Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 32
  1. #1
    Εγγραφή
    04-07-2011
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    113
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Καλησπέρα παίδες,

    Θέλω να αγοράσω ένα gaming υπολογιστή από το e-shop .
    Θα ήθελα να μου προτείνετε όσο δυνατόν καλύτερα Build με budget έως 600-620 ευρώ (χωρίς οθόνη).

    Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

  2. #2
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.083
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cartoon123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παίδες,

    Θέλω να αγοράσω ένα gaming υπολογιστή από το e-shop .
    Θα ήθελα να μου προτείνετε όσο δυνατόν καλύτερα Build με budget έως 600-620 ευρώ (χωρίς οθόνη).

    Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
    Ένα εξάμηνο περίπου πριν, με βοηθήσαν αντίστοιχα και μένα.
    Αν θες να πάρεις μια γεύση

    Βέβαια εγώ πήγαινα για 700 και τελικά κατέληξα στα 950 σύνολο.
    Δεν ξέρω πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα. Ίσως έχουν πέσει οι τιμές στα ίδια.
    Πάντως εγώ είμαι ευχαριστημένος με το gta5 που είχα σαν στόχο.

  3. #3
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Με 740 ευρώ παίρνεις αυτό το αξιοπρεπέστατο σύστημα...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  corei5.JPG 
Εμφανίσεις:  85 
Μέγεθος:  152,7 KB 
ID: 160109

    Αν δεν μπορείς να δώσεις τα 120 ευρω επιπλεον, άλλαξε τον Core i5 επεξεργαστή στο ίδιο σύστημα με έναν Pentium G3258 (κάνει 74 ευρώ) και η τιμή πέφτει στα 605 ευρώ σύνολο.

    - - - Updated - - -

    Μια διόρθωση, στην κάρτα γραφικών καλύτερα αυτήν με 2GBs μνήμη http://www.e-shop.gr/showDetail_main...?id=PER.519752 παρά την 260 που έβαλα πριν (κοστίζει 28 ευρώ περισσότερα αλλά τα αξίζει).

  4. #4
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.083
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με 740 ευρώ παίρνεις αυτό το αξιοπρεπέστατο σύστημα...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  corei5.JPG 
Εμφανίσεις:  85 
Μέγεθος:  152,7 KB 
ID: 160109

    Αν δεν μπορείς να δώσεις τα 120 ευρω επιπλεον, άλλαξε τον Core i5 επεξεργαστή στο ίδιο σύστημα με έναν Pentium G3258 (κάνει 74 ευρώ) και η τιμή πέφτει στα 605 ευρώ σύνολο.

    - - - Updated - - -

    Μια διόρθωση, στην κάρτα γραφικών καλύτερα αυτήν με 2GBs μνήμη http://www.e-shop.gr/showDetail_main...?id=PER.519752 παρά την 260 που έβαλα πριν (κοστίζει 28 ευρώ περισσότερα αλλά τα αξίζει).
    Πολύ καλό γιατί έχει και ένα 100άρι έξτρα για τον ssd. Αν δεν το θέλει κάποιος τότε είναι σοβαρό ποσό.

  5. #5
    Εγγραφή
    25-09-2012
    Μηνύματα
    626
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/100Mbit
    ISP
    ΟΤΕ
    Router
    Fritz!Box 5530 AX
    Αν θες να παρεις κατι σοβαρο για gaming πρεπει να τα σκάσεις (~1500 euro). Οι τιμές δεν αλλάζουν ειναι δηλαδή σταθερές απλα η τεχνολογία αλλαζει κάθε φορά (προφανώς προς το καλύτερο αλλες φορές γρηγορότερα άλλες όπως τώρα όχι τοσο πολυ).

    Με έναν συνάδελφο τις προάλλες φτιάξαμε ένα τέτοιο για να παίζει battlefield4 και dirty bomb σε 1080p, οποτε αν θες ρίξε μια ματια να πάρεις εμπειρια.

    Intel Core i5-6600K Box
    CoolerMaster Hyper 212 EVO
    Asus Z170 Pro Gaming
    G.Skill Ripjaws4 16GB DDR4-3000MHz
    Samsung 850 Pro 256GB
    Gigabyte GeForce GTX970 4GB WindForce 3X OC
    CoolerMaster HAF XB Evo
    Corsair AX Series AX860 80Plus Platinum
    Samsung SH-224DB
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lady_in_black : 23-08-15 στις 14:46.
    I'm getting low on beans and marmalade..

  6. #6
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ωραίο μηχάνημα δεν λέω, αλλά κάνει σχεδόν 1300 ευρώ χωρίς σκληρούς δίσκους ούτε ssd. Δεν κάνει γι'αυτό που ζητάει ο φίλος. Eπίσης η 16αρα μνήμη δεν ήταν λίγο overkill?

  7. #7
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.083
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lady_in_black Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες να παρεις κατι σοβαρο για gaming πρεπει να τα σκάσεις (~1500 euro). Οι τιμές δεν αλλάζουν ειναι δηλαδή σταθερές απλα η τεχνολογία αλλαζει κάθε φορά (προφανώς προς το καλύτερο αλλες φορές γρηγορότερα άλλες όπως τώρα όχι τοσο πολυ).

    Με έναν συνάδελφο τις προάλλες φτιάξαμε ένα τέτοιο για να παίζει battlefield4 και dirty bomb σε 1080p, οποτε αν θες ρίξε μια ματια να πάρεις εμπειρια.

    Intel Core i5-6600K Box
    CoolerMaster Hyper 212 EVO
    Asus Z170 Pro Gaming
    G.Skill Ripjaws4 16GB DDR4-3000MHz
    Samsung 850 Pro 256GB
    Gigabyte GeForce GTX970 4GB WindForce 3X OC
    CoolerMaster HAF XB Evo
    Corsair AX Series AX860 80Plus Platinum
    Samsung SH-224DB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίο μηχάνημα δεν λέω, αλλά κάνει σχεδόν 1300 ευρώ χωρίς σκληρούς δίσκους ούτε ssd. Δεν κάνει γι'αυτό που ζητάει ο φίλος. Eπίσης η 16αρα μνήμη δεν ήταν λίγο overkill?
    lady_in_black δεν θέλω να προσβάλω εσένα με τα παρακάτω σχόλια μου, όσο την νοοτροπία που τουλάχιστον εμένα με είχε ξενερώσει απίστευτα. Και εξηγώ...

    Και μένα αυτά τα "χαζά" μου λέγανε και ευτυχώς με διαφώτισαν και με σώσανε εδώ στο φόρουμ.
    • "χαζά" σε εισαγωγικά γιατί είναι υποκειμενικό λίγο τι είναι gaming. Όλοι δεν έχουν τον ίδιο καημό για να μην τα πω και αλλιώς. Όμως οι πωρωμένοι πάνε και γράφουν online, και οι λοιποί αναπαράγουν τα ίδια.
    • "χαζά" λοιπόν σε εισαγωγικά γιατί κάθε πράγμα για την σωστή ανάγκη. Δεν μπορεί να σε ρωτάει κάποιος για gaming και να απαντάς κατευθείαν 1500 ακατέβατα.

    Χρειάζεται και λίγο συναίσθηση του πότε υπερβάλουμε για το πάθος μας. Καλά κάνει όποιος θέλει να τιμήσει το χόμπι του και το πάθος του, αλλά δεν γίνεται να απαντάς με τέτοια νούμερα στην απλή ερώτηση.

    Είχα τώρα φίλους, που σιγά τους gamers, και μου έλεγαν όλοι για 1500; Έχε χάρη που είχα σταματήσει να ασχολούμαι και το μόνο αντεπιχείρημα μου ήταν "ΤΙ ΛΕΤΕ;;;"
    Σαν να σου λένε ότι για να ξεκινήσεις οποιοδήποτε χόμπυ πρέπει να σκάσεις τουλάχιστον λεφτά για pro εξοπλισμό.

  8. #8
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cartoon123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παίδες,

    Θέλω να αγοράσω ένα gaming υπολογιστή από το e-shop .
    Θα ήθελα να μου προτείνετε όσο δυνατόν καλύτερα Build με budget έως 600-620 ευρώ (χωρίς οθόνη).

    Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
    Θα πρεπει να μας ορισεις τον ορο "gaming εως 620 ευρω τι παιχνιδια σε ενδιαφερουν σε τι αναλυσεις παιζεις τι οθονη εχεις κτλ",γιατι θα χρειαστεις διπλασιο budget τουλαχιστον για αξιοπρεπεστατο 1080p gaming (full details κτλ).

  9. #9
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρεπει να μας ορισεις τον ορο "gaming εως 620 ευρω τι παιχνιδια σε ενδιαφερουν σε τι αναλυσεις παιζεις τι οθονη εχεις
    Συμφωνώ.
    Με 600 € δεν φτιάχνεις παιχνιδο-πισί.

    Πές συγκεκριμένα για ποιά παιχνίδια μιλάς, μήπως βρούμε κα'να καλό συνδυασμό.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  10. #10
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.083
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρεπει να μας ορισεις τον ορο "gaming εως 620 ευρω τι παιχνιδια σε ενδιαφερουν σε τι αναλυσεις παιζεις τι οθονη εχεις κτλ",γιατι θα χρειαστεις διπλασιο budget τουλαχιστον για αξιοπρεπεστατο 1080p gaming (full details κτλ).
    Η σωστή ερώτηση!
    Πάντως και εγώ είχα προσδοκίες για 600 χωρίς οθόνη και προσγειώθηκα λίγο απότομα στα 700 τουλάχιστον.
    Εκτός και αν θες να παίζεις χαλαρά παιχνιδάκια κτλ κτλ.

    Γιατί τόσο ακριβά ρε παιδιά; Ένα λάπτοπ με 700 ευρώ έχει επιπλέον οθόνη, ασύρματη κάρτα και bluetooth, μικρόφωνο και κάμερα και ηχείο και πληκτρολόγιο και mouse.

    Πως διάολο με τα ίδια λεφτά δεν φτιάχνεις σουπερ μηχάνημα; Παλαιότερα η μικρή κλίμακα του λάπτοπ το έκανε πιο ακριβό.
    Τι έχεις αλλάξει; Πάνε όλα τα φθηνιάρικα στα λάπτοπ για να πουλάνε σαν τα κινητά;

  11. #11
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Υπερβάλλετε λίγο. Δηλαδή ο Pentium G3258 με τη Radeon 265 που πρότεινα στο φίλο "δεν παίζει τίποτα"; Σε πολλούς απαιτητικούς τίτλους εχει επιδόσεις στα επίπεδα ορισμένων και καλά "gaming laptop" αυτό το συστηματάκι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρεπει να μας ορισεις τον ορο "gaming εως 620 ευρω τι παιχνιδια σε ενδιαφερουν σε τι αναλυσεις παιζεις τι οθονη εχεις κτλ",γιατι θα χρειαστεις διπλασιο budget τουλαχιστον για αξιοπρεπεστατο 1080p gaming (full details κτλ).
    Τελείως λάθος. "Διπλάσιο τουλάχιστον" είναι 1240 ευρώ. Γύρω στα 840 ευρώ φτάνουν για το σύστημα που πρότεινα στον φίλο με κάρτα GTX 960, που θα παίζει τους συντριπτικά περισσότερους απαιτητικούς τίτλους σε high detail (όχι ultra) στα 1080p.

    - - - Updated - - -

    Αυτό έδώ είναι ένα σύστημα των 650 ευρώ πάνω-κάτω και τρέχει αβίαστα το απαιτητικό GTA5 σε μεσο-υψηλή λεπτομέρεια.

    https://www.youtube.com/watch?v=_80o0NBtr7o

    Για κάποιους από σας τα 35 fps μπορεί να είναι "unplayable" -δεκτό-, για τους περισσότερους μας όμως είναι μια χαρά εφόσον δεν υπάρχει stuttering ή απότομες πτώσεις framerate. Μην κάνετε σαν τους audiophiles του hitech που λεγανε "ντενεκέδες" όλα τα ηχοσυστήματα κάτω του μυρίου δραχμών....

    Το παιδί μπορεί να δώσει μέχρι 650 ευρώ, είναι στο όριο για ένα αξιοπρεπές BUDGET gaming PC. Αν έλεγε "μέχρι 400 ευρώ" θα του έλεγα κι εγώ να πάρει καλύτερα μια κονσόλα. Αλλά με 650 παίρνει ένα pc με καλύτερη απόδοση.

  12. #12
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπερβάλλετε λίγο. Δηλαδή ο Pentium G3258 με τη Radeon 265 που πρότεινα στο φίλο "δεν παίζει τίποτα"; Σε πολλούς απαιτητικούς τίτλους εχει επιδόσεις στα επίπεδα ορισμένων και καλά "gaming laptop" αυτό το συστηματάκι.

    - - - Updated - - -



    Τελείως λάθος. "Διπλάσιο τουλάχιστον" είναι 1240 ευρώ. Γύρω στα 840 ευρώ φτάνουν για το σύστημα που πρότεινα στον φίλο με κάρτα GTX 960, που θα παίζει τους συντριπτικά περισσότερους απαιτητικούς τίτλους σε high detail (όχι ultra) στα 1080p.

    - - - Updated - - -

    Αυτό έδώ είναι ένα σύστημα των 650 ευρώ πάνω-κάτω και τρέχει αβίαστα το απαιτητικό GTA5 σε μεσο-υψηλή λεπτομέρεια.

    https://www.youtube.com/watch?v=_80o0NBtr7o

    Για κάποιους από σας τα 35 fps μπορεί να είναι "unplayable" -δεκτό-, για τους περισσότερους μας όμως είναι μια χαρά εφόσον δεν υπάρχει stuttering ή απότομες πτώσεις framerate. Μην κάνετε σαν τους audiophiles του hitech που λεγανε "ντενεκέδες" όλα τα ηχοσυστήματα κάτω του μυρίου δραχμών....

    Το παιδί μπορεί να δώσει μέχρι 650 ευρώ, είναι στο όριο για ένα αξιοπρεπές BUDGET gaming PC. Αν έλεγε "μέχρι 400 ευρώ" θα του έλεγα κι εγώ να πάρει καλύτερα μια κονσόλα. Αλλά με 650 παίρνει ένα pc με καλύτερη απόδοση.
    Γι'αυτο ας πας πει ο φιλος τι οθονη εχει τι παιχνιδια παιζει κτλ κτλ γιατι αλλο football manager και αλλο far cry η αντιστοιχος τιτλος σε 4K οθονη

  13. #13
    Εγγραφή
    24-09-2010
    Περιοχή
    Χαλκιδική
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    743
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE ZXHN H108NS
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  54 
Μέγεθος:  233,7 KB 
ID: 160124

    Εγώ που τον ξέρω και προσωπικά αυτό του κάνει.
    Παίζει dayz στα full γραφικά, και γενικός θα τα παίζει όλα
    τα παιχνίδια. Δεν θα θα έχει assasins creed ή gta στα full αλλά
    εντάξει.

    Η μητρική δεν είναι πολύ καλή αλλά παίρνει αυτά που χρειάζεται.

  14. #14
    Εγγραφή
    04-07-2011
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    113
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Σας ευχαριστώ όλους για τις άμεσες απαντήσεις.

    Όντως ίσως να έθεσα λίγο λάθος τον όρο gaming pc...

    Δεν με πειράζουν τα 30fps σε πολύ καλά παιχνίδια.
    Αρκεί να τα παίζει έστω και σε Medium-High settings των γραφικών.
    Δεν θέλω κάτι το υπερβολικό γιατί καταλαβαίνω ότι με 600 ευρώ δν μπορείς να πάρεις κάτι το τρομερό...αλλά έστω έναν υπολογιστή αξιοπρεπή που να παίζει έστω και κάπως καινουρια παιχνίδια

    Τα παιχνίδια που με ενδιαφέρουν πιό πολύ είναι τα: Dayz (πάνω απ'όλα), CS:GO, Guild Wars 2 (τίποτα το τρομερό πέρα απότο Dayz..).

    Όσον αφορά την οθόνη τίποτα το σπουδαίο.

    Απλώς θέλω έναν υπολογιστή που να μπορεί προς το παρόν να παίζει όσο το δυνατόν πιο αποδοτικά τα καινούρια παιχνίδια (πιό πολύ το Dayz όπως προανέφερα).Σε λίγα χρόνια ίσως μαζέψω λεφτά και τον αναβαθμήσω όσον αφορά το Hardware και την οθόνη.


    Ευχαριστώ πολύ!!
    Ελπίζω τώρα να έγινα κατανοητός
    (παίζει να τα μπέρδεψα λίγο)

  15. #15
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cartoon123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστώ όλους για τις άμεσες απαντήσεις.

    Όντως ίσως να έθεσα λίγο λάθος τον όρο gaming pc...

    Δεν με πειράζουν τα 30fps σε πολύ καλά παιχνίδια.
    Αρκεί να τα παίζει έστω και σε Medium-High settings των γραφικών.
    Δεν θέλω κάτι το υπερβολικό γιατί καταλαβαίνω ότι με 600 ευρώ δν μπορείς να πάρεις κάτι το τρομερό...αλλά έστω έναν υπολογιστή αξιοπρεπή που να παίζει έστω και κάπως καινουρια παιχνίδια

    Τα παιχνίδια που με ενδιαφέρουν πιό πολύ είναι τα: Dayz (πάνω απ'όλα), CS:GO, Guild Wars 2 (τίποτα το τρομερό πέρα απότο Dayz..).

    Όσον αφορά την οθόνη τίποτα το σπουδαίο.

    Απλώς θέλω έναν υπολογιστή που να μπορεί προς το παρόν να παίζει όσο το δυνατόν πιο αποδοτικά τα καινούρια παιχνίδια (πιό πολύ το Dayz όπως προανέφερα).Σε λίγα χρόνια ίσως μαζέψω λεφτά και τον αναβαθμήσω όσον αφορά το Hardware και την οθόνη.


    Ευχαριστώ πολύ!!
    Ελπίζω τώρα να έγινα κατανοητός
    (παίζει να τα μπέρδεψα λίγο)
    Με βαση τα παραπανω και τις απαιτησεις που εχεις ριξε μια ματια στις συνθεσεις που σου προτεινουν τα παιδια απο πανω ειναι μια χαρα με βαση και το budget των περιπου 700 ευρω

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορά Gaming PC
    Από George1400 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-05-15, 09:41
  2. Αγορά Gaming PC
    Από HugeG στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-15, 12:16
  3. Συνθεση νεου Gaming PC 1500-2000 euro
    Από Jerok στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-15, 04:09
  4. GAMING PC 600-750 $
    Από al99 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-01-15, 03:41
  5. Αγορα νεου GAMING PC
    Από bloodya στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-14, 21:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας