Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-29 από 29
  1. #16
    Εγγραφή
    08-05-2011
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα έρθει και στο 520;

    Επίσης ποιοι είναι οι 2 αυτοί κατασκευαστές; Πρώτη φορά τους ακούω.

    Άντε και η MLS να γουστάρουμε! :
    http://www.prestigio.com/about (Headquarters: Limassol, Cyprus.)
    http://www.micromaxinfo.com/about-us.aspx (Micromax Informatics Limited is one of the leading consumer electronics company in India and the 10th largest mobile phone player in the world)

  2. #17
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Άρα καλά λέω και για MLS..

  3. #18
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο κατα 99% ειναι λαθος τιμολογηση απο καποιο μαγαζι που περασε στο συστημα.
    1-2 μερες ειχε αυτην τιμη.

    Στα 300€ λοιπον το κινητο ειναι απλα αστειο. Στα 250€ πανακριβο.

    Επαναλαμβανω.
    Σχολιαζω μονο τις τιμες.

    Δεν μπορω να καταλαβω πως μπορουν αυτες οι τιμες να τους πανε πανω απο το 3%.
    Επειδη μαλλον δεν εχεις ιδεα απο κινητα με αυτα που βλεπω οτι γραφεις θα σου πω οτι αστειο ειναι να πληρωνεις ενα πλαστικο samsung ή το γεματο προβληματα κατασκευης απο υλικα κατωτερα Iphone sta 700 + ευρω.
    το να δωσεις εστω και 300 ευρω (για να σου κανω την χαρη) για ενα κινητο απο τα κορυφαια εγω το λεω λογικη και το κρινω σαν ενα τιμιο κινητο που κανει αυτα που λεει, αλλα τα κανει αριστα.
    αν θελεις πες μου 2 πραγματα.
    1) τι κινητο εχεις και ποιο θεωρεις οτι δεν εχει αστεια τιμη?
    2) επιασες στα χερια σου για να δουλεψεις καποιο Nokia Lumia? εστω το 520 το φθηνοτερο... αλλα μην μου πεις το ειχα μια μερα ή το εχει φιλος μου, ΕΣΥ το ειχες? να το μαθεις να δεις την απλοτητα και απροβληματιστη λειτουργια?
    και απο το 3% που δεν ειναι πλεον αλλα εστω, θα θα ανεβουν με φθηνα κινητα, αλλα με σωστη υλοποιηση, με απλη και πληρη λειτουργια, με αμεση απαντηση σε προτροπες χρηστων για βελτιωσεις αλλα και με 36μηνη υποστηριξη, που οπως βλεπουμε αλλη την αναβαθμιση σε 8.1 θα την παρουσιαζαν σαν νεο λειτουργικο.

    ΥΓ μπορει να ακουγωμαι λιγο επιθετικος αλλα δεν ειμαι, απλα κουραστικα να ακουω τα 1000 ασχετα απο ανθρωπους που το μονο που θελουν ειναι να βρουν κατι να γκρινιαξουν και οταν ακομα δεν υπαρχει ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΥΝ.....Δεν σας αρεσει? καλως, αλλα το ασπρο μαυρο δεν γινεται

  4. #19
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    μια χαρα,να το δουμε στην πραξη ομως..γιατι παλαιοτερα πολλες συσκευες εμειναν με το .. στο χερι
    VAMOS ARIS

  5. #20
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Gordito ποιο κινητό είναι για 'σένα best for value; Βγαίνουμε λίγο offtopic, αλλά θέλω να καταλάβω την λογική σου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη μαλλον δεν εχεις ιδεα απο κινητα με αυτα που βλεπω οτι γραφεις θα σου πω οτι αστειο ειναι να πληρωνεις ενα πλαστικο samsung ή το γεματο προβληματα κατασκευης απο υλικα κατωτερα Iphone sta 700 + ευρω.
    το να δωσεις εστω και 300 ευρω (για να σου κανω την χαρη) για ενα κινητο απο τα κορυφαια εγω το λεω λογικη και το κρινω σαν ενα τιμιο κινητο που κανει αυτα που λεει, αλλα τα κανει αριστα.
    αν θελεις πες μου 2 πραγματα.
    1) τι κινητο εχεις και ποιο θεωρεις οτι δεν εχει αστεια τιμη?
    2) επιασες στα χερια σου για να δουλεψεις καποιο Nokia Lumia? εστω το 520 το φθηνοτερο... αλλα μην μου πεις το ειχα μια μερα ή το εχει φιλος μου, ΕΣΥ το ειχες? να το μαθεις να δεις την απλοτητα και απροβληματιστη λειτουργια?
    και απο το 3% που δεν ειναι πλεον αλλα εστω, θα θα ανεβουν με φθηνα κινητα, αλλα με σωστη υλοποιηση, με απλη και πληρη λειτουργια, με αμεση απαντηση σε προτροπες χρηστων για βελτιωσεις αλλα και με 36μηνη υποστηριξη, που οπως βλεπουμε αλλη την αναβαθμιση σε 8.1 θα την παρουσιαζαν σαν νεο λειτουργικο.

    ΥΓ μπορει να ακουγωμαι λιγο επιθετικος αλλα δεν ειμαι, απλα κουραστικα να ακουω τα 1000 ασχετα απο ανθρωπους που το μονο που θελουν ειναι να βρουν κατι να γκρινιαξουν και οταν ακομα δεν υπαρχει ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΥΝ.....Δεν σας αρεσει? καλως, αλλα το ασπρο μαυρο δεν γινεται
    Α δηλαδη, το moto g που "δουλευει οπως πρεπει", μπορουν να το τιμολογησουν 450€;
    To lg g2 στα 600€;
    Το htc one που εχει "ποιοτητα κατασκευης", στα 900€;

    Kαι συγνωμη, δεν μου κανεις καμια χαρη, σε 3 μηχανες αναζητησης κοιταξα, κατω απο 280€ δεν το βρηκα.

    Το συγκρινεις δηλαδη με το nexus5, με το LG g2, και το S4 που εχουν παρεμφερη τιμη; Ιn what universe;

    ΥΓ
    Το κινητο μου φαινεται στην υπογραφη μου.

    ΥΓ2
    Αυτα που γραφω δεν ειναι καθολου ασχετα.
    Windows phone απλα ειναι ακομα σκαλες κατω απο το android.
    αν ηταν καπου εκει κοντα, θα ειχε 10-15% και οχι 3-4%, σκεψου οτι ειναι microsoft + nokia, τεραστια brands και παλι στον πατο ειναι.

    YΓ3
    Δεν ειναι 3%, ειναι 4%. Συγνωμη.

  6. #21
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α δηλαδη, το moto g που "δουλευει οπως πρεπει", μπορουν να το τιμολογησουν 450€;
    To lg g2 στα 600€;
    Το htc one που εχει "ποιοτητα κατασκευης", στα 900€;

    Kαι συγνωμη, δεν μου κανεις καμια χαρη, σε 3 μηχανες αναζητησης κοιταξα, κατω απο 280€ δεν το βρηκα.

    Το συγκρινεις δηλαδη με το nexus5, με το LG g2, και το S4 που εχουν παρεμφερη τιμη; Ιn what universe;

    ΥΓ
    Το κινητο μου φαινεται στην υπογραφη μου.

    ΥΓ2
    Αυτα που γραφω δεν ειναι καθολου ασχετα.
    Windows phone απλα ειναι ακομα σκαλες κατω απο το android.
    αν ηταν καπου εκει κοντα, θα ειχε 10-15% και οχι 3-4%, σκεψου οτι ειναι microsoft + nokia, τεραστια brands και παλι στον πατο ειναι.

    YΓ3
    Δεν ειναι 3%, ειναι 4%. Συγνωμη.
    Το συγκρινεις δηλαδη με το nexus5, με το LG g2, και το S4 που εχουν παρεμφερη τιμη; Ιn what universe; και βαζεις και το περσυνο ΟΝΕ!!!!
    και εγω αυτο λεω... και μονο τα κινητα που εγραψες δειχνουν οτι εχεις χασει την μπαλα, μου βαζεις ενα κινητο που λογο Google ειναι αναγκαστικα φθηνο, αρα εξαιρεση του κανονα και αλλα δυο που πλεον εχουν αντικατασταθει... οσο για το G2 εχουμε το εξης: και περιμενουμε σε εναν μηνα τον αντικαταστατη αλλα και λογο Nexus επρεπε η Lg να κανει μια πιο επιθετικη τιμολογηση. απο την αλλη, αληθεια σε τι ειναι το S4 καλυτερο? υλικα? ποιοτητα κατασκευης? 'η μηπως λειτουργει καλυτερα επειδη εχει πιο καλο HW.... παντελως το αντιθετο. και θα σου πω το εξης ωστε (ισως) καταλαβεις.
    παρε και λειτουργησε το S4 και το Ativ... το δευτερο με "περσινο" HW... εκει θα δεις διαφορα και τι θα πει smooth operation εκει θα καταλαβεις οτι οταν τα android θα χρειαζονται 4γιγα ραμ στα WP θα αρκουν 512ΜΒ... αλλα τι σου λεω? εσυ ακους WP και βγαζεις σπυρακια, κρατα λοιπον το "κατα πολυ καλυτερο" android σου και ασε τα κοροιδα να εχουν WP μονο κανε μας μια χαρη, μην ασχολείσαι με χρηστες κατωτερων λειτουργικων.

  7. #22
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκρινεις δηλαδη με το nexus5, με το LG g2, και το S4 που εχουν παρεμφερη τιμη; Ιn what universe; και βαζεις και το περσυνο ΟΝΕ!!!!
    και εγω αυτο λεω... και μονο τα κινητα που εγραψες δειχνουν οτι εχεις χασει την μπαλα, μου βαζεις ενα κινητο που λογο Google ειναι αναγκαστικα φθηνο, αρα εξαιρεση του κανονα και αλλα δυο που πλεον εχουν αντικατασταθει... οσο για το G2 εχουμε το εξης: και περιμενουμε σε εναν μηνα τον αντικαταστατη αλλα και λογο Nexus επρεπε η Lg να κανει μια πιο επιθετικη τιμολογηση. απο την αλλη, αληθεια σε τι ειναι το S4 καλυτερο? υλικα? ποιοτητα κατασκευης? 'η μηπως λειτουργει καλυτερα επειδη εχει πιο καλο HW.... παντελως το αντιθετο. και θα σου πω το εξης ωστε (ισως) καταλαβεις.
    παρε και λειτουργησε το S4 και το Ativ... το δευτερο με "περσινο" HW... εκει θα δεις διαφορα και τι θα πει smooth operation εκει θα καταλαβεις οτι οταν τα android θα χρειαζονται 4γιγα ραμ στα WP θα αρκουν 512ΜΒ... αλλα τι σου λεω? εσυ ακους WP και βγαζεις σπυρακια, κρατα λοιπον το "κατα πολυ καλυτερο" android σου και ασε τα κοροιδα να εχουν WP μονο κανε μας μια χαρη, μην ασχολείσαι με χρηστες κατωτερων λειτουργικων.
    Δεν μπορω να σε καταλαβω.

    Το 925 μηπως βγηκε χτες και δεν το πηρα χαμπαρι; 2-3 μηνες μετα απο ολα τα 'περσινα κινητα' βγηκε.
    Αλλα τι σημασια εχει ποτε βγηκε το κινητο; Μηπως θες να μιλησω και για την τιμη του 925 οταν πρωτοβγηκε;

    Και τελικα, το ενα ειναι περσινο, το αλλο ειναι της google, το αλλο περιμενουμε τον αντικαταστατη. Τι σε νοιαζει εσενα;
    Ολα αυτα τα κινητα ειναι πολυ, μα πολυ καλυτερα του 925.

    Θες features; S4
    Θες επιδοσεις; Nexus 5.
    Θες και τα 2 + μπαταριουκλα; LG G2.

    θες τιτανοτεραστια bezels, οθονουλα 4.5", ΟS με μηδεν εφαρμογες, μηδεν customization, μετρια μπαταρια; Lumia 925.

    Μπορεις να μου πεις που υπερεχει το 925, σε συγκριση με το Nexus και το G2; ΕΝΑ σημειο, ΚΑΤΙ βρε αδερφε.

    ΥΓ

    Εχεις πιασει κανενα απο τα προαναφερθεντα στα χερια σου;
    Ή εστω κανα Moto G;
    Ή εστω κανα Xiaomi;
    Ή έστω κανα Κινεζικο του ελεους;

  8. #23
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    απο οσα γραφεις καταλαβαινω οτι εισαι παντελως ασχετος και κακως ασχολουμαι, αλλα θα στο ξαναπω, δεκτη η αποψη σου αλλα σταματα να ασχολεισαι, μην μας κουραζεις. δεν σου κανει το WP? κανένα πρόβλημα, άσε εμάς να ασχοληθούμε και μην βασανίζεσαι να μας πείσεις, δεν θα τα καταφέρεις.

    ΥΓ ειχα εχω ολα τα λειτουργικα που υπαρχουν, απο ΒΒ webos, Ios, google windows moble και symbian, οποτε τις εξυπναδες αλλου, χρησημοποιω κινητο απο το 1993.... εσυ ομως δεν μου απαντησες αν εχεις δουλεψει WP?... αλλα τι ρωταω, με το μενος που γραφεις.....φαινεται

  9. #24
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    θα σου απαντησω και γω που περασα και απο τα 3

    τα wp ηταν οτι πιο smooth ειχα ποτε,μεχρι που πηρα το N4 μου..απο εκει κ περα τελειωσε κ αυτη η υπεροχη.η οποια αν δεν εχεις καταλαβει,οφειλεται στο παντελως αδειο και απλο λειτουργικο.τι εχει?μερικα tiles που κουνιουνται περα δωθε.γι αυτο και η ταχυτητα του.αυτα ομως μεχρι πριν 1-2 χρονια,τωρα το android,εχει ξεπερασει κ αυτο το κομματι.
    VAMOS ARIS

  10. #25
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    ειπαμε οκ, το android ειναι καλυτερο, τιποτα αλλο? θελετε να ορκιστω κιολας? θελετε να απαρνηθω το κινητο μου Lumia 920? θελετε να παρω ντε και καλα γιατι ειναι αποψη σας, android?
    μπορειτε να λετε οτι θελετε, αλλα δεν μπορειτε να αναγκασετε ΚΑΝΕΝΑΝ να μην εχει αποψη, ειδικα οταν τα επιχειρηματα ειναι της πλακας και ειδικα οταν ειναι γενικα αποδεκτο οτι τα WP ειναι πιο smooth ακομα και απο Ios,δεν μιλαμε για android) και μαλιστα απο σκληροπυρινικους του android οσο για τον "μυθο" των εφαρμογων.... ενταξει, συμφωνω, το android εχει πολλες περισσοτερες, αν μαλιστα σκεφτουμε οτι εχει 1600 πληκτρολογια, 2500 launcher, 4500 εφαρμογες μπαταριας και 38000 tetris.... τα WP σε αντιθεση δεν εχουν παραμονο 10-20 εφαρμογες μπαταριας....
    οπως και να εχει δεν το συνεχιζω γιατι οπως λεει και η παροιμία ... στου κουφου την πορτα .... αγοραζεις android.

  11. #26
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    δε νομιζω να σου επεβαλλα τη γνωμη μου.αντιθετως την εκφερω και απ οτι φαινεται απο σενα δε γινεται αντιληπτο.απαντησεις οπως,επιχειρηματα της πλακας,κρατησε τα για τον εαυτο σου,καθως μονο ετσι θα μπορουσες να απαντησεις.

    αν πιασεις κανενα nexus 5 ισως ξυπνησεις απο το ληθαργο.εως τοτε,καλο σου βραδυ
    VAMOS ARIS

  12. #27
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειπαμε οκ, το android ειναι καλυτερο, τιποτα αλλο? θελετε να ορκιστω κιολας? θελετε να απαρνηθω το κινητο μου Lumia 920? θελετε να παρω ντε και καλα γιατι ειναι αποψη σας, android?
    μπορειτε να λετε οτι θελετε, αλλα δεν μπορειτε να αναγκασετε ΚΑΝΕΝΑΝ να μην εχει αποψη, ειδικα οταν τα επιχειρηματα ειναι της πλακας και ειδικα οταν ειναι γενικα αποδεκτο οτι τα WP ειναι πιο smooth ακομα και απο Ios,δεν μιλαμε για android) και μαλιστα απο σκληροπυρινικους του android οσο για τον "μυθο" των εφαρμογων.... ενταξει, συμφωνω, το android εχει πολλες περισσοτερες, αν μαλιστα σκεφτουμε οτι εχει 1600 πληκτρολογια, 2500 launcher, 4500 εφαρμογες μπαταριας και 38000 tetris.... τα WP σε αντιθεση δεν εχουν παραμονο 10-20 εφαρμογες μπαταριας....
    οπως και να εχει δεν το συνεχιζω γιατι οπως λεει και η παροιμία ... στου κουφου την πορτα .... αγοραζεις android.
    To Android εχει customization σε ολα τα επιπεδα.
    Το Αndroid εχει 10δες εφαρμογες για οτιδηποτε.
    Το Αndroid εχει 10δες συσκευες για ολα τα γουστα.

    Στα window Phone, αλλαζεις χρωμα στα tiles.
    Στα windows phone ξεμενεις με Nokia.
    Στα Windows phone δεν εχεις εφαρμογες, δεν εχεις συσκευες, δεν εχεις value-for-money συσκευες.

    Λες για ' στου κουφου την πορτα....' αλλα δε βλεπω ουτε ενα επιχειρημα απο πλευρας σου. ΟΥΤΕ ενα.
    Κατι γενικουρες για smoothness, που μου δειχνουν οτι δεν επιασες ποτε καποιο nexus, καποιο G2, καποιο moto g, καποιο ψευτοκινεζικο των 100€ στα χερια σου.


    Και φυσικα, εισαι πολυ τυχερος που δεν ειχα στην κατοχη μου καποιο windowsphone γιατι θα μπορουσα να σου απαριθμησω αλλα 200 ελατωματα/ελειψεις που θα εβλεπα ο ιδιος, οπως εγινε και με το ios που εφριξα.

    ΥΓ

    Ποιες android συσκευες εχεις δουλεψει;

  13. #28
    Εγγραφή
    18-06-2010
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    141
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    Path Level
    Interleaved
    Βλεπεις ομως πλεον android και θες 10 λεπτα να καταλαβεις ποσα εικονιδια εχεις και σε ποια οθονη απο τις 10αδες εισαι. Παιδες ειναι καθαρα τι θελει ο καθενας. Εγω προσωπικα που ειμαι ολη μερα σε ενα pc θελω απο το κινητο να ειναι γρηγορο και να εκτελει ολα τα βασικα. Τωρα αν θα εχω την ταδε εφαρμογη η αυτη η εκεινη, δεν με απασχολει. Και πραγματικα δεν εχω δει συσκευη android στα 110ευρω (lumia 520) με τετοια καμερα και τετοια ταχυτητα...+ Nokia ποιοτητα = 2 level πανω απο LG (στην κατηγορια τιμης φυσικα). Και οπως εχω ξαναπει, ΣΟΒΑΡΕΣ εφαρμογες για δουλεια ακομα μονο σε windows mobile 5-6. ναι ναι ξερω θα αρχισετε να κραζετε, αλλα ρε μαγκες ναι μονο σε τετοιες συσκευες τρεχουν, και εχουν και κατι χιλιαρικα να τις αγορασεις οποτε μαλλον κατι ξερουν αυτοι που τις πουλανε

  14. #29
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    δηλαδη εγω που εχω ολες μου τις συντομευσεις σε 2 οθονες και βρισκω οτι θελω σε δεκατα δευτερολεπτου ειμαι αινσταιν?α,μου πηρε και 3 λεπτα για να τις σεταρω
    VAMOS ARIS

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-03-14, 12:29
  2. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-14, 14:49
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-13, 22:34
  4. Μηνύματα: 75
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-13, 16:02
  5. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-13, 19:09

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας