Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 45
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.783
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Wind Hellas

    Η WIND Ελλάς Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει την παρακάτω τιμολογιακή αλλαγή – αύξηση τιμών με ισχύ από 15 Δεκεμβρίου 2015.

    Αυξάνεται η χρέωση για εθνικές κλήσεις ομιλίας μετά την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας στα προγράμματα XS Business, Business to All 150, 300, 500, 1000, 1500, W Business, Business to All Unlimited, Benefit 60, 100, 200, 300, 400, 600, 1000, BBest Benefit-60, 70, 90,150,180,250,280,550, S, M,L,XL,XXL,3XL,3XXL Business, XS, S, M, L, XL Business Control Packs, Bbest Flexy 60,100, 200, 300, 400, 600,1000 από 0,0057€/δευτ. σε 0,006€/δευτ. . Όλες οι υπόλοιπες χρεώσεις παραμένουν αμετάβλητες.

    Οι συνδρομητές των αντίστοιχων προγραμμάτων που αναφέρονται ανωτέρω έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασης τους αζημίως (εξαιρείται τυχόν επιδότηση συσκευής η έκπτωση πάγιων) εντός ενός μηνός από την κοινοποίηση της παρούσας ανακοίνωσης, σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στην σύμβαση και στην κείμενη νομοθεσία.

    Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ 23%. Αναλυτικός τιμοκατάλογος προγραμμάτων και υπηρεσιών στο www.wind.gr.

    Για περισσότερες πληροφορίες ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα της WIND ή επικοινωνήστε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης καλώντας στο 1277.

    Πηγή : Wind

  2. #2
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    καλααααααααααααααααααααα

  3. #3
    Εγγραφή
    20-04-2012
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    363
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    Το "σκουπίδι" των τηλεπικοινωνιών στη χώρα, αντί να πάψει να συνεχίζει να σπαμάρει καθημερινά τον κόσμο μπας και βρει νέα θύματα, αντί να φτιάξει το ελεεινό και τρισάθλιο δίκτυο της (και κινητής και σταθερής), ΑΥΞΑΝΕΙ τιμές!!!
    Χαχαχαχαχα (νευρικό γέλιο)...Η 2η πτώχευση είναι κοντά και δεν θα σας σώσουν ούτε 99, ούτε 199, ούτε ο Θεός ο ίδιος απατεωνίσκοι...
    Νισάφι πια!
    Οι άλλοι 2 τουλάχιστον, έχουν καλά δίκτυα και υπηρεσίες (παρόλες τις σχεδόν ληστρικές χρεώσεις).
    Ασε μας κουκλίτσα μου "ΑΝΕΜΟδαρμένη" !!!

  4. #4
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Θα έπρεπε να ντρέπετε

  5. #5
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.265
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Οι σωρηδόν διαφημίσεις κοστίζουν..
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

  6. #6
    Εγγραφή
    02-02-2010
    Μηνύματα
    704
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17234/1024
    ISP
    ΟΤΕnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    [indent]
    Η WIND Ελλάς Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει την παρακάτω τιμολογιακή αλλαγή – αύξηση τιμών με ισχύ από 15 Δεκεμβρίου 2015.

    Αυξάνεται η χρέωση για εθνικές κλήσεις ομιλίας μετά την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας στα προγράμματα XS Business, Business to All 150, 300, 500, 1000, 1500, W Business, Business to All Unlimited, Benefit 60, 100, 200, 300, 400, 600, 1000, BBest Benefit-60, 70, 90,150,180,250,280,550, S, M,L,XL,XXL,3XL,3XXL Business, XS, S, M, L, XL Business Control Packs, Bbest Flexy 60,100, 200, 300, 400, 600,1000 από 0,0057€/δευτ. σε 0,006€/δευτ. . Όλες οι υπόλοιπες χρεώσεις παραμένουν αμετάβλητες.

    Οι συνδρομητές των αντίστοιχων προγραμμάτων που αναφέρονται ανωτέρω έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασης τους αζημίως (εξαιρείται τυχόν επιδότηση συσκευής η έκπτωση πάγιων) εντός ενός μηνός από την κοινοποίηση της παρούσας ανακοίνωσης, σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στην σύμβαση και στην κείμενη νομοθεσία. ......................
    δηλαδή αν έχεις έκπτωση παγιων σου ζητάνε πίσω τις εκπτώσεις που σου κάναν;

  7. #7
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    302
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    54999/5496
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport W 724V Type Ci
    SNR / Attn
    23,7(dB) / 8,3(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avesael Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το "σκουπίδι" των τηλεπικοινωνιών στη χώρα, αντί να πάψει να συνεχίζει να σπαμάρει καθημερινά τον κόσμο μπας και βρει νέα θύματα, αντί να φτιάξει το ελεεινό και τρισάθλιο δίκτυο της (και κινητής και σταθερής), ΑΥΞΑΝΕΙ τιμές!!!

    Βλέποντας αυτό το πόστ καθώς και τα άλλα που ακολουθούν παρατηρώ ότι μάλλον απλά αναμασάτε αυτά που ακούτε χωρίς να έχετε δοκιμάσει.
    12 χρόνια ήμουν στην Cosmote και πήγα στην Wind λόγω οικονομικών. Δεν έχω δει ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις δύο εταιρείες. Μπορώ να πω ότι είμαι περισσότερο ικανοποιημένος από το δίκτυο της Wind. Δηλαδή τι; Να κάτσω να ασχοληθώ με το ότι αντί για 4G υπάρχει 3G κάλυψη ή ακόμα και EDGE σε ξεχασμένα σημεία; Συγγνώμη κιόλας αλλά τη δουλειά μου την κάνω. Και ας μην αναφέρω το τρελό ποσοστό χαμένων κλήσεων που είχα στην Cosmote.

    Όσο για την σταθερή, 4 χρόνια στην Wind, ένα στη Forthnet, κανένα παράπονο από τη μια, βλάβη 4 φορές το χρόνο στη δεύτερη, που αφορούσε το δίκτυό της.

    Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι η Wind εξελίσσει συνεχώς το δίκτυό της από ότι φαίνεται και είναι λογικό να κάνει κάποιες αυξήσεις στις εξευτελιστικές τιμές που έχει. Και απλά δοκιμάστε τώρα για να κρίνετε, όχι πριν 4-5 χρόνια.

  8. #8
    Εγγραφή
    02-04-2014
    Μηνύματα
    489
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    76446/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    ZTE H288A & ZYXEL VMG8623
    SNR / Attn
    9(dB) / 13,9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέποντας αυτό το πόστ καθώς και τα άλλα που ακολουθούν παρατηρώ ότι μάλλον απλά αναμασάτε αυτά που ακούτε χωρίς να έχετε δοκιμάσει.
    12 χρόνια ήμουν στην Cosmote και πήγα στην Wind λόγω οικονομικών. Δεν έχω δει ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις δύο εταιρείες. Μπορώ να πω ότι είμαι περισσότερο ικανοποιημένος από το δίκτυο της Wind. Δηλαδή τι; Να κάτσω να ασχοληθώ με το ότι αντί για 4G υπάρχει 3G κάλυψη ή ακόμα και EDGE σε ξεχασμένα σημεία; Συγγνώμη κιόλας αλλά τη δουλειά μου την κάνω. Και ας μην αναφέρω το τρελό ποσοστό χαμένων κλήσεων που είχα στην Cosmote.

    Όσο για την σταθερή, 4 χρόνια στην Wind, ένα στη Forthnet, κανένα παράπονο από τη μια, βλάβη 4 φορές το χρόνο στη δεύτερη, που αφορούσε το δίκτυό της.

    Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι η Wind εξελίσσει συνεχώς το δίκτυό της από ότι φαίνεται και είναι λογικό να κάνει κάποιες αυξήσεις στις εξευτελιστικές τιμές που έχει. Και απλά δοκιμάστε τώρα για να κρίνετε, όχι πριν 4-5 χρόνια.
    Θα συμφωνησω σε πολλα με τον φιλο... Ολοι μιλαμε σχετικα με την δικη μας εμπειρια. Ομως τιποτα δεν ειναι απολυτο. Εγω εχω νουμερο 6944.... απο παναφον εποχης... Το αλλαξα σε telestet (σημερινη wind) λογω σηματος ... Στην περιοχη μου (ακριβως διπλα στην Χαλκιδα) ειναι η μοναδικη που εχει "σοβαρο" σημα, και δεν με βριζουν οι πελατες μου οτι εχω κλειστο το κινητο (εμαι ελευθερος επαγγελματιας)...

    Γενικα τιποτα δεν ειναι απολυτο.. Ολες οι εταιριες καπου πονανε και καπου ειναι τελειες... Δεν εχουν νοημα οι δηλωσεις του τυπου..."ας φτιαξει πρωτα το δικτυο της" κ.λ..) Στην περιοχη μου το δικτυο της ειναι το μοναδικο "τελειο"...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος goana12 : 15-11-15 στις 17:06.

  9. #9
    Εγγραφή
    11-05-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/9999 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE ZXHN H168N 3.1.
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 13.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ο μόνος λόγος που δεν κράζω είναι ότι τα προγράμματα αυτά έχουν καταργηθεί εδώ και πολλά χρόνια και απλά προσπαθεί να βάλει τους συνδρομητές στα νέα προγράμματα που λογικά θα τους συμφέρουν και περισσότερο.

  10. #10
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avesael Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το "σκουπίδι" των τηλεπικοινωνιών στη χώρα, αντί να πάψει να συνεχίζει να σπαμάρει καθημερινά τον κόσμο μπας και βρει νέα θύματα, αντί να φτιάξει το ελεεινό και τρισάθλιο δίκτυο της (και κινητής και σταθερής), ΑΥΞΑΝΕΙ τιμές!!!
    Χαχαχαχαχα (νευρικό γέλιο)...Η 2η πτώχευση είναι κοντά και δεν θα σας σώσουν ούτε 99, ούτε 199, ούτε ο Θεός ο ίδιος απατεωνίσκοι...
    Νισάφι πια!
    Οι άλλοι 2 τουλάχιστον, έχουν καλά δίκτυα και υπηρεσίες (παρόλες τις σχεδόν ληστρικές χρεώσεις).
    Ασε μας κουκλίτσα μου "ΑΝΕΜΟδαρμένη" !!!
    Σταματήστε την παραπληροφόρηση επιτέλους! Έχεις δοκιμάσει καθόλου το νέο δίκτυο της WIND μεγάλε?? Ή απλά ήσουν συνδρομητής Telestet την εποχή των δεινοσαύρων και λες λόγια του αέρα?

    Η WIND μια χαρά δίκτυο έχει και μάλιστα έχει καλύτερη κάλυψη Η+ και 4G σε σχέση με τις άλλες δύο, τουλάχιστον στην Πελοπόννησο-Αθήνα-Θεσσαλονίκη (και συνεχίζει)!! Δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από τις άλλες, που κοστίζουν τα διπλάσια εδώ και χρόνια!! Τώρα που η WIND φτιάχνει το δίκτυο, εσένα σε χάλασε το ότι αυξάνει και τις τιμές, οι οποίες εξακολουθούν να είναι πολύ πιο κάτω από τον ανταγωνισμό??

    - - - Updated - - -

    από 0,0057€/δευτ. σε 0,006€/δευτ. Τρομερή αύξηση!! Βγάλτε το κόμπλεξ σας τώρα, κολλημένοι "πράσινοι" αλλά και υπάλληλοι... Το νέο δίκτυο κοστίζει, τόσα χρόνια οι τιμές ήταν χώμα, τώρα που έφτασε τις άλλες σε κάλυψη και έχει καλύτερες ταχύτητες, σαν πείραξαν οι αυξήσεις? Τόσα χρόνια που δίνετε τα διπλά λεφτά στις άλλες, δε βλέπω να σας πείραζε...

  11. #11
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.641
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταματήστε την παραπληροφόρηση επιτέλους! Έχεις δοκιμάσει καθόλου το νέο δίκτυο της WIND μεγάλε?? Ή απλά ήσουν συνδρομητής Telestet την εποχή των δεινοσαύρων και λες λόγια του αέρα?

    Η WIND μια χαρά δίκτυο έχει και μάλιστα έχει καλύτερη κάλυψη Η+ και 4G σε σχέση με τις άλλες δύο, τουλάχιστον στην Πελοπόννησο-Αθήνα-Θεσσαλονίκη (και συνεχίζει)!! Δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από τις άλλες, που κοστίζουν τα διπλάσια εδώ και χρόνια!! Τώρα που η WIND φτιάχνει το δίκτυο, εσένα σε χάλασε το ότι αυξάνει και τις τιμές, οι οποίες εξακολουθούν να είναι πολύ πιο κάτω από τον ανταγωνισμό??

    - - - Updated - - -

    από 0,0057€/δευτ. σε 0,006€/δευτ. Τρομερή αύξηση!! Βγάλτε το κόμπλεξ σας τώρα, κολλημένοι "πράσινοι" αλλά και υπάλληλοι...
    Το ακούσαμε και αυτό.
    Καλύτερη κάλυψη.

    PS: κολλημένοι πράσινοι; Μήπως είσαι κολλημένος μπλε; Σε ένα θέμα αύξησης τιμών να το υπερασπίζεσαι;

  12. #12
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ακούσαμε και αυτό.
    Καλύτερη κάλυψη.

    PS: κολλημένοι πράσινοι; Μήπως είσαι κολλημένος μπλε; Σε ένα θέμα αύξησης τιμών να το υπερασπίζεσαι;
    Το έχεις δοκιμάσει και ειρωνεύεσαι? Εγώ έχω στο ίδιο κινητό (Dual SIM) WIND F2G και Vodafone CU... Πολλούς αναμεταδότες τους βάζουν στα ίδια σημεία, οπότε το σήμα σε κάποιες περιοχές είναι ίδιο...

    Δεν είμαι κολλημένος. Το θέμα είναι πως κάποιοι περιμένουν στην άκρη, κάθε φορά που θα παίξει κάτι για τη WIND, να προλάβουν να κράξουν, για να πείσουν τον εαυτό τους πως αξίζουν τα διπλάσια λεφτά που δίνουν στις άλλες εταιρίες για τις ίδιες υπηρεσίες και με αυτό τον τρόπο, αποτρέπουν και άλλους που θέλουν κάτι φθηνότερο... Η αύξηση που έκανε η WIND είναι αστεία και απ' ό,τι φαίνεται, αφορά Επαγγελματικά προγράμματα! Όμως εξακολουθεί να παραμένει η φθηνότερη όλων... Όπως είπα, το νέο δίκτυο κοστίζει, οι αυξήσεις ήταν αναμενόμενες, ποιος θα το πληρώσει? Αλλά βλέπεις σε αυτή τη χώρα, τα θέλουμε όλα τζάμπα...

  13. #13
    Εγγραφή
    03-02-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    TP-LINK N600 [TD-W9980]
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ελάτε βρε παιδιά... Τους κατακεραυνώσατε για τη γελοία αύξηση. Τι να πούμε κι εμείς για τον π ΟΤΕ (ξανά) επί pstn και isdn τις διακοσαριές χιλιάδες σε δρχ. που έχουμε πληρώσει. Και μετά λέμε οτι η ληστεία είναι ποινικό αδίκημα επειδή κάποιος σου αφαιρεί κάτι που κατέχεις με τη βία. Απλά ορισμένοι είναι υπάλληλοι κάποιων εταιριών και κράζουν έτσι ή διανοητικά καθυστερημένοι και κάνουν αυτό που κάνει η συντριπτική πλειοψηφία:λένε ΟΤΙ λένε κι οι άλλοι. Αλλά μη βάζετε WIND δεν έχει σήμα (κασέτα)

  14. #14
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Μηνύματα
    702
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14311/1.021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μια αλλαγή τιμής σε κάποια ξεχασμένα απο τον θεό προγράμματα που δεν εχουν καν απεριοριστες εθνικές κλήσεις . Δεν βλέπω τιποτα σπουδαίο . /offtopic Θέλω όμως να προσθέσω κι εγω με την σειρά μου , οτι η Wind δεν έχει καλό σήμα . Ναι οκ έχει καλύτερες τιμές , γιαυτό και την έχω , αλλά απο σήμα γιοκ . Ιδίως σε κλειστούς χώρους , όπου με Vodafone μιλας άνετα με Wind τίποτα . Σπάει νεύρα . Οσο για το 4g , και μένα το πιάνει , αλλά πάντα με αδύναμο σήμα . Οπότε οι ταχύτητες του δεν διαφέρουν ιδιαίτερα απο αυτές 3G . /offtopic

  15. #15
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.265
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από al3x1k0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μόνος λόγος που δεν κράζω είναι ότι τα προγράμματα αυτά έχουν καταργηθεί εδώ και πολλά χρόνια και απλά προσπαθεί να βάλει τους συνδρομητές στα νέα προγράμματα που λογικά θα τους συμφέρουν και περισσότερο.
    Δίνουν περισσότερα τα νέα προγράμματα για να συμφέρουν περισσότερο, ή μήπως ακριβαίνοντας τα παλιά "αναγκάζεσαι" να κάνεις νέο συμβόλαιο για να ισοφαρίσεις τη χασούρα από τις αυξήσεις?
    Δεν έχω δει καμία εταιρία κινητής τα τελευταία χρόνια να δίνει συνολικά καλύτερα πακέτα από αυτά που καταργεί. Ότι παραπάνω πχ σε ΜΒ, στο αφαιρεί από SMS και χρόνο ομιλίας κ.ο.κ.
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. hellas online: Τιμολογιακές αλλαγές από 6/2/2015
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 257
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-15, 00:54
  2. Wind: Τιμολογιακές αλλαγές από 10/4/2015
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-15, 00:41
  3. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-15, 02:28
  4. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-15, 14:20
  5. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-14, 19:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας