Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    30-08-2014
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα.Ημουν συνδρομητης με την Forthnet για 12 μηνες στο πακετο με nova.Από την πρωτη στιγμη δεν ημουν καθολου ευχαριστημένος λογω παρα πολύ χαμηλης ταχύτητας στο διαδυκτιο.
    Εκανα λοιπον υπομονη να περασει το συμβολαιο μεχρι να ληξει.
    Ακριβως τελη ιουλιου, περιπου 40 ημερες πριν την ληξη του συμβολαιου με πηρε ο οτε και μου εκανε μια προσφορα.
    Την δεκτηκα και στις 27/8 με ενημερωσε ο οτε ότι ανηκω σε αυτους.Εφτιαξε η ταχυτητα και περιμενα να ερθουν και για το οτε tv.
    Από τις 20/8 που εφτασε η αιτηση φορητοτητας στην Forthnet η εν λογω εταιρια μου διακοψε τον Internet και αρχισαν να με περνουν τηλ για προσφορες.
    Μαλιστα ημουν τοσο αρνητικος που σε μερικες δεν τους αφηνα καν να μου πουν την προσφορα και σε άλλες ειπα ότι ουτε και τσαμπα δεν καθομουν!
    Περιπου 3 η 4 φορες πηραν.Στις 29/8 μου στελνουν μνμ στο κινητο ότι προωθητε η αιτηση φορητοτητας μου και μετα από 1 ωρα μου ειχα στειλει και καινουργιου κωδικούς συνδεσης για το Internet!!!!!!
    Τους πηρα τηλ και μου ειπαν ότι εχω δεκτει προφωρικη προσφορα και προχωράνε στην αιτηση φορητοτητας!!!!!!!λεω στην υπάλληλος της οποιας το ονομα το κρατησα ότι δεν ισχυει και ότι κανουνε παρανομιες.Της λεω να το ακυρωσουν αλλα λεει ότι δεν μπορει ουτε καν να μου πει ποτε και καλα δεκτηκα την προσφορα και από ποιον.Πηρα το οτε και μου ειπαν ότι ακομα δεν εχουν δεκτει την αιτηση.
    Εχω παρει ένα σωρο τηλ και δεν βγαζω ακρη.Οποτε εκανα και καταγγελια στην ΕΕΤΤ και περιμενω την απαντηση τους.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα iliasd,

    Στείλε μας με ένα pm τον αριθμό της σύνδεσης ώστε να ελέγξουμε την αναφορά σου και να επανέλθουμε να σε ενημερώσουμε.

    Παναγιώτης, Forthnet Support

Παρόμοια Θέματα

  1. αίτηση υπαναχώρηση από την wind
    Από Glamor στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-14, 08:23
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-14, 19:56
  3. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-14, 15:42
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-14, 08:45
  5. Μηνύματα: 62
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-14, 00:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας