Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 46
  1. #31
    Εγγραφή
    14-04-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    DSLAM
    Forthnet - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585 v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 32,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα κινδύνου του kodi, απ'ό,τι κατάλαβα απ'την μετάφραση του εγγράφου στοχοποιούν κάποιους που πουλάνε "fully loaded" boxes, με εγκατεστημένες τροποποιημένες εκδόσεις kodi, και ίσως και τα streaming sites. Φαίνεται να έχουν καταλάβει τον διαχωρισμό του kodi από αυτά και την neutral φύση του.
    Και οι περισσότεροι browsers είναι ικανοί να αναπαράγουν copyrighted υλικό, και μάλιστα χωρίς την ανάγκη εγκατάστασης πρόσθετων απ'τον χρήστη.
    Επιτέλους, έπρεπε να φτάσει το τριακοστό ποστ για να γράψει κάποιος ακριβώς περί τίνος πρόκειται.
    ΔΕΝ κυνηγούν τον kodi και ούτε είναι μεμπτό να πωλούνται media players στηριζόμενα στον kodi.
    Το μεμπτό όμως είναι ότι η εταιρεία που πουλάει τα players έχει προεγκατεστημένα repos για πειρατικό υλικό. Άλλωστε για αυτό γίνεται το δικαστήριο.

  2. #32
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.129
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    τριαντακοστο μαλλον θες να πεις και οχι τριακοστο.....
    απλα ρωτησαμε τουλαχιστον εγω αν ειναι δυνατον να επηρεαστει το ιδιο το kodi απο την αποφαση αν προχωρησει παρα περα η μπαλα.
    Εσυ που ηξερες ακριβως περι τηνος προκειτε δεν ειδα να σχολιασεις κατι σωστο, παρα μονο να πεις για κατι που ειπαν οι αλλοι και τι λεει το αρχικο αρθρο κατι που ηδη δλδ γνωριζαμε....
    να θυμισω οτι καποιοι και μαλιστα σε Ελληνικα καταστηματα πουλαγαν καποτε dreambox και τους επαιρνε ο κοσμος και βλεπανε αμεσως (επειδη ειχαν περασμενα κλειδια ιντερνετικα).....η nova ηθελε να καταργηθουν απο την αγορα να απαγορευτουν και δεν καταφερε τιποτα. Οπως ειπα ποναει κεφαλι κοψε κεφαλι δεν ειναι λυση, απο την ριζα το πιανουμε το προβλημα για να λυθει. Παρομοια κατασταση ειναι και με το kodi γιαυτο κανω και αυτη την παρομοιωση.
    To αρθρο λεει αυτο:
    Η υπόθεση, που μπορεί να έχει τεράστιες συνέπειες για τους χρήστες Internet στην Ευρώπη, αφορά την αγωγή του Ολλανδικού οργανισμού κατά της πειρατίας BREIN, εναντίον του Filmspeler.nl shop, το οποίο πουλάει ειδικά ρυθμισμένους "πειρατικούς" media players, με έτοιμη διαμόρφωση και λογισμικό, που επιτρέπει την θέαση περιεχομένου που προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα (Kodi media player)
    Εφοσον μιλανε για την εταιρια που ειναι μαγαζι οπως βλεπω το Filmspeler γιατι λεει οτι μπορει να εχει τεραστιες συνεπειες για τους χρηστες ιντερνετ στην Ευρωπη?
    αυτο μπορει κανεις να το εξηγησει ή μπα???
    Την καλημερα μου.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 17-10-15 στις 06:51.

  3. #33
    Εγγραφή
    06-02-2015
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    827
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11888/793
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφοσον μιλανε για την εταιρια που ειναι μαγαζι οπως βλεπω το Filmspeler γιατι λεει οτι μπορει να εχει τεραστιες συνεπειες για τους χρηστες ιντερνετ στην Ευρωπη?
    αυτο μπορει κανεις να το εξηγησει ή μπα???
    Την καλημερα μου.....
    Πιστεύω ότι εννοεί, επειδή είναι λίγο ανάποιροι στο να παίρνουν αποφάσεις, μπορεί αντί να απαγορέψουν την πώληση προρυθμισμένων kodi με πειρατικά stream, να απαγορέψουν γενικά την πώληση προρυθμισμένων kodi μηχανημάτων ή ακόμα χειρότερα των streaming repo γενικά.

  4. #34
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.129
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Και μπορουν να επιβαλουν απαγορευση για ολες τις χωρες??? και ειδικα των repo? και πως θα το ελεγχουν αυτο αμα γνεται? δυσκολο νομιζω ειναι.

  5. #35
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τριαντακοστο μαλλον θες να πεις και οχι τριακοστο.....
    απλα ρωτησαμε τουλαχιστον εγω αν ειναι δυνατον να επηρεαστει το ιδιο το kodi απο την αποφαση αν προχωρησει παρα περα η μπαλα.
    Εσυ που ηξερες ακριβως περι τηνος προκειτε δεν ειδα να σχολιασεις κατι σωστο, παρα μονο να πεις για κατι που ειπαν οι αλλοι και τι λεει το αρχικο αρθρο κατι που ηδη δλδ γνωριζαμε....
    να θυμισω οτι καποιοι και μαλιστα σε Ελληνικα καταστηματα πουλαγαν καποτε dreambox και τους επαιρνε ο κοσμος και βλεπανε αμεσως (επειδη ειχαν περασμενα κλειδια ιντερνετικα).....η nova ηθελε να καταργηθουν απο την αγορα να απαγορευτουν και δεν καταφερε τιποτα. Οπως ειπα ποναει κεφαλι κοψε κεφαλι δεν ειναι λυση, απο την ριζα το πιανουμε το προβλημα για να λυθει. Παρομοια κατασταση ειναι και με το kodi γιαυτο κανω και αυτη την παρομοιωση.
    To αρθρο λεει αυτο:
    Η υπόθεση, που μπορεί να έχει τεράστιες συνέπειες για τους χρήστες Internet στην Ευρώπη, αφορά την αγωγή του Ολλανδικού οργανισμού κατά της πειρατίας BREIN, εναντίον του Filmspeler.nl shop, το οποίο πουλάει ειδικά ρυθμισμένους "πειρατικούς" media players, με έτοιμη διαμόρφωση και λογισμικό, που επιτρέπει την θέαση περιεχομένου που προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα (Kodi media player)
    Εφοσον μιλανε για την εταιρια που ειναι μαγαζι οπως βλεπω το Filmspeler γιατι λεει οτι μπορει να εχει τεραστιες συνεπειες για τους χρηστες ιντερνετ στην Ευρωπη?
    αυτο μπορει κανεις να το εξηγησει ή μπα???
    Την καλημερα μου.....
    Δεν ξανασχολιάζω τα του θέματος, αφού έχω ήδη πει την άποψή μου (και πριν το τριακοστό μήνυμα!).
    Το ορθό όμως είναι τριακοστό και όχι τριαντακοστό .

  6. #36
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    sdkir υπάρχουν εδώ στο φόρουμ πολλοί που έχουν kodi από τότε που δεν υπήρχαν τα stream, βασικά με το που έφυγε από το xbox έγινε μακράν το καλύτερο media center
    Είπαμε να μην κρυβόμαστε ποσό από το δάχτυλο μας άλλα από την άλλη είτε το πιστεύεις είτε όχι ανήκω στους χρήστες που δεν κάνω streaming
    Τα ISO και τα remux δεν σε ενδιαφέρει εάν τα κατέβασα η εάν τα έκανα encoding από το bluray
    Την μουσική μου βιβλιοθήκη να έρθεις να την δεις ότι είναι lossless από τα φυσικά cd,DVD whatever

    - - - Updated - - -

    Α και για το άλλο που είπες υπάρχουν καλύτερα σε διαβεβαιώ πως στο linux ΌΧΙ δεν υπάρχουν αλλά media center να δούνε και να δουλεύουν άριστα με το home theater εξοπλισμό
    Δεν υπάρχουν αλλά να κάνουν με τόση ευκολία passthrough όλα τα forma ήχου
    Και όταν λέμε linux πάνε πακέτα και το 90% των μηχανημάτων, linux, android, Apple tv, Apple mini, raspberry, openelec κτλκτλ

  7. #37
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    εγω χρησιμοποιω το kodi αποκλειστικα για "παρανομους" σκοπους. σαν media player και media center το βρισκω πολυ αργο και πολυ δυσχρηστο.

    δεν ανυσηχω ουτε για το kodi ουτε για το streaming: οποια αποφαση και να παρθει απο αυτο το δικαστηριο, οι "πειρατες" θα βρουμε αλλους τροπους (οι οποιοι βεβαιως παντα υπηρχαν και θα υπαρχουν, απλα το kodi τους εχει ολους μαζεμενους και με τα kodi boxes κανει την πειρατια ευκολη υποθεση για τον καθε ενα)

    οσοι θελετε το kodi για απολυτως "νομιμους" σκοπους θα το εχετε: ακομα και αν το κλεισουν θα βρεθει κατι αναλογο (αν οχι το ιδιο απο τους ιδιους developers με διαφορετικο ονομα και χωρις plugins)

    το kodi (μεσα απο το επισημο repo του tvaddons.ag) σου προτεινει default setup με τα πιο απαραιτητα/δημοφιλη (κατα τη γνωμη του) plugins. και το συνολο σχεδον αυτων των plugins ειναι "παρανομα".

    μπορει λοιπον πολλοι απο εσας να γουσταρετε το kodi σαν υποκαταστατο του windows media center ή καποιου αλλου, αλλα οι ιδιοι οι devs μαλλον κλεινουν το ματι σε χρηστες σαν εμενα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 17-10-15 στις 11:19.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  8. #38
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wi fi thief Εμφάνιση μηνυμάτων
    το kodi (μεσα απο το επισημο repo του tvaddons.ag) σου προτεινει default setup με τα πιο απαραιτητα/δημοφιλη (κατα τη γνωμη του) plugins. και το συνολο σχεδον αυτων των plugins ειναι "παρανομα".
    Επίσημο;;
    Τι άλλο θα ακούσουμε...Αυτό είναι απο τα repos που κυνηγά περισσότερο η ομάδα του Kodi!

    To Kodi σου προτείνει μόνο ό,τι έχει το επίσημο Kodi repo. Τα υπόλοιπα τα βάζεις με δική σου ευθύνη.

  9. #39
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Δηλαδή έλεος, ολόκληρο κατακόκκινο banner έχει στο tvaddons.ag lol

  10. #40
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσημο;;
    Τι άλλο θα ακούσουμε...Αυτό είναι απο τα repos που κυνηγά περισσότερο η ομάδα του Kodi!

    To Kodi σου προτείνει μόνο ό,τι έχει το επίσημο Kodi repo. Τα υπόλοιπα τα βάζεις με δική σου ευθύνη.
    εγω ακολουθησα τις οδηγιες.
    start here -> επελεξα πλατφορμα -> περιμενετε... -> ετοιμος.
    ισως το "επισημο" να μην ειναι (τυπικα) η σωστη λεξη, ομως ουσιαστικα δεν χρειαζεται καν να ψαχτεις για να εγκαταστησεις "παρανομα" plugins.
    δεν το αναφερω σαν μειονεκτημα, ευτυχως για εμας που ειμαστε ειλικρινεις (και πως να μην ειμαστε, με τετοιο ψευδονυμο ) υπαρχει ενας ευκολος τροπος για να κανουμε αυτο που κανει imo το 90% οσων χρησιμοποιουν κοντι.
    δεν ειναι μικρα τα δακτυλα μου αλλα ειμαι αρκετα ψηλος για να νομιζω οτι δεν με βλεπετε πισω απο αυτα...
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  11. #41
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wi fi thief Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ακολουθησα τις οδηγιες.
    start here -> επελεξα πλατφορμα -> περιμενετε... -> ετοιμος.
    ισως το "επισημο" να μην ειναι (τυπικα) η σωστη λεξη, ομως ουσιαστικα δεν χρειαζεται καν να ψαχτεις για να εγκαταστησεις "παρανομα" plugins.
    δεν το αναφερω σαν μειονεκτημα, ευτυχως για εμας που ειμαστε ειλικρινεις (και πως να μην ειμαστε, με τετοιο ψευδονυμο ) υπαρχει ενας ευκολος τροπος για να κανουμε αυτο που κανει imo το 90% οσων χρησιμοποιουν κοντι.
    δεν ειναι μικρα τα δακτυλα μου αλλα ειμαι αρκετα ψηλος για να νομιζω οτι δεν με βλεπετε πισω απο αυτα... ������
    Αν πάρεις το Kodi απο την επίσημη σελίδα, χρειάζεται να ψαχτείς για να βρεις τα παράνομα. Ακόμα και το FTV που είναι ουσιαστικά ένα EPG για το νόμιμο FilmON, θεωρείται πλέον παράνομο.

    Προφανώς εσύ πήρες ένα απο τα πακέτα με προ-εγκατεστημένα addons, αυτά ακριβώς που κυνηγάει η ΕΕ (και για να μην το παίζω "υπεράνω", το ίδιο πακέτο έχω σε ένα απο τα μηχανάκια μου.)

  12. #42
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Χρειάζεται να ψαχτείς, πολύ λίγο όμως!
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  13. #43
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πάρεις το Kodi απο την επίσημη σελίδα, χρειάζεται να ψαχτείς για να βρεις τα παράνομα. Ακόμα και το FTV που είναι ουσιαστικά ένα EPG για το νόμιμο FilmON, θεωρείται πλέον παράνομο.

    Προφανώς εσύ πήρες ένα απο τα πακέτα με προ-εγκατεστημένα addons, αυτά ακριβώς που κυνηγάει η ΕΕ (και για να μην το παίζω "υπεράνω", το ίδιο πακέτο έχω σε ένα απο τα μηχανάκια μου.)
    το κανονικο kodi εγκατεστησα. με το repo fusion.tvaddons.ag (πρωην xbmchub)

    καθολου ψαξιμο. αντιθετα, τα πιο δημοφιλη αποτελεσματα αναζητησης στο google για setup του xbmc ειχαν τουλαχιστον μια αναφορα στο fusion.
    δεν ηξερα οτι το κυνηγανε απο το kodi, αντιθετα, ειχα την εντυπωση (και συνεχιζω να υποψιαζομαι) οτι υπαρχει συνεργασια μεταξυ τους. δικο μου το λαθος και ζητω συγνωμη.


    εχω εγκατεστημενο το kodi σε 5 διαφορετικα μηχανακια. πλεον (και επειδη το χρησιμοποιω αποκλειστικα για αυτο το σκοπο) εγκαθιστω μονο το sportsdevil και το hellenic tv. και να ηθελα να αγιασω και να ειμαι νομιμος, αυτα τα δυο ειναι σχεδον απαραιτητα για οποιον θελει να παρακολουθει ελληνικο ποδοσφαιρο και ελληνικη τηλεοραση στη γερμανια. δεν υπαρχει "νομιμος" τροπος.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  14. #44
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Έχω πάρει κι εγώ ένα από αυτά τα fully loaded μηχανάκια χωρίς να ξέρω τι είναι. Το πρώτο που έκανα ήταν να βγάλω το Kodi που είχε από την μαμά του με όλες τις «fully loaded» αηδίες και να περάσω μια καθαρή έκδοση από το play store.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  15. #45
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Πριν λίγο καιρό κατεβάζω το forumconnect για να το δοκιμάσω και μου διέλυσε το keyboard. Δεν κατάφερα να το φτιάξω και έτσι ρώτησα την Google και σχεδόν όλα τα αποτελέσματα οδηγούσαν σε ένα fix που είναι σε ένα repo πολύ γνωστό από τι κατάλαβα που άκουγε στο όνομα xunity η κάπως έτσι
    Σιγά λέω μην βάλω ρεπο για ένα fix. Έψαξα να κατεβάσω λοιπόν το zip και την ώρα που το κατέβασα νόμιζα ότι ήρθε η πυροσβεστική στο σπίτι, το pc κατακόκκινο ούρλιαζε malware, Trojan
    Ok λέω δεν τρέχει κάστανο, έχω την database
    rm -rf ~/.kodi

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-15, 16:24
  2. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-15, 19:00
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 19:00
  4. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-15, 22:47
  5. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-14, 05:23

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας