κατέβασμα. Όσους εξειδικευμένους trackers έχω βρει είναι όλοι κλειστοί με πρόσκληση. Και οι γενικοί δεν έχουν σχεδόν τίποτα...
    Look at a sportbike and you see studied, purposeful aggression. From the flowing bodywork to the race-inspired seating position to the short, stubby clipons, the message is unmistakable. There is power here, and speed. Wield it as you will.....

  14. #29
    Εγγραφή
    06-09-2007
    Μηνύματα
    278
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς δεν βγαίνει, έχεις δίκιο... Και τελικά κι εγώ αποφάσισα ότι δεν θα πάρω ούτε φέτος το full pack του motogp (το οποίο πάντως έχει 99 ευρώ, όχι 140. 140 έχει αυτό με τα πολλαπλά πλάνα το οποίο όμως με το χάλι της DSL μου στο σπίτι δεν πρόκειται να παίξει σωστά έτσι κι αλλιώς). Αλλά έλα που το πακέτο του motogp βγαίνει περίπου 11 ευρώ το μήνα (για 9 μήνες καθώς δεν είναι 12μηνο το πρωτάθλημα)... Είναι τα μισά λεφτά του OTEtv οπότε.......λέω να βάλω OTEtv....... Μέχρι να το αποφασίσω πάντως καλή είναι και η καφετέρια, και έχει και πλάκα. Ειδικά με την χθεσινή μάχη...!!!

    Πάντως δεν ξέρω που μπορείς να τα βρεις όλα αυτά (wsbk, six days, κτλ) ακόμα και για κατέβασμα. Όσους εξειδικευμένους trackers έχω βρει είναι όλοι κλειστοί με πρόσκληση. Και οι γενικοί δεν έχουν σχεδόν τίποτα...


    Προσπερνώ τα μαθηματικά ,γιατί έτσι κι αλλιώς δεν είμαι καλός σε αυτά

    Πάντως δεν ξέρω που μπορείς να τα βρεις όλα αυτά (wsbk, six days, κτλ) ακόμα και για κατέβασμα. Όσους εξειδικευμένους trackers έχω βρει είναι όλοι κλειστοί με πρόσκληση. Και οι γενικοί δεν έχουν σχεδόν τίποτα...
    Τώρα με μπέρδεψες....
    Τελικά, να είμαστε "νόμιμοι" όπως το όρισες προηγούμενα ή να μην είμαστε; (Χωράει μεγάλη συζήτηση αυτό το περί νομιμότητας και ο καθείς το 'στενεύει' ή το 'ξεχειλώνει' κατά βούληση)
    Αν πάντως σε ενδιαφέρει πού και πώς βρίσκονται όλα αυτά, ρίξε PM.

    Πέρα από αυτά, τι τρελλή μάχη έπαιξε χτες το βράδυ!!!!
    Ο ορισμός του νέου Vs παλιού στα καλύτερά του!
    Προβλέπεται μεγάλο ενδιαφέρον στην συνέχεια!

  15. #30
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    685
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gigas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσπερνώ τα μαθηματικά ,γιατί έτσι κι αλλιώς δεν είμαι καλός σε αυτά



    Τώρα με μπέρδεψες....
    Τελικά, να είμαστε "νόμιμοι" όπως το όρισες προηγούμενα ή να μην είμαστε; (Χωράει μεγάλη συζήτηση αυτό το περί νομιμότητας και ο καθείς το 'στενεύει' ή το 'ξεχειλώνει' κατά βούληση)
    Αν πάντως σε ενδιαφέρει πού και πώς βρίσκονται όλα αυτά, ρίξε PM.

    Πέρα από αυτά, τι τρελλή μάχη έπαιξε χτες το βράδυ!!!!
    Ο ορισμός του νέου Vs παλιού στα καλύτερά του!
    Προβλέπεται μεγάλο ενδιαφέρον στην συνέχεια!
    Να είμαστε νόμιμοι όσο το αντέχει η τσέπη μας... Ας πούμε εγώ τώρα θα βάλω OTEtv και επίσης πληρώνω Spotify και Netflix. Παίρνω και μερικά CD συγκροτημάτων που το αξίζουν (και το έχουν και ανάγκη).

    Αλλά επειδή θέλω να βλέπω και τα υπόλοιπα που είτε δεν είναι εύκολο να βρεθούν νόμιμα, ή ξεφεύγει η τιμή, τότε "πρέπει" να βρω κάπως να τα κατεβάσω...

    Τρελλή μάχη εντελώς χτες!! Θα γίνει χαμός φέτος από ότι φαίνεται! Ο μικρός είναι πάρα πολύ καλός και ο Ρόσσι (όσο κι αν μεγάλωσε και άλλαξαν τα δεδομένα στο σπορ) είναι Ρόσσι......
    Look at a sportbike and you see studied, purposeful aggression. From the flowing bodywork to the race-inspired seating position to the short, stubby clipons, the message is unmistakable. There is power here, and speed. Wield it as you will.....

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Moto GP
    Από grgz στο φόρουμ Aθλητικά θέματα και γεγονότα
    Μηνύματα: 163
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-15, 14:19
  2. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-14, 01:46
  3. Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-13, 01:50
  4. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-13, 20:28
  5. Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-13, 17:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας