Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 121
  1. #106
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ τα μόνα νούμερα που κοίταζα στα μαγαζιά ήταν οι τιμές. Η γυναίκα φώναζε "αυτή να πάρουμε" γιατί όντως φαινόταν σαν η καλύτερη στο μαγαζί (Εκτός βέβαια από αυτές με τα 1500+)
    Δουλευετε και οι δυο;
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  2. #107
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Ξαναζωντανευω το νημα γιατι ανελαβα μια αποστολη απο τον father να του βρω τηλεοραση για το σαλονι. Δεν δινει πανω απο 600-700 οποτε μαλλον καταληγω στην Philips του Wan.

    Με ενα ψαξιμο στο skroutz το αποτελεσμα ηταν αυτο http://www.skroutz.gr/products/list?keyphrase=29PT9521

    Δεν σας κανει μεγαλη εντυπωση η διαφορα τιμης της microland με τα υπολοιπα? Παρ'ολο που ειναι εξαιρετικη η τιμη με εχει βαλει σε σκεψεις... Τοσο μεγαλο περιθωριο εχουν και την εχουν κατεβασει τοσο την τιμη η απλα εχει κατεβει οντως και τα αλλα e-shops "κοιμουνται"?

    Edit: Καταλληλοτερο νημα για αυτο το post θα ηταν το "Αγορά Τηλεόρασης CRT 29: Philips 29PT9521 vs Samsung 29Z418P" που ειναι παλιοτερο, τωρα το προσεξα. Αν θελουν οι mods το μεταφερουν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 23-07-07 στις 15:38.
    No Justice - No Peace

  3. #108
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Μην ψαχνεις στα online μαγαζια για τις crt ειναι πανακριβες
    καθοτι σε περιορισμενα πλεον τεμαχια.
    Παντως ο,τι παρεις καλο θα ειναι να εχει 100ΗΖ ανανεωση εικονας.
    Ουτε στο επισημο site της philips δεν βρισκονται πια οι συγκεκριμενες.
    Spoiler:
    δεν κανω διαφημιση
    Spoiler:
    Οταν πηρα εγω την 29' η Ηλεκτρονικη Αθηνων ειχε μονο 2 στην αποθηκη...
    Μπορεις να ψαξεις ειτε σε πολυ μεγαλες αλυσιδες ειτε να επικοινωνησεις με
    τον Κολομβουνη ή την PHILIPS CENTER Ε.Π.Ε.
    ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 41 - Ν. ΣΜΥΡΝΗ 210-9333320 210-9313691
    Η ΔΑΒΑΚΗ 10 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 210-9522368
    απλα εκει φερνουν κατα καιρους
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 23-07-07 στις 09:04.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  4. #109
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην ψαχνεις στα online μαγαζια για τις crt ειναι πανακριβες
    καθοτι σε περιορισμενα πλεον τεμαχια.
    Παντως ο,τι παρεις καλο θα ειναι να εχει 100ΗΖ ανανεωση εικονας.
    Ουτε στο επισημο site της philips δεν βρισκονται πια οι συγκεκριμενες.
    Spoiler:
    δεν κανω διαφημιση
    Spoiler:
    Οταν πηρα εγω την 29' η Ηλεκτρονικη Αθηνων ειχε μονο 2 στην αποθηκη...
    Μπορεις να ψαξεις ειτε σε πολυ μεγαλες αλυσιδες ειτε να επικοινωνησεις με
    τον Κολομβουνη ή την PHILIPS CENTER Ε.Π.Ε.
    ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 41 - Ν. ΣΜΥΡΝΗ 210-9333320 210-9313691
    Η ΔΑΒΑΚΗ 10 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 210-9522368
    απλα εκει φερνουν κατα καιρους

    H microland παντως λεει οτι ειναι διαθεσιμη κατοπιν παραγγελιας και την εχει στα 359 ευρω.

    Αν οντως ισχυει αυτο νομιζω δεν ειναι πολλα...

    Παντως και εμενα μου εκανε εντυπωση οτι δεν υπαρχει στο επισημο site...

    Edit: Εστειλα mail στον Κολομβουνη και μου ειπαν οτι το συγκεκριμενο μοντελο εχει καταργηθει. H microland και καποια αλλα e-shop τοτε πως το εχουν ακομα στον καταλογο τους? Υπαρχει καποιο νεοτερο μοντελο που να αντικατεστησε αυτο (της σειρας PT9xxx δηλαδη)? Γιατι η αντιστοιχη 29αρα που υπαρχει τωρα στο site http://www.consumer.philips.com δεν μου γεμιζει το ματι...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 23-07-07 στις 15:33. Αιτία: Διόρθωση link
    No Justice - No Peace

  5. #110
    Το avatar του μέλους Ministry
    Ministry Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    (1)Δειτε τους αναλυτικους καταλογους cons και pros των CRTs και LCDs εδω κι εδω
    Spoiler:
    CONs of CRTs(3)Pizzaz : This word is not used enough. While CRT tubes are probably the most reliable of any TV type, when was the last time you heard someone say, "Would you like to come over and check out the new 27" tube I got the other day?" When was the last time you saw a commercial for an all-digital CRT HDTV with built-in ATSC digital tuners? In their defense, not many televisions can compete with the show-stopping appeal of a flat panel or 60-plus inch rear projection model.

    καθως και την παραγραφο περι LucasFilms σε αυτο το αρθρο εδω και ξανασκεφτειτε λιγο μετα...
    Spoiler:
    Τhe technicians behind some of today's most cutting-edge film effects are loath to switch from CRTs to flat-panel monitors because manufacturers haven't been able to accurately reproduce the colour and contrast on flat panels.
    John Knoll, visual effects supervisor at Lucasfilm's Industrial Light & Magic, and an Oscar winner for his work on Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest, said calibration is the biggest issue.
    "We need to have consistent colour across all the monitors in the company," he told CNET.co.uk's sister site News.com in a video interview. "We've been using these Sony Artisan CRTs for a bunch of years because they can be calibrated and they have a really good black richness and a nice dynamic range, but they're not manufactured anymore. Almost nobody's making CRTs anymore, and we're definitely having supply problems."
    Knoll said it was "inevitable" that ILM would have to make the move to flat panels, of which he's still not convinced yet. "We're getting the first batch in to see how they really work in production... It's not exactly the calibration as much as the dynamic range of the monitor, how good the blacks are, and all of that."

    (2)Πειτε μου ποσο πληρωνεις σημερα για μια LCD με τα χαρακτηριστικα
    αυτων των "μπαουλων" της philips 29PT9521/12 και 32PW8751/12
    Αντε, γιατι απ τη μια φωναζουμε για τα ευρω που πεταμε σε ISPs και OTE ομως
    για μουρατες (?) τηλεορασαρες τα σκαμε κανονικα
    Ενταξει το ποταμι δεν γυριζει πισω πια, αλλα οι gamers νοσταλγουν ακομα τις CRT οθονες τους
    Λογικο οι ανθρωποι καποιας προχωρημενης ηλικιας ειναι προσκολλημενοι στα παλια καλα για αυτους προιοντα.
    Θυμαμαι και τους παπουδες μας τι λεγανε για τις σακαρακες τους
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ministry : 23-07-07 στις 12:45.

  6. #111
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Γι αυτο μαθαμε κομπιουτερ και αποκτησαμε ADSL ...
    Για να διασπειρουμε τον λογο της συντηρησης..οπως και ο δουλοc του Χριστου
    Δεν σκοπευα να πεταξω χιλιαδες πολυτιμα ευρω για να κανω την μοδατη:
    ειδα χαρακτηριστικα, συγκρινα οθονες σε πληρη λειτουργια
    και για τo budget μου πηρα αυτο ακριβως που χρεαζομουνα!!!
    Να μην αναφερθω στο ποσοι ξερουν να διορθωσουν τις παλιες
    και ποσο κοστιζει να επισκευασεις μια καινουργια(εαν επισκευαζεται)...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 23-07-07 στις 12:55.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  7. #112
    Εγγραφή
    13-11-2005
    Μηνύματα
    1.209
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedtouch 585
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ministry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικο οι ανθρωποι καποιας προχωρημενης ηλικιας ειναι προσκολλημενοι στα παλια καλα για αυτους προιοντα.
    Θυμαμαι και τους παπουδες μας τι λεγανε για τις σακαρακες τους
    Oi gamers που γουσαταρουν crt είναι μάλλον αυτοι της προηγουμενης γενιας παιχνιδομηχανών, οπου η εκμετάλευση του progressive scan είναι αδύνατη /δυσκολη στις Ευρωπαϊκές εκδόσεις, με την Nintendo που ξήλωσεε απο το game cube πχ το Digital A/V Out (δεν εκμεταλευόταν αρκετά στις PAL/ευρωπαϊκές συσκευές), η Microsoft κλείδωσε το progressive scan στο xbox στις PAL συσκευλες και έμεινε μόνο στο PS2 με ελάχιστα παιχνίδια ομως να το υποστηρίζουν αφου ακόμα και σήμερα στο PS3 η sony δεν έχει βαλει καποια στανταρντς στους κατασκευαστες παιχνιδιών, αντίθετα με το XBOX 360 που ζητάει πλέον εκτός απο αναλύσεις 720p, και wide screen και antialias και 5.1 surround ήχο απο κάθε παιχνιδοκατασκευαστή.
    Το 1080p φαίνεται ακόμα απομακρυσμένο μάλλον στην Ευρώπη, όχι τόσο όσο πριν 2 χρόνια βεβαια και με λογαριθμική ανάπτυξη. Όλα αυτά, κάνουν σαφώς την CRT τηλεόραση του σήμερα για την Ελλάδα κατα την άποψή μου και αύριο οι τιμές στις full HD θα έχουν λιώσει και οι τεχνολογία θα έχει αναπτυχθεί έστω και λίγο ακόμα.

    Οπότε εγώ φιλαράκια καταλήγω σε μια HDMI ready tv, με μόνο δίλλημα τις 32 ή 37" (αντε και σε 5-6 χρόνια καλως να ρθει και η full), αφου και το 720p απο ταινίες και iptv θα βλέπω λίαν συντόμως με τα 24Mbitia και xbox kai ps3 θα μπορώ να ευχαριστηθώ και επίσης θα είμαι ένας απο τους "αναπτύσόμενους Ευρωπαίους" με την βούλα

    Επίσης να πω πως μέσα στο 2007 μας είχαν υποσχεθεί και ελέυθερη αγορά στην ψηφιακή tv, h νομοθεσία είναι στα σκαριά αυτή την στιγμή ( http://www.parliament.gr/ergasies/no....asp?lawid=540 ) κάποια κανάλια δηλώνουν έτοιμα για ψηφιακές εκπομπές αλλά η ανάλυση της εικόνας μονο απο μεντιουμ μπορεί να προβλεφθεί και προφανώς θα είναι σε συμβατικά ύψη λόγω ελλειψης ανάλογων συσκευών στους χρήστες ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wireless_surfer : 23-07-07 στις 15:14.

  8. #113
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    Thomson TG585 V7
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαναζωντανευω το νημα γιατι ανελαβα μια αποστολη απο τον father να του βρω τηλεοραση για το σαλονι. Δεν δινει πανω απο 600-700 οποτε μαλλον καταληγω στην Philips του Wan.

    Με ενα ψαξιμο στο skroutz το αποτελεσμα ηταν αυτο http://www.skroutz.gr/products/list?keyphrase=29PT9521

    Δεν σας κανει μεγαλη εντυπωση η διαφορα τιμης της microland με τα υπολοιπα? Παρ'ολο που ειναι εξαιρετικη η τιμη με εχει βαλει σε σκεψεις... Τοσο μεγαλο περιθωριο εχουν και την εχουν κατεβασει τοσο την τιμη η απλα εχει κατεβει οντως και τα αλλα e-shops "κοιμουνται"?

    Edit: Καταλληλοτερο νημα για αυτο το post θα ηταν το "Αγορά Τηλεόρασης CRT 29: Philips 29PT9521 vs Samsung 29Z418P" που ειναι παλιοτερο, τωρα το προσεξα. Αν θελουν οι mods το μεταφερουν.
    Κοίταξε και εδώ: www.bch.gr.

    Έχει την Philips 32PW9551 350€. Εγώ την παρήγγειλα και θα την έχω από Δευτέρα. Πιστεύω ότι η τιμή της είναι πολύ καλή για την ποιότητα της εικόνας που έχει από μια LCD 32'' στα 700+ €. Πριν από 1.5 χρόνο είχαμε πάρει για το άλλο το σπίτι την 32PW9520 -δεν έχει HDMI είσοδο- από την οποία είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

  9. #114
    Το avatar του μέλους aris60
    aris60 Guest
    Kαλημερα ενα αλλο που πρεπει να αρχισουμε να προσεχουμε σε νεα μας αγορα τηλεορασης να μπορει να λειτουργησει και στα νεα συστηματα των IPTV και τα παρομοια που εχουν μπη και στην Ελλαδα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aris60 : 27-07-07 στις 14:41.

  10. #115
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από livadaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε και εδώ: www.bch.gr.

    Έχει την Philips 32PW9551 350€. Εγώ την παρήγγειλα και θα την έχω από Δευτέρα. Πιστεύω ότι η τιμή της είναι πολύ καλή για την ποιότητα της εικόνας που έχει από μια LCD 32'' στα 700+ €. Πριν από 1.5 χρόνο είχαμε πάρει για το άλλο το σπίτι την 32PW9520 -δεν έχει HDMI είσοδο- από την οποία είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
    Οκ να 'σαι καλα

    Σιγουρα η τιμη ειναι παρα πολυ καλη.

    Απλα ειδα οτι η 32αρα ειναι τεραστια και παιζει να μην χωραει εκει που θελω να την βαλω.

    Επισης με προβληματιζει το γεγονος οτι ειναι wide και οι δικοι μου βλεπουν περισσοτερο καναλια απο οτι dvd. Οποτε θα εχει παραμορφωση...

    Για αυτο κοιτουσα την 29αρα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 27-07-07 στις 16:32.
    No Justice - No Peace

  11. #116
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    Thomson TG585 V7
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ να 'σαι καλα

    Σιγουρα η τιμη ειναι παρα πολυ καλη.

    Απλα ειδα οτι η 32αρα ειναι τεραστια και παιζει να μην χωραει εκει που θελω να την βαλω.

    Επισης με προβληματιζει το γεγονος οτι ειναι wide και οι δικοι μου βλεπουν περισσοτερο καναλια απο οτι dvd. Οποτε θα εχει παραμορφωση...

    Για αυτο κοιτουσα την 29αρα.
    Σίγουρα αν προορίζεται μόνο για ελληνικά κανάλια τότε δεν είναι και ότι καλύτερο. Πάντως μπορείς να βλέπεις 4:3 με δύο μαύρες μπάρες δεξιά και αριστερά, αλλά και πάλι δεν «λέει» να πάρεις 16:9 και να παρακολουθείς μόνο 4:3. Στο ίδιο κατάστημα αν δεν κάνω λάθος έχει και την 29'' στα 360€.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος livadaki : 27-07-07 στις 16:43.

  12. #117
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από livadaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα αν προορίζεται μόνο για ελληνικά κανάλια τότε δεν είναι και ότι καλύτερο. Πάντως μπορείς να βλέπεις 4:3 με δύο μαύρες μπάρες δεξιά και αριστερά, αλλά και πάλι δεν «λέει» να πάρεις 16:9 και να παρακολουθείς μόνο 4:3. Στο ίδιο κατάστημα αν δεν κάνω λάθος έχει και την 29'' στα 360€.
    Νομιζω ειναι 4-3 οπως την βλεπω απο την foto.

    Τουλαχιστον ειναι πιο σουλουπωμενη. Η 32αρα "απλωνει" πολυ..

    Μαλλον για την 29 θα παω απο την microland.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 27-07-07 στις 16:45.
    No Justice - No Peace

  13. #118
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προβολέα ναι αξίζει.

    Όχι όμως μοδάτη-πανάκριβη-τρέντι και όχι future-proof LCD.

    Οι Plasma είναι ήδη πεθαμένες εδώ και ένα χρόνο καθώς εγκαταλείπονται οπότε δεν ασχολούμαι καν.

    Δες την καινούργια σειρά απο τις "πεθαμένες" Plasma (8η γενιά Pioneer plasma - KURO)
    Τις είδα πρόσφατα σε ταξιδι μου στην Αμερική σε εκθεση ηλεκτρονικών και έπαθα πολλαπλά εγκεφαλικά :

    Τι CRT και LCD λεμε , οι άνθρωποι είναι αλλού απλά το κόστος είναι

    Δείτε και σχετικά τεστ απο το πιο αυστηρο site σε HDTV προιόντα οπου το πιο προσιτο μοντέλο της συγκεκριμένης σειράς αποκτά τον τίτλο "reference model" σε ποιότητα εικόνας

    http://www.hdtvtest.co.uk/Pioneer-PD...Conclusion.php

    Με λίγα λογια η τεχνολογία για εκπληκτική εικόνα απο Plasma και LCD (καινουργια σειρά Sony D3000) υπάρχει.. Εκείνο που πρέπει να γίνει ειναι να πέσουν οι τιμές στο περιεχόμενο και στις συσκευές αναπαραγωγής/εγγραφής/προβολής Οταν τα BR/HD-DVD (εαν επιζήσει) players έχουν 200 ευρώ και οι ταινιούλες ειναι ευκολα διαθεσιμες στα videoclub η και στο Net τότε κανείς δεν θα σκέφτεται για CRT ...

    Για τις δεδομένες αναγκες ομως της manulamou νομίζω και εγώ οτι καλά έκανε και αγόρασε το μπαουλάκι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος prometheas : 01-08-07 στις 15:45.

  14. #119
    Εγγραφή
    04-06-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Να ρωτήσω κάτι ίσως χαζό.
    Θέλω τηλεόραση LCD 32' και κοιτάω τα διάφορα on line μαγαζάκια.
    Το θέμα είναι ότι τη θέλω και για οθόνη pc και για τηλεόραση. Όλες αυτές που βλέπω κάνουν για το pc? ή πρέπει να κοιτάξω κάποιο συγκεκριμένο χαρακτηριστικό για να δω ποιές κάνουν και ποιές όχι.
    Αν έχετε και καμία να μου προτείνεται ευπρόσδεκτη κάθε άποψη.
    Ευχαριστώ.

  15. #120
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όλες έχουν είσοδο D-sub(vga), Dvi κλπ.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορα τηλεορασης LCD 37''
    Από songless_bird στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-08, 13:55
  2. Αγορά LCD τηλεόρασης
    Από kotsalo στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-07, 15:08
  3. Αγορά ( και πώληση ) τηλεόρασης στις 32''.
    Από SpartanX στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-07, 11:41
  4. Αγορα lcd τηλεορασης 32'...
    Από DOU στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-06, 19:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας