Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 78

Θέμα: Windows 8 tablet

  1. #16
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alextrela Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ικανοποιητική εμπειρία χρήσης με windows tablet το ελαχιςτο να ειναι 32gb εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο συν 2gb ram.
    Για ελαφρια προς μέση χρηςη δηλαδη browsing,office(word,excel,power point),ταινίες,torrent,μουσική,κατανάλωση περιεχομένου ειναι αρκούντος ικανοποιητικά.
    Απο εκεί και πέρα μια πολυ καλή περιπτωςη ειναι το συγκεκριμένο Asus στις 8 ίντσες στα 160 ευρώ μαζί με μεταφορικα.
    Πολυ καλύτερα απο διαφορά Κινεζικά διότι γλυτώνεις και εβδομάδες αναμονή εως παραλάβεις και έχεις την υποστήριξη απο Asus χωρις μπλέξιμο με Κίνα.
    http://www.amazon.it/Asus-M81C-1B017...vivotab+note+8

    Media player που αξίζουν ειναι ο GOM Player και ο Power DVD(paid).
    Σε forum το Tapatalk που ειναι εξαιρετικός.
    Για torrent ο torrex pro(paid-το είχε δωρεάν κάποιο διαςτημα,ιςως καποια στιγμή πάλι το ξαναβάλει)
    Καλή τιμή. Η Asus φαίνεται να είναι η μόνη εταιρία που καταλαβαίνει ότι η τιμή έχει σημασία ακόμα και χωρίς μάρκεντιγκ.

    Σχετικά με τον GOM Player τι διαφορά έχει από τον MPHC? Από ότι βλέπω δεν είναι στο marketplace άρα τρέχει μόνο σε dektop. Είναι touch friendly?

    - - - Updated - - -

    Το ξέσκισα! Έκανε μια πτήση προς κάτι πλακάκια και έσπασε η οθόνη και τα πλαστικά σε διάφορα σημεία. Παίζει ακόμα αλλά εντάξει βασικά RIP.

  2. #17
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Κάτοχος Voyo A1 mini εδώ και ~1βδομάδα και δηλώνω εντυπωσιασμένος

    Το πήρα περισσότερο για να παίξω και όχι τόσο γιατί το έχω ανάγκη (αν και, οκ στο κρεβάτι πλέον παίζω με αυτό και όχι με το κινητό. Νάτη η ανάγκη ξαφνικά ).
    Το γεγονός ότι τρέχει κανονικά Windows είναι απίστευτο. Βέβαια όταν θέλω απλά πράματα τύπου surfing/yt/viber/skype κλπ. παίζω σε modernUI. Παράλληλα με το desktop πάντα.
    Αυτό το πραματάκι είναι κανονικός υπολογιστής, με οθόνη.

  3. #18
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτοχος Voyo A1 mini εδώ και ~1βδομάδα και δηλώνω εντυπωσιασμένος

    Το πήρα περισσότερο για να παίξω και όχι τόσο γιατί το έχω ανάγκη (αν και, οκ στο κρεβάτι πλέον παίζω με αυτό και όχι με το κινητό. Νάτη η ανάγκη ξαφνικά ).
    Το γεγονός ότι τρέχει κανονικά Windows είναι απίστευτο. Βέβαια όταν θέλω απλά πράματα τύπου surfing/yt/viber/skype κλπ. παίζω σε modernUI. Παράλληλα με το desktop πάντα.
    Αυτό το πραματάκι είναι κανονικός υπολογιστής, με οθόνη.
    Να σε ρωτήσω τι το κάνεις; Δηλαδή και εγώ εντυπωσιάστηκα με όλα όσα λες.
    Όμως όταν είχε κολήσει το android μου (soft brick) αισθάνθηκα ότι δεν μπορούσα να κάνω και πολλά μαζί του.
    Πχ το adslgr και το myphone έχουν μια μικρή βούλα για το πρώτο μη διαβασμένο σε ένα thread. Το πληκτρολόγιο δεν έχει swype. Το πληκτρολόγιο δεν μικραίνει.....

    Αισθάνομαι ότι τα windows modern είναι πολύ πίσω από android.

  4. #19
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Μου αρέσει που έχω desktop δυνατότητες σε τόσο μικρές διαστάσεις. Μου φαίνεται εντυπωσιακό.
    Παράλληλα μου αρέσει που ασχολούμαι και με ένα άλλο οικοσύστημα πέρα της Google για φορητές συσκευές, για να βλέπω και τι άλλο υπάρχει.
    Αναμένουμε και update σε windows10 (ήδη κάποιοι στο xda περάσανε technical preview) με ότι νέο φέρει αυτή.
    Ότι εφαρμογή υπάρχει και σε modernUI, τη προτιμώ. Οτιδήποτε άλλο το τρέχω σε desktop mode.
    Για browser παίζω κανονικό chrome σε modernUI. Με τα extension! Και μάλιστα σε modernUI παρέχει ευκολία με έτοιμα links για gmail/youtube/chrome web store/κλπ.

    Του έχω ήδη περάσει DuOS-m για να έχω και Android, έτσι για τη πλάκα (όχι για να το τρέχω στα σοβαρά). Ωστόσο ίσως και να μπορείς να του περάσεις κανονικό
    Android x86 αλλά δε ξέρω αν θα παίξουν οι drivers. Ίσως με κάποια rom άλλου αντίστοιχου τάμπλετ να παίξει. Αλλά δε καίγομαι κιόλας για dual boot.
    Θα του περάσω και ένα αρκετά lightweight linux σε vmware απλά να το δω να παίζει και να το έχω πρόχειρο για οποιοδήποτε λόγο.
    Έπειτα ίσως δοκιμάζω και κάποιο πρόχειρο IDE για Java. Πάλι για τη πλάκα. Έτσι γιατί μπορώ

    Ουσιαστικά το πήρα για να παίζω. Και μπορώ να πω ότι παίζω αρκετά

  5. #20
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρέσει που έχω desktop δυνατότητες σε τόσο μικρές διαστάσεις. Μου φαίνεται εντυπωσιακό.
    Παράλληλα μου αρέσει που ασχολούμαι και με ένα άλλο οικοσύστημα πέρα της Google για φορητές συσκευές, για να βλέπω και τι άλλο υπάρχει.
    Αναμένουμε και update σε windows10 (ήδη κάποιοι στο xda περάσανε technical preview) με ότι νέο φέρει αυτή.
    Ότι εφαρμογή υπάρχει και σε modernUI, τη προτιμώ. Οτιδήποτε άλλο το τρέχω σε desktop mode.
    Για browser παίζω κανονικό chrome σε modernUI. Με τα extension! Και μάλιστα σε modernUI παρέχει ευκολία με έτοιμα links για gmail/youtube/chrome web store/κλπ.

    Του έχω ήδη περάσει DuOS-m για να έχω και Android, έτσι για τη πλάκα (όχι για να το τρέχω στα σοβαρά). Ωστόσο ίσως και να μπορείς να του περάσεις κανονικό
    Android x86 αλλά δε ξέρω αν θα παίξουν οι drivers. Ίσως με κάποια rom άλλου αντίστοιχου τάμπλετ να παίξει. Αλλά δε καίγομαι κιόλας για dual boot.
    Θα του περάσω και ένα αρκετά lightweight linux σε vmware απλά να το δω να παίζει και να το έχω πρόχειρο για οποιοδήποτε λόγο.
    Έπειτα ίσως δοκιμάζω και κάποιο πρόχειρο IDE για Java. Πάλι για τη πλάκα. Έτσι γιατί μπορώ

    Ουσιαστικά το πήρα για να παίζω. Και μπορώ να πω ότι παίζω αρκετά
    Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό και το αντίλογο. Εγώ με τεχνολογίες της MS βιοπορώ όμως απογοητεύτηκα λίγο.
    Προς το παρών δεν έχω βρει την χρηστική αξία κυριώς γιατί αυτό το marketplace δεν παλεύεται. Υπάροχυν και κάποια άλλα αρνητικά όπως περιέγραψα.
    Εγώ το σκέφτομαι περισσότερο για να στήσω server εφαρμογές σε αντίστοιχο stick. Όμως με προβληματίζει η συμπεριφορά με airmouse. θα χρησιμοποιήσω το tablet για να τσεκάρω.
    Μάλλον θα περάσω και plex 5ευρώ που φαίνεται η μόνη σοβαρή εφαρμογή στην κατηγορία στο marketplace.

    Εγώ προς το παρών απογοητευμένος μετά τον αρχικό ενθουσιαμό. Θέλει πολύ δουλειά η ms κατά την γνώμη μου.
    Έτσι για να με βοηθήσεις μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος με τις εφαρμογές modern?

  6. #21
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ προς το παρών απογοητευμένος μετά τον αρχικό ενθουσιαμό. Θέλει πολύ δουλειά η ms κατά την γνώμη μου.
    Έτσι για να με βοηθήσεις μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος με τις εφαρμογές modern?
    Εννοώ ότι προτιμώ πχ. την modernUI έκδοση του Viber, παρά την desktop. Το ίδιο και για Skype, Facebook, κλπ.
    Οτιδήποτε χρειάζομαι, το ψάχνω πρώτα στο Store και έπειτα αφού δεν το βρω, πάω σε desktop application.

  7. #22
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εννοώ ότι προτιμώ πχ. την modernUI έκδοση του Viber, παρά την desktop. Το ίδιο και για Skype, Facebook, κλπ.
    Οτιδήποτε χρειάζομαι, το ψάχνω πρώτα στο Store και έπειτα αφού δεν το βρω, πάω σε desktop application.
    Για ταμπλετ ή και κανονικό υπολογιστή με ποντίκι;
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  8. #23
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ταμπλετ ή και κανονικό υπολογιστή με ποντίκι;
    Για το τάμπλετ πάντα. Στο desktop εννοείται προτιμώ desktop applications. Δεν ασχολούμαι καθόλου με το modernUI εκεί.

  9. #24
    Εγγραφή
    03-04-2007
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    30D/10U
    ISP
    HCN
    http://www.e-shop.gr/innovator-table...k-p-PER.903187

    Από σχετικές δημοσιεύσεις, φαίνεται να είναι το ίδιο με το Vero W10i (και ένα Odys κάτι). Τιμή απίστευτα καλή (αν σκεφτεί κανείς ότι το vero έχει 190).

    Είχα στα χέρια μου ένα W10i για περίπου 1 μήνα. Μπορώ να πω ότι είναι ικανοποιητικότατο για απλά πράγματα. Βέβαια, έτρεξα firefox με σχεδόν όλα τα addons που χρησιμοποιώ στο PC και το αρχικό άνοιγμα ψιλοαργούσε και σε κάποιες σελίδες είχε lag spikes, αν και με 6-7 καρτέλες, δεν έφτανε στο φουλ η ραμ (τα έστελνε στον σκληρό).
    Στα βαρβάτα πλην η αργή φόρτιση.

    Πλέον πήρα ένα surface pro 1 και βρήκα την υγειά μου (128GB + 64GB Samsung EVO) (αν και ξεκινάει και ξεφεύγει από την έννοια tablet και φορητότητα). Μόνα αρνητικά η πολύ μικρή αυτονομία (μπορεί εύκολα να ξεζουμίσει την μπαταρία ο i5), αλλά με γρήγορη φόρτιση, και η θερμοκρασία που ανεβάζει (πάλι ο i5, σε surfing στους 55 βαθμούς και παιχνίδι στους ~70) που δίνει πάτημα στα θορυβώδη ανεμιστήρια του να ξεκινήσουν να δουλεύουν (χωρίς ζόρι, δεν ακούγονται / λειτουργούν).

    Δυστυχώς η google επιμένει να νομίζει ότι μπορεί να κυριαρχήσει και ευτυχώς που υπάρχει android κινητό. Αλλιώς, η ζωή είναι δύσκολη στους αποκλειστικούς χρήστες συσκευών windows.

  10. #25
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από christoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    [url]
    Δυστυχώς η google επιμένει να νομίζει ότι μπορεί να κυριαρχήσει και ευτυχώς που υπάρχει android κινητό. Αλλιώς, η ζωή είναι δύσκολη στους αποκλειστικούς χρήστες συσκευών windows.
    Με μπέρδεψες!

  11. #26
    Εγγραφή
    03-04-2007
    Μηνύματα
    105
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    30D/10U
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με μπέρδεψες!
    Δεν υπάρχουν επίσημες εφαρμογές της google για το windows store. Πχ χρησιμοποιώ hangouts καθημερινά και αναγκάζομαι να τρέχω addon στον firefox.
    Ευτυχώς συγχρονίζει κανονικά στην εφαρμογή email το gmail.

  12. #27
    Εγγραφή
    19-11-2008
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    για κλάματα
    ISP
    HOL
    με τα χρήματα που διαθέτω μονο για κινεζικο με κόβω ποιο απο τα δυο http://www.skroutz.gr/s/5563843/Vero...10-1-32GB.html ή http://www.e-shop.gr/innovator-table...k-p-PER.903187 βεβαια με λιγα χρηματα παραπάνω παίρνω το Nokia Lumia 2520 (32GB) αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θέλω windows rt

  13. #28
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grp Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τα χρήματα που διαθέτω μονο για κινεζικο με κόβω ποιο απο τα δυο http://www.skroutz.gr/s/5563843/Vero...10-1-32GB.html ή http://www.e-shop.gr/innovator-table...k-p-PER.903187 βεβαια με λιγα χρηματα παραπάνω παίρνω το Nokia Lumia 2520 (32GB) αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θέλω windows rt
    Σε αυτά τα λεφτά παίρνεις πολύ καλό κινέζικο αν δεν σε πειράζει να παραγγείλεις από εκεί!
    Και αυτά που αναφέρεις ουσιαστικά από το ίδιο μέρος είναι.
    Υπόψιν είναι λίγο βαριά μάλλον. Το δικό μου είναι πολύ βαρύ!

  14. #29
    Εγγραφή
    19-11-2008
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    για κλάματα
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτά τα λεφτά παίρνεις πολύ καλό κινέζικο αν δεν σε πειράζει να παραγγείλεις από εκεί!
    Και αυτά που αναφέρεις ουσιαστικά από το ίδιο μέρος είναι.
    Υπόψιν είναι λίγο βαριά μάλλον. Το δικό μου είναι πολύ βαρύ!
    ευχαριστώ για την απάντηση. Τώρα είδα οτι με λίγα λεφτά ακομη υπάρχει και το lenovo mix 3 http://www.skroutz.gr/s/5880043/Leno...-2GB-32GB.html το οποιο έχει και πληκτρολόγιο-θηκη + οτι εχει καλυτερα χαρακτηριστικα και αξιοπιστο όνομα.

    εσυ ποιο εχεις;

  15. #30
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grp Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστώ για την απάντηση. Τώρα είδα οτι με λίγα λεφτά ακομη υπάρχει και το lenovo mix 3 http://www.skroutz.gr/s/5880043/Leno...-2GB-32GB.html το οποιο έχει και πληκτρολόγιο-θηκη + οτι εχει καλυτερα χαρακτηριστικα και αξιοπιστο όνομα.

    εσυ ποιο εχεις;
    Από τα παραπάνω μου ποστ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έφτασε το teclast x80h και προσπαθώ να βρω κάποια πράγματα.
    Πολύ οδηγία στο xda.

    Προσωπικά έχω εντυπωσιαστεί που τρέχει windows και γιαυτό το αγόρασα κιόλας.
    Λίγο δύσκολο το γεγονός ότι τα windows είναι σε κινέζικα. Αλλά αλλάζουν. Έπρεπε να το ψάξω βέβαια γιατί στο install διαλέγω συνήθως την γλώσσα και δεν ξανάσχολούμαι

    Όταν το στρώσω λίγο θα πω εντυπώσεις.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όσους ενδιαφέρονται δυο λόγια για το teclast x80h
    Είναι πράγματι dual boot με κάθε λειτουργικό να παίρνει κάπου 16 από τα 32 συνολικά της συσκευής. Η οθόνη θα μπορούσε να είναι καλύτερη και για διάβασμα θα είναι σίγουρα πρόβλημα.

    Θα προχωρήσω όμως σε αυτά που θεωρώ ως πιο ενδιαφέροντα ανά λειτουργικό

    Android
    Έκδοση 4.4 η οποία έχει έχει πρόβλημα με το play store. Διόρθωση υπάρχει από την εταιρία που έρχεται στο tablet μέσω μια κινέιζκης εφαρμογής που λέει update.
    Root γίνεται μέσω του x98_Toolbox και ότι ισχύει για το teclast x98 ισχύει γενικά και για το x80h
    Για μένα με 100ευρώ και μόνο για android θα ήταν σουπερ.

    Windows 8.1
    Προσωπικά έχω εντυπωσιαστεί. Όχι ότι είναι απολύτως λειτουργικά και έχω αρκετά να ψάξω το θέμα. Σκοπός μου είναι να δω κατά πόσο μπορεί να αντεπεξέλθει το τσιπ σαν media server, κατεβαστήρια κτλ κτλ πάνω από nas. Πρέπει να αλλάξω το media player μου και λέω να πάω σε windows 8.1 stick. Άλλωστε όλα τα ίδια ακριβώς φοράνε.
    Κάπου πήρε το μάτι μου ένα τύπο στο xda που έχει αφαιρέσει το android και έχει και τα 32gb διαθέσιμα. Αλλιώς ουσιαστικά ξεκινάς με 7-8 και ήδη κάπου το 1 φεύγει με διάφορα update.
    Προσωπικά δεν έχω καταλάβει τι γίνεται με το OneDrive που αποφασίσει να συγχρονίσει μόνο του. Αν παρά συγχρονίσει δεν θα χωρέσω στον ελεύθερο χώρο.
    Επίσης δεν έχω δει τι γίνεται με το hybernate και το swap file.

    Windows 10
    Είδα κάποιον που πέρασε την technical preview. Κάτι θέματα είχαν με τους touch drivers αλλά τελικά τα καταφέραν.

    Γενικά έχει πολύ κίνηση για τα teclast και ειδικά στο 98.


    Μια μικρή παρατήρηση για την συσκευή εξωτερικά. Έβγαλα την πίσω ζελατίνα και μου φάνηκε ότι έμεινε κόλα και κολήσαν διάφορα από πίσω. Ακόμα και τώρα που δεν κολάει, από πίσω δεν φαίνεται και πολύ όμορφο με τα διάφορα στίγματα.
    Προτείνω να αφήσετε την πίσω ζελατίνα στην θέση της.

    Επίσης, έλεος με τα ανταπτοράκια που στέλνουν. Τους έχει εξηγήσει κάποιος ότι δεν μπαίνουν σε πολύπριζα και σούκο πρίζες, που είναι και το στάνταρ σε όλο το σπίτι!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Demelene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικά νέα
    Andoid
    Για μελλοντική αναφορά
    Έβαλα το xposed στο τάμπλετ και κατέληξα σε soft brick.
    Όπως μου εξήγησε ο NexusRunner από το xda υπάρχει ένα safe mode στο xposed όπου κάνεις διαρκώς tap κατά την διαρκεια του boot loop και μπαίνεις σε safe mode. Σε μένα όλα κρασάραν αλλά μετά από restart το android επανήλθε.

    Windows
    Προσωπικά έχω απογοητευτεί. Μετά την αρχική χαρά που βλέπεις windows σε φορητή συσκευή η χαρά ξεφουσκώνει.
    Το desktop mode το μόνο που θα προσφέρει είναι background process. Πιστεύω ότι αυτό δεν ειναι χρήσιμο για tablet αλλά σίγουρα για μια desktop συσκευή πίσω από την τηλεόραση.
    Στο modern mode οι διαθέσιμες εφαρμογές στο store είναι λίγο πολύ πρόχειρες και ανεπαρκείς. Δεν έχω βρει ένα αξιόλογο media player. Δεν έχω δοκιμάσει το plex και εκεί είναι η τελευταία μου ελπίδα.

    Να εξηγήσω τι αναζητώ.
    touch friendly εφαρμογές για forum και rss. Τις αντίστοιχες των forum runner και inoreader. Σε κάποιο σημείο ο IE από το modern βοηθάει αλλά δεν είναι το ίδιο κατά την γνώμη μου.
    media player για αν θα το πάρω για την τηλεόραση. Έξω από το utorrent για κατέβασμα θέλω και κάτι που να δουλεύει εύκολα για την τηλεόραση. Έχω ένα airmouse αλλά πρέπει να είναι κάτι εύκολο.

    Kodi υπάρχει και στις δύο πλατφόρμες αλλά δεν είναι και το πιο εύκολο πρόγραμμα.
    Προς το παρών δεν έχω βρει κάτι σε καμιά από τις δύο πλατφόρμες που να είναι απλό!
    Θα δοκιμάσω κάποια στιγμή κάτι απλό. Θα κλονοποιήσω το περιβάλλον του desktop. Έχω total commander+Media player Classic έτσι θα το δοκιμάσω με το tablet και το air mouse.

Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Tablet windows 8.1 restore
    Από nokian82 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-12-14, 12:07
  2. windows 8 - windows 8.1 καί HP LaserJet Pro 500 color MFP M570dw
    Από n7antilogos στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-10-14, 18:13
  3. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-14, 17:02
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-14, 17:35

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας