Σελ. 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 108
  1. #46
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.002
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikraven Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδιά το γεγονός ότι ντε και καλά για λόγους ασφαλείας σκανάρονται τα e-mail μας ας πούμε ότι το δεχόμαστε (για την συζήτηση)
    Πάνε καλά αυτοί εκεί στην γούγλη??
    Δηλαδή αν εξαιρέσουμε τα διαφημιστικά και τους λόγους παραμετροποίησης για τους οποίους σκανάρονται τα e-mail
    τότε περιμένουν π.χ. οι Ταλιμπάν ή οι Αφγανοί αντάρτες ή κάποια τρομοκρατική ομάδα να έχει account στο gmail και να ανταλλάσουν μεταξύ τους αλληλογραφία για το πώς θα φουντάρουν σε κάποιο στόχο οπότε να τους μαγκώσουν??
    Εκτός αν περιμένουν να πετύχουν τέτοια e-mail απο απλούς χρήστες.
    Μετά την 11η Σεπτέμβρη είχε διαρρεύσει ότι οι τρομοκράτες επικοινωνούσαν μεταξύ τους με emails τα οποία δεν απέστελλαν όμως για να αποφύγουν αυτό το σκόπελο του ελέγχου αλλά έμπαιναν, τα έγραφαν και μετά τα αποθήκευαν στα draft (μη απεσταλμένα). Ο "συνάδελφος" τους έμπαινε στο ίδιο account και έβλεπε το μήνυμα και είτε το έσβηνε είτε έγραφε τη δική του απάντηση.
    Δεν γνωρίζω καθώς δεν είμαι ειδικός (α) αν ισχύει, (β) ποια εταιρεία αφορούσε, (γ) αν σκανάρονται και τα draft emails ή μόνο όσο αποστέλλονται/παραλαμβάνονται.

  2. #47
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    μαλιστα,κατι μας ειπε δλδ τωρα,τουλαχιστον δε στρουθοκαμηλιζει
    VAMOS ARIS

  3. #48
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις τον έλεγχο και του feed; αν όχι τότε μην είσαι σίγουρος
    Ο μόνος τρόπος είναι κρυπτογράφηση.

    Προσωπικά, η google σου λέει τα email σου τα διαβάζουν μηχανές, είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μου την πέσει ο γνωστός του γνωστού για να διαβάσει τα email μου, γιατί στην google αυτό το προσέχουν,
    Αντίθετα σε ελληνικό isp δεν θα ήμουν τόσο σίγουρος

    Δεν μιλάμε φυσικά το να υπάρχει λόγος νομικός, εκεί απλά διαβάζουν
    Τι εννοείς feed ?

  4. #49
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Πάλι πέσατε όλοι απ τα σύννεφα?
    Μία το Dropbox, μια αυτό...
    Πάει, σε λίγο θα ανακοινωθεί κι απ το Facebook ότι κάνει data mining για λόγους διαφήμισης και δε θα υπάρχει λόγος ύπαρξης της γραμμής DSL στο σπίτι..
    Δράμα η κατάσταση...

  5. #50
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Οσο αναφορά την κτυπτογράφηση..θα πρέπει να μοιράζω κλειδιά σε όλους τους παραλήπτες που θέλω να στέιλω !

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DSLaManiaC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι πέσατε όλοι απ τα σύννεφα?
    Μία το Dropbox, μια αυτό...
    Πάει, σε λίγο θα ανακοινωθεί κι απ το Facebook ότι κάνει data mining για λόγους διαφήμισης και δε θα υπάρχει λόγος ύπαρξης της γραμμής DSL στο σπίτι..
    Δράμα η κατάσταση...
    Εγώ πάντως πλάκα κάνω και έκανα ...Σάφως και το περίμενα και δεν περίμενα την Google να μου το επιβεβαιώσει !

  6. #51
    Εγγραφή
    01-11-2004
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    90
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστα ολα αυτα που λες. Ομως αλλο αυτο και αλλο να αποδεχομαστε την παρακολουθηση γιατι ταχα γινεται για το "κοινο καλο".
    Σαφώς, δεν αντιλέγω.
    Απλώς, για εμένα, η αποδοχή έχει σχέση με την προσωπική ηθική του καθενός και το "κοινό καλό" είναι θέμα ορισμού....οπότε επικεντρώνομαι στο τι μπορώ να κάνω εγώ, για εμένα.

  7. #52
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikraven Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν το αρνήθηκε αλλά δεν το παραδεχόταν κιόλας.
    Και μάλλον επειδή πέσανε μερικές αγωγές αναγκάστηκε να το παραδεχτεί και να το προσθέσει γραπτώς εντός των όρων χρήσης της υπηρεσίας gmail
    για να έχουν γνώση οι κάτοχοι των accounts.


    αυτή είναι η καλύτερη ιδέα.
    Από την πρώτη μέρα λειτουργίας του Gmail το παραδεχόταν. Πχ άρθρο του 2004: http://news.cnet.com/Google-to-offer...3-5182805.html
    Αυτό που συνέβη τώρα, είναι πως το έγραψε ακόμη πιο κατανοητά στους όρους χρήσης για να αποφύγει τους δικομανής Αμερικανούς.

    Επίσης πολλοί στο νήμα αντιδρούν σαν η Google να παραδέχτηκε πως παρακολουθεί αόριστα τα email, ενώ η ανακοίνωση εξηγεί πως διαβάζονται αυτόματα από μηχανήματα για να δείξει διαφημίσεις, να βρεθεί malware και να βγάζει χρήσιμα notifications το google now.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από morfeas-dsl- Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου κανει τρομεροτατη εντυπωση που λενε πολλοι οτι ειναι λογικοτατο να διαβαζει τα email μας μια εταιρια. Επισης μου κανει τρομερη εντυπωση που τοσοι πολλοι εχουν φαει την καραμελα της τρομοκρατιας και μιλανε για βομβες ή δεν ξερω τι. ΔΕΝ ισχυει το οποιος δεν εχει κατι να κρυψει δε φοβαται. Δηλαδη αμα στειλω κατι με το ταχυδρομειο εχει καποιος δικαιωμα να το διαβασει; ΟΧΙ. Αλλα αποψεις σαν πολλες που ακουγονται εκει οδηγουν. Δε θελω καμμια google να μου στελνει email διαφημισεων με βαση email που διαβασε χωρις εγω να το γνωριζω. Και για οσους λενε για το εγκλημα ο πουτιν απαντησε ηδη. Παρακολουθουνται απο εμας λεει μονο οσοι πρεπει και υπαρχουν ενδειξεις και οχι οπως κανουν οι αμερικανοι να κατασκοπευουν εναν ολοκληρο λαο. Τελεια και παυλα..
    Ωραίες οι απόψεις αλλά εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα τεχνικό θέμα. Δεν μπορεί να υπάρξει λογισμικό για email server που να μην διαβάζει το email. Δεν μπορεί να υπάρξει web client που να μην διαβάζει το email. Δεν μπορείς να έχεις spam filtering αν δεν διαβάσεις το περιεχόμενο ενός email.
    Επίσης καλό είναι να διαβάσεις την είδηση πριν σχολιάσεις. Πουθενά δεν λέει πως τα email διαβάζονται για να βρεθούν τρομοκράτες. Ως ασφάλεια εξηγεί πως διαβάζονται για να βρεθεί malware ώστε να μην κολλήσει ο υπολογιστής σου. Προτιμάς email με spam και malware; Ακόμη και αν πας σε κάποιον που παρέχει υπηρεσίες email επί πληρωμή, θα κλείσεις το spam filtering και το antivirus;
    Τέλος αν δεν γνωρίζεις πως τα μηχανήματα της Google αναλύουν τα email σου για να σου δείξουν διαφημίσεις, είναι δικό σου πρόβλημα, η Google δεν το έχει κρύψει ποτέ.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  8. #53
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Σε φάση άσε να βάλω βιντεοκάμερα στην τουαλέτα για να πουλάω βίντεο της κόρης σου με αντάλλαγμα χαρτί υγείας και την ασφάλειά της. Nice deal.

    Επι του πρακτέου, δεν υπάρχει λόγος να μην γίνεται το spam filtering τοπικά, όπως και δεν υπάρχει λόγος να κυκλοφορούν τα mail μας σε plain text στους server του καθενός. Το ότι πολλοί δέχονται να τους βάζει δάχτυλο η κάθε Google στα προσωπικά τους δεδομένα δεν σημαίνει ότι είναι σωστό, ή ότι πρέπει να το αποδεχτούμε και οι υπόλοιποι.
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  9. #54
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.528
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει αρνηθεί ποτέ η Google πως το περιεχόμενο των email διαβάζεται από προγράμματα προκειμένου να δίνει στοχευμένες διαφημίσεις και χρήσιμες πληροφορίες στο Google Now;

    Ούτως ή άλλως το plain text email είναι προστατευμένο ως ένα σημείο. Κάποτε πρέπει να το καταλάβουν οι χρήστες αυτό. Όπως στο σπίτι σου βάζεις κλειδαριά ασφαλείας αλλά στην αποθήκη έχεις μία του κιλού, αντίστοιχα και το email, όπου και να το έχεις, εφόσον χρησιμοποιείς plain text, είναι «ελαφρά» προστατευμένο.

    Προσωπικά δεν με πειράζει αν διαβάζει η Google τα email μου γιατί μου δίνει πίσω μια εξαιρετική δωρεάν υπηρεσία και φυσικά χρήσιμες πληροφορίες. Πχ προχθές είχε καθυστέρηση η πτήση μου και αντί να μας ενημερώσει η αεροπορική εταιρεία μας ενημέρωσε το Google Now επειδή είχε δει από το inbox μου πως είχα προγραμματισμένη πτήση.


    Αυτό που πρέπει να γίνει, είναι η σχέση του πελάτη με τον οποιοδήποτε email provider να είναι αντίστοιχη με την σχέση ασθενή - ιατρού ή πελάτη - δικηγόρου. Να υπάρχει δηλαδή κάποιο κατοχυρωμένο απόρρητο ώστε ο πελάτης να μπορεί να προστατευθεί από κακόβουλη χρήση των δεδομένων του από την εταιρεία.
    Εύγε!

    α) ασφάλεια στις πληροφορίες των απλών χρηστών είναι μύθος
    β) η αποδοχή της παρακολούθησης είναι αρχή απεμπόλησης της ελευθερίας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος konenas : 19-04-14 στις 10:27.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  10. #55
    Εγγραφή
    05-09-2012
    Μηνύματα
    463
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE
    Η Google αυτό το trade κάνει : σου δίνω δωρεάν το τίνα/τάδε προϊόν/υπηρεσία και αποκτώ πρόσβαση στις συνήθειες σου , στα προσωπικά σου δεδομένα και τα πουλάω κιόλας άμα λάχει ως διαφημιστής.
    Η microsoft κάνει το trade ότι φτιάχνω τα προγράμματα μου και στα πουλάω με άδειες κτλ και τα κάνω και ασύμβατα με τα υπόλοιπα για να διατηρήσω τη κυριαρχία μου και να συνεχίσεις να τα αγοράζεις.
    H apple πουλάει μούρη κοκ
    Δε κακίζω καμία από τις δύο αντίθετα θεωρώ ότι και οι δύο εταιρείες έχουν συμβάλλει στην ανάπτυξη του διαδικτύοθ και των νέων τεχνολογιών , αλλα στη βάση τους έιναι απλά εταιρείες που έχουν ως απόλυτο και μόνο σκοπό τη μεγιστοποίηση του κέρδους τους.
    Η όαση στο όλο σκηνικό είναι το gnu - λογισμικό και κάτι "γραφικοί" (κατα τους χαρτογιακάδες και τους fanboys / hipster-tech / κλαρινοhacker τύπους) ιδεολόγοι και ρομαντικοί σα το Richard Stallman που κυκλοφορεί με ένα τριμμένο πουκάμισο αγωνιζόμενος με το τρόπο του για αυτό που θεωρεί σωστό.
    Πέρα από την όποια ανισότητα να ανταγωνίζεσαι εταιρείες κολοσσούς η νέμεσις του gnu λογισμικού είναι η ίδια του η κοινότητα βέβαια και είδικότερα η μερίδα των fanboys / hipster-tech / κλαρινοhacker , που έμαθαν 2-3 πράγματα από Linux και την είδαν αφ'υψηλού..

  11. #56
    Εγγραφή
    15-02-2003
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    otenet
    @mrsaccess
    Τα σχολεια για τρομοκρατες ηταν σε παραπανω μελη που λογικα παρελειψες να δεις, οχι για την ειδηση την οποια και προφανως διαβασα.
    Δεν εχω gmail μιας και ηδη το γνωριζα αυτο εχει διαρευσει ξανα πολλες φορες.
    Οσον αφορα το spam θα μπορουσε να κανει τις αναλυσεις απο τον αποστολεα και απο τον τιτλο. Επισης θεωρω οτι ΔΕΝ το κανει για το spam αλλα οπως αναφερθηκε για να προβαλει στοχευμενες διαφημισεις.

    Υγ. δεν μπαινω στον κοπο καν να αρχισω συζητηση για το οτι η google σε υποχρεωνει πλεον για να εχεις gmail και να σχολιαζεις στο store , google+ account. Οσο παει μεγαλωνει και αλλο το φακελωμα

  12. #57
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Είναι γνωστό εδώ και καιρό ότι ασφαλές μέηλινγκ δε γίνεται στο ίντερνετ, αλλά σε άλλα δίκτυα.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  13. #58
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flyer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιος χρησιμοποιεί μία δωρεάν υπηρεσία δεν πρέπει να γκρινιάζει...Δωρεάν = take it or leave it.
    Όπως ανέφερε και ο sdikr όποιος ανησυχεί σοβαρά για την ασφάλεια των email του απλώς τα κρυπτογραφεί.
    Όποιος βαριέται την κρυπτο-αποκρυπτογράφηση αλλά θέλει να απολαμβάνει μία στοιχειώδη ιδιωτικότητα, το ελάχιστο που πρέπει να κάνει είναι να χρησιμοποιεί έναν επι πληρωμή email provider που να εδρεύει κατα προτίμηση
    σε κάποια ευρωπαϊκή χώρα γνωστή για την αγάπη της στην ιδιωτικότητα (πχ Ελβετία, Νορβηγία κλπ). Χρησιμοποιείς και ένα vpn αν ανησυχείς για την μετάβαση των δεδομένων σου (επικουρικά με το ssl) και έπειτα έχεις κάθε
    δικαίωμα να γκρινιάξεις για την ιδιωτικότητα των emails σου.
    Μέχρι όμως να κάνουμε τα παραπάνω είναι σα να κυκλοφορούμε γυμνοί στην Ομόνοια και να αναρωτιόμαστε γιατί μας κοιτάνε....
    Και εντάξει εγώ ανησυχώ και αποφασίζω να το κάνω, αλλά τι γίνεται με τους άλλους που επικοινωνώ; Θα τους λέω: "έχεις gmail ε; Λυπάμαι αλλά δεν στέλνω μηνύματα στο gmail γιατί παρακολουθούνται. Φτιάξε λογαριασμό σε ένα ασφαλή πάροχο και βλέπουμε." Αυτά δεν γίνονται δυστυχώς.

  14. #59
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.104
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από morfeas-dsl- Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου κανει τρομεροτατη εντυπωση που λενε πολλοι οτι ειναι λογικοτατο να διαβαζει τα email μας μια εταιρια. Επισης μου κανει τρομερη εντυπωση που τοσοι πολλοι εχουν φαει την καραμελα της τρομοκρατιας και μιλανε για βομβες ή δεν ξερω τι. ΔΕΝ ισχυει το οποιος δεν εχει κατι να κρυψει δε φοβαται. Δηλαδη αμα στειλω κατι με το ταχυδρομειο εχει καποιος δικαιωμα να το διαβασει; ΟΧΙ. Αλλα αποψεις σαν πολλες που ακουγονται εκει οδηγουν. Δε θελω καμμια google να μου στελνει email διαφημισεων με βαση email που διαβασε χωρις εγω να το γνωριζω. Και για οσους λενε για το εγκλημα ο πουτιν απαντησε ηδη. Παρακολουθουνται απο εμας λεει μονο οσοι πρεπει και υπαρχουν ενδειξεις και οχι οπως κανουν οι αμερικανοι να κατασκοπευουν εναν ολοκληρο λαο. Τελεια και παυλα..
    Πότε σου έστειλε η google email διαφημίσεων?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #60
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε σου έστειλε η google email διαφημίσεων?
    Δεν σου στέλνει ποτέ email Διαφημιστικό ! Βλέπει π.χ όμως ότι ψωνίζω από το τάδε μαγαζί και μάλιστα ότι ψωνίζω παντελόνια και με πρήζει μετά στια δαφμημίσεις του τάδε μαγαζίου και την τάδε κατηγορίας ρούχων ! Οπου σταθώ και όπου βρεθώ με βομδαρίζει με αυτού του είδους τις διαφημήσεις !

Σελ. 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-04-14, 18:28
  2. Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-14, 12:57
  3. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-10-13, 12:04
  4. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-13, 10:29
  5. Μηνύματα: 89
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-13, 20:12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας