Σελ. 105 από 1224 ΠρώτηΠρώτη ... 8595100103104105106107110115125 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.561-1.575 από 18360

Θέμα: Inalan

  1. #1561
    Εγγραφή
    18-04-2005
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    -
    εμενα που ειχα θεμα με το ιντερνετ εφταιγε το ρουτερ.το αλλαξαν και τωρα ολα καλα.

  2. #1562
    Εγγραφή
    11-05-2006
    Περιοχή
    Αθήνα-Κόρινθος
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000Mbps/1000Mbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Router
    ZTE 670L
    Τι πρόβλημα ακριβώς είχες δλδ;
    ~SurvivaL~

  3. #1563
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ ωραια.
    Υποστηρίξτε το data cap και σε μερικά χρονια θα κλαίτε οπως μερικά φιλαράκια στην Αμερική που εχουν 50/50 ή 100/100 γραμμή και όριο 50 GB !!
    Δεν ξέρω ποσο πολυ ειναι το 3ΤΒ σε ενα μήνα αλλά το να υπαρχει όριο επίσημο τοτε αυτο δημιουργεί κακό προηγούμενο οπως τόνισαν πολλοί.
    Με το 4Κ αλλά και το UltraHD πχ στο Netflix & Amazon που πολλοι ισως να χρησιμοποιούν ισως υπάρξει πρόβλημα.
    Και σίγουρα ως επενδυτής και εταιρεία δεν γεμίζει το μάτι ή δεν δινει πολλά εχέγγυα για το μέλλον πάντα σε σύγκριση με ΟΤΕ, VODAFONE κτλ
    Χάρηκα οταν ανακάλυψα πως η περιοχή μου σύντομα θα καλυφθεί αλλά οσο περνάει ο καιρος μαλλον με ξενερώνουν, ειδικά οταν ειναι πλέον διπλα μου η νέα VDSL καμπίνα ...
    λυπαμαι που θα το πω αλλα ο παραπανω φιλος και συνομιλητης μας ειναι ο μονος που βλεπει ολο το δασος και οχι μονο το δεντρο

    θυμαμαι εδω....καποιους φιλους και συνομιλητες που φωναζαν - διαμαρτυροντουσαν για την πολιτικη ορθης χρησης στα δεδομενα κινητης

    συνεχιστε να υποστηριζεται τετοιες πρακτικες και θα τις δειτε και στις οικιακες συνδεσεις και τοτε θα δουμε ποσο θα σας αρεσει που δεν θα μπορειτε οχι να παιξετε κανενα παιχνιδι στο διαδικτυο ουτε καν streaming να κανετε

    προσωπικα εγω παντως επελεξα την ακριβη/κακια COSMOTE (ΟΤΕ) και το VDSL 30/2.5 θα ηθελα το 50/5 που δινει οπως και οι αλλοι παροχοι αλλα τα οικονομικα μου δεν αντεχουν...

    την εταιρεια που λετε παντως εγω δεν την εμπιστευομαι οπως και μια αλλη που εκλεισε "MEGALINE" για οσους θυμουνται.... ουτε μου αρεσουν οι περιορισμοι

    πληρωνω για μια υπηρεσια εχω απαιτησεις οποιος μου βαλει ορια με εχασε απο πελατη.

  4. #1564
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    λυπαμαι που θα το πω αλλα ο παραπανω φιλος και συνομιλητης μας ειναι ο μονος που βλεπει ολο το δασος και οχι μονο το δεντρο

    θυμαμαι εδω....καποιους φιλους και συνομιλητες που φωναζαν - διαμαρτυροντουσαν για την πολιτικη ορθης χρησης στα δεδομενα κινητης

    συνεχιστε να υποστηριζεται τετοιες πρακτικες και θα τις δειτε και στις οικιακες συνδεσεις και τοτε θα δουμε ποσο θα σας αρεσει που δεν θα μπορειτε οχι να παιξετε κανενα παιχνιδι στο διαδικτυο ουτε καν streaming να κανετε

    προσωπικα εγω παντως επελεξα την ακριβη/κακια COSMOTE (ΟΤΕ) και το VDSL 30/2.5 θα ηθελα το 50/5 που δινει οπως και οι αλλοι παροχοι αλλα τα οικονομικα μου δεν αντεχουν...

    την εταιρεια που λετε παντως εγω δεν την εμπιστευομαι οπως και μια αλλη που εκλεισε "MEGALINE" για οσους θυμουνται.... ουτε μου αρεσουν οι περιορισμοι

    πληρωνω για μια υπηρεσια εχω απαιτησεις οποιος μου βαλει ορια με εχασε απο πελατη.
    Υπάρχουν 2 πακέτα το απλό με 27Ε για 100/100 και 3.5 TB και το πιο ακριβό με 55Ε χωρίς κανένα περιορισμό. Οπότε ναι συνέχισε να πληρώνεις ΟΤΕ εσύ που χωρίς τους εναλλακτικούς θα απολάμβανες ακόμη ταχύτητες ISDN.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  5. #1565
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    λυπαμαι που θα το πω αλλα ο παραπανω φιλος και συνομιλητης μας ειναι ο μονος που βλεπει ολο το δασος και οχι μονο το δεντρο

    θυμαμαι εδω....καποιους φιλους και συνομιλητες που φωναζαν - διαμαρτυροντουσαν για την πολιτικη ορθης χρησης στα δεδομενα κινητης

    συνεχιστε να υποστηριζεται τετοιες πρακτικες και θα τις δειτε και στις οικιακες συνδεσεις και τοτε θα δουμε ποσο θα σας αρεσει που δεν θα μπορειτε οχι να παιξετε κανενα παιχνιδι στο διαδικτυο ουτε καν streaming να κανετε

    προσωπικα εγω παντως επελεξα την ακριβη/κακια COSMOTE (ΟΤΕ) και το VDSL 30/2.5 θα ηθελα το 50/5 που δινει οπως και οι αλλοι παροχοι αλλα τα οικονομικα μου δεν αντεχουν...

    την εταιρεια που λετε παντως εγω δεν την εμπιστευομαι οπως και μια αλλη που εκλεισε "MEGALINE" για οσους θυμουνται.... ουτε μου αρεσουν οι περιορισμοι

    πληρωνω για μια υπηρεσια εχω απαιτησεις οποιος μου βαλει ορια με εχασε απο πελατη.
    Εχεις βαλει μεσα στο μιξερ ολες τις περιπτωσεις και τις συγκρινεις.
    Καταρχας στην κινητη υπαρχουν data caps γιατι δεν υπαρχει απεριοριστο φασμα, το περιορισμενο φασμα ειναι κοινοχρηστο κι οχι αποκλειστικο!
    Τοσο απλα.

    Απο κει και περα αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι περα απο το οριο ειναι στην ευχερεια της inalan και παλι αν θα περιορισει την ταχυτητα κι οχι μια αυτοματοποιημενη διαδικασια.

  6. #1566
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Προτιμώ να έχω μια σύνδεση (σταθερή, όχι 3G/4G) με αξιοπρεπή ταχύτητα και χωρίς κανενός είδους περιορισμό (όπως την 14743/1024 ADSL μου), παρά την super duper wow σύνδεση στα 100mbps down/100mbps up με περιορισμούς στον όγκο (π.χ. η inalan στην Ελλάδα και ένα σωρό πάροχοι στο εξωτερικό) ή να με κηνυγάνε με πρόστιμα ή οτιδήποτε άλλο αν κατεβάσω ένα torrent (ευτυχώς μόνο σε άλλες χώρες αυτά)

  7. #1567
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτιμώ να έχω μια σύνδεση (σταθερή, όχι 3G/4G) με αξιοπρεπή ταχύτητα και χωρίς κανενός είδους περιορισμό (όπως την 14743/1024 ADSL μου), παρά την super duper wow σύνδεση στα 100mbps down/100mbps up με περιορισμούς στον όγκο (π.χ. η inalan στην Ελλάδα και ένα σωρό πάροχοι στο εξωτερικό) ή να με κηνυγάνε με πρόστιμα ή οτιδήποτε άλλο αν κατεβάσω ένα torrent (ευτυχώς μόνο σε άλλες χώρες αυτά)
    Σε χαλανε τα 10/10 απο οπτικη αντι για χαλκο. Μαλιστα.

  8. #1568
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτιμώ να έχω μια σύνδεση (σταθερή, όχι 3G/4G) με αξιοπρεπή ταχύτητα και χωρίς κανενός είδους περιορισμό (όπως την 14743/1024 ADSL μου), παρά την super duper wow σύνδεση στα 100mbps down/100mbps up με περιορισμούς στον όγκο (π.χ. η inalan στην Ελλάδα και ένα σωρό πάροχοι στο εξωτερικό) ή να με κηνυγάνε με πρόστιμα ή οτιδήποτε άλλο αν κατεβάσω ένα torrent (ευτυχώς μόνο σε άλλες χώρες αυτά)
    Δηλαδή προτιμάτε να έχετε απεριόριστο ADSL ίντερνετ όλο το μήνα, με 11-12 Mbps ταχύτητα (για να συγχρονίζεις 14, κάπου τόσο θα κατεβάζεις) και 1 Mbps upload, από το να έχετε 100/100 όλο το μήνα, με περιορισμό στα 3,5TB, που το 90% των συνδρομητών αποκλείεται να ξεπεράσει... Αν τύχει και το ξεπεράσει, για τις υπόλοιπες 5-6 μέρες π.χ. που θα απομένουν, θα παίζει με 10/10 ταχύτητα και σας χαλάει... Μάλιστα...

  9. #1569
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε χαλανε τα 10/10 απο οπτικη αντι για χαλκο. Μαλιστα.
    Αν είναι όντως έτσι και δεν ζαλίζουν τον κόσμο να το γυρίσει σε επαγγελματικό, όχι, δεν θα με χάλαγε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή προτιμάτε να έχετε απεριόριστο ADSL ίντερνετ όλο το μήνα, με 11-12 Mbps ταχύτητα (για να συγχρονίζεις 14, κάπου τόσο θα κατεβάζεις) και 1 Mbps upload, από το να έχετε 100/100 όλο το μήνα, με περιορισμό στα 3,5TB, που το 90% των συνδρομητών αποκλείεται να ξεπεράσει... Αν τύχει και το ξεπεράσει, για τις υπόλοιπες 5-6 μέρες π.χ. που θα απομένουν, θα παίζει με 10/10 ταχύτητα και σας χαλάει... Μάλιστα...
    Τα 14mbps down μια χαρά είναι, αρκεί να μην είναι πολλά μηχανήματα στην ίδια γραμμή και μπουκώσει. Το 1mbps upload είναι τραγικό. Για το 10/10 έχω απαντήσει παραπάνω.
    Γενικά δεν μου αρέσει οποιουδήποτε είδους περιορισμός, ειδικά σε σταθερές συνδέσεις. Αφού λένε ότι βρήκαν κάποιους συνδρομητές να παραβαίνουν τους όρους της σύμβασης, ας κόβουν αυτούς.

  10. #1570
    Εγγραφή
    28-10-2005
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    421
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    HOL
    Router
    Speedport Smart
    Path Level
    Interleaved
    Προσωπικά είμαι κατά οποιουδήποτε περιορισμού αλλά πραγματικά η υπηρεσία ΔΕΝ έχει ανταγωνισμό οπότε το cap δεν είναι κάτι που θα έπρεπε να μας απασχολεί τόσο νομίζω.

    Καταρχάς αναφέρθηκε πάνω ότι το πακέτο στα 55€ στα 1Gbps είναι uncapped; Ισχύει αυτό; μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος από Inalan; Αν ναι τζάμπα η γκρίνια καθώς υπάρχει λύση. Όποιος δεν θέλει caps πάει στο μεγάλο πακέτο και τέλος.

    Από κει και πέρα αν όντως είναι 3,5ΤΒ download και3,5TB upload όπως αναφέρθηκε παραπάνω και όχι συνολική κίνηση, το cap είναι πολύ άνετο για το 99% των περιπτώσεων. Το υπόλοιπο 1% δίνει τα 55€/μήνα (που πάλι είναι ξεφτίλα ποσό για τέτοια υπηρεσία) και τελειώνει το παραμύθι.

    Για να το βάλουμε σε ένα context 8 ώρες streaming Netflix τη μέρα, κάθε μέρα σε UltraHD (4K) είναι ~ 1,7ΤΒ το μήνα. Σε FullHD είναι 0,75ΤΒ.
    Αν κατεβάζεις κάθε, μα κάθε μέρα 2 popular AAA games ας πουμε 25GB κατά μέσο όρο (δεν βγαίνει ούτε 1 τέτοιο κάθε μέρα αλλά για παράδειγμα) πας στα 1,5ΤΒ
    Αντίστοιχα αν βλέπεις κάθε μα κάθε μέρα, 24 ώρες το 24ώρο 720p βιντεάκια στο Youtube καταναλώνεις 1,6ΤΒ το μήνα.
    Αν κατεβάζεις κάθε μα κάθε μέρα 10 x 720p Blue-Ray rips (κανονικά όχι YIFY κλπ.) είναι περίπου 1,51ΤΒ

    Αυτά για να μπουν λίγο τα πράγματα σε perspective. Προσωπικά, όταν έρθουν στην περιοχή θα ξεκινήσω με το κανονικό πακέτο και αν δω και το ξεπερνάω, θα αναβαθμίσω στο "εταιρικό", πάλι για μένα γι αυτά που δίνει, έχει value4money εξαιρετικό.

    Επιμένω, διαφωνώ θεωρητικά με τα caps, αλλά μιλάμε για μια υπηρεσία που ΔΕΝ έχει ανταγωνισμό. Εϊναι άτοπο να συγκρίνετε την 100/100 ούτε καν με την 50/5 VDSL γιατί απλά είναι τελείως άλλη εμπειρία χρήσης. Δεν υπάρχει σύγκριση, όποιος έχει δουλέψει και τα 2 το καταλαβαίνει, είναι προφανές.
    Phanteks Enthoo Pro | i7 6700k @ 4.6Ghz | CM Hyper 212 EVO | Gigabyte GTX 970 G1 @ 1502/7600 | Asus Z170-A | Kingston HyperX Fury DDR4 2666Mhz | 256GB Adata SSD | 11TB total HDD's | EVGA SuperNova G2 850W | Windows 8.1 Enterprise x64 | Corsair K70 RGB CherryMX Red | Razer DeathAdder Chroma | 2 x DELL U2414H
    Steam/Origin : kavadias199

  11. #1571
    Εγγραφή
    18-11-2014
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    295
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109955/10996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    14.4(dB) / 2.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αναλογιστειτε οτι το upload του adsl ειναι περι τα 300GB το μηνα, ακοπο upload και μετα σας χαλαει το cap των 3,5TB? Και ασε που σε 10/10 και παλι πιο γρηγορος και απο vdsl αγκαλια με το ΑΚ εισαι! Ολα αυτα στο upload.
    Στο download τωρα το οριο της μεσης adsl ειναι κατω απο 3,5TB το μηνα ακοπο download ενω σε σχεση με vdsl ναι μπορεις να πεις οτι κατεβαζεις περισσοτερα, αν και δε νομιζω να το κανει κανεις, αλλα και ετσι να ειναι εχεις την επιλογη να πεσεις σε ταχυτητα δυο μερες η να πας σε uncapped. Απλα δε παιζεται η υπηρεσια FTTH και ας μην μου αρεσουν και εμενα τα caps, απλα να βλεπουμε αν ουσιαστικα θα μας ηταν προβλημα η οχι.

  12. #1572
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grpol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναλογιστειτε οτι το upload του adsl ειναι περι τα 300GB το μηνα, ακοπο upload και μετα σας χαλαει το cap των 3,5TB? Και ασε που σε 10/10 και παλι πιο γρηγορος και απο vdsl αγκαλια με το ΑΚ εισαι! Ολα αυτα στο upload.
    Στο download τωρα το οριο της μεσης adsl ειναι κατω απο 3,5TB το μηνα ακοπο download ενω σε σχεση με vdsl ναι μπορεις να πεις οτι κατεβαζεις περισσοτερα, αν και δε νομιζω να το κανει κανεις, αλλα και ετσι να ειναι εχεις την επιλογη να πεσεις σε ταχυτητα δυο μερες η να πας σε uncapped. Απλα δε παιζεται η υπηρεσια FTTH και ας μην μου αρεσουν και εμενα τα caps, απλα να βλεπουμε αν ουσιαστικα θα μας ηταν προβλημα η οχι.
    ειναι λιγο δυσκολο να εξηγηθει σε καποιον που δεν ξερει τι θελει και τι χρειαζεται , και το μετρο του ειναι το "ολα "
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  13. #1573
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι λιγο δυσκολο να εξηγηθει σε καποιον που δεν ξερει τι θελει και τι χρειαζεται , και το μετρο του ειναι το "ολα "
    Αυτός για ποιόν λόγο να επιλέξει σύνδεση 100/100. Απλά και μόνο επειδή είναι VFM; Στην ουσία έχει πάρει κάτι που δε χρειάζεται. Ας προτιμήσει με > 18€ απλή adsl 24αρα (έως).
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  14. #1574
    Εγγραφή
    18-11-2014
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    295
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109955/10996
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    14.4(dB) / 2.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Νομιζω δεν εχει να κανει η ποιοτητα μιας υπηρεσιας με το αν χρειαζεσαι αυτη την υπηρεσια η οχι. Το θεμα δεν ειναι ουτε το 100/100 ουτε το 24/1 η 12/1 που περισσοτερο ισχυει. Ειναι το χαμηλο ping, η μη αναμονη για buffering, το οτι δε μπουκωνει ποτε και μετα το οτι εχει τα ιδια λεφτα. Ειναι πολυ απλα η φερραρι του ιντερνετ στη τιμη του λαντα. Και οποιος εχει παρατηρησει, αυτος που εχει γρηγορο αμαξι, το τελευταιο πραγμα που κανει ειναι να τρεχει με αυτο.

  15. #1575
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.738
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    VF + NOVA
    SNR / Attn
    15,8(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grpol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και οποιος εχει παρατηρησει, αυτος που εχει γρηγορο αμαξι, το τελευταιο πραγμα που κανει ειναι να τρεχει με αυτο.
    χααχχα καλο... Οντως... Και εγω δεν θα αγοραζα Μ3 Ε92 γιατι εχει ηλεκτρονικο κοφτη στα 290 χλμ.

Σελ. 105 από 1224 ΠρώτηΠρώτη ... 8595100103104105106107110115125 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας