Σελ. 23 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 313182122232425283343 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 331-345 από 759
  1. #331
    Εγγραφή
    29-06-2015
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20698/966
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    TP-Link TD-W8960N ver:5.1
    SNR / Attn
    4/7(dB) / 14/5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NinjaMiltos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε ότι αλλαγές θέλεις και κάντες Save με αυτή την εντολή.
    Κώδικας:
    adsl profile --save
    Με το --restore νομίζω απλά σου κάνει resync με το τροποποιημένο σου profile (load δηλαδή), για να το γυρίσεις όπως ήταν (μάλλον) hard reset.
    Θα το δοκιμάσω αύριο μέσα στην μέρα και θα σου πω. Ευχαριστώ πολύ

  2. #332
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bathory Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ για την απαντήσει σου κατέβασα και το πρόγραμμα για windows αλλά δεν μου βρίσκει τίποτα,κανένα wireles,μήπως θέλει κάποια ρυθμίσει?
    απο οσο γνωριζω οχι δεν θελει καποια συγκεκριμενη ρυθμιση, το εχω κατεβασει σε 3 pc (2 με windows 10) και παιζει αρκετα καλα οπως ειναι απειραχτο .. ισως κατι με την wifi καρτα σου στο pc γιατi αυτην χρησιμοποιει

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wifinetview.png 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  30,2 KB 
ID: 170602

    Επισης γραφει οτι μπορει να μην ενφανισει τιποτα σε μερικες καρτες που δεν υποστηριζονται (αλλα δεν λεει ποιες), η εχεις πολυ παλαια wifi drivers ... οποτε μαλλον επεσες στην περιπτωση
    Wireless network adapter and wireless card driver that works with the built-in wireless support of Windows XP/Vista/7/2008. If you don't have a compatible wireless adapter and driver, "cannot find wireless adapter" error will be displayed.
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NinjaMiltos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε ότι αλλαγές θέλεις και κάντες Save με αυτή την εντολή.
    Κώδικας:
    adsl profile --save
    Με το --restore νομίζω απλά σου κάνει resync με το τροποποιημένο σου profile (load δηλαδή), για να το γυρίσεις όπως ήταν (μάλλον) hard reset.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas stathopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το δοκιμάσω αύριο μέσα στην μέρα και θα σου πω. Ευχαριστώ πολύ
    σε μερικα μοντελα δεν παιζει η εντολη ... στο ν5 ηταν οκ σε εμενα, με το ν6 ανεφερε φιλος δεν παιζει, αναμενω νεα

  3. #333
    Εγγραφή
    29-06-2015
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20698/966
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    TP-Link TD-W8960N ver:5.1
    SNR / Attn
    4/7(dB) / 14/5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο οσο γνωριζω οχι δεν θελει καποια συγκεκριμενη ρυθμιση, το εχω κατεβασει σε 3 pc (2 με windows 10) και παιζει αρκετα καλα οπως ειναι απειραχτο .. ισως κατι με την wifi καρτα σου στο pc γιατi αυτην χρησιμοποιει

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wifinetview.png 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  30,2 KB 
ID: 170602

    Επισης γραφει οτι μπορει να μην ενφανισει τιποτα σε μερικες καρτες που δεν υποστηριζονται (αλλα δεν λεει ποιες), η εχεις πολυ παλαια wifi drivers ... οποτε μαλλον επεσες στην περιπτωση


    - - - Updated - - -




    σε μερικα μοντελα δεν παιζει η εντολη ... στο ν5 ηταν οκ σε εμενα, με το ν6 ανεφερε φιλος δεν παιζει, αναμενω νεα
    Το v5 πρέπει να έχω αλλά τώρα δεν μπορώ να το τσεκάρω να σου πω σίγουρα. Αύριο το μεσημέρι θα ενημερώσω

  4. #334
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    γραφει το μοντελο απο κατω στην ετικετα (πχ στο δικο μου λει ν5.1) αν εχεις το ν5 θα εισαι οκ ειναι πραγματι εξυπηρετικη αυτη η εντολη

  5. #335
    Εγγραφή
    29-06-2015
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20698/966
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    TP-Link TD-W8960N ver:5.1
    SNR / Attn
    4/7(dB) / 14/5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    γραφει το μοντελο απο κατω στην ετικετα (πχ στο δικο μου λει ν5.1) αν εχεις το ν5 θα εισαι οκ ειναι πραγματι εξυπηρετικη αυτη η εντολη
    Σπίτι δεν ήμουν - είμαι για να το δω. Θα ξέρω σίγουρα το μεσημέρι

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    γραφει το μοντελο απο κατω στην ετικετα (πχ στο δικο μου λει ν5.1) αν εχεις το ν5 θα εισαι οκ ειναι πραγματι εξυπηρετικη αυτη η εντολη
    Καλησπέρα. Τελικά έχω το 5.1 και κάνει κανονικά save. Το πριν και το μετά, το snr από 61 (δηλαδή 6) το πήγα (4 (δηλαδή 0,4 :P) και κλειδώνω στα 21~. Με τις ρυθμίσεις αυτές έχω φτάσει χωρίς αποσυνδέσεις 1 + μήνα (το είχα και πιο παλιά τόσο χωρίς θέμα).
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.png  

    2.png  


  6. #336
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ωραια, μεγεια, ναι τα broadcom γενικα κατα την γνωμη μου εχουν την πιο καλη σταθεροτητα απο ολα ... ειδικα οσοι με οτε ειναι βραχος

  7. #337
    Εγγραφή
    29-06-2015
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20698/966
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    TP-Link TD-W8960N ver:5.1
    SNR / Attn
    4/7(dB) / 14/5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια, μεγεια, ναι τα broadcom γενικα κατα την γνωμη μου εχουν την πιο καλη σταθεροτητα απο ολα ... ειδικα οσοι με οτε ειναι βραχος
    thanks. Ξέρεις πως μπορώ να ρίξω και το snr του upload?

  8. #338
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas stathopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    thanks. Ξέρεις πως μπορώ να ρίξω και το snr του upload?
    δεν υπαρχει τετοια ρυθμιση και μαλιστα σε κανενα μοντεμ, μονο του download, στα broadcom βοηθαει το trellis αλλα βλεπω στα σταστιστικα σου ειναι ηδη ενεργο, αν θελεις να παιξεις και σε αφησει (δοκιμη να το κλεισεις) αλλα δεν νομιζω να βοηθησει, δες απο εδω και κατω (αλλα νομιζω στο 8960 θα κλεισει και τα δυο ταυτοχρονα)
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...37#post5613437

  9. #339
    Εγγραφή
    29-06-2015
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20698/966
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    TP-Link TD-W8960N ver:5.1
    SNR / Attn
    4/7(dB) / 14/5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει τετοια ρυθμιση και μαλιστα σε κανενα μοντεμ, μονο του download, στα broadcom βοηθαει το trellis αλλα βλεπω στα σταστιστικα σου ειναι ηδη ενεργο, αν θελεις να παιξεις και σε αφησει (δοκιμη να το κλεισεις) αλλα δεν νομιζω να βοηθησει, δες απο εδω και κατω (αλλα νομιζω στο 8960 θα κλεισει και τα δυο ταυτοχρονα)
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...37#post5613437
    Ο μόνος λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι αφού πείραξα το download γιατί να μην πειράξω και το upload? :P

    Ευχαριστώ πάντως.

  10. #340
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas stathopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μόνος λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι αφού πείραξα το download γιατί να μην πειράξω και το upload? :P

    Ευχαριστώ πάντως.
    απο δικη μου εμπειρια με broadcom (σαν το 8960) παιζει ρολο και το φιλτρο, παρε 1-2 φτηνες διαφορετικες μαρκες και δοκιμασε τες

  11. #341
    Εγγραφή
    29-06-2015
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20698/966
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    TP-Link TD-W8960N ver:5.1
    SNR / Attn
    4/7(dB) / 14/5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να σε ρωτήσω κάτι άλλο. Στην γραμμή βλέπω πάρα πολλά RS Correctable Errors και λογικό είναι με το 0.3 Snr που έχω. Λογικά δεν θα έπρεπε να έχω συχνές αποσυνδέσεις; Εγώ έχω 1+ μήνα έτσι χωρις disconnects
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20160519-200452.png  


  12. #342
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν παιζουν ρολο τοσο τα λαθη για τις αποσυνδεσεις παρα οταν το snr χαμηλωσει στην περιπτωση σου μαλλον με 0, η μειον -1, -2 (εχω δει αλλα modems να χανουν γραμμη μολις πεσει το snr στο 3-4db) ειναι αναλογα το modem
    Τα πολλα λαθη συνηθως μπορουν να κανουν αργο internet (σερφαρισμα) και σε ταινιες buffering που προφανως να υπαρχει χασιμο πακετων, ενω η συνδεση ειναι οκ
    Αφου λες οτι δεν σου κανει προβλημα ασε τα λαθη να γραφουν οσα θελει

  13. #343
    Εγγραφή
    29-06-2015
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20698/966
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    TP-Link TD-W8960N ver:5.1
    SNR / Attn
    4/7(dB) / 14/5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babis3g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παιζουν ρολο τοσο τα λαθη για τις αποσυνδεσεις παρα οταν το snr χαμηλωσει στην περιπτωση σου μαλλον με 0, η μειον -1, -2 (εχω δει αλλα modems να χανουν γραμμη μολις πεσει το snr στο 3-4db) ειναι αναλογα το modem
    Τα πολλα λαθη συνηθως μπορουν να κανουν αργο internet (σερφαρισμα) και σε ταινιες buffering που προφανως να υπαρχει χασιμο πακετων, ενω η συνδεση ειναι οκ
    Αφου λες οτι δεν σου κανει προβλημα ασε τα λαθη να γραφουν οσα θελει
    Όχι δεν έχω κάποιο πρόβλημα ειδικά στο buffering, 1080p ταινίες στο kodi με plug-in το exodus και με wi-fi τις βλέπω χωρίς κόλλημα και μάλιστα η μπάρα το buffering ξεπερνάει αρκετά την μπάρα του play.

    Το σερφάρισμα έχει παραμείνει το ίδιο και torrent από 1,6 κατεβάζω με 1,9-2,0 αλλά αρκετές φορές όταν κατεβάζω με 2 τα pc σέρνονται στο σερφάρισμα.

  14. #344
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Πήρα πρόσφατα μεταχειρισμένο το v5.1 για ξάδελφο στο χωριό. Το έβαλα για δοκιμή πάνω στη γραμμή μου και έσπασε κάθε ρεκόρ.

    Η γραμμή που έχω, 11 χρόνια σε HOL και πριν 3 μήνες σε ΟΤΕ, είναι σταθερότατη και σχεδόν άριστη. Παλαιότερα είχα κάνει ελέγχους με διάφορες συσκευές και είχα κρατήσει ως κύριο modem το παλιό αλλά σταθερότατο Netfaster IAD (το πρώτο). Όταν πήγα στον ΟΤΕ έκανα δοκιμές και με το παραληφθέν Speedport W724V. Και στις 2 περιπτώσεις (πριν και μετά την φορητότητα) είχα παρόμοια χαρακτηριστικά, αλλά στον ΟΤΕ έχω και Fastpath.
    Γενικά έπαιζα 17,8Mbps με 9 SNR και 14dB εξασθένιση και στους 2. Στη HOL με 6 SNR είχα πάει στα 20,9Mbps.

    Βάζοντας το TD-W8960N στην γραμμή συγχρονίζει κατευθείαν στα 19,1Mbps με 9 SNR και 13dB εξασθένιση. Παίζοντας με το SNR το έχω από χθες το μεσημέρι στο 3 και έχω σταθερό συγχρονισμό 22746/1021 με Attainable 24044/1209. Το τελευταίο πέφτει ελαφρά το βράδυ και ανεβαίνει την ημέρα, αλλά ο πραγματικός συγχρονισμός σταθερότατος και ελάχιστα σφάλματα.
    Χθες στις δοκιμές είχα βάλει 1,5 SNR και ο συγχρονισμός ήταν στα 23239/1022, αλλά μάζευε αρκετά λάθη σε ένα 2ωρο κι έτσι τον ανέβασα.

    Θα δω πως θα πάει μέχρι το τέλος της άλλης βδομάδας που θα πάω στο χωριό και θ' αποφασίσω τελευταία στιγμή τι θα κάνω με την συσκευή και τον ξάδελφο.

  15. #345
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα πρόσφατα μεταχειρισμένο το v5.1 για ξάδελφο στο χωριό. Το έβαλα για δοκιμή πάνω στη γραμμή μου και έσπασε κάθε ρεκόρ.

    Η γραμμή που έχω, 11 χρόνια σε HOL και πριν 3 μήνες σε ΟΤΕ, είναι σταθερότατη και σχεδόν άριστη. Παλαιότερα είχα κάνει ελέγχους με διάφορες συσκευές και είχα κρατήσει ως κύριο modem το παλιό αλλά σταθερότατο Netfaster IAD (το πρώτο). Όταν πήγα στον ΟΤΕ έκανα δοκιμές και με το παραληφθέν Speedport W724V. Και στις 2 περιπτώσεις (πριν και μετά την φορητότητα) είχα παρόμοια χαρακτηριστικά, αλλά στον ΟΤΕ έχω και Fastpath.
    Γενικά έπαιζα 17,8Mbps με 9 SNR και 14dB εξασθένιση και στους 2. Στη HOL με 6 SNR είχα πάει στα 20,9Mbps.

    Βάζοντας το TD-W8960N στην γραμμή συγχρονίζει κατευθείαν στα 19,1Mbps με 9 SNR και 13dB εξασθένιση. Παίζοντας με το SNR το έχω από χθες το μεσημέρι στο 3 και έχω σταθερό συγχρονισμό 22746/1021 με Attainable 24044/1209. Το τελευταίο πέφτει ελαφρά το βράδυ και ανεβαίνει την ημέρα, αλλά ο πραγματικός συγχρονισμός σταθερότατος και ελάχιστα σφάλματα.
    Χθες στις δοκιμές είχα βάλει 1,5 SNR και ο συγχρονισμός ήταν στα 23239/1022, αλλά μάζευε αρκετά λάθη σε ένα 2ωρο κι έτσι τον ανέβασα.

    Θα δω πως θα πάει μέχρι το τέλος της άλλης βδομάδας που θα πάω στο χωριό και θ' αποφασίσω τελευταία στιγμή τι θα κάνω με την συσκευή και τον ξάδελφο.
    ειναι απο τα καλυτερα με γραμμες οτε ... βαλε του to snr στο 6 ωστε να εχει και καποια ανοχη το snr (πχ ενας κεραυνος κοντα σου) ... μετα γεφυρωσε το ... με ενα καλο router για ασυρματο κλπ και θα ειναι βραχος με πολυ καλη ταχυτητα ... ολα broadcom based με οτε ειναι τελεια
    και που να δεις σε προβληματικες γραμμες και μακρυνες ... καταλαβεινεις τωρα γιατι οσοι αναναφερουν προβληματα γραμμης με οτε του λεω παρτε broadcom (πχ tp link 8960) οσι ζητανε modem

Σελ. 23 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 313182122232425283343 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ZXDSL 931 vii bridging με tplink td-8961nd
    Από apsogos στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-14, 17:15
  2. Τα φώτα σας παιδιά TPLINK TL WA7210N
    Από mikrocern στο φόρουμ Ασύρματη Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-14, 16:20
  3. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-14, 23:22
  4. Πωλούνται 4 omni 5 dbi tplink
    Από TEO2202 στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-14, 23:04
  5. Ote tv - TPlink TD-W8970
    Από Rimotomos στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-14, 13:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας