Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 83
  1. #61
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά σε πείραξε που δεν θα το έχει πλέον η νοβα, όλα τα άλλα είναι απλά τσιχλοφουσκές
    Μακάρι να μην το αποκτούσε ο ΟΤΕ, αλλά μέχρι τώρα το είχατε holy grail εκεί στην forthnet
    Μην ξεχνάς ποιος ανέβασε το προιόν , αυτός έχει και την αξία... δεν θα συνεχίσω με καλύπτει το πρόσφατο άρθρο
    http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.media&id=37055

  2. #62
    Εγγραφή
    03-01-2011
    Μηνύματα
    517
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    9(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ok φιλε μου κατσε να πληρωνεις 65 ευρω να βλέπεις πλατανια.λειβαδεια,καλλονη,τριπολη και ασε εμας να πληρωνουμε 21 και να βλέπουμε ρεαλ,μπαρτσα,μπαγιερν,γιουβε,λιβερπουλ και λοιπα χωρια!!!να δουμε που σε 2 χρονια,αν υπαρχει νοβα,θα αγορασει ο οτε το ελλ πρωταθλημα τι θαλες

  3. #63
    Εγγραφή
    13-07-2014
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Είναι θέμα επιλογών . Την κυριακή που παίζει ολυμπιακός -παναθηναικός όλη η Ελλάδα αυτό το ντέρμπι θα βλέπει στη nova . Μέχρι και το 2017 το ελληνικό πρωτάθλημα είναι στη nova . Αν πάρει ο οτε το ελληνικό πρωτάθλημα τότε θα αλλάξουν σίγουρα πολλά

  4. #64
    Εγγραφή
    21-10-2014
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vgiozo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή η προσφορά έχει πάψει εδώ και καιρό να προσφέρεται, δεν είναι διαθέσιμη δλδ οπότε προς τί το θέμα; Για το ότι μπορέι να μην γνώριζε ο (νεοπροσληφθείς πιθανότατα) υπάλληλος τί ίσχυε πριν 1-2 μήνες;
    Δεν πρόκειται να τη βρεις, οπότε αν απορρίπτεις κάτι όχι λόγω ανταγωνιστικών προσφορών, αλλά λόγω παλαιότερων-μη διαθέσιμων προσφορών, δεν αποφασίζεις κι εσύ ορθολογικά, αφού κυνηγάς πλέον το ανύπαρκτο που δεν πρόκειται να σου δώσουν (και δεν μπορείς να διαπραγματευτείς) είτε ως νέος πελάτης είτε ως υφιστάμενος.

    Οι προσφορές που κάνει η κάθε εταιρεία έχει σχέση με το τί δίνει κι ο ανταγωνισμός κάθε φορά....

    Τώρα ισχύει είτε το 49.90€ 3play + full pack με Novabox απλό, χωρίς επιπλέον επιβάρυνση για εγκατάσταση, φορητότητα κτλ
    ή (για τα αθλητικά) 49,80€ με Nobvabox+ (novahd & nova3d & novago για πάντα, 3 μήνες πακέτο ενηλίκων, 12 μήνες multiview, για το οποίο όμως πρέπει να πληρώσεις τον δεύτερο αποκωδικοποιητή και να το κάνεις την ώρα της βασικής παραγγελίας, να γίνει σε μια εγκατάσταση δλδ), αλλά με έξοδα φορητότητας 34.90€
    ή 44,90€ για NovaCinema με ό,τι ισχύει για το πακέτο Novasports, αλλά με 6 μήνες Multiview.
    ή 39,90 για Novasports1 + NovaCinema1, χωρίς τις επιπλέον υπηρεσίες και με πληρωτέο αποκωδικοποιητή και τέλος ενεργοποίησης. (καμμένη προσφορά για μένα)

    Επίσης δίνεται δωρεάν το τέλος ενεργοποίησης για ΝΕΑ γραμμή με όλα τα προγράμματα, που κανονικά είναι 69.90€
    Έχεις κάποιες πληροφορίες σχετικά με το που μπορούμε να ζητήσουμε αυτές τις προσφορες; Ανέφερα στο τηλεφωνικό τους κέντρο αυτο που λες για δωρεάν τελος ενεργοποίησης και το διέψευσαν κατηγορηματικά. Ισχύει μόνο στα πακέτα που αναφέρεις; Θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την βοήθειά σου και σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

  5. #65
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zarkadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι θέμα επιλογών . Την κυριακή που παίζει ολυμπιακός -παναθηναικός όλη η Ελλάδα αυτό το ντέρμπι θα βλέπει στη nova . Μέχρι και το 2017 το ελληνικό πρωτάθλημα είναι στη nova . Αν πάρει ο οτε το ελληνικό πρωτάθλημα τότε θα αλλάξουν σίγουρα πολλά
    Αμα το πάρει ο ΟΤΕ δεν θα αξίζει ρε παιδιά

  6. #66
    Εγγραφή
    21-10-2014
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mythos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο οτι φαινεται η forthnet πλεον δινει καλυτερες προσφορες σε πελατες της (ημουν στο Xmas pack) οταν τους ερχεται το αιτημα φορητοτητας.
    Ετσι πλεον εχω 24αρι ιντερνετ με απεριοριστα σταθερα και αστικη χρεωση στα κινητα, Full pack Nova μαζι με τα HD, στα €39,90 και με τους δυο πρωτους μηνες δωρο, αρα παει περιπου €33 ο μηνας!!!
    Η τιμη ειναι για παντα με 12μηνη δεσμευση ενω τα HD ειναι για 12 μηνες.
    Φίλε μου θέλω την βοήθειά σου. Με ποιους μίλησες; Σε πήρε η Νόβα; Έχεις Και τα κινηματογραφικά και τα αθλητικά κανάλια; Στο σπίτι της μητέρας μου έληγε το 3play (Να σημειώσω ότι εμείς δίναμε 54.9 ευρω τον μηνα)και έκανε αίτηση φορητότητας στον ΟΤΕ. Την πήραν χθες για αντιπροσφορα και της πρόσφεραν απεριόριστα αστικά υπεραστικά,720 προς κινητά,Νόβα sports pack HD,δέσμευση τιμης για πάντα με 39.9,για 12 μήνες δέσμευση. Ούτε κινηματογραφικά,ούτε δυο πάγια δώρο. Όταν τους πήρε σήμερα και τους ανέφερε την περίπτωσή σου έκαναν τους Κινέζους. Με ενοχλεί ΚΥΡΙΩΣ το ηθικό ζήτημα. Σε πελάτες που προέρχονται από μια καλή προσφορά,όπως εσύ,κάνουν μια παρα πολυ καλη πρόταση και φυσικά ΧΑΙΡΟΜΑΙ. Πελάτες που τους έσκαγαν (και με δικη μας ευθυνη) 54 ευρώ τον μήνα για υπηρεσίες που άλλοι συνδρομητές απολάμβαναν από τότε με πολύ χαμηλότερη τιμή,πάνε πάλι να τους ριξουν. Είμαι πραγματικά εκνευρισμένος κι όχι επειδή θα πληρώσω δυο πάγια παραπάνω.

  7. #67
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.815
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a.libe Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok φιλε μου κατσε να πληρωνεις 65 ευρω να βλέπεις πλατανια.λειβαδεια,καλλονη,τριπολη και ασε εμας να πληρωνουμε 21 και να βλέπουμε ρεαλ,μπαρτσα,μπαγιερν,γιουβε,λιβερπουλ και λοιπα χωρια!!!να δουμε που σε 2 χρονια,αν υπαρχει νοβα,θα αγορασει ο οτε το ελλ πρωταθλημα τι θαλες

    Βασικά η Ρεάλ, η Γιούβε και όλες οι ξένες υπάρχουν σε Live stream στο ίντερνετ τσάμπα (και νόμιμα επί πληρωμής), έστω με ξένο ή και καθόλου σχολιασμό... Οπότε μπορεί να βλέπει τα ματς ο καθένας χωρίς OTE TV, βάλε και σε αυτά τις ταινίες που έχει για... τα "Χρυσά Βατόμουρα", οπότε πιστεύω δεν αξίζει...

    Με 60€ σκέτη Nova (που έχει καλύτερες ταινίες) δεν την αγοράζει κανείς, σαν Triple Play με 40 και 50€ όλο το πακέτο μαζί, αξίζει και δωρεάν εγκατάσταση, Multiview, HD. Κάποια στιγμή για λίγο καιρό έτρεχε και προσφορά στα 25€ μόνο για Nova (χωρίς Double Play)... Με 40€ (αναλόγως και 50) στη Forthnet έχεις σχεδόν τα πάντα, με 40 στον ΟΤΕ έχεις τηλεόραση και 4 Mbps ίντερνετ ΜΟΝΟ...

  8. #68
    Εγγραφή
    15-07-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.651
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13481/1020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexandros1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις κάποιες πληροφορίες σχετικά με το που μπορούμε να ζητήσουμε αυτές τις προσφορες; Ανέφερα στο τηλεφωνικό τους κέντρο αυτο που λες για δωρεάν τελος ενεργοποίησης και το διέψευσαν κατηγορηματικά. Ισχύει μόνο στα πακέτα που αναφέρεις; Θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την βοήθειά σου και σε ευχαριστώ προκαταβολικά.
    Από την Forthnet δεν δίνονται οι προσφορές επίσημα, αλλά από συνεργαζόμενες εταιρείες τηλεφωνικών πωλήσεων...αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν ξέρω τί ισχύει, ποιές προσφορές τρέχουν...δεν αποκλείεται πχ να ισχύει το τέλος φορητότητας, αλλά να σου έχουν βάλει το πακέτο κινητής ή/και διεθνών στην ίδια τιμή.
    Τα παραπ΄νω βέβαια ίσχυαν για νέους συνδρομητές...για ισχύοντες θέλουν κίνητρο για να σου κάνουν προσφορά, πχ αίτημα φορητότητας (εγώ όταν έκανα πρόσφατα αίτηση να πάω στη HOL με πήραν περιέργως πάλι από εταιρεία τηλεπωλήσεων για την αντιπροσφορά)

    Εσύ απ' ότι κατάλαβα θες για ανανέωση σύμβασης/νέο πακέτο ή κατάλαβα λάθος;
    Θα πρέπει να κάνεις τη κίνηση αλλαγής παρόχου (έστω μόνο για το θεαθήναι) ώστε να σε πάρουν τηλέφωνο...

    Οι προσφορές για νέους συνδρομητές είναι που προωθούνται τηλεφωνικά κι αν είσαι ήδη συνδρομητής, δεν είναι και πολύ πιθανο΄να γίνεις αποδέκτης, εκτός κι αν έχεις αλλάξει σε Forthnet/Nova πρόσφατα.
    Cubby Cloud Sync
    Hubic Cloud Backup (aff. code: XLQTOJ)

    - Οδηγός GivingAssistant (CashBack)

  9. #69
    Εγγραφή
    07-05-2004
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    AVM 7530AX
    SNR / Attn
    11(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexandros1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου θέλω την βοήθειά σου. Με ποιους μίλησες; Σε πήρε η Νόβα; Έχεις Και τα κινηματογραφικά και τα αθλητικά κανάλια; Στο σπίτι της μητέρας μου έληγε το 3play (Να σημειώσω ότι εμείς δίναμε 54.9 ευρω τον μηνα)και έκανε αίτηση φορητότητας στον ΟΤΕ. Την πήραν χθες για αντιπροσφορα και της πρόσφεραν απεριόριστα αστικά υπεραστικά,720 προς κινητά,Νόβα sports pack HD,δέσμευση τιμης για πάντα με 39.9,για 12 μήνες δέσμευση. Ούτε κινηματογραφικά,ούτε δυο πάγια δώρο. Όταν τους πήρε σήμερα και τους ανέφερε την περίπτωσή σου έκαναν τους Κινέζους. Με ενοχλεί ΚΥΡΙΩΣ το ηθικό ζήτημα. Σε πελάτες που προέρχονται από μια καλή προσφορά,όπως εσύ,κάνουν μια παρα πολυ καλη πρόταση και φυσικά ΧΑΙΡΟΜΑΙ. Πελάτες που τους έσκαγαν (και με δικη μας ευθυνη) 54 ευρώ τον μήνα για υπηρεσίες που άλλοι συνδρομητές απολάμβαναν από τότε με πολύ χαμηλότερη τιμή,πάνε πάλι να τους ριξουν. Είμαι πραγματικά εκνευρισμένος κι όχι επειδή θα πληρώσω δυο πάγια παραπάνω.
    Δεν τους πηρα εγω, αυτοι με πηραν για ακομη μια φορα για αντι-προταση (τις υπολοιπες τις ειχα απορριψει).
    Ως forthnet μου συστηθηκαν, ισως και να ηταν εξωτερικοι συνεργατες ομως.
    Το πακετο που σου εδωσαν μου το ειχαν προσφερει και σε μενα σε προηγουμενη επικοινωνια αλλα τους ειχα πει οχι.
    Αν δεις το δικο μου πακετο δεν εχει κινητα ουτε διεθνη, αλλα εχει Full Pack Nova.

  10. #70
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    thomson
    SNR / Attn
    20.9(dB) / 50.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από a.libe Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok φιλε μου κατσε να πληρωνεις 65 ευρω να βλέπεις πλατανια.λειβαδεια,καλλονη,τριπολη και ασε εμας να πληρωνουμε 21 και να βλέπουμε ρεαλ,μπαρτσα,μπαγιερν,γιουβε,λιβερπουλ και λοιπα χωρια!!!να δουμε που σε 2 χρονια,αν υπαρχει νοβα,θα αγορασει ο οτε το ελλ πρωταθλημα τι θαλες
    Το θεμα ειναι εσυ τι θα λες τοτε....

  11. #71
    Εγγραφή
    21-10-2014
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vgiozo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την Forthnet δεν δίνονται οι προσφορές επίσημα, αλλά από συνεργαζόμενες εταιρείες τηλεφωνικών πωλήσεων...αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν ξέρω τί ισχύει, ποιές προσφορές τρέχουν...δεν αποκλείεται πχ να ισχύει το τέλος φορητότητας, αλλά να σου έχουν βάλει το πακέτο κινητής ή/και διεθνών στην ίδια τιμή.
    Τα παραπ΄νω βέβαια ίσχυαν για νέους συνδρομητές...για ισχύοντες θέλουν κίνητρο για να σου κάνουν προσφορά, πχ αίτημα φορητότητας (εγώ όταν έκανα πρόσφατα αίτηση να πάω στη HOL με πήραν περιέργως πάλι από εταιρεία τηλεπωλήσεων για την αντιπροσφορά)

    Εσύ απ' ότι κατάλαβα θες για ανανέωση σύμβασης/νέο πακέτο ή κατάλαβα λάθος;
    Θα πρέπει να κάνεις τη κίνηση αλλαγής παρόχου (έστω μόνο για το θεαθήναι) ώστε να σε πάρουν τηλέφωνο...

    Οι προσφορές για νέους συνδρομητές είναι που προωθούνται τηλεφωνικά κι αν είσαι ήδη συνδρομητής, δεν είναι και πολύ πιθανο΄να γίνεις αποδέκτης, εκτός κι αν έχεις αλλάξει σε Forthnet/Nova πρόσφατα.
    Είμαι νέος συνδρομητής,ή μάλλον,καθόλου συνδρομητής. Μετακόμισα σε νέο σπίτι Και δεν υπάρχει τηλέφωνο σε κάποια εταιρεία! Το άλλο περιστατικό αφορούσε την γραμμή στο πατρικό μου όπου εκεί συνδρομητρια ειναι η μητέρα μου.
    Με ενδιαφέρει να γλυτώσω το τέλος ΝΕΑΣ σύνδεσης αφού το 70αρι το θεωρώ λίγο κερατιατικο.

  12. #72
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    linksys wag54gx2-wag200g
    SNR / Attn
    6(dB) / 39(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexandros1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις κάποιες πληροφορίες σχετικά με το που μπορούμε να ζητήσουμε αυτές τις προσφορες; Ανέφερα στο τηλεφωνικό τους κέντρο αυτο που λες για δωρεάν τελος ενεργοποίησης και το διέψευσαν κατηγορηματικά. Ισχύει μόνο στα πακέτα που αναφέρεις; Θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την βοήθειά σου και σε ευχαριστώ προκαταβολικά.
    Καλησπερα και εμενα μου εκαναν αυτην την προσφορά στα 39,90 πως το εκανα ??? εστειλα μήνυμα στο facebook στην forthnet και τους ειπα οτι με πηρε ο οτε και μου εκανε προσφορα για 38,6 για το φουλ πακετο του .... βεβαια σε εναν φιλο μου ο οτε εκανε 35,6 και ο φιλος μου το δέχτηκε και εφυγε απο την forthnet .
    μου απαντησαν μετα να στειλω τα στοιχεία μου για να με παρουν τηλεφωνο και ετσι με πηραν και μου ειπαν για τα 39,9 που δεν τα δέχτηκα σημερα τους εστειλα παλι μηνυμα για τα δωρεαν HD που δίνουν στους παλιους συνδρομητές και μου απαντησαν αυτο "Καλησπέρα χχχχχχχχχχ,
    Κατά την ανανέωση δέσμευσης της συνδρομής ενδεχομένως να μπορεί να υπάρξει ανάλογη προσφορά.
    Εάν σε ενδιαφέρει να εξεταστεί το ενδεχόμενο αυτό ενημέρωσε μας ώστε να το προωθήσουμε στα αρμόδια τμήματα.

    -Κώστας"

    - - - Updated - - -

    Πριν απο 20 λεπτα με πηραν τηλεφωνο μετα απο αιτηση μου στο facebook και μου ειπαν παλι για τα 39,9 ολα μαζι τους ειπα οτι δεν μπορω να ανεβω τοσο στον λογαριασμο μου και μου καναν ανανέωση για εναν χρονο το ιδιο πακετο που εχω (X-mas 2012) Μονο που μου βαλανε Εξτρα την αστικη για τα κινητά και δωρο τα Hd Θα δουμε την κυριακη την ομαδαρααααα σε HD

  13. #73
    Εγγραφή
    19-06-2004
    Περιοχή
    Ελλαδα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    351
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    1020/6500
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson 585 v8
    SNR / Attn
    9(dB) / 38(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα,μια ενημερώσει να μας κανείς,στα 39,90 τι σου δίνει;.

  14. #74
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    linksys wag54gx2-wag200g
    SNR / Attn
    6(dB) / 39(dB)
    Τηλεφωνο + internet + κινητά + cinema pack + ns1 ( που το ειχα απο το πακετο )

  15. #75
    Εγγραφή
    13-07-2014
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexandros1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι νέος συνδρομητής,ή μάλλον,καθόλου συνδρομητής. Μετακόμισα σε νέο σπίτι Και δεν υπάρχει τηλέφωνο σε κάποια εταιρεία! Το άλλο περιστατικό αφορούσε την γραμμή στο πατρικό μου όπου εκεί συνδρομητρια ειναι η μητέρα μου.
    Με ενδιαφέρει να γλυτώσω το τέλος ΝΕΑΣ σύνδεσης αφού το 70αρι το θεωρώ λίγο κερατιατικο.
    Αν μεταφέρεις την γραμμή της μητέρας σου δεν νομίζω να πληρώσεις τέλος συνδρομής. Για να είσαι όμως πιο σίγουρος απευθύνσου και στο Forthnet Support

Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 183
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-15, 11:29
  2. Προσφορά ΟΤΕ 3play
    Από kmyst στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-14, 21:05
  3. Μηνύματα: 55
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-14, 10:32
  4. νέα προσφορά 3play (21/05/13)
    Από avga στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 746
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-14, 02:17
  5. Nova 3Play: Χριστουγεννιάτικη προσφορά 2013
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-12-13, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας