Σελ. 23 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 313182122232425283343 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 331-345 από 948
  1. #331
    Εγγραφή
    07-11-2008
    Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    9(dB) / 33(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemessis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια απο τα ίδια .. πότε σου έδωσε ημερομηνία?

    - - - Updated - - -

    Μόλις μίλησα με Wind και με ενημερώσανε πώς 3.11 είναι η μέρα της αλλαγής
    Εμένα μου είχαν πει 10 εργάσιμες που συμπληρώθηκαν χτες .Πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών και δεν μπορούσαν να δουν λέει στο σύστημα το πότε θα γίνει ενεργοποίηση !!Τυπική Wind !!
    Εσύ από που πήρες την πληροφορία για 3/11 ;

    Οψόμεθα

  2. #332
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    757
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    AVM 7490
    SNR / Attn
    30(dB) / 4,9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από translator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου είχαν πει 10 εργάσιμες που συμπληρώθηκαν χτες .Πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών και δεν μπορούσαν να δουν λέει στο σύστημα το πότε θα γίνει ενεργοποίηση !!Τυπική Wind !!
    Εσύ από που πήρες την πληροφορία για 3/11 ;

    Οψόμεθα
    Μη μου λές τέτοια γιατι περιμένω πώς κ πώς!
    Είχα πάρει το 1212 κ τους είπα πώς το VDSL Modem χρονιζει αλλά δεν μπαίνει στο Inet.
    Πάνω σε αυτό τους ρώτησα ποιά ημερομηνία τους έχει δώσει ο ΟΤΕ για ενεργοποίηση κ μου είπαν 3.11.
    Για κάνε το ίδιο κ ενημέρωσε .. :-)

  3. #333
    Εγγραφή
    07-11-2008
    Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    9(dB) / 33(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemessis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη μου λές τέτοια γιατι περιμένω πώς κ πώς!
    Είχα πάρει το 1212 κ τους είπα πώς το VDSL Modem χρονιζει αλλά δεν μπαίνει στο Inet.
    Πάνω σε αυτό τους ρώτησα ποιά ημερομηνία τους έχει δώσει ο ΟΤΕ για ενεργοποίηση κ μου είπαν 3.11.
    Για κάνε το ίδιο κ ενημέρωσε .. :-)
    Συνδέθηκες γιατί εγώ όχι .Και το 1212 θα .... με πάααααααρει τηλέφωνο να με ενημερώσει και καλά για το πότε .ΦΈΕΕΕΕΤΑ

  4. #334
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    757
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    AVM 7490
    SNR / Attn
    30(dB) / 4,9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από translator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνδέθηκες γιατί εγώ όχι .Και το 1212 θα .... με πάααααααρει τηλέφωνο να με ενημερώσει και καλά για το πότε .ΦΈΕΕΕΕΤΑ
    Χαχαχα ... το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? ... Δυο φορές τους πείρα σημερα τηλέφωνο κ μου είπαν μεχρι το βράδυ θα έχω συνδεθεί.
    Τωρα μου ειπαν ξαφνικά "... ο ΟΤΕ το γύρισε σε αναμονή πόρτας.." Δεν ξέρουν ποτε θα συνδεθώ.
    Ξέρει κανείς εδώ τι γίνετε? οι 10 εργάσιμες έχουν περάσει ... δεν έχει επιπτώσεις στη Wind η τον ΟΤΕ?

  5. #335
    Εγγραφή
    07-11-2008
    Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    9(dB) / 33(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemessis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχα ... το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? ... Δυο φορές τους πείρα σημερα τηλέφωνο κ μου είπαν μεχρι το βράδυ θα έχω συνδεθεί.
    Τωρα μου ειπαν ξαφνικά "... ο ΟΤΕ το γύρισε σε αναμονή πόρτας.." Δεν ξέρουν ποτε θα συνδεθώ.
    Ξέρει κανείς εδώ τι γίνετε? οι 10 εργάσιμες έχουν περάσει ... δεν έχει επιπτώσεις στη Wind η τον ΟΤΕ?
    Και μένα χτες το βράδυ τα ίδια μου είπαν για αναμονή πόρτας και ότι δεν μπορούν να μου δώσουν περισσότερες πληροφορίες .Να πάρω στο 13800 όπου είχα ήδη πάρει και με παρέπεμψαν σε αυτούς .Κάποιες επιπτώσεις λογικά θα υπάρχουν αλλιώς δεν θα τρέχαν ημερομηνίες αλλά ποιος θα ασχοληθεί ....

  6. #336
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    757
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    AVM 7490
    SNR / Attn
    30(dB) / 4,9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από translator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μένα χτες το βράδυ τα ίδια μου είπαν για αναμονή πόρτας και ότι δεν μπορούν να μου δώσουν περισσότερες πληροφορίες .Να πάρω στο 13800 όπου είχα ήδη πάρει και με παρέπεμψαν σε αυτούς .Κάποιες επιπτώσεις λογικά θα υπάρχουν αλλιώς δεν θα τρέχαν ημερομηνίες αλλά ποιος θα ασχοληθεί ....
    Το έψαξα λιγάκι κ στον παρακάτω σύνδεσμο λέει ξεκάθαρα για 10 εργάσιμες:
    http://www.eett.gr/opencms/opencms/E...Access/FAQS/#6

    Εαν μέχρι αύριο δεν έχω νέα θα προβώ σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

  7. #337
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Οι χρόνοι αναφέρουν το χρονικό διάστημα εφόσον υπάρχει γραμμή ή πόρτα προς παράδοση (από τον ΟΤΕ).
    Αν δεν υπάρχει, τι καταγγελία θα κάνεις και κατά ποιου;

    Επίσης αναφέρει στο ίδιο ερώτημα:
    Σε περίπτωση που ο ΟΤΕ υπερβεί τον πραγματικό χρόνο παράδοσης του ΤοΒ, καταπίπτει αυτοδικαίως σε βάρος του και υπέρ του ΤΠ, όχι υπέρ του καταναλωτή, σχετική ποινική ρήτρα.

  8. #338
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    757
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    AVM 7490
    SNR / Attn
    30(dB) / 4,9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι χρόνοι αναφέρουν το χρονικό διάστημα εφόσον υπάρχει γραμμή ή πόρτα προς παράδοση (από τον ΟΤΕ).
    Αν δεν υπάρχει, τι καταγγελία θα κάνεις και κατά ποιου;

    Επίσης αναφέρει στο ίδιο ερώτημα:
    Το διάβασα κ αυτό ... αλλα τα στοιχεία νομίζω μιλούν απο μόνα τους.
    To KV είναι ολοκαίνουργιο οπότε απο εδώ σίγουρα δεν μπορεί να υπάρχει θέμα (Δεν ξέρει βέβαια τι γινετε στο ΑΚ), απο την άλλη ώς κ την τελευταία μέρα ο ΟΤΕ δηλώνει παράδοση και το Status άλλαξε 20:00 το βράδυ. Ας δοθούν εξηγήσεις κ απο τους δύο. Πρέπει κ εμείς ως καταναλωτές να κινηθούμε δε νομίζεις? Η Wind δε νομίζω πώς θα κάνει κάτι.

  9. #339
    Εγγραφή
    07-11-2008
    Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    9(dB) / 33(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemessis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έψαξα λιγάκι κ στον παρακάτω σύνδεσμο λέει ξεκάθαρα για 10 εργάσιμες:
    http://www.eett.gr/opencms/opencms/E...Access/FAQS/#6

    Εαν μέχρι αύριο δεν έχω νέα θα προβώ σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ.
    Αν θες συνυπογράφουμε την καταγγελία.Είναι ίδια περίπτωση ! Αν δεν μπορούν να τηρήσουν ημερομηνίες να μην τις δηλώνουν και να μην δέχονται αιτήσεις !!

  10. #340
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    757
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    AVM 7490
    SNR / Attn
    30(dB) / 4,9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από translator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες συνυπογράφουμε την καταγγελία.Είναι ίδια περίπτωση ! Αν δεν μπορούν να τηρήσουν ημερομηνίες να μην τις δηλώνουν και να μην δέχονται αιτήσεις !!
    Για να δούμε κ σήμερα κ θα σε ενημερώσω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemessis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δούμε κ σήμερα κ θα σε ενημερώσω.
    Μόλις μίλησα με Wind ... νεα ημερομηνία 9.11.2015. Τους έκανα κάποια παράπονα και τους είπα πως εάν δεν ενεργοποιηθεί η υπηρεσία
    θα προβώ σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

  11. #341
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemessis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το διάβασα κ αυτό ... αλλα τα στοιχεία νομίζω μιλούν απο μόνα τους.
    To KV είναι ολοκαίνουργιο οπότε απο εδώ σίγουρα δεν μπορεί να υπάρχει θέμα (Δεν ξέρει βέβαια τι γινετε στο ΑΚ), απο την άλλη ώς κ την τελευταία μέρα ο ΟΤΕ δηλώνει παράδοση και το Status άλλαξε 20:00 το βράδυ. Ας δοθούν εξηγήσεις κ απο τους δύο. Πρέπει κ εμείς ως καταναλωτές να κινηθούμε δε νομίζεις? Η Wind δε νομίζω πώς θα κάνει κάτι.
    Κοίτα, προφανώς κι εγώ στη θέση σου να σκεφτόμουν το ίδιο, αλλά από απόσταση το βλέπω διαφορετικά.
    Η χρονική δέσμευση αφορά την φορητότητα, αλλά ταυτόχρονα εδώ έχουμε μια νέα υπηρεσία που τώρα θα ενεργοποιηθεί για πρώτη φορά.
    Εξάλλου οικονομικά δεν χάνεις κάτι ούτε μένεις χωρίς πρόσβαση στο διαδίκτυο ή διακοπή της τηλεφωνίας. Έχουν παρατηρηθεί τέτοια φαινόμενα αρκετές φορές.
    Έχεις φάει το βόδι και σου μένει η ουρά του. Λίγο υπομονή.
    Και καταγγελία να κάνεις, σύμφωνα με την ΕΕΤΤ θα πρέπει πρώτα να γίνει προς τον πάροχό σου και μετά από 20 μέρες προς αυτήν.

  12. #342
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    757
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    AVM 7490
    SNR / Attn
    30(dB) / 4,9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα, προφανώς κι εγώ στη θέση σου να σκεφτόμουν το ίδιο, αλλά από απόσταση το βλέπω διαφορετικά.
    Η χρονική δέσμευση αφορά την φορητότητα, αλλά ταυτόχρονα εδώ έχουμε μια νέα υπηρεσία που τώρα θα ενεργοποιηθεί για πρώτη φορά.
    Εξάλλου οικονομικά δεν χάνεις κάτι ούτε μένεις χωρίς πρόσβαση στο διαδίκτυο ή διακοπή της τηλεφωνίας. Έχουν παρατηρηθεί τέτοια φαινόμενα αρκετές φορές.
    Έχεις φάει το βόδι και σου μένει η ουρά του. Λίγο υπομονή.
    Και καταγγελία να κάνεις, σύμφωνα με την ΕΕΤΤ θα πρέπει πρώτα να γίνει προς τον πάροχό σου και μετά από 20 μέρες προς αυτήν.
    Καλημέρα, το θέμα φίλε μου δεν είναι η υπομονή αλλά το γεγονός πώς ο ΟΤΕ απο την μία εκμεταλλέυτετε την θέση του και η Wind απο την άλλη δεν κυνηγάει τον ΟΤΕ. Ο καταναλωτής λοιπόν πρέπει με κάποιον τρόπο να μπορεί να διαμαρτυρηθεί. Όταν ρώτησα την Wind τη θα κάνει ώστε να τον πίεση κ να υπερασπιστεί τον πελάτη της μου είπε ..."Εμείς τώρα απλά περιμένουμε". Έδω είναι λοιπόν το θέμα

  13. #343
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Πρέπει να καταλάβουμε ότι άλλο είναι η καθυστέρηση στην ενεργοποίηση μιας σύνδεσης και εντελώς διαφορετικό πράγμα στην ενεργοποίηση μιας νέας υπηρεσίας, που τώρα θα δοθεί για πρώτη φορά σε όλους (χρήστες και παρόχους).
    Στην δεύτερη περίπτωση δεν υπάρχουν χρονοδιαγράμματα και καμία απαίτηση ή πρόβλεψη από οποιονδήποτε ρυθμιστικό φορέα. Το μόνο που προβλέπεται είναι η ενημέρωση όλων των παρόχων τουλάχιστον 4 μήνες πριν την έναρξη της νέας υπηρεσίας από την συγκεκριμένη καμπίνα. Όχι όμως την ακριβή ημερομηνία αυτής.
    Δεν γνωρίζουμε (ούτε οι πάροχοι) ποιο είναι το πρόβλημα και δεν κάνουν συνδέσεις. Νομίζεις ότι ο ΟΤΕ θέλει να χάνει έσοδα ή να έχει δυσαρεστημένους πελάτες;

    Αν από την ίδια καμπίνα υπάρχουν κάποιοι που παίρνουν υπηρεσία και άλλοι όχι, τότε υπάρχει θέμα και μπορούμε να ζητήσουμε το δίκιο μας.
    Αν όμως κανείς δεν παίρνει σύνδεση διότι ακόμη δεν έχει δοθεί η καμπίνα προς υπηρεσία, τι καθόμαστε και συζητάμε;
    Να έλεγα ότι σε ξεγέλασαν και πλήρωσες προκαταβολικά ένα ποσό για δεσμευμένη ημερομηνία ενεργοποίησης, να το καταλάβω. Όμως έχουμε γνώση μόνο για πιθανή ημερομηνία χωρίς κάποια δέσμευση εκ μέρους του ΟΤΕ.

  14. #344
    Εγγραφή
    05-06-2005
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE ZXHN H267A
    Καλησπέρα σε όλους. Ο ΟΤΕ στο site τους μου γράφει ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ. Η WIND στο site τους γράφουν ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ για την περιοχή σας.Ποιον πιστεύεις τώρα;


    ΥΓ.Θα μας τρελάνουν με αυτό το vDSL τελικά.

  15. #345
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    757
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    AVM 7490
    SNR / Attn
    30(dB) / 4,9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να καταλάβουμε ότι άλλο είναι η καθυστέρηση στην ενεργοποίηση μιας σύνδεσης και εντελώς διαφορετικό πράγμα στην ενεργοποίηση μιας νέας υπηρεσίας, που τώρα θα δοθεί για πρώτη φορά σε όλους (χρήστες και παρόχους).
    Στην δεύτερη περίπτωση δεν υπάρχουν χρονοδιαγράμματα και καμία απαίτηση ή πρόβλεψη από οποιονδήποτε ρυθμιστικό φορέα. Το μόνο που προβλέπεται είναι η ενημέρωση όλων των παρόχων τουλάχιστον 4 μήνες πριν την έναρξη της νέας υπηρεσίας από την συγκεκριμένη καμπίνα. Όχι όμως την ακριβή ημερομηνία αυτής.
    Δεν γνωρίζουμε (ούτε οι πάροχοι) ποιο είναι το πρόβλημα και δεν κάνουν συνδέσεις. Νομίζεις ότι ο ΟΤΕ θέλει να χάνει έσοδα ή να έχει δυσαρεστημένους πελάτες;

    Αν από την ίδια καμπίνα υπάρχουν κάποιοι που παίρνουν υπηρεσία και άλλοι όχι, τότε υπάρχει θέμα και μπορούμε να ζητήσουμε το δίκιο μας.
    Αν όμως κανείς δεν παίρνει σύνδεση διότι ακόμη δεν έχει δοθεί η καμπίνα προς υπηρεσία, τι καθόμαστε και συζητάμε;
    Να έλεγα ότι σε ξεγέλασαν και πλήρωσες προκαταβολικά ένα ποσό για δεσμευμένη ημερομηνία ενεργοποίησης, να το καταλάβω. Όμως έχουμε γνώση μόνο για πιθανή ημερομηνία χωρίς κάποια δέσμευση εκ μέρους του ΟΤΕ.

    Ο Οτε καλος κακός σε δικούς του πελάτες ενεργοποιεί την υπηρεσία άμεσα (κ μιλάω για το ίδιο KV) ενώ στους εναλλακτικούς γίνετε παντού το ίδιο απ’ ότι έχω δεί στο Forum κ από συνομιλία με γείτονες.Οι συγκεκριμένη καμπίνα είναι ενεργή κ δίνει υπηρεσίες. Με λίγα λόγια ο Οτε κάνει κατάχρηση της θέσης του. Μπορεί να είναι νέα υπηρεσία, αλλά υπάρχει κ ένα μέγιστος χρόνος αναμονής. Στη συγκεκριμένη υπηρεσία δεν γίνετε μόνο ενεργοποίηση VDSL άλλα όπως μου εξηγήσανε ο ΟΤΕ «κατασκευάζει» πόρτα/βρόγχο (όπου κ να είναι αυτό) .. οπότε αυτό καλύπτετε από το SLA που έχει ορίσει η ΕΕΤΤ. Θα ήταν παράλογο εξάλλου να λέμε είναι μία υπηρεσία κ ας ενεργοποιηθεί όποτε το θέλουν η με best effort και θα μας πήγαινε χρόνια πίσω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alejandros1967 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Ο ΟΤΕ στο site τους μου γράφει ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ. Η WIND στο site τους γράφουν ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ για την περιοχή σας.Ποιον πιστεύεις τώρα;


    ΥΓ.Θα μας τρελάνουν με αυτό το vDSL τελικά.
    Πάρε την wind τηλέφωνο. Μόνο έτσι θα μάθεις.

Σελ. 23 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 313182122232425283343 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 120
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-17, 21:49
  2. VDSL νέα Σμύρνη
    Από fireillusion στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-16, 12:14
  3. VDSL Ν.Ηράκλειο !
    Από DVader στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-15, 12:33
  4. VDSL Νέα Σμύρνη
    Από spdtst στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-12-13, 15:51
  5. Βλάβη ΟΤΕ στην Ν.Σμυρνη
    Από _Drakos_ στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-13, 09:33

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας