Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 127
  1. #106
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikos salonika Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη αν θα φανω επιθετικος αλλα παιδια εδω δεν ειναι για να αναλυσει ο καθενας τα προβληματα που εχει με την συνδεση του στον ΟΤΕ .
    Αυτη τη στιγμη η διοικηση εκβιαζει χιλιαδες υπαλληλους να υπογραψουν μεσα σε μια ημερα !
    Για να προλαβουν προφανως τις εργασιακες εξελιξεις που ενδεχωμενος θα ακολουθησουν.
    Μιλαμε για χιλιαδες ατομα - ψυχες , με οικογενειες αλλους να θελουν να θελουν να κανουν οικογενειες και να μην μπορουν !
    Το 13888 φετος βγηκε καλυτερο τηλεφωνικο κεντρο. Με οτι μπορει να σημαινει αυτο.
    Η διοικηση οχι μονο δεν αναγνωριζει την επιτυχια αλλα μας πεταει ΕΚΤΟΣ ΟΤΕ.
    Ενα πολυ μεγαλο ποσοστο των εργαζομενων , πλεον εχει γνωση του αντικειμενου των τηλεπικοινωνιων. Καθως ειμαστε υπαλληλοι με μια σχετικη εμπειρεια-εκπαιδευση.
    Δεν ειμαστε οι παροδικοι υπαλληλοι - φοιτητες του 1249 με οτι και αν σημαινει αυτο !
    Οταν καποιος ζηταει επαγγελματικη αντιμετωπιση απο ενα customer care service πρεπει και τον αλλον να τον αντιμετωπιζει σαν επαγγελματια και οχι σαν κανα παιδακι.
    Στηριξτε μας ψυχολογικα εστω Γιατον Θεο!
    Καλησπέρα σου και σένα και συγγνώμη αν θα φανώ κακός ή απόλυτος ή δεν ξέρω τι ! Δεν έχω να κάνω κάτι προσωπικά με σένα !

    Ως Έλλην πολίτης στηρίζω ως πελάτης δεν θέλω να πω κάτι παραπάνω γιατί θα φανώ κακός και εμπαθής !

    Μια απορία έχω μόνο ! Τις απαντήσεις που δίνετε σας τις δίνουνε ...ή τις βγάζετε μόνοι σας ?



    Δεν έχω διάθεση τσακωμού να ξέρεις ! Κουβέντα προσπαθώ να κάνω !

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DVader : 20-02-15 στις 17:06.

  2. #107
    Εγγραφή
    06-02-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σου και σένα και συγγνώμη αν θα φανώ κακός ή απόλυτος ή δεν ξέρω τι ! Δεν έχω να κάνω κάτι προσωπικά με σένα !

    Ως Έλλην πολίτης στηρίζω ως πελάτης δεν θέλω να πω κάτι παραπάνω γιατί θα φανώ κακός και εμπαθής !

    Μια απορία έχω μόνο ! Τις απαντήσεις που δίνετε σας τις δίνουνε ...ή τις βγάζετε μόνοι σας ?



    Δεν έχω διάθεση τσακωμού να ξέρεις ! Κουβέντα προσπαθώ να κάνω !

    σεναρια επικοινωνιας παντα υπαρχουν στα τηλεφωνικα κεντρα. Ερωτοαπαντησεις θεωρω στο τεχνικο υπαρχουν γιατι τα πραματα που μπορεις να κανεις τηλεφωνικα ειναι συγκεκριμενα. Παρολαυτα δεν ειμαι στο τεχνικο τμημα και σου απανταω με βαση αυτα που ξερω απο συναδελφους.

  3. #108
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Οι εξειδικευμένες γνώσεις πάντα πληρώνονται παραπάνω, έστω και στις συνθήκες που ζούμε. Ένα ΤΚ με αντικείμενο technical support δεν μπορεί να προσλάβει κόσμο με γνώσεις πάνω σε δίκτυα, μηχανικούς υπολογιστών, πτυχιούχους πληροφορικής κτλ. Στηρίζονται σε ένα lightning fast πρόγραμμα εκπαίδευσης, το οποίο έχει καταρτιστεί πάνω στο σκεπτικό ότι η πλειονότητα των προβλημάτων που αντιμετωπίζει ένας πελάτης λύνονται χωρίς να χρειάζονται ειδικά skills.
    Γι'αυτό και αν τύχει σε κάποιον που αντιμετωπίζει ένα πραγματικά περίεργο, ή δυσεπίλυτο πρόβλημα να επικοινωνήσει, μπορεί να συμβεί να ανανακτίσει με την "ασχετοσύνη" του υπαλλήλου.
    Θα μου πει κάποιος, "και εγώ βρε αδελφέ τί φταίω που θέλω να λύσω το πρόβλημά μου" και έχει δίκιο, αλλά...

  4. #109
    Εγγραφή
    06-02-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΕΡΜΟΥ
    Δελτίο τύπου

    Να υπογράψουν παραίτηση εξαναγκάστηκαν όλοι οι υπάλληλοι τηλεφωνικής υποστήριξης του 13888 του ομίλου ΟΤΕ την περασμένη εβδομάδα από την διοίκηση του ομίλου. Η διοίκηση του ομίλου ΟΤΕ θέλει να μεταφέρει όλο το προσωπικό του 13888 που ανήκε στην εταιρεία OTEPLUS σε μία άλλη ιδιωτική εταιρεία (E VALUE) με ατομικές συμβάσεις που δεν πληρούν τις προϋποθέσεις της εργατικής νομοθεσίας χωρίς να λαμβάνει υπόψη της τη συλλογική σύμβαση εργασίας. Λόγω της αναταραχής που προκλήθηκε οι εργαζόμενοι απαίτησαν ενημέρωση και ουσιαστικά δεν δούλεψαν προχωρώντας σε λευκή απεργία. Ο προφανής λόγος που ο ΟΤΕ βιάζεται είναι οι αναμενόμενες ανακοινώσεις της κυβέρνησης για νέο καθεστώς στα εργασιακά. Ο ΟΤΕ που αυτή τη στιγμή παρέχει τις πιο ακριβές υπηρεσίες τηλεπικοινωνίας και είναι από τις πιο κερδοφόρες επιχειρήσεις, αμείβει τους εργαζομένους του με μισθούς από 200 εώς 600 ευρώ το οχτάωρο αναλογικά. Οι υπάλληλοι που καλούνται να υπογράψουν τις νέες ατομικές συμβάσεις χάνουν τα χρόνια προϋπηρεσίας και ότι δικαιώματα έχουν για επιδόματα όπως γάμου, δώρα Χριστουγέννων κτλ.
    Το 13888 είναι όλοι εκείνοι που σηκώνουν τα τηλέφωνα όταν καλείς για τις τηλεφωνικές βλάβες/ υποστήριξη του ΟΤΕ.
    Άραγε γνωρίζεις πως :
    αν και εργαζόμαστε στα κτήρια του ΟΤΕ, δεν είμαστε υπάλληλοι ΟΤΕ αλλά μισθωμένοι υπάλληλοι θυγατρικών (oteplus, evalue) που τις χρησιμοποιεί για να προσλαμβάνει εξευτελιστικά φτηνό προσωπικό;
    οι περισσότεροι από εμάς δουλεύουμε 6ωρα και 4ωρα με τους μισθούς μας να κυμαίνονται από 200 έως 350 ευρώ καθώς επίσης ότι οι περισσότεροι από εμάς προσληφθήκαμε ως πτυχιούχοι αλλά αμειβόμαστε με τον κατώτατο μισθό ως ανειδίκευτοι εργάτες δίχως κανένα επίδομα

    Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας,
    Είμαστε στη διάθεση σας,
    Οι υπάλληλοι του 13888
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikos salonika : 22-02-15 στις 13:40.

  5. #110
    Εγγραφή
    19-12-2004
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.438
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4996/49983 kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συμφωνώ με αυτα που γράφονται ΑΛΛΑ ο εκπρόσωπος του ΟΤΕ εκπροσωπεί το ΟΤΕ δηλαδη την εταιρία και όχι τον εαυτό του.

    Οπότε οταν καλεί ο πελάτης ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ στον ΟΤΕ και όχι στον ΥΠΑΛΛΗΛΟ..
    Κατ επέκταση ο Υπάλληλος δεν πρέπει να παίρνει προσωπικά την όποια ένταση απο μεριάς πελάτη.

    Απο την άλλη ο πελάτης δεν δικαιολογείται να εκφράζεται με ανάρμοστο τρόπο απέναντι στον οποιοδήποτε .

    Το αν τα μηχανήματα κολάνε ή ειναι 4ωρος αναλώσιμος ο υπάλληλος δεν αφορά σε καμία περίπτωση τον πελάτη.
    Ολα αυτά ειναι λαικισμός για μένα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Προφέσσορας_Χάος : 26-02-15 στις 12:48.

  6. #111
    Εγγραφή
    10-07-2009
    Περιοχή
    παντου!
    Μηνύματα
    397
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    αν δεν πηγαινε κανεις να δουλεψει εκει θα αλλαζαν συστημα

  7. #112
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Μηνύματα
    1.538
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Όποτε χρειάστηκα την τεχνική βοήθεια δεν είχα πρόβλημα με την υποστήριξη. Καλούν τους εργαζόμενους σε ατομικές συμβάσεις, δικαίωμα που δίνει ο νόμος στον εργοδότη για να μειώσει την εργατική δύναμη του υπαλλήλου. Προχωράμε σε τακτικές εργασιακού μεσαίωνα για να πλουτίζουν οι λίγοι εις βάρος των πολλών άσχημα αμοιβόμενων υπαλλήλων. Η επιχειρηματικότητα δεν είναι κακό πράγμα. Είναι απαραίτητη για την ανάπτυξη της οικονομίας. Το ίδιο όμως απαραίτητη είναι μια καλή και δίκαιη ως προς την παραγωγικότητα και τις ώρες εργασίες του εργατικού δυναμικού. Στο τέλος αν γενικευτεί η μείωση στους μισθούς, θα μειωθεί η αγοραστική δύναμη, η ζήτηση και χαμένοι θα βγούνε και οι επιχειρηματίες.

  8. #113
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikos salonika Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δελτίο τύπου

    Να υπογράψουν παραίτηση εξαναγκάστηκαν όλοι οι υπάλληλοι τηλεφωνικής υποστήριξης του 13888 του ομίλου ΟΤΕ την περασμένη εβδομάδα από την διοίκηση του ομίλου. Η διοίκηση του ομίλου ΟΤΕ θέλει να μεταφέρει όλο το προσωπικό του 13888 που ανήκε στην εταιρεία OTEPLUS σε μία άλλη ιδιωτική εταιρεία (E VALUE) με ατομικές συμβάσεις που δεν πληρούν τις προϋποθέσεις της εργατικής νομοθεσίας χωρίς να λαμβάνει υπόψη της τη συλλογική σύμβαση εργασίας. Λόγω της αναταραχής που προκλήθηκε οι εργαζόμενοι απαίτησαν ενημέρωση και ουσιαστικά δεν δούλεψαν προχωρώντας σε λευκή απεργία. Ο προφανής λόγος που ο ΟΤΕ βιάζεται είναι οι αναμενόμενες ανακοινώσεις της κυβέρνησης για νέο καθεστώς στα εργασιακά. Ο ΟΤΕ που αυτή τη στιγμή παρέχει τις πιο ακριβές υπηρεσίες τηλεπικοινωνίας και είναι από τις πιο κερδοφόρες επιχειρήσεις, αμείβει τους εργαζομένους του με μισθούς από 200 εώς 600 ευρώ το οχτάωρο αναλογικά. Οι υπάλληλοι που καλούνται να υπογράψουν τις νέες ατομικές συμβάσεις χάνουν τα χρόνια προϋπηρεσίας και ότι δικαιώματα έχουν για επιδόματα όπως γάμου, δώρα Χριστουγέννων κτλ.
    Το 13888 είναι όλοι εκείνοι που σηκώνουν τα τηλέφωνα όταν καλείς για τις τηλεφωνικές βλάβες/ υποστήριξη του ΟΤΕ.
    Άραγε γνωρίζεις πως :
    αν και εργαζόμαστε στα κτήρια του ΟΤΕ, δεν είμαστε υπάλληλοι ΟΤΕ αλλά μισθωμένοι υπάλληλοι θυγατρικών (oteplus, evalue) που τις χρησιμοποιεί για να προσλαμβάνει εξευτελιστικά φτηνό προσωπικό;
    οι περισσότεροι από εμάς δουλεύουμε 6ωρα και 4ωρα με τους μισθούς μας να κυμαίνονται από 200 έως 350 ευρώ καθώς επίσης ότι οι περισσότεροι από εμάς προσληφθήκαμε ως πτυχιούχοι αλλά αμειβόμαστε με τον κατώτατο μισθό ως ανειδίκευτοι εργάτες δίχως κανένα επίδομα

    Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας,
    Είμαστε στη διάθεση σας,
    Οι υπάλληλοι του 13888
    Πλάκα έχεις ....

    Θέλεις απάντηση σοβαρά ..?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ με αυτα που γράφονται ΑΛΛΑ ο εκπρόσωπος του ΟΤΕ εκπροσωπεί το ΟΤΕ δηλαδη την εταιρία και όχι τον εαυτό του.

    Οπότε οταν καλεί ο πελάτης ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ στον ΟΤΕ και όχι στον ΥΠΑΛΛΗΛΟ..
    Κατ επέκταση ο Υπάλληλος δεν πρέπει να παίρνει προσωπικά την όποια ένταση απο μεριάς πελάτη.

    Απο την άλλη ο πελάτης δεν δικαιολογείται να εκφράζεται με ανάρμοστο τρόπο απέναντι στον οποιοδήποτε .

    Το αν τα μηχανήματα κολάνε ή ειναι 4ωρος αναλώσιμος ο υπάλληλος δεν αφορά σε καμία περίπτωση τον πελάτη.
    Ολα αυτά ειναι λαικισμός για μένα.
    Θα συμφωνήσω μαζί σου 100% και θα προσθέσω:
    Για αυτούς που χάνουν την δουλειά του έχει ασχοληθεί ποτέ κανείς ? Τους χάιδεψε ποτέ κανείς ? Όχι !
    Για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν τόσοι συνάδελφοι καθημερινά στις εργασίες του ασχολήθηκε ποτέ κανείς ? Έγιναν ποτέ γνωστές ?

    Τι διαφορά έχει ένας υπάλληλος του 13888 από ένα συνάδελφο που πασχίζει να κάνει την δουλειά του όσο καλύτερα μπορεί σε ένα τμήμα μηχανογράφησης μιας εταιρίας !

    Είναι απλά τα πράγματα όσο σκληρά και είναι !

  9. #114
    Εγγραφή
    02-03-2015
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    ποσες γραμμες εχουν?

  10. #115
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι εξειδικευμένες γνώσεις πάντα πληρώνονται παραπάνω, έστω και στις συνθήκες που ζούμε. Ένα ΤΚ με αντικείμενο technical support δεν μπορεί να προσλάβει κόσμο με γνώσεις πάνω σε δίκτυα, μηχανικούς υπολογιστών, πτυχιούχους πληροφορικής κτλ. Στηρίζονται σε ένα lightning fast πρόγραμμα εκπαίδευσης, το οποίο έχει καταρτιστεί πάνω στο σκεπτικό ότι η πλειονότητα των προβλημάτων που αντιμετωπίζει ένας πελάτης λύνονται χωρίς να χρειάζονται ειδικά skills.
    Γι'αυτό και αν τύχει σε κάποιον που αντιμετωπίζει ένα πραγματικά περίεργο, ή δυσεπίλυτο πρόβλημα να επικοινωνήσει, μπορεί να συμβεί να ανανακτίσει με την "ασχετοσύνη" του υπαλλήλου.
    Θα μου πει κάποιος, "και εγώ βρε αδελφέ τί φταίω που θέλω να λύσω το πρόβλημά μου" και έχει δίκιο, αλλά...
    Φίλτατε Τζελέν να ξέρεις πάντα πως υπάρχουν οι γνώστες και υπάρχουν και οι ξερόλες.
    Ο τύπος που θα πάρει στο τηλεφωνικό κέντρο, θα ζητήσει να κάνει ανάλυση ο τηλεφωνικτής της δομής του δικτύου, θα πετάει τεχνικά χαρακτηριστικά πολλές φορές άσχετα με το πρόβλημα που αντιμετωπίζει, ενώ στο τέλος θα "αγανακτεί" με την "ασχετοσύνη" του τηλεφωνητή, ε , είναι ξερόλας.
    Όταν λες "έχω αποσυνδέσεις" ο τηλεφωνητής έχει χρέος να κάνει 2-3 τεστ και 2-3 ερωτήσεις. Αν δε λυθεί το πρόβλημα θα πρέπει να δηλώσει βλάβη και όχι να σου αναλύσει τη θεωρία πεδίων, το crosstalk και τι εκφράζει η έννοια "signal to noise ratio".

    Μια χαρά είναι οι τηλεφωνητές στο τεχνικό του ΟΤΕ. Όσες φορές χρειάστεικε να καλέσω για το πιο απλό μέχρι το πιο πολύπλοκο έκαναν σωστά τη δουλειά τους. Στο πολύπλοκο επικοινώνησε μαζί μου τεχνικός και μου το έλυσε, δε περίμενα από τον τηλεφωνητή να βγάζει το συμπέρασμα πως η γραμμή μου είναι σε προβληματικό port.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  11. #116
    Κρίμα στα παιδιά, αντι να αξιοποιήσουν τα πτυχία τους.

  12. #117
    Εγγραφή
    24-10-2015
    Μηνύματα
    232
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530 AX
    SNR / Attn
    8(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Από Παρασκευή απόγευμα καλώ στο 13888 και εχει τρομερή αναμονή! Δεν εχω επικοινωνήσει ουτε μία φορά. Πριν λίγο που ξανά κάλεσα ο τηλεφωνητής ανέφερε πως ο μέσος χρόνος απάντησης ειναι τα 45 λεπτά.

  13. #118
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Στην Ελλάδα του τουρισμού... έστω και εποχική... οι Αλβανοί... οι Βούλγαροι... Και πόσοι ακόμα... πιάσανε το νόημα... Και μαζεύουν χιλιάρικα... Μέσα σε 3-4 μήνες.... οπότε τα δικά μας παιδιά με τα πτυχία... ας κάτσουν στον κάθε ΟΤΕ.. με τα 2-3 κατοστάρικα... Τον κυριακάτικο καφέ και τα ρεπό τους.

    Σκληρό μεν... αλλ α πραγματικότητά.
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  14. #119
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netcon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από Παρασκευή απόγευμα καλώ στο 13888 και εχει τρομερή αναμονή! Δεν εχω επικοινωνήσει ουτε μία φορά. Πριν λίγο που ξανά κάλεσα ο τηλεφωνητής ανέφερε πως ο μέσος χρόνος απάντησης ειναι τα 45 λεπτά.

    Πάτα την επιλογή να σε καλέσουν εκείνοι και παράτα τους.

    Εγώ έτσι έκανα πριν κάνα μήνα, που χρειάστηκα το 13888 για βλάβη. Πήρα το απόγευμα, μου λέει αναμονή 45 λεπτά.
    Περιμένω και ξαφνικά η κλήση τερματίστηκε μόνη της μετά από 30 λεπτά! Δεν ξέρω τι έγινε... Αφού έβριζα για κάμποση ώρα, που πήγε μισή ώρα χαμένη, ξαναπήρα αργότερα...

    Μου είπε αναμονή 2 ώρες!!! Πήρα από κινητό Cosmote και χρεώθηκα την κλήση δεύτερη φορά κιόλας, γιατί δεν είχαμε ούτε σταθερό, ούτε ίντερνετ. Όχι μόνο εμείς, αλλά όλο το χωριό... Με ρώτησε ο αυτόματος τηλεφωνητής αν θέλω να με καλέσουν εκείνοι και το επέλεξα. Τελικά αφού πέρασαν κάτι παραπάνω από 2 ώρες, με κάλεσε ο αυτόματος πάλι. Χρειάστηκε να περιμένω άλλα 15 λεπτά, μέχρι κάποιος να απαντήσει. Μιλάμε η ώρα είχε φτάσει 11 παρά το βράδυ... Αλλά ευτυχώς κάποιος απάντησε.

    "Ωραία" εξυπηρέτηση, που τη διαφημίζουν κιόλας... Με καμία άλλη εταιρεία δε μου έχει συμβεί αυτό, ακόμα και η WIND το σηκώνει αμέσως (μετά το μήνυμα του αυτόματου τηλεφωνητή)...

  15. #120
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάτα την επιλογή να σε καλέσουν εκείνοι και παράτα τους.

    Εγώ έτσι έκανα πριν κάνα μήνα, που χρειάστηκα το 13888 για βλάβη. Πήρα το απόγευμα, μου λέει αναμονή 45 λεπτά.
    Περιμένω και ξαφνικά η κλήση τερματίστηκε μόνη της μετά από 30 λεπτά! Δεν ξέρω τι έγινε... Αφού έβριζα για κάμποση ώρα, που πήγε μισή ώρα χαμένη, ξαναπήρα αργότερα...

    Μου είπε αναμονή 2 ώρες!!! Πήρα από κινητό Cosmote και χρεώθηκα την κλήση δεύτερη φορά κιόλας, γιατί δεν είχαμε ούτε σταθερό, ούτε ίντερνετ. Όχι μόνο εμείς, αλλά όλο το χωριό... Με ρώτησε ο αυτόματος τηλεφωνητής αν θέλω να με καλέσουν εκείνοι και το επέλεξα. Τελικά αφού πέρασαν κάτι παραπάνω από 2 ώρες, με κάλεσε ο αυτόματος πάλι. Χρειάστηκε να περιμένω άλλα 15 λεπτά, μέχρι κάποιος να απαντήσει. Μιλάμε η ώρα είχε φτάσει 11 παρά το βράδυ... Αλλά ευτυχώς κάποιος απάντησε.

    "Ωραία" εξυπηρέτηση, που τη διαφημίζουν κιόλας... Με καμία άλλη εταιρεία δε μου έχει συμβεί αυτό, ακόμα και η WIND το σηκώνει αμέσως (μετά το μήνυμα του αυτόματου τηλεφωνητή)...


    είναι πιο καλή δηλαδή της wind;

Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-14, 16:16
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-14, 07:47
  3. Μεγάλη διακύμανση στο noise margin.
    Από soulreaver στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-14, 12:47
  4. Πως μπορώ να βρω ένα προφίλ στο Facebook απο το προφίλ του στο Zoosk;
    Από ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-14, 20:37
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-13, 20:25

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας