Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 128
  1. #106
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    και γω βολευτηκα με το μ

    να ρωτησω ομως,ολα αυτα κρυβουν τις διαφημισεις η τις κοβουν?
    VAMOS ARIS

  2. #107
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από acpr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... το έχω δοκιμάσει προσωπικά και το χρησιμοποιώ ανελλιπώς, πώς αλλιώς θα το πρότεινα;

    Κοίτα, σχετικά με την υψηλή, υψηλότατη θα έλεγα, κατανάλωση μνήμης του ABP, μπορείς να το ελέγξεις εύκολα, μπαίνοντας στο link που δίνω στο αρχικό post μου - το οποίο "χάθηκε" ανάμεσα σε 6 σελίδες φιλοσοφικού περιεχομένου... Θα δεις την RAM usage στον task manager να σκαρφαλώνει στο 1,5Gb και τον browser να κολλάει, είτε αυτός είναι ο Chrome, είτε ο Firefox. Με το Adguard δεν παρατηρείται το ίδιο πρόβλημα και η RAM usage στο ίδιο site πάντα, ανεβαίνει κατά 100 μόλις Mb.

    Όσο για τον ενδοιασμό σου περί απεγκατάστασης του ABP, θα σου προτείνω να μην το απεγκαταστήσεις, απλά απενεργοποίησέ το από τα πρόσθετα και εγκατέστησε κανονικά το Adguard για να κάνεις τις δοκιμές σου. Δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα, στο εγγυούμαι. Κατόπιν κρατάς, οποίο κρίνεις εσύ ότι αξίζει...

    PS: Ένα καλό και ελαφρύ προσθετάκι για να καθαρίζει κατάλοιπα από αλλά πρόσθετα στον Firefox, είναι το ecleaner, αλλά επειδή μπορεί να είναι λίγο ασαφές σε κάποιες καταχωρήσεις του, του τραβάς ένα screenshot πριν την εγκατάσταση του πρόσθετου που θα τεστάρεις και μετά την απεγκατάστασή του, καθαρίζεις με το ecleaner τις νέες καταχωρίσεις, που θα βρεις στην λίστα του. Προσωπικά δεν κάνω βήμα χωρίς αυτό.
    Παρόλο που χρησιμοποιω χρόνια τον Firefox, ειλικρινά δεν έχω ασχοληθεί με τα διάφορα plugins που έχει. Φαίνεται ότι έχεις ασχοληθεί αρκετά, μήπως να έκανες έναν οδηγό που θα ήταν χρήσιμος για όλους; Αλλιώς οι οδηγίες σου χάνονται μέσα στον κυκεώνα του σαιτ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos4421 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία τα λέτε αλλά διαβάστε τη παρακάτω ιστορία για να δείτε τι έρχεται.
    Πριν ενάμιση χρόνο έφυγαν τα ανίψια μου για να δουλέψουν στον Καναδά.
    Τους εγκατέστησα win 7 σε ένα καινούργιο laptop και το πρώτο που έβαλα ήταν το adblock σε ff και chrome.
    Όλα καλά για ένα χρόνο, το τελευταίο εξάμηνο όμως μου παραπονέθηκαν ότι έχει πολλές διαφημίσεις και αναδυόμενα παράθυρα(ίδια, ανεξαρτήτου δηλαδή ιστοσελίδας) στο browsing.
    Η σκέψη μου πήγε σε μαμούνια και αφού τους υπέδειξα το malwarebytes - αφού όλα τα άλλα δούλευαν μετά από έλεγχο σωστά - κάναμε μια τρύπα στο νερό.
    Ήρθαν στην Ελλάδα πριν δέκα μέρες και ζήτησα το laptop για έλεγχο. Η απάντηση που πήρα με προβλημάτισε πολύ.
    -Όταν συνδεθήκαμε στην Ελλάδα σταμάτησαν όλα ως δια μαγείας, φαίνεται έφταιγε το internet του Καναδά.
    Το παραπάνω το επαλήθευσα ρωτώντας και άλλους συγγενείς που πηγαινοέρχονται.
    Δηλαδή αν κατάλαβα καλά - διορθώστε με αν κάνω λάθος - οι διαφημίσεις εξελίσσονται και θα έρχονται μέσω παρόχου πια;
    Δηλαδή πάρε το link που ζήτησες αλλά πάρε και άρρηκτα συνδεδεμένη και την διαφήμιση.
    Αν ναι αυτό πως θα κόβεται;
    Ισως έχει να κάνει με το AdBlock. Λόγω του νήματος είπα να το δοκιμάσω. Ψάχνοντας και κοιτώντας για αυτό είδα ότι έχει δική του whitelist.
    https://adblockplus.org/en/acceptable-ads

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από acpr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... κάνουν την ίδια δουλειά, χρησιμοποιούν τα ίδια φίλτρα, αλλά έχουν διαφορετικό developer, άρα και διαφορετικό κώδικα. Το ABP πάντως, είναι πιο δημοφιλές.

    Δυστυχώς δεν έχω προσωπική εμπειρία, με το Adblock, το σκέτο, ώστε να επιβεβαιώσω αν ισχύει το bug ή όχι, θα το κάνω όμως σύντομα και θα αναφέρω εδώ.

    Προς το παρόν, η πιο ασφαλής λύση, είναι το Adguard.
    Πήγα να το δώ, αλλά δεν ανήκει στην βιβλιοθήκη των plugins του Firefox, θεωρείτε external, not reviewed by Mozilla. Δεδομένου ότι υπάρχει η σάρα και η μάρα στο Mozilla, το γεγονός ότι αυτό δεν υπάρχει μου δημιουργεί αμφιβολιες και επιφυλάξεις για πιθανό trojan ή malware καλλυμένο με την προβιά του καλού plugin....

  3. #108
    Εγγραφή
    05-02-2009
    Περιοχή
    In the Stargate Universe...
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16699/985
    ISP
    OTEnet
    Router
    Huawei EchoLife 520c
    SNR / Attn
    4.1(dB) / 20.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν με πειράζουν οι διακριτικές διαφημίσεις γι αυτό έχω και στο ABP ενεργό το "allow some non-intrusive advertising". Αυτό που με πειράζει είναι να επισκέπτομαι άσχετες σελίδες και στις τέσσερις γωνίες να υπάρχουν άσχετες κινούμενες διαφημίσεις που αναβοσβήνουν.

    Προκειμένου να μην μπορώ να συγκεντρωθώ σε τίποτα, γιατί με τις κινούμενες διαφημίσεις ΔΕΝ μπορώ, προτιμώ να τις κόβω και ας είναι ελάχιστα πιο αργό το browsing.

    Σέβομαι τις σελίδες που με σέβονται σαν χρήστη και εκεί έχω απενεργοποιημένο το ABP.
    >> James Randi <<--- A man to admire, a man to respect

    Linux4Coffee
    You'll never know what you're missing until you try Arch

    "Next time you want to buy a computer, consider buying a mac (and installing Windows/Linux on it). Even after five years, when it's cheap chinese hardware is obsolete there will be someone ignorant enough to buy it for ten times the price."

  4. #109
    Εγγραφή
    13-12-2005
    Περιοχή
    X-Labs
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.790
    Downloads
    179
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Το Block είναι το μόνο πράγμα που αξίζει στις διαφημίσεις.
    Τα χρήματα που απαιτούνται για την extra μνήμη στα PC μας είναι "Money Well Spent".

    Εάν για τα εν λόγω websites, οι διαφημίσεις είναι ο μόνος τρόπος για να βγάλουν τα έξοδα
    ή ακόμη και κέρδος, τότε ίσως έχουν λάθος business model.

    Προσωπικά εάν ένα site/project με βοηθάει και αξίζει πραγματικά, ευχαρίστως κάνω donate ένα ποσό.
    Is God willing to stop evil, but not able?
    - Then he is not almighty.
    Is he able, but not willing?
    - Then he is evil.
    Is he able and willing?
    - Then where does evil come from?
    Is he not able nor willing?
    - Then why call him God?

  5. #110
    Εγγραφή
    30-01-2009
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    ZXHN H108L
    απο την μικρη (διημερη) εμπειρια με το Adguard,μπορω να πω οτι φαινεται να υπερτερει σε ταχυτητα -οχι τραγικα,αλλα βλεπεις
    μια διαφορα- σε σχεση με abp.
    παρατηρησα επισης οτι site που πρεπει να εiναι disabled ή enabled το blocker,για να λειτουργησουν σωστα -πχ xe.gr,
    εχουν την ιδια συμπεριφορα,τοσο με abp,οσο και με adguard.

  6. #111
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Μια από τα ίδια, δοκιμάζω κι εγώ το Adguard και μου φαίνεται ότι έχει διαφορά τελικά σε ταχύτητα ως γενική εικόνα, αν και σε λίγες σελίδες κάθισα κι έκανα και πολλαπλά reload και μετρήσεις με χρονόμετρο με ενεργοποιημένο το ένα ή το άλλο και έβγαινε ένα 20-30% ταχύτερο το φόρτωμα με adguard. Αυτό μου κάνει και λίγο εντύπωση γιατί θεωρητικά το Adguard σου λέει ότι "για να μειώσεις και το πόσα δεδομένα κατεβαίνουν, πάρε premium" , κάνει τόσο διαφορά με τα iframes-πως τα χειρίζεται κτλ? νόμιζα ότι το abp κόβει από traffic λίγο, αλλά δε δείχνει έτσι, δοκίμασα με/χωρίς ABP ενεργό σελίδα (και χωρίς το Adguard) και φορτώνει στον ίδιο χρόνο..

  7. #112
    Εγγραφή
    15-07-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.651
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13481/1020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585v7
    Εμένα αφού εγκατέστησα το Adguard ο Firefox βάρυνε πολύ συνολι΄κα, μέχρι που κόλλησε δυο-τρεις φορές, ενώ στην σελίδα που αναφέρθηκε παραπάνω ο φίλος φάνηκε να ζορίζεται περισσότερο με το Adguard.

    Δεν νομίζω ότι είναι τόσο εύκολο τελικά να απαλλαγεί κανείς από τα αρνητικά συνεπακόλουθα του φιλτραρίσματος.
    Cubby Cloud Sync
    Hubic Cloud Backup (aff. code: XLQTOJ)

    - Οδηγός GivingAssistant (CashBack)

  8. #113
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Δεν είχα κάνει δοκιμή το adguard στο VIM Colorscheme test, όντως το ABP έτρωγε πολύ μνήμη εκεί (κάπου 1-1.2gb νομίζω), το adguard έφαγε πολύ λιγότερο, περίπου 200MB, αλλά :
    1) έκανα ένα λαθάκι και πάτησα 2 φορές να την ανοίξω τη σελίδα κάποια στιγμή, γονάτισε το σύμπαν, δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το adguard αλλά κολλήσαν όλα για 2-3 λεπτά... σιγά σιγά ξεκόλλησε και τα 'κλεισα, όταν ξανάνοιξα 1 μόνο του οκ..
    2) σε αυτή τη σελίδα είναι ανενεργό το Adguard! το έχει λέει στα exceptions, οπότε δεν ξέρω αν έχει νόημα η μέτρηση!

    - - - Updated - - -

    Δε φταίει το ότι άνοιξα 2 παράθυρα που λέω νωρίτερα..όταν τα κλείνω είναι το πρόβλημα! Το δοκίμασα άλλες 2 φορές, ανοίγοντας μόνο 1 σελίδα vim color test, τη στιγμή που πατάς να κλείσεις το συγκεκριμένο (VIM κτλ) δεν ξέρω γιατί αλλά σε μένα τώρα με το Adguard (δε το είχα παρατηρήσει με το ABP) ανεβάζει CPU πολύ, ανεβάζει RAM κατά 100MB, κολλάει για > 1' και μετά ξαφνικά πέφτει η ραμ+cpu , ξεκολλάει ο firefox, κλείνει η σελίδα και συνεχίζεις κανονικά

  9. #114
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από logan11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Block είναι το μόνο πράγμα που αξίζει στις διαφημίσεις.
    Τα χρήματα που απαιτούνται για την extra μνήμη στα PC μας είναι "Money Well Spent".

    Εάν για τα εν λόγω websites, οι διαφημίσεις είναι ο μόνος τρόπος για να βγάλουν τα έξοδα
    ή ακόμη και κέρδος, τότε ίσως έχουν λάθος business model.

    Προσωπικά εάν ένα site/project με βοηθάει και αξίζει πραγματικά, ευχαρίστως κάνω donate ένα ποσό.
    Φιλοσοφος του πληκτρολογιου.

    Εγω επισκεπτομαι καμια 15ρια sites καθε μερα, και άλλα τοσα εβδομαδιαια.
    Να κανω donate σε ολα αυτα;

    Ή να διαλεξω 2-3 και τα αλλα να πανε να κουρευτουνε;

    ΥΓ

    Φτιαξε εσυ ενα site και βαλε donate χωρις διαφημισεις. Να μας πεις και σε ποσο καιρο θα το κλεισεις.

  10. #115
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτιαξε εσυ ενα site και βαλε donate χωρις διαφημισεις. Να μας πεις και σε ποσο καιρο θα το κλεισεις.
    Eαν ειναι καμμιά σκ@τοσελίδα, φτιαγμένη στο πόδι σε μια δυο ώρες και μετά τίποτε, μπορεί και ποτέ. Εαν ειναι ένα σαιτ, που απαιτεί για να λειτουργεί σωστά, administration η/και moderation, και σου τρώει πχ δεν λέω πολύ, 3-4 ώρες την ημέρα, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ναι, τότε σίγουρα θα το κλείσεις....

    Μπορώ να αναφέρω πολλά sites που έχουν κλεισει, ακόμα και με διαφημίσεις, επειδή το κόστος ήταν απλά πολύ μεγαλύτερο. Πρόσφατα έκλεισε πχ το Dr Dobbs Journal. Ιστορικο περιοδικό έντυπο για προγραμματιστές, μετά διαδικτυακό... Επίσης το freshmeat.net

  11. #116
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είχα κάνει δοκιμή το adguard στο VIM Colorscheme test, όντως το ABP έτρωγε πολύ μνήμη εκεί (κάπου 1-1.2gb νομίζω), το adguard έφαγε πολύ λιγότερο, περίπου 200MB, αλλά :
    1) έκανα ένα λαθάκι και πάτησα 2 φορές να την ανοίξω τη σελίδα κάποια στιγμή, γονάτισε το σύμπαν, δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το adguard αλλά κολλήσαν όλα για 2-3 λεπτά... σιγά σιγά ξεκόλλησε και τα 'κλεισα, όταν ξανάνοιξα 1 μόνο του οκ..
    2) σε αυτή τη σελίδα είναι ανενεργό το Adguard! το έχει λέει στα exceptions, οπότε δεν ξέρω αν έχει νόημα η μέτρηση!

    - - - Updated - - -

    Δε φταίει το ότι άνοιξα 2 παράθυρα που λέω νωρίτερα..όταν τα κλείνω είναι το πρόβλημα! Το δοκίμασα άλλες 2 φορές, ανοίγοντας μόνο 1 σελίδα vim color test, τη στιγμή που πατάς να κλείσεις το συγκεκριμένο (VIM κτλ) δεν ξέρω γιατί αλλά σε μένα τώρα με το Adguard (δε το είχα παρατηρήσει με το ABP) ανεβάζει CPU πολύ, ανεβάζει RAM κατά 100MB, κολλάει για > 1' και μετά ξαφνικά πέφτει η ραμ+cpu , ξεκολλάει ο firefox, κλείνει η σελίδα και συνεχίζεις κανονικά

    ...πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου, μου διέφυγε εντελώς να ελέγξω, αν το Adguard είναι ενεργοποιημένο στο VIM colorscheme test. My apologies, sir!

    Ισχύει απόλυτα επίσης, η faulty συμπεριφορά του Firefox κατά την έξοδο από το VIM, με το Adguard ενεργοποιημένο -παρότι δεν φιλτράρει τη συγκεκριμένη σελίδα. Πίσω στο ABP προς το παρόν...

    Ίσως η καλύτερη λύση, είναι ένας ανεξάρτητος από browser adblocker, όπως το κορυφαίο, standalone Adguard -paid δυστυχώς- ή το πολύ καλό, free AdFender, που όμως δεν μπόρεσα με τίποτα να του περάσω exceptions...

  12. #117
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ο σκοπός του adblock δεν είναι τόσο η κατανάλωση λιγότερης μνήμης, όσο το να μην παίζει διαφήμιση στο άσχετο, κάθε τρεις και λίγο ενώ ακούς τα playlists σου στο youtube ή απλά κάνεις browsing. Αν το άρθρο αυτό λέει αλήθεια, τότε προτιμώ να είναι όλα πιο αργά και χωρίς διαφημίσεις, παρά πιο γρήγορα και να μου σπάνε τα νεύρα με όλα αυτά που ποπάρουν από κάθε κλικ.

  13. #118
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από acpr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου, μου διέφυγε εντελώς να ελέγξω, αν το Adguard είναι ενεργοποιημένο στο VIM colorscheme test. My apologies, sir!
    Ισχύει απόλυτα επίσης, η faulty συμπεριφορά του Firefox κατά την έξοδο από το VIM, με το Adguard ενεργοποιημένο -παρότι δεν φιλτράρει τη συγκεκριμένη σελίδα. Πίσω στο ABP προς το παρόν...
    Ίσως η καλύτερη λύση, είναι ένας ανεξάρτητος από browser adblocker, όπως το κορυφαίο, standalone Adguard -paid δυστυχώς- ή το πολύ καλό, free AdFender, που όμως δεν μπόρεσα με τίποτα να του περάσω exceptions...
    Παρήγορο (από μια αποψη) το ότι γενικά και σε σένα (άρα και άλλους) υπάρχει bug στην έξοδο από εκεί, γιατί αγχώθηκα μην έχω εγώ κι άλλα στημένα στο pc που να δημιουργούν θέμα
    Είδωμεν, προς στιγμήν έχω κρατήσει εγκατεστημένα και τα 2 όπως είχες προτείνει κι απλά disabled το ABP, θα συνεχίσω δοκιμές για λίγο διάστημα με το Adguard αφού έδειξε ελαφρώς, έστω, καλύτερη ταχύτητα γενικά, και θα περιμένω να δω αν εμφανίσει κι αλλού κολλήματα (οπότε να πάρει πόδι) γιατί ως τώρα δε μου έχει κάνει άλλο παρόμοιο κόλλημα σε άλλη σελίδα.

  14. #119
    Εγγραφή
    24-11-2006
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Thomson Speedtouch 585v6
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 8(dB)
    μblock μπλοκαρει social buttons χωρις να εχω βαλει κανενα απο τα social filters...ασε που στο amazon blockarei ακομη και το "contact us" δε μπορουμε να ανοιξουμε ενα complaint......ειπαμε adblocker οχι noscript, τα ιδια και με το adblock plus περιπου...μενω πιστος στο adblock..ΣΚΕΤΟ! και η διαφορες στη μνημη νομιζω ειναι της ταξης των 10-20mb...τοση διαφορα δε νομιζω να κανουν στην ταχυτητα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος arisgrc : 07-01-15 στις 19:00.

  15. #120
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.036
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Το AdBlock (το απλό) είναι νομίζω αυτό που λειτουργεί πιο καλά σε εμένα.

Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 238
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-16, 15:21
  2. Battlefield 3: Δεν δουλευει το battlelog plugin
    Από flamelab στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-06-14, 00:59
  3. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-14, 23:44
  4. Tablet για web browsing μέχρι 250e
    Από fretwork στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-14, 15:02
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-13, 13:15

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας