και εμενα που ζημερα πηγα σε καταστημα τους, μου ειπαν οτι ισχυει 20ε/μηνα κλειστο για 2 χρονια το 2play απεριοριστα 24αρι και αν θελω VDSL παει +10ε τον 1ο χρονο και +20ε τον δευτερο...
Μου ακουστηκε αρκετα περιεργη η προσφορα δεδομενου οτι δεν εχω δει ποτε να χρεωνουν 20ε το VDSL και επειδη στο net λενε +5ε τον 1ο χρονο και +10ε τον δευτερο (με αλλη τιμη βασικου 2play βεβαια... αλλα σε αυτο το θεμα μου ειπαν οτι το 20ρικο κλειστο ειναι ειδικη τιμη επειδη ειμαι στη forthnet). Μου χαρισαν και το τελος ενεργοποιησης.
Να πω την αληθεια, αν ηταν 30ε κλειστο και για τα 2 χρονια θα το εκανα...τωρα καπου μου στραβωνει το 40ε τον δευτερο χρονο και σκεφτομαι μηπως εχουν κανει λαθος και ειναι ακομα καλυτερα 25ε τον 1ο χρονο και 30ε τον δευτερο (αφου λενε Online +5/+10 το vdsl). Αλλα μπορει να εχουν κανει και λαθος με το 20ε/χρονο το σκετο 24αρι+απεριοριστα που επισης ειναι too good to be true (και με δωρεαν τελος ενεργοποιησης).

Εσας πως σας φαινονται ολα αυτα? (Σημερα στη Wind στο Mall μου την κανανε αυτην την προσφορα, αν αναρωτιεται κανεις)