Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    08-11-2011
    Μηνύματα
    57
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Γεια σας! πήγα πριν λίγες μέρες στον οφθαλμίατρο και μου είπε ότι χρειάζομαι γυαλιά πρεσβυωπίας και με την μέτρηση που έκανε έχω 2.25 και στα δυο. Επειδή είναι τα πρώτα μου γυαλιά…… μου είπε ότι μπορώ να πάρω και "έτοιμα" από οπτικά η φαρμακεία με πάρα πολύ μεγάλη διαφορά τιμής (προς τα κάτω.... ) από τα γνωστά «φτιαχτά» στα οπτικά καταστήματα….
    Έψαξα μέσα το ιντερνετ και βρήκα πάντα έτοιμα από σελίδα του σκρουτζ σε γνωστό φαρμακείο που έχει και πολλά ιατροφαρμακευτικά είδη και βιταμίνες (δεν ξέρω αν πρέπει να αναφέρω την ιστοσελίδα μήπως θεωρηθεί διαφήμιση…. ) όμορφα στυλατα και πολύ φτηνά (με ενδιαφέρουν μικρά με λεπτό σκελετό) γύρω στα 9.00 Ευρώ.
    Εσείς εμπιστεύεστε για αγορά οπτικών από τέτοια υπηρεσία (φαρμακείο είναι…);;;;;; έχετε αγοράσει παρόμια πράγματα;;;; ή καταφύγατε στα οπτικά καταστήματα.
    ΤΟΝΙΖΩ ότι έχω και στα δυο τον ίδιο βαθμό και…..θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας….

  2. #2
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε μου εγώ που έχω 0,75 έχω πάρει έτοιμα, αλλά τα φοράω 15' την εβδομάδα. Με δύο βαθμούς, φαντάζομαι ότι θα τα χρειάζεσαι πολύ περισσότερο, οπότε δεν θα το ρίσκαρα. Από τα λόγα που ξέρω, και μόνο η λάθος διακορική απόσταση (γιατί τα έτοιμα δεν "ξέρουν" τη δική σου) κουράζει, στην καλύτςερη περίπτωση.
    Θα σου πρότεινα να ψάξεις για οικονομικά, πλην όμως κατά παραγγελία, για να είναι σωστά. Ας μην είναι "μουράτα", αν δεν σε ενδιαφέρει αυτό.

Παρόμοια Θέματα

  1. ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ CARRERA GRAND PRIX 2
    Από Fixman_cc στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-14, 15:34
  2. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-14, 12:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας