Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 36
  1. #16
    Εγγραφή
    26-02-2015
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    TP-LINK TD-W8970
    SNR / Attn
    9(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε τι να το κανουμε το αυτονομο αμα δεν εχουμε κανεναν φιλο μας-γνωστο μας να το δουλευει?
    εφοσον το θεμα μιλαει για το fb messanger εναλλακτικο αυτου θελουμε, δλδ το θεμα ειναι να παιζει με το facebook και επισης να υποστηριζει και τηλεφωνο.
    Αυτο που ειπες δεν λενε και τα καλυτερα στα σχολια απο κατω.
    αυτο δειχνει ωραιο https://play.google.com/store/apps/d...book.messenger

    Εχει καλες κριτικη αυτο που σου εδωσα 4.0

    Με 3.9 αυτο που μου λες οτι θελεις εσυ κανεις γουστα ειναι αυτα

  2. #17
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.113
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    μπα και εκεινο δεν λεει, θελει ψαξιμο τελικα εχει πολλα τωρα που ειδα.
    Μου φαινεται κανενα δεν κανει οτι το κανονικο fb messanger δυστυχως.
    Καλα θα δουμε κατσε να βαλουν διαφημισεις πρωτα και να δουμε αμα το adblock τις εξαφανιζει και βλεπουμε.
    thanks παντως!

  3. #18
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε τι να το κανουμε το αυτονομο αμα δεν εχουμε κανεναν φιλο μας-γνωστο μας να το δουλευει?
    εφοσον το θεμα μιλαει για το fb messanger εναλλακτικο αυτου θελουμε, δλδ το θεμα ειναι να παιζει με το facebook και επισης να υποστηριζει και τηλεφωνο.
    Δηλαδή εσύ θες ΚΑΙ να χρησιμοποιείς την υπηρεσία του άλλου γιατί σε βολεύει, ΚΑΙ να μην βλέπεις τις διαφημίσεις που χρηματοδοτούν αυτή την υπηρεσία.
    Ωραίος...

  4. #19
    Εγγραφή
    26-05-2005
    Περιοχή
    Ηλιούπολη/Αθήνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    234
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100M/10M
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Forthnet - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α w/ RB4011
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 8.4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το Telegram είναι εξαιρετικό messenger, δυστυχώς όμως δεν είναι διαδεδομένο όσο τα υπόλοιπα. Το προωθώ κι εγώ όσο μπορώ!

  5. #20
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.113
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή εσύ θες ΚΑΙ να χρησιμοποιείς την υπηρεσία του άλλου γιατί σε βολεύει, ΚΑΙ να μην βλέπεις τις διαφημίσεις που χρηματοδοτούν αυτή την υπηρεσία.
    Ωραίος...
    γιατι υπαρχει κανεις να θελει να τρωει τις διαφημισεις στην μαπα και δεν το ηξερα?
    αλλο τι θελουμε και αλλο τι γινεται.
    Και στην τηλεοραση απο τις διαφημισεις βγαινουν τα λεφτα αλλα δεν ακουσα κανεναν να του αρεσουν οπως και στο ραδιοφωνο, στα βιντεος στο youtube και γενικα παντου!
    Ασε που το μυνημα μου που εκανες quote δεν λεει κατι τετοιο.
    Δλδ εσυ τωρα εγραψες ενα μυνημα για να μας την πεις? δηλαδη ολοι οι αλλοι που εγραψαν στο θεμα σου φαινεται να τους αρεσουν οι διαφημισεις? οπως και σε αλλες ειδησεις για adblock σε browsers, ακομα και παροχοι!!! να βγει δηλαδη τι συμπερασμα για να καταλαβω... εισ' ωραιος, μπραβο!....
    καλο ειναι να γραφουμε για κατι ουσιαστικο οπως ας πουμε απλα να πουμε την γνωμη μας για την υπηρεσια και οχι για να προκαλουμε αντιπαραθεσεις με αλλα μελη του forum!
    Φιλικα παντα....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nOiz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Telegram είναι εξαιρετικό messenger, δυστυχώς όμως δεν είναι διαδεδομένο όσο τα υπόλοιπα. Το προωθώ κι εγώ όσο μπορώ!
    το εβαλα στο κινητο και ειναι ωραιο αλλα δυστυχως φαινεται να μην το δουλευει κανενας απο ολες τις αλλες επαφες μου στα αλλα προγραμματα.
    Ειχαν βγαλει και ενα Ελληνικο και ωραιο και το εβγαλα αφου ποσο καιρο το ειχα κανεις δικος μου δεν το δουλευε, http://www.digitallife.gr/voimore-el...si-viber-64239
    οπως φαινεται σταματησε ομως http://www.voimore.com/
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 20-02-16 στις 17:54.

  6. #21
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι υπαρχει κανεις να θελει να τρωει τις διαφημισεις στην μαπα και δεν το ηξερα?
    αλλο τι θελουμε και αλλο τι γινεται.
    Και στην τηλεοραση απο τις διαφημισεις βγαινουν τα λεφτα αλλα δεν ακουσα κανεναν να του αρεσουν οπως και στο ραδιοφωνο, στα βιντεος στο youtube και γενικα παντου!
    Ασε που το μυνημα μου που εκανες quote δεν λεει κατι τετοιο.
    Δλδ εσυ τωρα εγραψες ενα μυνημα για να μας την πεις? δηλαδη ολοι οι αλλοι που εγραψαν στο θεμα σου φαινεται να τους αρεσουν οι διαφημισεις? οπως και σε αλλες ειδησεις για adblock σε browsers, να βγει δηλαδη τι συμπερασμα για να καταλαβω... εισ' ωραιος, μπραβο!....
    καλο ειναι να γραφουμε για κατι ουσιαστικο οπως ας πουμε απλα να πουμε την γνωμη μας για την υπηρεσια και οχι για να προκαλουμε αντιπαραθεσεις με αλλα μελη του forum!
    Φιλικα παντα....



    το εβαλα στο κινητο και ειναι ωραιο αλλα δυστυχως φαινεται να μην το δουλευει κανενας απο ολες τις αλλες επαφες μου στα αλλα προγραμματα.
    Ειχαν βγαλει και ενα Ελληνικο και ωραιο και το εβγαλα αφου ποσο καιρο το ειχα κανεις δικος μου δεν το δουλευε, http://www.digitallife.gr/voimore-el...si-viber-64239
    οπως φαινεται σταματησε ομως http://www.voimore.com/
    Ζητηση και προσφορα. Η χρησιμοποιεις κατι που δεν το ξερει η μανα του και κανουν οτι θες εσυ, η κατι που το ξερει ολος ο κοσμος και κανεις οτι θελουν αυτοι.

    Πολυ απλο.

  7. #22
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.113
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Σορρυ δεν καταλαβα γιατι το λες αυτο, για το voimore που εκλεισε? κριμα γιατι ηταν πολυ ωραιο και Ελληνικο! ειπα σε φιλους να το βαλουν και κανεις δεν το ηθελε.

  8. #23
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ δεν καταλαβα γιατι το λες αυτο, για το voimore που εκλεισε? κριμα γιατι ηταν πολυ ωραιο και Ελληνικο! ειπα σε φιλους να το βαλουν και κανεις δεν το ηθελε.
    Δυστυχώς δεν έχει σημασία καμία πλέον το τι δυνατότητες ή πόσο όμορφο είναι ένα πρόγραμμα, εξάλλου όλες οι υπηρεσίες που προσφέρουν αυτά τα προγράμματα δεν έχουν καμία επιστημονική ή προγραμματιστική καινοτομία. Προγραμματα σαν το messenger σου φτιάχνω εγώ σε μία μέρα.

    Σημασία έχει πόσα λεφτά έχεις για να κάνεις διαφήμιση και ποια αγορά πας να χτυπήσεις.
    Το να πας να χτυπήσεις σήμερα το facebook είναι το ίδιο με το να χτυπάς το κεφάλι σου σε τοίχο πάχους 9 χιλιομέτρων.

  9. #24
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.113
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    α σε καταλαβα τωρα οκ, thanks
    α εγω δεν εχω γνωσεις τετοιες προγραμματισμου δλδ δυστυχως, ηθελα να ασχοληθω αλλα δεν εχω χρονο.
    Ναι για να βγαλει καποιος χρηματα απο πωληση προγραμματος κομματακι δυσκολο πρεπει να ειναι πολυ καλο για να πουλησει.
    Anyway ελπιζω να βγαλουν καμια ποιο lite εκδοση του ομως, γιατι ειναι ηδη βαρυ για πολλες συσκευες dual core πχ με 1GB ram ή και λιγοτερο για οσους εχουν.
    Πως εγινε με την εφαρμογη του facebook και βγηκε και lite εκδοση? ετσι ακριβως!

  10. #25
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κρυφό
    Εγώ προσωπικά δεν έχω Facebook

  11. #26
    Εγγραφή
    20-02-2011
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Aναμενόμενο και ίσως προσχεδιασμένο. Για ποιο λόγο να υπάρχει διαχωρισμός του fb και του chat του;
    AMD FX-6300 3.5GHz | 8GB Ram |Sapphire R9 290 4GB | SSD Sandisk Ultra Plus 256 GB | HD 400GB SATA II | Windows 7

  12. #27
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά το είδα πρόσφατα στο f-droid. Face Slim. Από ότι έχω καταλάβει ουσιαστικά κάνει parse το html της σελίδας του fb και δεν χρησιμοποιεί ειδικά API. Εξάλλου το καινούριο chat api η fb δεν το έχει ανοίξει.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  13. #28
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι υπαρχει κανεις να θελει να τρωει τις διαφημισεις στην μαπα και δεν το ηξερα?
    αλλο τι θελουμε και αλλο τι γινεται.
    Και στην τηλεοραση απο τις διαφημισεις βγαινουν τα λεφτα αλλα δεν ακουσα κανεναν να του αρεσουν οπως και στο ραδιοφωνο, στα βιντεος στο youtube και γενικα παντου!
    Ασε που το μυνημα μου που εκανες quote δεν λεει κατι τετοιο.
    Δλδ εσυ τωρα εγραψες ενα μυνημα για να μας την πεις? δηλαδη ολοι οι αλλοι που εγραψαν στο θεμα σου φαινεται να τους αρεσουν οι διαφημισεις? οπως και σε αλλες ειδησεις για adblock σε browsers, ακομα και παροχοι!!! να βγει δηλαδη τι συμπερασμα για να καταλαβω... εισ' ωραιος, μπραβο!....
    καλο ειναι να γραφουμε για κατι ουσιαστικο οπως ας πουμε απλα να πουμε την γνωμη μας για την υπηρεσια και οχι για να προκαλουμε αντιπαραθεσεις με αλλα μελη του forum!
    Φιλικα παντα....
    Δεν είπα ότι πρέπει να σου αρέσουν οι διαφημίσεις. Ούτε σε σένα, ούτε σε κανέναν άλλον.
    Ούτε όταν πληρώνεις για μια υπηρεσία πρέπει να σου αρέσει. Αλλά αν θες να την χρησιμοποιείς, τότε πρέπει να πληρώσεις, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, είτε σου αρέσει, είτε όχι.

    Εσύ παραπάνω λες πως το πρώτο πράγμα που κάνεις είναι να βάλεις adblock και μετά λες για τον FB Messenger "κάτσε να δούμε αν θα τις κόβει το adblock". Άρα δεν κάνεις αυτό ακριβώς που είπα; Γιατί εξανίστασαι λοιπόν;

    Τώρα αν δεν έκανα quote ακριβώς το σωστό σημείο όλων των λεγομένων σου τί να πω, sorry, δεν νομίζω πως είναι εκεί η ουσία.

  14. #29
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Μπλιαχχ. Αναμένω να το δω και στην πράξη..

  15. #30
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Έχω δοκιμάσει το pidgin και το trillian και δε μου μεταφερουν το ιστορικό. Κάτι που είναι βασικό για εμένα καθώς έχω ένα online backup από τα γραπτά μου.

    Όχι κάτι το σοβαρό αλλά επειδή τα γραπτά μένουν θέλω να έχω αποδείξεις για τα λεγόμενα κάποιων. Τέλος πάντων. Κάτι θα βρεθεί και γι'αυτό.

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-16, 03:21
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-15, 17:45
  3. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-15, 12:07
  4. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-15, 22:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας