Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 16
  1. #1
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μαλλον θα χρειαστει να αλλαξω σασμαν σε yaris 2004 170.000km.Αξιζει για επισκευη η καινουργιο ; Εγω λεω καινουργιο αλλα δεν ξερω τι τιμες παιζουν αν γνωριζει καποιος η αν εχει μπει στην ιδια διαδικασια ;

  2. #2
    Εγγραφή
    20-10-2015
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    OTE
    Ειχα Yaris 2006 1,3 αλλά κοίταξε σε παρακαλώ τα γρανάζια του σασμάν για αλλαγή, μπορεί να ειναι μονο αυτά. Επιβεβαίωσε το πρώτα γιατί έχει μεγάλο κόστος. Έχεις 2 επιλογές

    Να τα ξαναφτιάξεις αλλά θέλει εξειδικευμένο πήγαινε στο http://www.gearbox.gr που επισκευάζει σασμάν, κιβώτιο και εάν θέλεις αγόρασε ανταλλακτικά αυτοκινήτου από ένα eshop με ανταλλακτικά.

  3. #3
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον θα χρειαστει να αλλαξω σασμαν σε yaris 2004 170.000km.Αξιζει για επισκευη η καινουργιο ; Εγω λεω καινουργιο αλλα δεν ξερω τι τιμες παιζουν αν γνωριζει καποιος η αν εχει μπει στην ιδια διαδικασια ;
    Καλησπέρα,τι πρόβλημα σου παρουσιάζει? Ίσως τα κομπλέρ και κάποιο γρανάζι-α να έχουν φαγωθεί.Σέτ συμπλέκτη έχεις αλλάξει?.Εαν αποφασίσεις να το επισκευάσεις να ξέρεις οτι καλό θα ήταν να αλλάξεις και ολα τα ρουλεμάν των σχέσεων.Γύρω στα 200-250 ευρώ πίστευω βρίσκεις μετ/σμενο.
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  4. #4
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,τι πρόβλημα σου παρουσιάζει? Ίσως τα κομπλέρ και κάποιο γρανάζι-α να έχουν φαγωθεί.Σέτ συμπλέκτη έχεις αλλάξει?.Εαν αποφασίσεις να το επισκευάσεις να ξέρεις οτι καλό θα ήταν να αλλάξεις και ολα τα ρουλεμάν των σχέσεων.Γύρω στα 200-250 ευρώ πίστευω βρίσκεις μετ/σμενο.
    Κανει θορυβο το αμαξι οταν κινεται.Εχει να κανει με την μεταδοση και οχι με τον κινητηρα παντως.Ο πρωτος μηχανικος (φιλος φιλου) μου ειπε για τα ρουλεμαν του σασμαν (αλλα πρεπει να κατεβει το σασμαν) ,καθως επισης και για τα μουαγιε συγκεκριμενα πισω αριστερο ρουλεμαν τροχου καπως ετσι το οποιο εκανε θορυβο.Πηγα για δευτερη γνωμη σε μηχανικο που το παω για σερβις τα τελευταια χρονια και μου επιβεβαιωσε για το ρουλεμαν τροχου πισω αριστερα οτι θελει αλλαγη και εκλεισα ραντεβου για το συγκεκριμενο.Τωρα για το θεμα με το σασμαν μου ειπε (σωστα) να φτιαξουμε το μουαγιε πρωτα να δουμε αν κανει θορυβο παλι και βλεπουμε για το αλλο.Παντως το μουαγιε οντως θελει αλλαγη.Φοβαμαι οτι μπορει να θελει επισκευη η και αλλαγη το σασμαν (ρουλεμαν η κατι αλλο τελωσπαντων σε περιπτωση που θελει αλλαγη).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειχα Yaris 2006 1,3 αλλά κοίταξε σε παρακαλώ τα γρανάζια του σασμάν για αλλαγή, μπορεί να ειναι μονο αυτά. Επιβεβαίωσε το πρώτα γιατί έχει μεγάλο κόστος. Έχεις 2 επιλογές

    Να τα ξαναφτιάξεις αλλά θέλει εξειδικευμένο πήγαινε στο http://www.gearbox.gr που επισκευάζει σασμάν, κιβώτιο και εάν θέλεις αγόρασε ανταλλακτικά αυτοκινήτου από ένα eshop με ανταλλακτικά.
    Μπορει να οντως να ειναι τα γραναζια μονο ,αλλα η επισκευη κατα ποσο αξιοπιστη μπορει να ειναι θελω να πω δεν μπορεις να ξερεις αν θα στο βγαλει ξανα μετα απο ενα διαστημα (1-2 χρονια εννοω) οποτε παλι θελει κατεβασμα ανεβασμα εργατικα κτλ κτλ και σκεφτηκα μηπως αν βαλω καινουργιο θα κρατησει παραπανω.Γνωριζω οτι το καινουργιο ειναι αρκετα πιο ακριβο ποσο περιπου δηλαδη ξερεις ;

  5. #5
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.881
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν εχω απαντηση στο ερωτημα σου, απλα θελω να εκφρασω την εκπληξη μου για το κιβωτιο, νομιζα οτι τα Toyota σε αυτα τα χιλιομετρα δεν χαλανε! Υπαρχει ιστορικο κακομεταχειρισης;

  6. #6
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω απαντηση στο ερωτημα σου, απλα θελω να εκφρασω την εκπληξη μου για το κιβωτιο, νομιζα οτι τα Toyota σε αυτα τα χιλιομετρα δεν χαλανε! Υπαρχει ιστορικο κακομεταχειρισης;
    Σε γενικες γραμμες normal μεταχειριση ,παντως το αμαξι μεχρι τωρα αν εξαιρεσεις το θεμα αυτο δεν ειχε βγαλει το παραμικρο αγοραστηκε καινουργιο κιολας.Ακομα βεβαια δεν ειναι σιγουρο οτι ειναι σασμαν (ρουλεμαν η κατι αλλο που εχει σχεση με το σασμαν τελωσπαντων) ,απλως η πρωτη "διαγνωση" απο μηχανικο (μετα απο βολτα) αυτο εδειξε (αυτο μου ειπε δηλαδη) θα δειξει.

  7. #7
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε γενικες γραμμες normal μεταχειριση ,παντως το αμαξι μεχρι τωρα αν εξαιρεσεις το θεμα αυτο δεν ειχε βγαλει το παραμικρο αγοραστηκε καινουργιο κιολας.Ακομα βεβαια δεν ειναι σιγουρο οτι ειναι σασμαν (ρουλεμαν η κατι αλλο που εχει σχεση με το σασμαν τελωσπαντων) ,απλως η πρωτη "διαγνωση" απο μηχανικο (μετα απο βολτα) αυτο εδειξε (αυτο μου ειπε δηλαδη) θα δειξει.
    Λογικά δεν θα πρέπει να είναι σασμάν γιατί έχει μόνο 175.000 χλμ όπως λές.Μάλλον το μουαγιέ θα πρέπει να είναι.Τελευταία φορά πότε έχεις αλλάξει λάδια σασμάν?
    Άλλαξε μουαγιέ και ενημέρωσε μας.
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  8. #8
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά δεν θα πρέπει να είναι σασμάν γιατί έχει μόνο 175.000 χλμ όπως λές.Μάλλον το μουαγιέ θα πρέπει να είναι.Τελευταία φορά πότε έχεις αλλάξει λάδια σασμάν?
    Άλλαξε μουαγιέ και ενημέρωσε μας.
    Βαλβολινες θα λες (το ιδιο ειναι λογικα),εχουν αλλαχτει προσφατα τον μαρτιο βασικα καθως αλλαξα και δισκο-πλατω.Τωρα η προηγουμενη φορα που αλλαχτηκαν οι βαλβολινες δεν θυμαμαι να σου πω την αληθεια.Το αμαξι εχει κανει ολα τα service τα πρωτα 7 χρονια σε αντιπροσωπεια και νομιζω εχουν αλλαχτει καποια στιγμη αλλα δεν ειμαι σιγουρος.Τα υπολοιπα service μεχρι τωρα εχουν γινει εκτος αντιπροσωπειας και τα λαδια εχουν αλλαχτει φετος μαζι με το δισκο πλατω οπως ανεφερα προηγουμενως.Λες να ειναι μονο το μουαγιε ; Φτηνα θα την γλιτωσω αλλα ο πρωτος μηχανικος που του πηγα πεταξε την ατακα για σασμαν εκτος αν ηταν λαμογιο τι να πω αλλα ηταν φιλος φιλου υποτιθεται

  9. #9
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαλβολινες θα λες (το ιδιο ειναι λογικα),εχουν αλλαχτει προσφατα τον μαρτιο βασικα καθως αλλαξα και δισκο-πλατω.Τωρα η προηγουμενη φορα που αλλαχτηκαν οι βαλβολινες δεν θυμαμαι να σου πω την αληθεια.Το αμαξι εχει κανει ολα τα service τα πρωτα 7 χρονια σε αντιπροσωπεια και νομιζω εχουν αλλαχτει καποια στιγμη αλλα δεν ειμαι σιγουρος.Τα υπολοιπα service μεχρι τωρα εχουν γινει εκτος αντιπροσωπειας και τα λαδια εχουν αλλαχτει φετος μαζι με το δισκο πλατω οπως ανεφερα προηγουμενως.Λες να ειναι μονο το μουαγιε ; Φτηνα θα την γλιτωσω αλλα ο πρωτος μηχανικος που του πηγα πεταξε την ατακα για σασμαν εκτος αν ηταν λαμογιο τι να πω αλλα ηταν φιλος φιλου υποτιθεται
    Να επιβεβαιώσεις οτι δεν είναι σασμάν δέν είναι εποχές να ξοδεύεις στα"λαμόγια" χρήματα.
    Να ξέρεις οτι για οτιδήποτε ανταλλακτικό να ρωτάς και στην Ιαπωνική.
    Για μετ/σμενο έαν χρειαστείς ρώτα και στην Σπ.πάτση.
    Είμαι και εγω κάτοχος Ιαπωνικου(Honda) και μέχρι και τις 330.000 χλμ δέν έχει βγάλει το παραμικρό πέρα απο τα προβλεπόμενα που θέλει.

  10. #10
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να επιβεβαιώσεις οτι δεν είναι σασμάν δέν είναι εποχές να ξοδεύεις στα"λαμόγια" χρήματα.
    Να ξέρεις οτι για οτιδήποτε ανταλλακτικό να ρωτάς και στην Ιαπωνική.
    Για μετ/σμενο έαν χρειαστείς ρώτα και στην Σπ.πάτση.
    Είμαι και εγω κάτοχος Ιαπωνικου(Honda) και μέχρι και τις 330.000 χλμ δέν έχει βγάλει το παραμικρό πέρα απο τα προβλεπόμενα που θέλει.
    Θα αλλαξω αυριο το μουαγιε και θα το δουμε επιτοπου με τον δευτερο μηχανικο που του εχω και περισσοτερη εμπιστοσυνη καθως κανουμε τα τελευταια χρονια τα service του αυτοκινητου και δεν ειχαμε ποτε θεμα ουτε
    παραπονο.Γνωριζω την Ιαπωνικη που λες Θα ενημερωσω αυριο για το τι εγινε τελικα ευχαριστω

    - - - Updated - - -

    Update η βλαβη στο σασμαν επιβεβαιωθηκε περα απο το μουαγιε (το οποιο αντικατασταθηκε).Συνολικα με ΦΠΑ το κοστος επισκευης σασμαν + ανεβα κατεβα συνεργειου κτλ βγαινει στα 525.Νομιζω ειναι καλα τι λετε ;

  11. #11
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    Chalkida
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    436
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    27000/2700
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Πόσο καιρό κάνει θόρυβο το σασμάν; Μήπως ξεκίνησε μετά τον Μάρτιο (που άλλαξες δίσκο-πλατό);
    Two rules for success:
    1. Never tell all you know.


  12. #12
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannismark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο καιρό κάνει θόρυβο το σασμάν; Μήπως ξεκίνησε μετά τον Μάρτιο (που άλλαξες δίσκο-πλατό);
    Το καλοκαιρι αρχισε συγκεκριμενα γυρνωντας απο διακοπες απο πηλιο στην εθνικη παρατηρησα τον θορυβο.Τον μαρτιο αλλαξα δισκο πλατω.Παντως πριν κανω οτιδηποτε ειχα παρατηρησει οτι οι ταχυτητες δεν κουμπωνανε καλα οχι ολες εκει που ηθελα να βαλω δευτερη δυσκολευοταν λιγο ,αυτο καπως διορθωθηκε οταν εγινε αλλαγη δισκο πλατω (αλλαξανε και βαλβολινες).

  13. #13
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλοκαιρι αρχισε συγκεκριμενα γυρνωντας απο διακοπες απο πηλιο στην εθνικη παρατηρησα τον θορυβο.Τον μαρτιο αλλαξα δισκο πλατω.Παντως πριν κανω οτιδηποτε ειχα παρατηρησει οτι οι ταχυτητες δεν κουμπωνανε καλα οχι ολες εκει που ηθελα να βαλω δευτερη δυσκολευοταν λιγο ,αυτο καπως διορθωθηκε οταν εγινε αλλαγη δισκο πλατω (αλλαξανε και βαλβολινες).
    Καλησπέρα.
    Αρχικά για την τιμή πιστεύω καλή είναι 200-250 πηγαίνει λύσε δέσε το σασμάν.
    Mήπως έπεσες σε ελλατωματικό σέτ συμπλέκτη και έχει στραβώσει ο δίσκος?
    Τι συμπλέκτη (μάρκα) έβαλες?
    Eφόσον λές οτι το αμάξι το έχεις 1ο χέρι μου φάινεται λίγο περίεργο να παρέδωσε το σασμάν μόνο στις 175.000 χλμ.
    Θα αποκλείσω τότε και τα τρομπάκια συμπλέκτη εφόσον ο θόρυβος ακούγεται όταν κινείται.
    Εαν δεν κουμπόνουν σωστά οι ταχύτητες ρίξε μια ματιά και στα τρομπάκια εάν έχουν δακρύσει,συνήθως την ακούει αυτό μέσα στον κινητήρα.
    O θόρυβος μοιάζει με γρατζούνισμα?
    Περιμένουμε ενημέρωση,
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος meletis : 21-10-15 στις 18:11.
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  14. #14
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.
    Αρχικά για την τιμή πιστεύω καλή είναι 200-250 πηγαίνει λύσε δέσε το σασμάν.
    Mήπως έπεσες σε ελλατωματικό σέτ συμπλέκτη και έχει στραβώσει ο δίσκος?
    Τι συμπλέκτη (μάρκα) έβαλες?
    Eφόσον λές οτι το αμάξι το έχεις 1ο χέρι μου φάινεται λίγο περίεργο να παρέδωσε το σασμάν μόνο στις 175.000 χλμ.
    Θα αποκλείσω τότε και τα τρομπάκια συμπλέκτη εφόσον ο θόρυβος ακούγεται όταν κινείται.
    Εαν δεν κουμπόνουν σωστά οι ταχύτητες ρίξε μια ματιά και στα τρομπάκια εάν έχουν δακρύσει,συνήθως την ακούει αυτό μέσα στον κινητήρα.
    O θόρυβος μοιάζει με γρατζούνισμα?
    Περιμένουμε ενημέρωση,
    400 μου ζηταει συνολικα μαζι με ανταλλακτικα και αλλαγη ολα τα ρουλεμαν και κατι αλλα νομιζω.Το σετ συμπλεκτη ηταν νομιζω AISIN.Ο θορυβος μοιαζει με στροφαλο αν το περιγραφω σωστα.

  15. #15
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    400 μου ζηταει συνολικα μαζι με ανταλλακτικα και αλλαγη ολα τα ρουλεμαν και κατι αλλα νομιζω.Το σετ συμπλεκτη ηταν νομιζω AISIN.Ο θορυβος μοιαζει με στροφαλο αν το περιγραφω σωστα.
    Σωστά όπως σου είπα καλό θα ήταν να αλλάξεις και τα ρουλεμάν αφού θα κάνεις όλη την φασαρία.
    Τέλος πιστεύω συζήτηση πίσω απο τις οθόνες δέν έχει αποτέλεσμα.
    Όταν κατεβάσεις το σασμάν θα βρεθεί η αιτία καθώς και η ζημιά.
    Περιμένουμε ενημέρωση σου.
    Το κακό είναι θα μείνεις χωρίς αμάξι.
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΑΛΛΑΓΗ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑΣ ΣΕ ΠΟΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
    Από kalinos1 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-05-17, 00:21
  2. αλλαγη profile σε hol
    Από akisgr στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-15, 19:29
  3. Τι να προτιμήσω για αλλαγή σκληρού σε λάπτοπ?
    Από kinezos69 στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-14, 19:23
  4. Αλλαγή RAM σε laptop
    Από Xenomorph στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-14, 16:07
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-14, 21:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας