Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 48
  1. #31
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    @Gerico, δεν γίνεται αυτό. Κάθε οικοδομή συνδέεται στη πιο κοντινή καμπίνα, όποια είναι αυτή την χρονική στιγμή της ανέγερσης.
    Αν θέλει ο ιδιοκτήτης μπορεί να αιτηθεί στον ΟΤΕ να γίνει η αναδρομολόγηση που λες, αναλαμβάνοντας το κόστος και την αδειοδότηση των εργασιών.
    Αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα εγκριθεί, ειδικά στα αστικά κέντρα με υπόγειο δίκτυο.

  2. #32
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    Εξάρχεια
    Μηνύματα
    922
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.864/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΩΛΛΕΤΗ
    Router
    Thomson TG789vn
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 13,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Να πω και 'γω δυο λόγια.. γιατί βλέπω οτι η συζήτηση μακραίνει................

    Τεχνικά μιλώντας, δεν είναι δυνατόν να μειωθεί η ταχύτητα Upload (από μία βλάβη καλωδίου)
    χωρίς ταυτόχρονα να μην επηρεαστεί και το Download!
    Όλοι ξέρουμε οτι όταν υπάρχει βλάβη στην γραμμή, το πρώτο που επηρεάζεται είναι το Download
    και λιγότερο το Upload λόγω της διαφοράς του φάσματος συχνοτήτων.
    Δυστυχώς ή ευτυχώς.. το καλώδιο δεν ξεχωρίζει Download από Upload
    Εγώ βλέπω οτι στην μοναδική φωτο που ανέβασε ο ενδιαφερόμενος,
    το Download του είναι πλήρες.. για το 6Mbps πρόγραμμα που έχει.
    Έτσι λοιπόν, αμφισβητώ τα λεγόμενα του ts ευθέως.
    Γιαυτό του ζήτησα και τα στατιστικά του άλλωστε...
    Βεβαίως δεν ήθελε να μου τα δώσει.. ο καθένας καταλαβαίνει γιατί..!

    Θα περίμενα σε τέτοιες περιπτώσεις, -όταν δηλ. κάποιος γράφεται σε ένα forum (Εγγραφή 04-12-2014 στην συγκεκριμένη περίπτωση)
    και στο πρώτο του μήνυμα καταφέρεται χωρίς αποδείξεις κατά ενός οποιουδήποτε provider, το τοπικ αυτό να

    Φαίνεται εδώ ακολουθείται άλλη πολιτική.. (το έχω δει και σε άλλες περιπτώσεις).
    Σας αφήνω να συνεχίσετε την ...χαλαρή κουβεντούλα... (..και βγαίνω από το τόπικ..)

  3. #33
    Εγγραφή
    04-12-2014
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    [QUOTE=dkmaster;5559203]MrAoua έχεις πραγματικά πολλή πλάκα. Πέραν του ότι είναι προφανές πως δεν έχεις ιδέα του πως δουλεύει η υπηρεσία σου, δε θέλεις να μάθεις κιόλας. Το θέμα θα έπρεπε να είχε κλειδωσει μόλις απαντησες ότι δε φταίει το ρουτερ σου όταν σου ζήτησαν τα στατιστικά οι συμφορουμιτες.

    Περισσότερη ειρωνεία παρακαλώ! Αυτό μόνο έχεις?? Λίγος είσαι!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hannibal_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλασική περίπτωση νεοέλληνα του στιλ να ψοφήσει του γείτωνα ο γαίδαρος.

    Του ζητάνε να δείξει τα στατιστικά της γραμμής του και το θεωρεί περιτό
    Του λένε, δες λίγο οι γείτωνες πως συγχρονίζουν και αν έχουν παρόμοια προβλήματα, που θα δείξει αν το πρόβλημα είναι γενικότερο ή μόνο σε αυτόν. Δεν είναι υποχρέωση του
    Στο τέλος κλείνει και με ένα, Ζήτω η Ελλάς!

    Φίλε, δεν νομίζω να θέλεις να φτιαχτεί το πρόβλημα σου. Μάλλον γουστάρεις τέτοιες καταστάσεις και όσο δεν φτιάχνετε σε ανεβάζουν, δεν εξηγήται αλλιώς η συμπεριφορά σου.
    Φίλε... έχουν πρόβλημα τα καλώδια του ΟΤΕ και εσύ θέλεις στατιστικά του router?
    Είχα αγοράσει 7 router όταν παρουσιάστηκε το πρόβλημα για να κάνω δοκιμές! Πιοο γουστάρεις να βάλω για να σου δείξω στατιστικά!
    Δεν καταλαβαίνεις ότι το/τα router μου είναι μια χαρά και ότι το πρόβλημα είναι στα καλώδια του ΟΤΕ.

    Όσο για το ''Μάλλον γουστάρεις τέτοιες καταστάσεις και όσο δεν φτιάχνετε σε ανεβάζουν'' είσαι άρρωστος φίλε....
    Άρχισε με έναν ψυχαναλυτή και θα δεις που θα καταλήξει..

    Τις επόμενες 2 σελίδες δεν τις διάβασα... Σίγουρα πρόκειται για υβριστικά μηνύματα σαν τα 2 παραπάνω...

    Μάλλον έπεσα σε εργαζομένους/μετόχους της HOL... Περίεργο πραγματικά!!

    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΛΟΙΠΟΝ! Η HOL ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΗ ΕΤΑΙΡΙΑ!!

    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΒΛΑΒΗ ΠΡΙΝ 7 ΜΗΝΕΣ ΣΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΤΟΥ ΟΤΕ ΤΟ UPLOAD ΜΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, (ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΓΙΟ)
    ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ...
    '' ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ''

    Μάγκες, αν και από όσους έχουν απαντήσει με ειρωνεία και ύβρεις παραπάνω δε νομίζω ότι ισχύει ο χαρακτηρισμός!
    Βρείτε κάτι άλλο να κάνετε από το να κράζετε σε topic των forum!

    Και αφού δε σας άρεσε!

    ΖΗΤΩ Η HOL!

    - - - Updated - - -

    Έχουμε κανάλια στο youtube και πάμε στο γραφείο και σε φίλους για να ανεβάσουμε υλικό!
    Απίστευτη ταλαιπωρία 7 μήνες!

    Από χθες που μας είπαν ότι δε θα διορθωθεί η βλάβη πράγματι εξοργιστήκαμε!

    Λυπάμαι πραγματικά που αντί να καταλάβετε με βρίζετε και υπερασπίζεστε τη HOL,,,

    Εν τέλει η μόνη λύση είναι να βάλω μέσο στον ΟΤΕ και να το φτιάξουν άμεσα!
    Και αυτό θα κάνω!

  4. #34
    Εγγραφή
    25-11-2005
    Μηνύματα
    674
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    none
    Πες μου τον λογο που ανοιξες αυτο το θεμα; Τι ακριβως ηθελες να διαβασεις;

  5. #35
    Εγγραφή
    04-12-2014
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iliteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω και 'γω δυο λόγια.. γιατί βλέπω οτι η συζήτηση μακραίνει................

    Τεχνικά μιλώντας, δεν είναι δυνατόν να μειωθεί η ταχύτητα Upload (από μία βλάβη καλωδίου)
    χωρίς ταυτόχρονα να μην επηρεαστεί και το Download!
    Όλοι ξέρουμε οτι όταν υπάρχει βλάβη στην γραμμή, το πρώτο που επηρεάζεται είναι το Download
    και λιγότερο το Upload λόγω της διαφοράς του φάσματος συχνοτήτων.
    Δυστυχώς ή ευτυχώς.. το καλώδιο δεν ξεχωρίζει Download από Upload
    Εγώ βλέπω οτι στην μοναδική φωτο που ανέβασε ο ενδιαφερόμενος,
    το Download του είναι πλήρες.. για το 6Mbps πρόγραμμα που έχει.
    Έτσι λοιπόν, αμφισβητώ τα λεγόμενα του ts ευθέως.
    Γιαυτό του ζήτησα και τα στατιστικά του άλλωστε...
    Βεβαίως δεν ήθελε να μου τα δώσει.. ο καθένας καταλαβαίνει γιατί..!

    Θα περίμενα σε τέτοιες περιπτώσεις, -όταν δηλ. κάποιος γράφεται σε ένα forum (Εγγραφή 04-12-2014 στην συγκεκριμένη περίπτωση)
    και στο πρώτο του μήνυμα καταφέρεται χωρίς αποδείξεις κατά ενός οποιουδήποτε provider, το τοπικ αυτό να

    Φαίνεται εδώ ακολουθείται άλλη πολιτική.. (το έχω δει και σε άλλες περιπτώσεις).
    Σας αφήνω να συνεχίσετε την ...χαλαρή κουβεντούλα... (..και βγαίνω από το τόπικ..)

    '' Βεβαίως δεν ήθελε να μου τα δώσει.. ο καθένας καταλαβαίνει γιατί..! ''

    Εγώ δεν καταλαβαίνω! Τι εννοείς?

    Θέλετε στατιστικά του router?
    Δώστε μου οδηγίες παρακαλώ τι πρέπει να κάνω και τι να στείλω γιατί πολλοί αμφισβητούν εδώ μέσα τα λεγόμενα μου,..,

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες μου τον λογο που ανοιξες αυτο το θεμα; Τι ακριβως ηθελες να διαβασεις;
    Τι στο διάολο πρέπει να κάνω για να διορθωθεί η βλάβη! Αυτό θέλω!

  6. #36
    Εγγραφή
    23-07-2006
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    687
    Downloads
    60
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ΖΤΕ
    Path Level
    Interleaved
    Για μια ακόμα φορά δειχνεις ότι δεν ξέρεις πως λειτουργεί η υπηρεσία σου. Το σχόλιο μου δεν ήταν υβριστικο. Αν κάνεις τον κόπο να διαβάσεις και τις επόμενες σελίδες σου εξηγώντας ακριβώς πως έχει η κατάστασή σου. Τα στατιστικά του ρουτερ δεν τα θέλουμε για να δούμε αν είναι καλό το ρουτερ αλλά για να δούμε την κατάσταση της γραμμης. Το speedtest που εβαλες δείχνει το απόλυτο τίποτα για να σε βοηθήσει καποιος. Όσο για το υπάλληλος, θέλω η εφορια να μου επιστρέψει 1000000 ευρώ, μη που πεις δε γίνεται γιατί τότε δουλευεις σε εφορια.

    Δεν μπορείς να διορθώσεις κάτι που σου είπε αυτός ο παροχος ότι δεν διορθώνεται. Σου έδωσα τις επιλογές σου στην προηγούμενη σελίδα.
    Η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας!

  7. #37
    Εγγραφή
    04-12-2014
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Δώστε μου οδηγίες παρακαλώ τι πρέπει να κάνω και τι να στείλω γιατί πολλοί αμφισβητούν εδώ μέσα τα λεγόμενα μου,..,

    Για όσους δεν έχουν ήδη δει είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και έκανα register για αυτόν ακριβώς το λόγο,
    Χθες δεν ήμουν σε φάση να μπω σε διαδικασίες που δε γνωρίζω για να στείλω στατιστικά του router αφού έχει έρθει ένας τεχνικός στο σπίτι για μετρήσεις και έχει διαπιστωθεί μήνες τώρα πρόβλημα στο δίκτυο και όχι στο router μου... Για αυτό και το θεώρησα περιττό!!!!
    Εφόσον όμως διακρίνω πολύ δυσπιστία, ειρωνεία και ύβρεις..
    Δώστε οδηγίες γiα το τι πρέπει να κάνω παρακαλώ για να στείλω στατιστικά του router!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dkmaster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μια ακόμα φορά δειχνεις ότι δεν ξέρεις πως λειτουργεί η υπηρεσία σου. Το σχόλιο μου δεν ήταν υβριστικο. Αν κάνεις τον κόπο να διαβάσεις και τις επόμενες σελίδες σου εξηγώντας ακριβώς πως έχει η κατάστασή σου. Τα στατιστικά του ρουτερ δεν τα θέλουμε για να δούμε αν είναι καλό το ρουτερ αλλά για να δούμε την κατάσταση της γραμμης. Το speedtest που εβαλες δείχνει το απόλυτο τίποτα για να σε βοηθήσει καποιος. Όσο για το υπάλληλος, θέλω η εφορια να μου επιστρέψει 1000000 ευρώ, μη που πεις δε γίνεται γιατί τότε δουλευεις σε εφορια.
    Με γνωρίζεις προσωπικά?
    Είμαστε τρεις δικηγόροι στο σπίτι δυστυχώς δεν είμαστε τεχνικοί του ΟΤΕ!
    ΝΑΙ δε γνωρίζω πως λειτουργούν τα δίκτυα του ΟΤΕ και το router! Λυπάμαι σπούδασα άλλο αντικείμενο!
    Λυπάμαι που δε γνωρίζω
    Ασχολήσου με κάτι άλλο παρακαλώ!
    Και σταμάτα το τρολλάρισμα στο thread μου!
    Ευχαριστώ πολύ!

  8. #38
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.700
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11600/800
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
    Router
    ZTE H367N (voip)
    SNR / Attn
    11,5(dB) / 28,9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μοντέλο ρούτερ έχεις? Μπες με browser στο 192.168.1.1 (ή 2.1) με username/password το admin (εκτός αν το άλλαξες) και δώσε μας στατιστικά της γραμμής π.χ. ταχύτητα Download/Upload που κλείδωσε το ρούτερ, το SNR Margin και το Attenuation.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MrAoua Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα αγοράσει 7 router όταν παρουσιάστηκε το πρόβλημα για να κάνω δοκιμές! Πιοο γουστάρεις να βάλω για να σου δείξω στατιστικά!
    Σύνδεσε το ρούτερ που σου έδωσε η Hol και γράψε τα παραπάνω στοιχεία που αναφέρει ο MitsosDaBest13. Φωτογραφίες ξέρεις να ανεβάζεις. Αν δεν ξέρεις που να βρεις αυτά τα στοιχεία, γράψε ποιος είναι ο τύπος του ρούτερ και κάποιος από εδώ θα βρεθεί να σου πει που βρίσκονται.

  9. #39
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τρία πουλάκια ...
    Αν όντως είσαι δικηγόρος, τουλάχιστον θα είχες τα απαραίτητα εφόδια να καταλαβαίνεις τι σου λένε οι άλλοι (σχετικοί ή μη) σε ένα θέμα που καταφανώς είναι έξω από τα νερά σου.
    ΟΧΙ, η HOL δεν είναι η καλύτερη εταιρεία.
    OXI, η HOL δεν φταίει στην δικιά σου περίπτωση και πολύ κακώς χρησιμοποιείς απαράδεκτους χαρακτηρισμούς.
    ΟΧΙ, ούτε ο ΟΤΕ ούτε άλλος πάροχος υπηρεσίας, θα εγγυηθεί επίλυση τυχόν προβλήματος, σε γραμμή που δεν του ανήκει. Μπορείς όμως να κάνεις φορητότητα στον οποιονδήποτε, αφού είσαι δυσαρεστημένος από την HOL. Κανείς δεν έχει αντίρρηση με αυτό.

  10. #40
    Εγγραφή
    23-07-2006
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    687
    Downloads
    60
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ΖΤΕ
    Path Level
    Interleaved
    Δεν τρολαρω δυστυχώς. Απλώς αρνησε να ακουσεις
    Η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας!

  11. #41
    Εγγραφή
    26-08-2013
    Μηνύματα
    501
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Σύντροφε ελπίζω να έχεις λιγότερη επιθετικότητα με τους πελάτες σου καθότι δικηγόρος και μην επιτίθεσαι σε άτομα που εσύ τους ζητάς βοήθεια..
    Έθεσες ένα πρόβλημα και το ποιο απλό είναι να σου ζητήσουν τα στατιστικά της γραμμής σου… και εσύ αρνείσαι και λες αλα ντι άλλον..
    Ακόμα αρνείσαι να ρωτήσεις σε κανέναν γείτονα να δεις αν είναι μόνο δικό σου πρόβλημα ή γενικότερο…
    Σου λένε ότι η κάθε ΗΟL δεν έχει το παραμικρό δικαίωμα να επέμβει στην καλωδίωση του ΟΤΕ και ωρύεσαι.
    Διότι το δίκτυο του ΟΤΕ του ανήκει…
    Απλά η κάθε ιδιωτική εταιρία νοικιάζει υπηρεσίες … της βλάβες στο δίκτυο του της αναλαμβάνει ο ΟΤΕ.
    Το ότι ο ΟΤΕ σε γράφει στα παλαιότερα των υποδημάτων του είναι θέμα του ΟΤΕ και όχι της ΗΟL.. τόσο απλά!
    Δεν είναι εμπορικό – ναυτικό δίκαιο για να σε μπερδεύει...

  12. #42
    Εγγραφή
    11-04-2012
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MrAoua Εμφάνιση μηνυμάτων
    ........
    ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ
    ..........
    Υπάρχουν και άλλα ιδρύματα στα οποία μπορεις να αποτανθείς να σου λύσουν το προβλημα. Θα σου πρότεινα να πάρεις ένα τηλέφωνο εδω. Μην απελπίζεσε και το πρόβλημα σου θα ληθεί!

    PS Αν δεν το έχεις καταλάβει μέχρι τώρα, είμαι πράκτωρας της HOL. Θα πρέπει και αυτό όμως να το αναφέρεις

  13. #43
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    @ MrAoua Εγώ σε χαρακτήρισα μόνο άδικο! Δε σου είπα τίποτ' άλλο. Απλά με αυτά που γράφεις δίνεις τροφή για τρολάρισμα... Σου ζητάμε στατιστικά του ρούτερ μήπως δούμε κάτι, αλλά εσύ λες όχι και προτιμάς να κράζεις τη HOL χωρίς να φταίει... Κάποιοι διαβάζοντας το δικό σου post, μπορεί να αλλάξουν γνώμη και τελικά να μην πάνε σε αυτή, δηλαδή να χάσει πελάτες... Αφού επαγγέλλεσαι δικηγόρος (όπως λες), θα το είχες καταλάβει αυτό... Αν είχες δίκιο που κράζεις τη HOL, δε θα σου έλεγε κανείς τίποτα...

    Φυσικά και δεν είμαι υπάλληλος, ούτε μέτοχος της HOL-Vodafone και φαντάζομαι κανείς άλλος εδώ μέσα... Αν δε θες βοήθεια και έχει λήξει η δέσμευση στο συμβόλαιό σου με τη HOL, κάνε μια αίτηση να δεσμευτείς 2 χρόνια στον πανάκριβο ΟΤΕ, να δεις που κατά 99% θα είναι το ίδιο και με Fastpath θα έχεις και αποσυνδέσεις... Εκτός αν είσαι πραγματικά τυχερός με τα καλώδια και η γραμμή σου φτιάξει.

    - - - Updated - - -

    @ sdikr Αν ο ΟΤΕ χρειάστηκε 5 μήνες να δει ότι η γραμμή δε φτιάχνεται, που ακριβώς φταίει η HOL και τι μπορεί να κάνει αυτή??

  14. #44
    Εγγραφή
    23-07-2006
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    687
    Downloads
    60
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ΖΤΕ
    Path Level
    Interleaved
    Νομίζω σε περίπτωση μη επίλυσης προβλήματος, μπορεί να αποδεσμευθεί χωρίς να χρεωθεί έξοδα αποσύνδεσης.
    Η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας!

  15. #45
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δικηγόρος και 1) δεν ακούει τι του λέει ο άλλος, 2) αρνειται να αποδεχθεί (να πω καλύτερα, αδυνατεί να κατανοήςει) το νομικό πλαίσιο για το πώς λειτουργεί και ποιός είναι ο διαχειριστής δικτύου; Αν απαξιεις να διαβασεις και να μαθεις τι ισχύει, τότε να χαμηλώσεις και τις αξιώσεις σου επισης.

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-14, 11:11
  2. Οι τηλεοπτικές σειρές του ΗΒΟ κάνουν πρεμιέρα στο hol video club
    Από Vitruvian78 στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-14, 04:22
  3. Είναι απαράδεκτοι
    Από trd64 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-14, 11:04
  4. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-13, 19:09
  5. FOX, National Geographic Channel και Nat Geo Wild στο hol my tv
    Από Vitruvian78 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-13, 17:35

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας