Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 34
  1. #16
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    7800/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Thomson tg585v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 32,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chrisk6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα εγινε τηλεφωνικα η αιτηση για αλλαγη της γραμμης απο οτε σε forthnet. Αυριο μου ειπανε θα περασουνε να υπογραψω το συμβολαιο που θα το φερει ενας κουριερ.
    Αν κατσει αντιπροσφορα του οτε στο ενδιαμεσο τι γινεται αληθεια? Ο οτε την αιτηση φορητοτητας την βλεπει αφου παρει υπογεγραμμενο το συμβολαιο η forthnet η απο σημερα αρχισανε τις διαδικασιες αλλαγης?
    Εχει κατσει σε καποιον κατι αντιστοιχο?
    Από όταν υπογράφεις την αίτηση φαίνεται την επόμενη στον ΟΤΕ. Αν σε καλύπτει η αντιπροσφορά του ΟΤΕ καλύτερα πηγαίνε σε ένα κατάστημα forthnet και κάνε ακύρωση φορητότητας. Σου δίνουν και χαρτί οπότε είσαι απόλυτα καλυμμένος.

  2. #17
    Εγγραφή
    24-01-2007
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mbps/100Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei HG8546M
    Αν δεχθείς αντιπροσφορά του ΟΤΕ (θα σου κάνουν σίγουρα, το θέμα είναι αν θα τη δεχθείς), θα πρέπει το συντομότερο δυνατό να στείλεις ακύρωση αιτήματος στη Forthnet, ώστε να προλάβεις να σταματήσει η διαδικασία και να μην ενεργοποιηθείς στη Forthnet.

    Κατά 99% το αίτημα φορητότητας το κάνουν αφού λάβουν την αίτηση από τον κούριερ. (Εκτός αν σου ζήτησαν να τους την στείλεις με fax)

    Εδώ παρακολουθείς την πορεία της ενεργοποίησής σου στη Forthnet. Σύντομα, θα δεις και την ημερομηνία που θα γίνει το αίτημα για φορητότητα από τη Forthnet στον ΟΤΕ, καθώς και την αναμενόμενη ημερομηνία ενεργοποίησης στη Forthnet.

  3. #18
    Εγγραφή
    24-02-2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ-ΣΕΠΟΛΙΑ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    187
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/10000
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport/smart
    Προσωπικα ημουν forthnet σε προηγούμενο συμβόλαιο και επειδή ήθελα να πάω σε άλλο πάροχο μου έκαναν αυτή την προσφορά. Και συμφέρει τρελά.

  4. #19
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    7800/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Thomson tg585v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 32,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Πάνος21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα ημουν forthnet σε προηγούμενο συμβόλαιο και επειδή ήθελα να πάω σε άλλο πάροχο μου έκαναν αυτή την προσφορά. Και συμφέρει τρελά.
    Μιλάς για προσφορά 24,9€ για 2play;

  5. #20
    Εγγραφή
    28-09-2005
    Περιοχή
    Αγ. Δημήτριος - Αθήνα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    83
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZyXEL VMG1312-B10D
    SNR / Attn
    25.9(dB) / 10.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έτυχε να δω την προσφορά χθες. (ψάχνομαι κατά καιρούς...)
    Δε χρειάστηκε πολύ σκέψη.
    Τα τελευταία 4,5 χρόνια είμαι στην On Telecoms, (χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα).
    Όμως η προσφορά είναι πολύ καλή για όποιον χρειάζεται χρόνο και προς σταθερά και προς κινητά. (γλυτώνεις επιπλέον χρήματα από τις λιγότερες κάρτες ανανέωσης, πακέτα κλπ. στο κινητό)

    Έστειλα λοιπόν το Online αίτημα χθες το μεσημέρι και σήμερα με κάλεσε μια κοπέλα από την Forthnet.
    Αφού με ενημέρωσε αναλυτικά και ξεκάθαρα για το τι ισχύει, κανονίσαμε ραντεβού για το courier (για το συμβόλαιο).
    Το καλό είναι ότι ενώ στον courier υπογράφεις κανονικά, σου δίνουν λέει κάποιες ώρες προθεσμία να το διαβάσεις με την ησυχία σου και αν θέλεις μπορείς να το ακυρώσεις!
    Αν ισχύει στην πράξη αυτό, είναι πολύ καλό.

    Επίσης ρώτησα αν μπορώ να επιλέξω εξοπλισμό, (από αυτά που δίνει η Forthnet φυσικά).
    Αφού ρώτησε κάποιον υπεύθυνο, μου απάντησε ότι από την στιγμή που λάβω μήνυμα ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή, (μετά την υπογραφή του συμβολαίου),
    έχω τη δυνατότητα να πάω σε κάποιο κατάστημα και να παραλάβω τον εξοπλισμό που θέλω. Υποθέτω αρκεί να είναι διαθέσιμος.
    Διαφορετικά θα επικοινωνήσουν μαζί μου για αποστολή μέσω courier (ή από κατάστημα αν με βολεύει) του THOMSON που δίνουν συνήθως...

    Ως χρόνο ενεργοποίησης μου είπε 10 εργάσιμες περίπου...
    Ήμουν και παλιότερα περάτης στης Forthnet και είχα κάποια θέματα με αποσυνδέσεις.
    Ελπίζω τώρα να είναι καλύτερα τα πράγματα. Ναι μεν το πελατολόγιό τους έχει αυξηθεί αλλά ελπίζω να έχει αναβαθμιστεί αντίστοιχα και το δίκτυό τους.
    MARINALEDA Εκεί που η «ουτοπία» γίνεται πραγματικότητα...

  6. #21
    Εγγραφή
    20-12-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΕΡΜΟΥ
    Router
    Huawei DG8245V-10
    SNR / Attn
    0.6(dB) / 0.6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από corduroy27 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Επίσης ρώτησα αν μπορώ να επιλέξω εξοπλισμό, (από αυτά που δίνει η Forthnet φυσικά).
    Αφού ρώτησε κάποιον υπεύθυνο, μου απάντησε ότι από την στιγμή που λάβω μήνυμα ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή, (μετά την υπογραφή του συμβολαίου),
    έχω τη δυνατότητα να πάω σε κάποιο κατάστημα και να παραλάβω τον εξοπλισμό που θέλω. Υποθέτω αρκεί να είναι διαθέσιμος.
    Διαφορετικά θα επικοινωνήσουν μαζί μου για αποστολή μέσω courier (ή από κατάστημα αν με βολεύει) του THOMSON που δίνουν συνήθως...

    Ως χρόνο ενεργοποίησης μου είπε 10 εργάσιμες περίπου...
    Ήμουν και παλιότερα περάτης στης Forthnet και είχα κάποια θέματα με αποσυνδέσεις.
    Ελπίζω τώρα να είναι καλύτερα τα πράγματα. Ναι μεν το πελατολόγιό τους έχει αυξηθεί αλλά ελπίζω να έχει αναβαθμιστεί αντίστοιχα και το δίκτυό τους.
    και εμένα μου είπαν ότι δίνουν thompson... αλλά τελικά μου έστειλαν zte παρόλο που τους τόνισα ότι δεν θέλω zte!

    Κατά τ'άλλα είμαι ικανοποιημένος. Η γραμμή κλειδώνει στα 17-18mbps χωρίς αποσυνδέσεις.

  7. #22
    Εγγραφή
    02-06-2014
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από corduroy27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτυχε να δω την προσφορά χθες. (ψάχνομαι κατά καιρούς...)
    Δε χρειάστηκε πολύ σκέψη.
    Τα τελευταία 4,5 χρόνια είμαι στην On Telecoms, (χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα).
    Όμως η προσφορά είναι πολύ καλή για όποιον χρειάζεται χρόνο και προς σταθερά και προς κινητά. (γλυτώνεις επιπλέον χρήματα από τις λιγότερες κάρτες ανανέωσης, πακέτα κλπ. στο κινητό)

    Έστειλα λοιπόν το Online αίτημα χθες το μεσημέρι και σήμερα με κάλεσε μια κοπέλα από την Forthnet.
    Αφού με ενημέρωσε αναλυτικά και ξεκάθαρα για το τι ισχύει, κανονίσαμε ραντεβού για το courier (για το συμβόλαιο).
    Το καλό είναι ότι ενώ στον courier υπογράφεις κανονικά, σου δίνουν λέει κάποιες ώρες προθεσμία να το διαβάσεις με την ησυχία σου και αν θέλεις μπορείς να το ακυρώσεις!
    Αν ισχύει στην πράξη αυτό, είναι πολύ καλό.

    Επίσης ρώτησα αν μπορώ να επιλέξω εξοπλισμό, (από αυτά που δίνει η Forthnet φυσικά).
    Αφού ρώτησε κάποιον υπεύθυνο, μου απάντησε ότι από την στιγμή που λάβω μήνυμα ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή, (μετά την υπογραφή του συμβολαίου),
    έχω τη δυνατότητα να πάω σε κάποιο κατάστημα και να παραλάβω τον εξοπλισμό που θέλω. Υποθέτω αρκεί να είναι διαθέσιμος.
    Διαφορετικά θα επικοινωνήσουν μαζί μου για αποστολή μέσω courier (ή από κατάστημα αν με βολεύει) του THOMSON που δίνουν συνήθως...

    Ως χρόνο ενεργοποίησης μου είπε 10 εργάσιμες περίπου...
    Ήμουν και παλιότερα περάτης στης Forthnet και είχα κάποια θέματα με αποσυνδέσεις.
    Ελπίζω τώρα να είναι καλύτερα τα πράγματα. Ναι μεν το πελατολόγιό τους έχει αυξηθεί αλλά ελπίζω να έχει αναβαθμιστεί αντίστοιχα και το δίκτυό τους.
    Είναι καλύτερα τα πράγματα και χωρίς αποσυνδέσεις και πιάνει υψηλές ταχύτητες

  8. #23
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παιζει στο πακετο αυτο με τα 24.90 να ζητησω αφαιρεση των 12 ωρων προς κινητα(να τα αφησουν με απλη αστικη χρεωση) και να μου ριξουν την τιμη χαμηλοτερα?

  9. #24
    Εγγραφή
    02-06-2014
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από utp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιζει στο πακετο αυτο με τα 24.90 να ζητησω αφαιρεση των 12 ωρων προς κινητα(να τα αφησουν με απλη αστικη χρεωση) και να μου ριξουν την τιμη χαμηλοτερα?
    υπάρχει αυτό που λες σε άλλο πρόγραμμα . Δίνεις 15 ευρώ το μήνα με προπληρωμή για ένα χρόνο ή 17,90 χωρίς προπληρωμή που δεν έχει κινητά .αστικά , υπεραστικά . Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694

  10. #25
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DB7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει αυτό που λες σε άλλο πρόγραμμα . Δίνεις 15 ευρώ το μήνα με προπληρωμή για ένα χρόνο ή 17,90 χωρίς προπληρωμή που δεν έχει κινητά .αστικά , υπεραστικά . Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694
    Μα θελω δωρεαν κλησεις σε σταθερα. Απλα οι 12 ωρες προς κινητα ειναι εντελως αχρηστες για μενα. Εκει θα προτιμουσα απλη χρονοχρεωση.

  11. #26
    Εγγραφή
    30-07-2009
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    1021/18136
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    6(dB) / 20.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ο λογαριασμος ερχεται καθε 2μηνο; Ρωταω γιατι στον πρωτο λογαριασμο εχουν χρεωσει και τον επομενο μηνα. Ευχαριστώ !

  12. #27
    Εγγραφή
    16-07-2014
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    ο λογαριασμός έρχεται κάθε μήνα . Αυτό που έγινε είναι επειδή είναι η αρχή του λογαριασμού με τέλη ενεργοποίησης κ.τ.λ.

  13. #28
    Εγγραφή
    03-09-2006
    Περιοχή
    Porto Salonico
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.976
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12990/1020
    ISP
    Nova
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DB7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει αυτό που λες σε άλλο πρόγραμμα . Δίνεις 15 ευρώ το μήνα με προπληρωμή για ένα χρόνο ή 17,90 χωρίς προπληρωμή που δεν έχει κινητά .αστικά , υπεραστικά . Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694
    Σε αυτό το πρόγραμμα οι κλήσεις προς κινητά δεν είναι με αστική χρέωση. Αστική χρέωση προς κινητά ξεκινάει από τα 19.90 σε αυτό το πρόγραμμα http://www.forthnet.gr/ServicesBaske...aspx?a_id=7297

  14. #29
    Εγγραφή
    28-09-2005
    Περιοχή
    Αγ. Δημήτριος - Αθήνα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    83
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZyXEL VMG1312-B10D
    SNR / Attn
    25.9(dB) / 10.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα μια διευκρίνηση αν κάποιος μπορεί να με διαφώτιση στα εξής

    Είμαι συνδρομητής στο Forthnet 2Play Απεριόριστα 24,90€ και το συμβόλαιο μου που έχω από πέρσι έληξε πριν 2-3 ήμερες. Στις αλλεπάλληλες οχλήσεις από την εταιρεία προς έμενα για νέο συμβόλαιο, υπάρχει διαφωνία στο παρακάτω
    Ζητώ να έχω το πρόγραμμα 2Play απεριόριστα 24,90€ + της 12 ώρες για κινητά που διαφημίζουν, και η απάντηση τους είναι ότι αυτό μπορεί να γίνει ΜΟΝΟ μέσω web αίτησης, και καλά ως εδώ...
    ΆΛΛΑ χωρίς να έχω το 18νηνο συμβόλαιο που προβλέπεται στα χέρια μου!. Θα υπάρχει μόνο η ηχογραφημένη συνομιλία που θα υπάρξει μέσω τηλεφώνου!!! Αυτή είναι η απάντηση τους!
    Και ρωτώ. Ποσό νόμιμο μπορεί να είναι αυτό!!! Ποιος με διασφαλίζει!! η ηχογραφημένη συνομιλία??!!
    Έχει κάποιος από εσάς δεχθεί μια τέτοιου είδους δέσμευση χωρίς συμβόλαιο στα χέρια του.
    Διαφωτίστε με γιατί θα τρελαθούμε με την πάρτη τους! Ευχαριστώ πολύ
    Περίεργο αυτό που λες.
    Κι εγώ Online έκανα την αίτηση και στη συνέχεια υπήρξε τηλεφωνική επικοινωνία από αυτούς για επιβεβαίωση.
    Αλλά το συμβόλαιο το έλαβα με courier τις επόμενες μέρες και εκεί φαίνεται ξεκάθαρα ότι οι τιμές είναι "για πάντα".



    Δηλαδή εσένα δε δέχονται να σου στείλουν συμβόλαιο, όπως κάνουν σε νέους συνδρομητές; (όπως π.χ. σε μένα που προέρχομαι από On Telecoms)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JethroTull Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εμένα μου είπαν ότι δίνουν thompson... αλλά τελικά μου έστειλαν zte παρόλο που τους τόνισα ότι δεν θέλω zte!

    Κατά τ'άλλα είμαι ικανοποιημένος. Η γραμμή κλειδώνει στα 17-18mbps χωρίς αποσυνδέσεις.
    Εμένα τελικά μου έστειλαν το καινούργιο technicolor που δίνουν. Το 5136 V2
    Όμως, πέρα από την αρχική ρύθμιση της γραμμής και ένα πρώτο τεστ στην ταχύτητα δεν έχω ασχοληθεί περισσότερο μέχρι στιγμής.
    Προς το παρόν συνεχίζω να χρησιμοποιώ το TP-LINK TD-W8960N που έχω για να δω πως θα πάει και μετά να κάνω σύγκριση με το technicolor 5136V2...
    Η πρώτη εντύπωση πάντως ήταν καλή, μιας και έπιασα τις καλύτερες ταχύτητες που είχα ποτέ! (8.5Mbps περίπου)
    Με το TP-LINK πιάνω 7.5Mbps, τη στιγμή που με το ίδιο router στην On έπιανα 6.5Mbps
    Δυστυχώς είμαι κάνα τριάρι χιλιόμετρα από τον κόμβο του ΟΤΕ, (και Line Attenuation πάνω από 30),
    οπότε δε μπορώ να περιμένω κάτι καλύτερο μέχρι να αλλάξουν τα δεδομένα, (πλησιέστερος κόμβος κλπ.)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DB7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι καλύτερα τα πράγματα και χωρίς αποσυνδέσεις και πιάνει υψηλές ταχύτητες
    Όντως, από ταχύτητες τουλάχιστον φαίνονται καλύτερα τα πράγματα σε σχέση με πριν 4.5 χρόνια που είχα φύγει από την forthnet για να πάω στην On.
    Τότε θυμάμαι μετά βίας έπιανα 7Mbps ενώ στην αρχή στην On έφτανα τα 8Mbps. Όμως παραδόξως στην On είχα μεγάλη πτώση. Έφτασα τα 6.5Mbps τα τελευταία χρόνια!
    Ήμουν κάπως "άτυχος" στην On ως προς αυτό, μιας και από ότι έχω διαπιστώσει ο ίδιος, (μάλλον λόγω μείωσης των πελατών της),
    έχει... "ανοίξει την κάνουλα" και δίνει ΣΕ ΟΛΟΥΣ όσα μπορεί να πιάσει η γραμμή τους, ανεξάρτητα από το αν πληρώνουν πακέτο με ίντερνετ εως 24Mbps ή 8Μbps.
    Έχω δυο φίλους, που πιάνουν με άνεση 1.5-2Mbps. Αμφότεροι με πακέτο των 8Mbps...!!!

    Κλείνοντας, μια παρατήρηση που έχω να κάνω, είναι ότι φαίνεται να ισχύει αυτό που λένε πολλοί σε ότι αφορά το τηλέφωνο.
    Αν και δεν έχω μιλήσει ακόμα αρκετά ώστε να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα, (ενεργοποιήθηκα στης 20 του μήνα),
    νομίζω πως η ένταση της φωνής είναι χαμηλή και υπάρχει ένα μικρό φύσημα.
    Θα επανέλθω όμως όταν έχω καλύτερη εικόνα σε κάποιο αντίστοιχο θέμα...
    MARINALEDA Εκεί που η «ουτοπία» γίνεται πραγματικότητα...

  15. #30
    Εγγραφή
    13-07-2014
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Η ένταση της φωνής είναι μια χαρά . Δεν έχω παρατηρήσει ούτε χαμηλή να είναι ούτε να έχει κάποιο φύσημα

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΧΡΕΩΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ FORTHNET
    Από Pipis71 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-16, 19:49
  2. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-04-14, 22:01
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-14, 12:46
  4. 2play economy + start pack + novasports1 = 29.90
    Από billstamaniac στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 717
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-13, 17:39
  5. Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-13, 13:43

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας