Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    27-03-2003
    Περιοχή
    Greece - Athens
    Μηνύματα
    862
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    ?(dB) / ?(dB)
    Εχω πλεον την εντυπωση οτι η forthnet για το μονο που ενδιαφερετε ειναι η αυξηση πελατολογιου της και το χρημα.
    η αιτηση 21/8. η γραμμη συμφωνα με τα λεγομενα τους παραδομενη απο τον οτε απο τις 9/9.
    δεν μπορουσε να ερθει ο τεχνικος λεει γιατι στις 4 και μετα το απογευμα δεν κλινονται ραντευου.
    εχω ανταλαξει αρκετα μυνηματα (πμ) με το forthnet support εδω μέσα και ο μονος ρολος του απ οτι καταλαβα ειναι να καταλαγιάζει την οργή μας.
    αντε και να δινει και καποιες πληροφοριες για να νομιζουμε οτι κατι γινετε.
    στο application status δεν βλεπεις και πολλα, 2112161169 ο κωδικος για την πορεια της αιτησης. εσκεμενα? δεν ξερω.
    μου ειχαν κλισει για σημερα ραντευου. ειχα πει δεν θα το προχωρησω και θα στραφω αλλου.
    μετα λεω αντε αφου περιμενα τοσο ας δω τι θα γινει.
    ειρθε ο τεχνικος. εκανε τι εκανε. δεν ειχε φερει εξοπλισμο μαζι του γιατι νομιζε οτι ειμαι απο μετακομιση.
    πειγε εφερε απο το αυτοκινητο εναν. εκανε τις μετρησεις του (πως συγχρονισε το δικο του μηχανημα δεν ξερω), εγραψε ολα καλως κι εφυγε λεγοντας μου οτι το ιντερνετ θα ειναι ετοιμο σε 15 λεπτα και το τηλεφωνο το βραδυ. Αυτο στις 5 το απογευμα.
    το ρουτερ ακομα δεν συγχρονιζει. το τηλεφωνο τιποτα κι αυτο. η ωρα περεσμενες 10
    νωριτερα το suppport μου απαντησε οτι πρεπει να ενημερωθουν ολα τα συστηματα της forthnet για να λειτουργησει η γραμμη κι επισεις να ενημερωσει ο τεχνικος για την μικτονομηση της γραμμης κατι που θα γινει εντος της μερας οπως ανεφεραν. Δεν το βλεπω και παλι θα μου που κατι αλλο, ισως καποια βλαβη κτλ

    Ειμαι πληρως απογοητευμενος απο την εταιρεια αυτη. πριν καν δοκιμασω της υπηρεσιες της.
    και το θεμα ειναι οτι δεν εχω και τηλεφωνο να τους παρω να τους ξ&%$#@ καταμουτρα κι αναγκαζομαι να τα λεω εδω προσπαθωντας να μεινω κοσμιος....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος player74 : 15-09-14 στις 22:33.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα player74

    Λυπούμαστε για την εικόνα που έχεις σχηματίσει.

    Σκοπός μας είναι να εξυπηρετήσουμε σε οποιοδήποτε πρόβλημα ή απορία προκύπτει, σε υφιστάμενους ή υποψήφιους συνδρομητές μας.

    Σχετικά με το τεχνικό πρόβλημα το οποίο αναφέρεις, ενημερώνουμε άμεσα το αρμόδιο τμήμα ώστε να πραγματοποιηθεί ο απαραίτητος έλεγχος.

    Αλέξης, Forthnet Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-14, 23:27
  2. Νεα συνδεση στο ξυλοκαστρο..
    Από sotisu στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-14, 20:21
  3. Νέα σύνδεση HOL
    Από AvariCe στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-04-14, 16:14
  4. Ερώτηση για νέα σύνδεση DSL
    Από stereotype στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-13, 16:05
  5. Νεα συνδεση hol...απογοητευση....
    Από anaksagoras στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-13, 11:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας