Εμφάνιση 1-6 από 6
  1. #1
    Εγγραφή
    23-10-2006
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΔΑΦΝΗ
    Όπως αναφέρω στο θέμα, υπάρχει τρόπος να βλέπω τις κλήσεις που γίνονται για να μην ξεπεράσω τα 300 δωρεάν λεπτά προς κινητά;στην forthnet που ήμουν μέχρι πρότινος έβλεπα αναλυτικά τις κλήσεις που πραγματοποιούσαν. Και μια άλλη ερώτηση, σήμερα είδα στο mycyta ότι βγήκε ο πρώτος λογαριασμός αλλά δεν βλέπω αναλυτικά τις χρεωσεις...

  2. #2
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chsam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως αναφέρω στο θέμα, υπάρχει τρόπος να βλέπω τις κλήσεις που γίνονται για να μην ξεπεράσω τα 300 δωρεάν λεπτά προς κινητά;στην forthnet που ήμουν μέχρι πρότινος έβλεπα αναλυτικά τις κλήσεις που πραγματοποιούσαν. Και μια άλλη ερώτηση, σήμερα είδα στο mycyta ότι βγήκε ο πρώτος λογαριασμός αλλά δεν βλέπω αναλυτικά τις χρεωσεις...
    Από τι έχω καταλάβει το λογιστήριο τους είναι το απόλυτο μπάχαλο. Αργούν να στείλουν λογαριασμούς και φυσικά δεν υπάρχει τρόπος ενημέρωσης υπολοιπου

  3. #3
    Εγγραφή
    30-10-2004
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    314
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Σε email που τους είχα στείλει κανα μήνα νωρίτερα για το ίδιο θέμα μου απάντησαν το παρακάτω:

    "Τα προϊόντα της Cyta εμπλουτίζονται διαρκώς με στόχο την παροχή ολοκληρωμένων τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών. Σε αυτό το πλαίσιο, εξετάζεται και η παροχή δυνατότητας στους Πελάτες της να ενημερώνονται για τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας ή και MB του προγράμματός τους, τόσο για τις υπηρεσίες Κινητής όσο και Σταθερής τηλεφωνίας. Προς το παρόν, μέσω της Διαδικτυακής Πύλης Πελατών my Cyta (https://my.cyta.gr/), μπορείτε να παρακολουθείτε την ανάλυση κλήσεων & χρεώσεων λογαριασμών που έχουν ήδη εκδοθεί."

    Ίσως αν μπαίνεις μέσα στο ρουτερ και βλέπεις απο τα logs που κρατάει τις κλήσεις και κάνεις το άθροισμα χειροκίνητα. Αλλά δεν ξέρω πόσες κλήσεις κρατάει και σίγουρα δεν βοελύει ιδιαίτερα.

  4. #4
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    418
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Έχω το ίδιο θέμα με τη Vodafone,στο πακετ εξωτερικού. Όπως καταλαβαίνεις, αναγκάζομαι και τα γράφω σε ένα χαρτί και τα μεταφέρω στο excel. Σε κάθε κλήση προσθετω μερικά δευτερόλεπτα, για να είμαι σίγουρος.

  5. #5
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosnikolakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω το ίδιο θέμα με τη Vodafone,στο πακετ εξωτερικού. Όπως καταλαβαίνεις, αναγκάζομαι και τα γράφω σε ένα χαρτί και τα μεταφέρω στο excel. Σε κάθε κλήση προσθετω μερικά δευτερόλεπτα, για να είμαι σίγουρος.
    Η vodafone αν ξεπεράσεις το 80% του χρόνου σου στέλνει sms

  6. #6
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    418
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guzel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η vodafone αν ξεπεράσεις το 80% του χρόνου σου στέλνει sms
    Το γνωρίζω. Δεν με βοηθάει όμως στον απόλυτο έλεγχο. Ασε που την πάτησα στο εξωτερικό και ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη μαζί τους...

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-16, 22:42
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-16, 03:41
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-16, 03:23
  4. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-15, 19:33
  5. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-15, 20:15

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας