μολις γυρισα απο το καταστημα οτε με τον δεκτη οτε tv, περιμενω τηλεφωνημα απο τεχνικο για να ερθει με το πιατο και να κανει την ολη εγκατασταση!

ο λογος που ισως το ζητημα προχώρησε ειναι ισως η "φασαρια" (απλα τους έπρηξε 1 ωρα) που εκανε ο πατερας μου στο καταστημα μιλωντας με τον προϊστάμενο ο οποίος ισως "προχωρησε" το θεμα και πλεων εμφανιζετε η καρτελα μας στο συστημα σωστα! (την αιτηση την εχουμε κανει στο καταστημα και οχι τηλεφωνικα) μιας και μετα απο 1 ωρα απο αυτο μας πηραν τηλεφωνο να παραλαβουμε (συγκεκριμενα ηταν μηχάνημα που εχει επιστρεψει πελατης και ελπιζει να μην εχουμε καποιο προβλημα εμεις).
εκτως αν ηταν το τυχερο να εμφανιστει τυχαια η καρτελα σημερα (η επιασαν τοπο τα τηλ που τους ειχα κανει και ο αριθμος προτοκωλου του παραπονου που πηρε προχτες ο πατερας μου για την καθυστεριση του οτε tv).

οποιος και αν ειναι ο λογος το θεμα ξεκολλησε (ελπιζω να μην κολλησει στο θεμα τεχνικου που περιμενω τηλ, μου ειπαν αν μεχρι την τριτη δεν παρει να παω απο εκει να το δουν) και οποιος εχει αντιστοιχο προβλημα ισως αν κανει κατι απο τα παραπανω να βοηθησει!

αυτα με την εμπειρια μου μεχρι σημερα. (ιντερνετ και τηλ ενεργοποιηθηκαν λογο πιεσης επισης στο καταστημα μεσα σε 4 μερες νομιζω, στις 14 του μηνα) αλλιως ισως επερνα και αυτα σημερα η ισως περιμενα ακομα οπως και αλλοι εδω).