Σελ. 1141 από 1239 ΠρώτηΠρώτη ... 11211131113611391140114111421143114611511161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 17.101-17.115 από 18585

Θέμα: Inalan

  1. #17101
    Εγγραφή
    20-04-2003
    Μηνύματα
    648
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Από τη στιγμή που θα σκάψουν στο δρόμο από Inalan μέχρι να εγκαταστήσουν κατανεμητές πόσο διάστημα χρειάζεται περίπου;
    Εκτός αν αναμένουν να μαζέψουν αιτήσεις ενδιαφέροντος και στη συνέχεια να βάλουν κατανεμητές.

    Ενώ στο δρόμο μου έσκαψαν από ΟΤΕ και δίνουν πλέον πρόσβαση μέχρι 1gbps μου φαίνεται χρονοβόρα η διαδικασία για εγκατάσταση σε όλη τη πολυκατοικία και οι τιμές τους είναι ακόμη ακριβές, οπότε σκεφτόμουν την Inalan σαν λύση αφού εχει πιο νορμάλ τιμές και συμμετρικό.

  2. #17102
    Εγγραφή
    18-06-2016
    Μηνύματα
    84
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps & 100Mbps
    ISP
    INALAN & VODAFONE
    Router
    F670L - Mr70x - FRITZ7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spsomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Black Friday θα κάνει η inalan και θα είναι και για τους υφιστάμενους πελάτες; Είμαι πολύ περίεργος.
    Εχει ενημερωσει η εταιρια για προσφορα απο χθες, 33,60 για χιλιαρα με 24 μηνο. Αν εισαι υφισταμενος χωρις δεσμευση, θα μπορεσεις να παρεις την προσφορα. Εννοειται με δεσμευση.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ndan_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τη στιγμή που θα σκάψουν στο δρόμο από Inalan μέχρι να εγκαταστήσουν κατανεμητές πόσο διάστημα χρειάζεται περίπου;
    Εκτός αν αναμένουν να μαζέψουν αιτήσεις ενδιαφέροντος και στη συνέχεια να βάλουν κατανεμητές.

    Ενώ στο δρόμο μου έσκαψαν από ΟΤΕ και δίνουν πλέον πρόσβαση μέχρι 1gbps μου φαίνεται χρονοβόρα η διαδικασία για εγκατάσταση σε όλη τη πολυκατοικία και οι τιμές τους είναι ακόμη ακριβές, οπότε σκεφτόμουν την Inalan σαν λύση αφού εχει πιο νορμάλ τιμές και συμμετρικό.
    Οταν σκαβουν για να περασουν την ινα, επιτοπου στις περισσοτερες των περιπτώσεων κουμπωνουν και το κουτι σε καθε σπιτι απο εξω. Μετα απο κανεναν μηνα περίπου(αναλογα την περιοχη και τον φορτο) ερχεται τεχνικος να συνδεσει την ινα μεσα στο κουτι, και υστερα υπολογιζε εναν μηνα ακομα για να δοθει availability .
    Αν υπαρχει καποιος γειτονας σου που εχει ηδη εγκατεστημενο κουτι και εισαι παραλληλα στον δρομο μαζι του και οχι πχ στην απεναντη μερια απο το box του, θα μπορεσει να γινει πιο συντομα η διαδικασια συνδεσης σου.

    Επισης αν εισαι ο πρωτος που κανεις αιτηση τσιμπας και την προσφορα σε οποιο πακετο επιθυμεις στο -50%
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ny_ : 18-11-23 στις 18:26.

  3. #17103
    Εγγραφή
    20-04-2003
    Μηνύματα
    648
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ny_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει ενημερωσει η εταιρια για προσφορα απο χθες, 33,60 για χιλιαρα με 24 μηνο. Αν εισαι υφισταμενος χωρις δεσμευση, θα μπορεσεις να παρεις την προσφορα. Εννοειται με δεσμευση.




    Οταν σκαβουν για να περασουν την ινα, επιτοπου στις περισσοτερες των περιπτώσεων κουμπωνουν και το κουτι σε καθε σπιτι απο εξω. Μετα απο κανεναν μηνα περίπου(αναλογα την περιοχη και τον φορτο) ερχεται τεχνικος να συνδεσει την ινα μεσα στο κουτι, και υστερα υπολογιζε εναν μηνα ακομα για να δοθει availability .
    Αν υπαρχει καποιος γειτονας σου που εχει ηδη εγκατεστημενο κουτι και εισαι παραλληλα στον δρομο μαζι του και οχι πχ στην απεναντη μερια απο το box του, θα μπορεσει να γινει πιο συντομα η διαδικασια συνδεσης σου.

    Επισης αν εισαι ο πρωτος που κανεις αιτηση τσιμπας και την προσφορα σε οποιο πακετο επιθυμεις στο -50%
    Ευχαριστώ, αναμένω λοιπόν

  4. #17104
    Εγγραφή
    26-07-2023
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα Νικηφόρε. Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Λογικά το Modulus app είναι μόνο για συνδρομητές Modulus;

    - - - Updated - - -


    Thanks. Μάλλον δεν μπορώ να δεχτώ την κλήση σε 2 smartphones.

    - - - Updated - - -


    Zoiper Pro βλέπω με 7.99 ευρώ, αυτό λες;
    Ναι και αυτό, αλλά υπάρχουν και άλλα.
    Όσο για την ερώτηση σου αν μπορούν να το έχουν 2 κινητά, η απάντηση είναι ΝΑΙ. Εγω το έχω στο δικό μου και η γυναίκα μου στο δικό της κινητό. Πληρωμένες εννοείται φυσικά οι εφαρμογές, για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο (μιας και δεν είναι ακριβές και είνα εφ' άπαξ η πληρωμή). Η εταιρεία που είσαι σου δίνει 2 κωδικούς αν τους πάρεις τηλέφωνο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το θέμα της οικιακής τηλεφωνίας και δεδομένου ότι το σταθερό το χρησιμοποιούμε πλέον ελάχιστα, κατέληξα να διώξω το ασύρματο τηλέφωνο που είχα και να κάνω repurpose ένα smartphone Realme που είχα να κάθεται.
    Έβαλα το zoiper, του πέρασα τα στοιχεία πρόσβασης που μου έδωσε η InterTelecom, και έχω πλέον αυτό για σταθερό. Απενεργοποίησα όσο το δυνατόν περισσότερες λειτουργίες για να μην ξοδεύω και πολύ μπαταρία, η αυτονομία του είναι περίπου 5-6 ημέρες με τη χρήση που κάνουμε (περίπου τόσο άντεχε και το ασύρματο ). Αυτό μου δίνει περιθώριο να χρησιμοποιώ το smartphone και για άλλες χρήσεις, π.χ. να ελέγχω smart συσκευές από ένα σημείο όταν είμαι στο σπίτι.

    Ευχαριστώ πολύ την Inalan που μας δίνει αυτά τα περιθώρια ελιγμών, και δεν κολλάμε σε (δικαιολογημένες και αδικαιολόγητες) αγκυλώσεις των μεγάλων παρόχων.

    Edit: Το βασικότερο προτέρημα είναι ότι δεν πιάνει χώρο Ελπίζω να μην το χάσουμε μόνο
    Επεδή εγώ δεν έχω zoiper αλλά άλλη εφαρμογή πληρωμένη, θέλω να σε ρωτήσω άν εσύ έχεις την δωρεάν ή αυτή που έχει τώρα προσφορά με 7,99€; Και κάτι άλλο: έχει επιλογή να μήν έχει ήχο το κινητό άν δεν θέλεις να ακούγεται;

  5. #17105
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnnykap1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επεδή εγώ δεν έχω zoiper αλλά άλλη εφαρμογή πληρωμένη, θέλω να σε ρωτήσω άν εσύ έχεις την δωρεάν ή αυτή που έχει τώρα προσφορά με 7,99€; Και κάτι άλλο: έχει επιλογή να μήν έχει ήχο το κινητό άν δεν θέλεις να ακούγεται;
    Εγώ που έχω την δωρεάν έκδοση του zoiper, δεν βλέπω να έχει επιλογή για να μην έχει ήχο.....από την άλλη όμως έχει επιλογή να βάλεις το δικό σου ringtone, άρα υποθέτω θα μπορούσες να βάλεις κάποιο "σιωπηλό" / "χωρίς ήχο" ringtone....και να αφήσεις ενεργή την δόνηση.

  6. #17106
    Εγγραφή
    26-07-2023
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που έχω την δωρεάν έκδοση του zoiper, δεν βλέπω να έχει επιλογή για να μην έχει ήχο.....από την άλλη όμως έχει επιλογή να βάλεις το δικό σου ringtone, άρα υποθέτω θα μπορούσες να βάλεις κάποιο "σιωπηλό" / "χωρίς ήχο" ringtone....και να αφήσεις ενεργή την δόνηση.
    Που ακριβώς ακριβώς έχει την επιλογή για ringtone; γιατί δεν την βρίσκω. Αν θέλεις στείλε ένα screenshot Ευχαριστώ.

  7. #17107
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnnykap1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ακριβώς ακριβώς έχει την επιλογή για ringtone; γιατί δεν την βρίσκω. Αν θέλεις στείλε ένα screenshot Ευχαριστώ.
    "3 οριζόντιες γραμοούλες πάνω αριστερά - Settings - Accounts - κλικ στο account (π.χ. Inter Telecom) - Ringtone"Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2023-11-19-19-56-56-380_com.zoiper.android.app.jpg 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  91,0 KB 
ID: 252158

    ***Βέβαια υπάρχουν 2 "θεματάκια" (που δεν προσπάθησα πολύ να τα λύσω).
    1. Το πιο σημαντικό είναι ότι ενώ όταν ενεργοποιείται το zoiper και για κάποιο χρόνο μετά λαμβάνει κλήσεις, μετά από κάποιο χρονικό διάστημα δεν ειδοποιει για τις εισερχόμενες. Αυτό ίσως να έχει κάποια σχέση με κάποια ρύθμιση για να μην "τρώει" την μπαταρία του κινητού (μου το είχε τονίσει ο τεχνικός κατά την επικοινωνία μας) ή κάτι άλλο. Δεν το έψαξα ακόμα ιδιαίτερα.
    2. Όταν καλεί κάποιος που του έχω δώσει "ιδιαίτερο" ringtone, τότε αυτό χτυπάει με αυτό το ringtone και όχι με το default....βέβαια αυτό είναι κάτι που προσωπικά το επιθυμώ κιόλας (για να καταλαβαίνω ποιος καλεί, χωρίς καν να βλέπω το κινητό μου)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος athkal : 19-11-23 στις 21:28.

  8. #17108
    Εγγραφή
    26-07-2023
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    "3 οριζόντιες γραμοούλες πάνω αριστερά - Settings - Accounts - κλικ στο account (π.χ. Inter Telecom) - Ringtone"Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2023-11-19-19-56-56-380_com.zoiper.android.app.jpg 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  91,0 KB 
ID: 252158

    ***Βέβαια υπάρχουν 2 "θεματάκια" (που δεν προσπάθησα πολύ να τα λύσω).
    1. Το πιο σημαντικό είναι ότι ενώ όταν ενεργοποιείται το zoiper και για κάποιο χρόνο μετά λαμβάνει κλήσεις, μετά από κάποιο χρονικό διάστημα δεν ειδοποιει για τις εισερχόμενες. Αυτό ίσως να έχει κάποια σχέση με κάποια ρύθμιση για να μην "τρώει" την μπαταρία του κινητού (μου το είχε τονίσει ο τεχνικός κατά την επικοινωνία μας) ή κάτι άλλο. Δεν το έψαξα ακόμα ιδιαίτερα.
    2. Όταν καλεί κάποιος που του έχω δώσει "ιδιαίτερο" ringtone, τότε αυτό χτυπάει με αυτό το ringtone και όχι με το default....βέβαια αυτό είναι κάτι που προσωπικά το επιθυμώ κιόλας (για να καταλαβαίνω ποιος καλεί, χωρίς καν να βλέπω το κινητό μου)
    Δυστυχως δεν έχει επιλογή για σίγαση.Όσο γι αυτά που γράφεις στην πρώτη παράγραφο, τα ίδια και κάποια ακό μου έκανε κι εμένα και έτσι αποφάσισα να βάλω μια άλλη εφαρμογή επι πληρωμή με 7€ εφαπαξ, την Acrobits Softphone. Με τα λεφτά που έχω γλιτώσει από κλ΄σεις προς κινητά τα έχω βγάλει και με το παραπάνω τα 7€. Ειναι καλύτερη νομίζω η εφαρμογή zoiper ως προς τη εμφάνιση και ίσως τα προβληματα που διμηουργει η δωρεάν έκδοση, να μην τα έχει η πληρωμένη έκδοση, αλλά δεν το ρισκάρω αν δεν μου πει κάποιος που την χρησιμοποιεί. Ευχαριστώ για την απάντηση σου πάντως.

  9. #17109
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.193
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnnykap1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως δεν έχει επιλογή για σίγαση.Όσο γι αυτά που γράφεις στην πρώτη παράγραφο, τα ίδια και κάποια ακό μου έκανε κι εμένα και έτσι αποφάσισα να βάλω μια άλλη εφαρμογή επι πληρωμή με 7€ εφαπαξ, την Acrobits Softphone. Με τα λεφτά που έχω γλιτώσει από κλ΄σεις προς κινητά τα έχω βγάλει και με το παραπάνω τα 7€. Ειναι καλύτερη νομίζω η εφαρμογή zoiper ως προς τη εμφάνιση και ίσως τα προβληματα που διμηουργει η δωρεάν έκδοση, να μην τα έχει η πληρωμένη έκδοση, αλλά δεν το ρισκάρω αν δεν μου πει κάποιος που την χρησιμοποιεί. Ευχαριστώ για την απάντηση σου πάντως.
    Το έχω πληρωμένο το zoiper πολλά χρόνια αλλά σε κάποια φάση άρχισε βλακείες.. δεν ξέρω γιατί.... στο κινητό πολλές φορές χρησιμοποιώ το csipsimple!!!!!!!! το οποίο φωνάζει πως δεν κάνει για το κινητό αλλά συνεχίζει και παίζει μια χαρά.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #17110
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.132
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημερα, εγω εχω και εκδοση beta τις δωρεαν παντα και ολα καλα ειναι τελειο προγραμμα κανενα θεμα.

  11. #17111
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα, εγω εχω και εκδοση beta τις δωρεαν παντα και ολα καλα ειναι τελειο προγραμμα κανενα θεμα.
    Καλημέρα, εννοείς αυτή την έκδοση του zoiper? https://play.google.com/store/apps/d...a.app&hl=en_US
    Βρήκες κάτι καλύτερο σε αυτήν από την "επίσημη"? εάν ναι τι?
    Για εμένα η free έκδοση είναι τέλεια, εκτός από ότι μετά από κάποιο διάστημα φαίνεται να μην δίνει ένδειξη για εισερχόμενη κλήση ! Ίσως κάποια παράμετρος που την κρατάει "ενεργή" χρειάζεται? κάποια τέτοια βρήκα σε άλλη εφαρρμογή.
    Επί τη ευκαιρία η Iter Telecom έχει 3 εφαρμογές στο σαιτ της for Android :
    1. Grandstream Wave lite : δυστυχώς το λινκ σε αυτήν δεν φαίνεται να ισχύει πλέον (και από άλλες πηγες που προσπάθησα). Φαίνεται να υπάρχει πλέον μόνο η "κανονική" έκδοση.
    2. Zoiper Lite
    3. Linphone : Την εγκατέστησα και αυτήν για δοκιμή. Φαίνεται ΟΚ και αρκετά καλή. Όμως μου την ψιλοέσπασε ότι οι επαφές φαίνονται μόνο χωρισμενες κατά την αλφάβητο, όχι "αγαπημένα" κλπ Επίσης όταν ψάχνεις κάποια επαφή έχει σημασία εάν είναι με μικρό ή κεφαλαίο γράμμα (αυτό στο zoiper δεν ισχύει). Επίσης στο Zoiper όλες οι επαφές στον κατάλογο φαίνονται όπως και στο Android τηλέφωνό μου.
    Πάντως η Inter Telecom έχει εξαιρετικές οδηγίες, βήμα βήμα για κάθε εφαρμογή και με screenshots σε κάθε βήμα ! Τους κωδικούς τους παίρνεις από τον λογαριασμό σου, ενώ υπάρχει και η δυνατότητα απλής ρύθμισης με ανάγνωση barcode.

  12. #17112
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.132
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα, ναι αυτη, εχω και την κανονικη https://play.google.com/store/apps/d...d.app&hl=en_US για την χρηση που κανω εγω που συνδεομαι στον asterisk μου δεν βλεπω διαφορες, απλα ηθελα να την συνδεσω αλλου την αλλη και για να μην αλλαζω κωδικους κτλ κτλ εβαλα και τις 2, γιαυτο οχι για τιποτα αλλο.

  13. #17113
    Εγγραφή
    13-04-2007
    Περιοχή
    Salonica
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1024/1024
    ISP
    INALAN
    Εγω χρησιμοποιώ αυτή:
    Acrobits: VoIP SIP Softphone
    Είμαι απόλυτα ευχαριστημενος...Το zoiper είχε θεματάκια.

  14. #17114
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    https://www.intertelecom.gr/en/fixed/instructions
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ioadim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω χρησιμοποιώ αυτή:
    Acrobits: VoIP SIP Softphone
    Είμαι απόλυτα ευχαριστημενος...Το zoiper είχε θεματάκια.
    Ναι μόνο που το Acrobits έχει 8,49 ευρώ ενώ το Zoiper έχει και δωρεάν έκδοση (που δεν του λείπει κάτι από αυτά που θέλω - μοναδικό θεματάκι η λήψη κλήσεων μετά από αρκετή ώρα - όπως είπα ίσως θέλει κάποια επιπλέον ρύθμιση στο Xiaomi Note 9T). Ταυτόχρονα εγκατέστησα και το Linphone (δωρεάν) με μοναδικό θεματάκι του ότι δεν μου αρέσει ο τρόπος εμφάνισης και "ψαξίματος" των επαφών μου (έχει πολλές ρυθμίσεις που δεν δοκίμασα ακόμα). Βέβαια καλά κάνετε και αναφέρετε ότι χρησιμοποιείτε σαν σχετικές εφαρμογές, διότι μόνο έτσι μπορούμε να ξέρουμε τι "τρέχει" στα σχετικά apks. Άσε που οι απαιτήσεις καθενός από εμάς μπορεί να είναι διαφορετικές.
    Και ορίστε που θα δείτε τις οδηγίες της Inter Telecom για κάθε μία από τις 3 εφαρμογές που προτείνει (η 1η μάλλον "δεν"..):
    https://www.intertelecom.gr/en/fixed/instructions
    ***τιπ: κάντε κλικ σε κάθε γραμμή για να δείτε το σχετικό screenshotΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.png 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  204,4 KB 
ID: 252186
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος athkal : 21-11-23 στις 08:35.

  15. #17115
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    inalan
    Router
    zte ZXHNF670L
    Χασαμε συνδεση Θεσσαλονικη ? Αναβοσβηνει κοκκινο το los

Σελ. 1141 από 1239 ΠρώτηΠρώτη ... 11211131113611391140114111421143114611511161 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας