Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 129
  1. #16
    Εγγραφή
    19-06-2003
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    ~7000/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Vigor2700VG
    SNR / Attn
    4-6(dB) / 10(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο μια αντίρρηση στο παραπάνω που γράφει ο 29gk
    Σύμφωνα με Οδηγία της ΕΕ που νομίζω ότι έχει ενσωματωθεί στην Ελληνική νομοθεσία ο ελάχιστος χρόνος εγγύησης είναι τα 2 έτη.
    Ξέρω ότι πάρα πολλοί και σε πάρα πολλά είδη δίνουν ένα έτος αλλά αν το ψάξεις πολύ...
    Εδώ και 2 χρόνια περίπου, οτιδήποτε αγοραστεί στην Ευρωπαϊκή Ένωση καλύπτεται από 2 έτη εγγύησης!!!
    Όσοι δίνουν λιγότερο, μην "ψαρώνετε". Αν τύχει και σας χαλάσει κάτι στον 1.5 χρόνο, διασκεδάστε μαζί τους μαζί με ένα φίλο σας δικηγόρο. Θα το απολαύσετε...

  2. #17
    Εγγραφή
    12-10-2006
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    H.O.L. - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    Fritz Box Fon Wlan
    Path Level
    Interleaved
    στεiλε και καμια επιστολή σε κάμποσα σχετικά περιοδικά να τους ξεφωνίσουν λιγακι να μάθουν και ακόμη περισσότεροι τις πονηριές που κάνουν στον κόσμο...
    μην το αφήνεις να περάσει έτσι.. όχι για τα 60e αλλα για την κοροϊδία

    Την μητρική στην αλλάξανε? καλύτερο να καθαρίσεις τις επαφές να μην φαίνεται η μαυρίλα γιατί το βλέπω λίγο χλομό να σου δώσουν καινούρια αν το δούνε..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Alex1001 : 02-04-07 στις 20:34.

  3. #18
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Περιοχή
    in the blue flow..
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    660
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 21(dB)
    ο τυπος δεν εχει αλλαξει καθολου...εχει παραμεινει ενας αξεστος μπακαλης που δε σεβεται στο ελαχιστο τους πελατες του.αυτα που σου ειπε ειναι το λιγοτερο ελεεινα.ξεφτιλισε τον σε οσα φορουμ μπορεις,χωσε του και μερικες καταγγελιες μπας και ιδρωσει λιγο το παχυδερμο
    κατι τετοιοι τυποι χαλανε τη πιατσα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος duende : 02-04-07 στις 20:56.

  4. #19
    Εγγραφή
    02-04-2007
    Περιοχή
    αθηνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡΟΛΟΣ
    Router
    USR 9112
    καταρχην θα ηθελα μην υποθουν αλλες ασχημες κουβεντες προς το ατομο αυτο.μια και δεν εχουν νοημα και δεν λυνουν ουτε το προβλημα μου ουτε κανενος..

    η καταγγελια στο 1520 εγινε προφορικος και μεσω ε-μαιλ σημερα το μεσημερι.δεν ξερω ποτε θα ενημερωθω και απο ποιον αλλα θα περιμενω...

    οσο αφορα κυριοι το θεμα της "Επισκευης" σας ερωτω:
    Ποιος στο καλο κατασκευαστης δινει την αδεια στο καθε ασχετο τεχνικο να αντικαταστει τα "ΦΙΣ" των τροφοδοτικων και ποιος απο εσας θα το αποδεχοταν και που στο δι@ολο αυτο αναφερεται σαν προσον-αρμοδιωτητα του τεχνικου τμηματος της COSMODATA και της οποιασδηποτε COSMODATA ?? ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ.

    τον τσακωνα τον ηλεκτρονικο ας τον κανει ο καθενας στο κεφαλι του και οχι στο δικο μου.

  5. #20
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mkpk Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταρχην θα ηθελα μην υποθουν αλλες ασχημες κουβεντες προς το ατομο αυτο.μια και δεν εχουν νοημα και δεν λυνουν ουτε το προβλημα μου ουτε κανενος..

    η καταγγελια στο 1520 εγινε προφορικος και μεσω ε-μαιλ σημερα το μεσημερι.δεν ξερω ποτε θα ενημερωθω και απο ποιον αλλα θα περιμενω...

    οσο αφορα κυριοι το θεμα της "Επισκευης" σας ερωτω:
    Ποιος στο καλο κατασκευαστης δινει την αδεια στο καθε ασχετο τεχνικο να αντικαταστει τα "ΦΙΣ" των τροφοδοτικων και ποιος απο εσας θα το αποδεχοταν και που στο δι@ολο αυτο αναφερεται σαν προσον-αρμοδιωτητα του τεχνικου τμηματος της COSMODATA και της οποιασδηποτε COSMODATA ?? ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ.

    τον τσακωνα τον ηλεκτρονικο ας τον κανει ο καθενας στο κεφαλι του και οχι στο δικο μου.
    Για την εξουσιοδότηση, διαφωνώ απο την στιγμή που το πέρνει κάποιος για μεταπώληση έχει και την αδεία να επέμβει επάνω του.

    Αν όχι πχ το κατάστημα που το πήρες σίγουρα ο αντιπρόσωπος

  6. #21
    Εγγραφή
    02-04-2007
    Περιοχή
    αθηνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡΟΛΟΣ
    Router
    USR 9112
    1ον κανενα καταστημα υπολογιστων δεν κανει τετοιου ειδους επεμβασεις μιας και δεν πληρωνουν ηλεκτρονικους υπαλληλους αλλα τεχνικους Η/Υ και πιστεψε με αυτο εχει τεραστια διαφορα διοτι ειμαι ηλεκτρονικος και το γνωριζω πολυ καλα.
    2ον ακομα και αντιπροσωπος τις περισσοτερες φορες τα στελνει εξω ως ελλατωματικα διοτι του κοστιζει περισσοτερο να βαλει εναν ηλεκτρονικο να το κοιταξει απο το να το στειλει στη μαμα ετερεια και να του στειλει ενα νεο.το ξερω φιλε μου αυτο που λες οτι ισως ο αντιπροσωπος μπορει να εχει το δικαιωμα αλλα ο ανθρωπος μου ειπε πως τα δικα του τζιμανια θα "αλλαζαν το ΦΙΣ"...

    ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον σας.

  7. #22
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    περα απο τα σωστα που αναφερουνε τα παιδια παραπανω να κανω και την δικη μου παρατηρηση :
    Ακομα και να στο αλλαξει (φανταζομαι με παρομοιο) μην το τοποθετησεις σε τοσο καλο υπολογιστη (σε κανεναν θα ελεγα αλλα τεσπα...)
    Παρε ενα seasonic 80+ να κανεις την δουλεια σου.
    Προβληματα μπορουν να εχουν ολοι οι κατασκευαστες, δεν λεω, αλλα καποιοι τα εχουνε ελαχιστοποιησει και πρεπει να προτιμουνται.


    Οσο για τον τυπο με το καταστημα :

    α) σπανιως οι καμμενοι απο noname τροφοδοτικα ζητανε αντικατασταση με παρομοιο, και ο τυπος το ξερει.

    β) ακομα και να εξαναγκαστει απο τις πιεσεις να το κανει ειναι πιθανοτατο να παρεις το με-και-νου-ριο-φις του προηγουμενου που το επεστρεψε και "επισκευασθηκε"...
    Ο τυπος εχει δικαιωμα βασει νομων και ψιλων γραμματων της εγγυησης να το κανει, και το ξερει και αυτο!!!

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 03-04-07 στις 12:30.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  8. #23
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Αχ ρε φίλε...από την Cosmodata πήρες τροφοδοτικό για το πανάκριβο PC σου ...!!!! Δεν το έκαιγες καλύτερα μόνος σου να το χταριστιθείς .!!!!!!

    Εγώ είχα πάρει τον δικό μου κάποτε από εκεί και οταν μετά τον πήγα για αναβάθμιση μνήμης στην επιστροφή μου είχαν κάνει format χωρίς λόγος και μου δώσει παραμάσχαλα και έναν ιό...Και όταν μετά τους ρε παιδιία .....τι γίνεται εδώ λέγανε μ....κιες !!!! Οταν την επόμενη μέρα πήγα να να ζητήσω τα ρέστα από κοντά είχαν κλείσει για μια εβδομάδα ....ΚΑΘΑΡΙΖΑΝΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΙΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ !!!! Μάλιστα τους είχε γράψει και το RAM !!!

    Είναι από τα χειρότερα μαγαζιά που έχω δεί ....πάντως χύμα τα προιόντα στο πάτωμα ...λες και είναι λαική αγορά

    ΤΕΣΠΑ !!! Κάνε καταγγελέια αλλα δεν δεν θα βγάλεις άκρη..Απλα ΟΛΟΙ ΜΑΣ δεν ΠΡΕΠΕΙ να ψωνιζουμε απο τέτοια μαγαζία !!! Προσβάλουν για μένα την αγορά !!!!

  9. #24
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Εμ ..Παλία υπήρχε μια ετερεία που πούλαγε επισκευασμένα πράγματα ..Δεν την θυμάμε...

    Κάτι τετοιο μου θυμίζει !!!!

  10. #25
    Εγγραφή
    28-09-2002
    Περιοχή
    USSR
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.530
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    IPCOPonVM
    πραγματικα αυτο το ανεκδοτο με την cosmodata τοσα πολλα χρονια δεν καταλαβαινω πως συνεχιζεται. Δηλαδη 15 χρονια τώρα ακούω ανθρώπους που έχουν προβληματα με την Comsodata. Από απλούς χρήστες, απο επαγγελματίες, από εμπόρους που σέβομαι και δεν θα έλεγαν χαζομαρες για τον ανταγωνιστή τους προκειμένου να κερδίσουν (τον κερδισμένο) πελάτη.

    Και δεν καταλαβαίνω πως σκατά αυτό το μαγαζί συνεχίζει και επιβιώνει. ειλικρινά το έχω απορεία.

    δηλαδη μην αρχίσουμε τον κατάλογο των παραπόνων που έχω ακουσει (και έχω δει μερικά)...

    τι να πω μερικές φορες απλα εντυπωσιαζομαι που ένας ακόμα παραπονιέται, καθως θα περιμενα να μην εχει μεινει πελατης σε αυτο το μαγαζι...

  11. #26
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Σαπίλας και Σκουριάς 38-Ζαχλωρού Καλαβρύτων
    Μηνύματα
    12.889
    Downloads
    21
    Uploads
    3
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100Τbit fiber
    ISP
    sdikr-net
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    Fuzzy gutsu-gutsu
    SNR / Attn
    112(dB) / 0.9(dB)
    Και εγώ.
    Αλλά πάρε παράδειγμα από εμένα το βλάκα.
    Όταν ήρθε η ώρα πριν .... περίπου 10 χρόνια να πάρω μηχάνημα, έκανα βόλτα στη Στουρνάρη. Πρωτάρης σε αγορά μηχανήματος. Έκανα βόλτα. Σε πρώτη επαφή ήταν φιλικοί. Εξυπηρετικοί και ΕΙΧΑΝ καλύτερες τιμές απ'τους άλλους. Ε, τους προτίμησα.
    Το μηχάνημα στην αρχή είχε κάποια προβλήματα και μου αλλάξανε γρήγορα την κάρτα οθόνης και τη μνήμη. No problem. Αυτό όμως που δεν ήξερα και έμαθα 2 χρόνια αργότερα (γιατί έμαθα ποιά ήταν η πολιτική τους) ήταν οτι αυτά που μου βάλανε, μου τα βάλανε από επιστροφές άλλων χωρίς να μου το πούνε.
    Αργότερα, πήγα να πάρω ένα dvd reader acer και μου δώσανε ΣΕ ΚΟΥΤΙ που είχε και ταινία, την BULK έκδοση, ενώ είχα πληρώσει την retail.
    Ε, δεν με ξαναείδανε.
    Σκέψου -απλά- οτι πιάνουν όλους τους άπειρους.
    Σκέψου τώρα οτι οι άπειροι είναι περισσότεροι απ'τους πεπειραμένους.
    Ορίστε η απάντησή σου.

    Απλά, πιάνουν one-timers. Όποιος πάει δεν ξαναπάει. Έτσι αγοράσανε και το διπλανό. Έχεις περάσει ποτέ απ'έξω να δεις παζάρι που έχουν ?

    Good... Bad... I'm tha guy with tha Gun...
    WAntilles: Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο - γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τα Windows.
    Trolling με γεύση παπάγια

  12. #27
    Εγγραφή
    11-11-2005
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Και δεν είναι απαραίτητο ότι όποιος πάει δεν ξαναπάει, εδώ που τα λέμε. Γιατι αν κάποιος που είτε δεν ξέρει, η δεν το ψάχνει το θέμα, πάρει απο εκεί μηχάνημα και του βάλουνε οτιδήποτε μέσα, αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα, γιατι να μην ξαναπάει;

    Και εδώ που τα λέμε πόσοι δεν έχουμε χρησιμοποιήσει μεταχειρισμένα parts που μπορεί να πήραμε απο φίλους μας, ή που τα πήραμε μόνο και μόνο για να κάνουνε στο παλιότερο μηχάνημα μας, και δεν είχαμε προβλήματα;

    Απλα αυτούς που χάνει σαν πελάτες είναι είτε αυτούς που θα συναντήσουνε κάποιο πρόβλημα, ή και αυτούς που την ψάχνουνε περισσότερο τη δουλειά.

  13. #28
    Εγγραφή
    28-09-2002
    Περιοχή
    USSR
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.530
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    IPCOPonVM
    δεν διαφωνω βρε παιδια αλλα τωρα μιλαμε για σταθερη πολιτικη που τοσος κόσμος την ξερει. Καταλαβαινω πως οι πρωταρηδες θα την πατανε, αλλα δεν γινεται μετα απο τοσα χρονια να ακουω τοσο και τοσο κοσμο ξανα και ξανα. μονο απο το word of mouth θα επρεπε να ειναι βουκινο η εταιρια...

    ΥΓ Blindg κι εγω εχω ακουσει απο καλή πηγη για κατι σκληρους απο παρτιδα λιγο περιεργη αλλα δεν ξερω δεν ξερω δεν ξερω, ετσι ακουσα. Απλα οταν το ακους απο 10 ανθρωπους που εμπιστευεσαι...
    Χωρια τους απλους χρηστες σαν εσενα που ειναι πια δεκαδες (και δεν ξερω τοσο κοσμο βρε παιδια)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος waste : 03-04-07 στις 13:28.

  14. #29
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Ρε παιδιία τι ψάχνετε.....Ολοι την έχουμε πατήσει με την Cosmodata... Το θέμα ότι έχουν τις χαμηλότερες τιμές και συμφέρει να τον πάρεις από εκεί ......Βέβαια μετά τρέχεις ...χαχαχαχ

    Πάντως πέτυχα μηχάνημα της Comsodata που είχε novell πάνω και δούλευε πάνω από 7 χρόνια τώρα χωρίς πρόβλημα !!!! Μάλιστα του έβαλα debian τώρα για proxy και πάει μια χαρά επίσης ...Εντυπωσιακό και μάλον από τις λίγες εξαιρέσεις ..... και με γνωστά εξαρτήματα σαν μάρκες

    Πάντως στο δικό μου pc όταν το πήρα και δεν ήξερα από τέτοια, έτσι την πάτισα, τα μέρη του ήταν ο θέος ξέρει από που...και τώρα που ξέρω λέω ότι τις συγκεκριμένες μάρκες ποτε δεν τις είχα ξαναακούσει .....

    ΑΧΧΧΧΧΧ αμα δεν ξέρεις τι παθαίνεις

  15. #30
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    malloc, Αλλο να πάρεις ένα κομμάτι μεταχειρισμένο από κάποιον φίλον σου που ξέρεις πάνω κάτω τι του έχει κάνει και τέλος πάντων ξέρεις ότι είναι μεταχειρισμένο και όχι καινιούργιο και το βασικό το πληρώνεις ως μεταχειρισμένο ......Σε αυτούς νομίζεις ότι είναι καινουργιο και απλά ότι το έχουν σε χαμιλή τιμή...ΑΠΑΤΗ δηλαδή αν το δείς από αυτήν την σκοπιά...

Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εγγύηση κάρτας γραφικών Asus και ..Cosmodata
    Από gtzam στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-07, 13:23
  2. Δεν εχουν το θεο τους!
    Από k_gerax στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-07, 23:09
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-07, 00:28
  4. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-12-06, 09:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας