Σελ. 301 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 281291296299300301302303306311321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.501-4.515 από 6029
  1. #4501
    Εγγραφή
    09-02-2011
    Περιοχή
    Τσίνι
    Μηνύματα
    179
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ;;; πέφτω από τα σύννεφα ! Θα το δοκιμάσω άμεσα! Με τις ρυθμίσεις πού είπα πριν να το δω και μονός μου !.
    Τελικά υποστηρίζει vdsl έως 50ρα ; η η μονό adsl ?
    Μέχρι vdsl2 με 17a profile, δλδ 100άρα σίγουρα.


  2. #4502
    Εγγραφή
    18-05-2021
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Καλησπέρα στο φόρουμ,
    μια γνωστή μου κατέφυγε στη λύση του booster, διότι οι ταχύτητες με ADSL στο σπίτι της ήταν τραγικές (4Mbps download περίπου) και δεν υπάρχει διαθέσιμο VDSL στην περιοχή. Σημείωση, την ενδιαφέρουν οι τηλεδιασκέψεις οπότε καταναλώνει αρκετό bandwith.
    Μετά από δοκιμές έβαλε το router σε μια τοποθεσία που έπιανε ταχύτητα της τάξης των 30 Mbps. Ξαφνικά, χωρίς να κάνει κάποια βαριά χρήση του internet, της ήρθε μήνυμα ότι η σύνδεση γίνεται ευρυζωνική (?!?) και η ταχύτητα θα πέσει στα 20 Mbps. Όταν μπήκε στην τηλεδιάσκεψη ήταν όλα καλά, μέχρι να μπει και δεύτερο πρόσωπο σε τηλεδιάσκεψη και να πέσει η ταχύτητα στα 6 Mbps εκείνη την ώρα. Από τότε δεν ανέβηκε ξανά.
    Σαν λίγο πιο σχετικός από εκείνη, υποθέτω ότι δε γίνεται σωστή χρήση του 4G όταν το δίκτυο φτάνει στα όριά του. Υπάρχει κάποιος τρόπος χειροκίνητα, την ώρα που κάνει τηλεδιάσκεψη να κλείνει τελείως τη σύνδεση ADSL για το internet και η πρόσβαση στο internet να γίνεται μόνο μέσω του 4G; Ή τέλος πάντων αν υπάρχει κάποια άλλη λύση που γνωρίζετε. Νομίζω δεν έχει VoIP τηλεφωνία, σε περίπτωση που παίζει ρόλο.
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ntele : 18-05-21 στις 22:17.

  3. #4503
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ntele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στο φόρουμ,
    μια γνωστή μου κατέφυγε στη λύση του booster, διότι οι ταχύτητες με ADSL στο σπίτι της ήταν τραγικές (4Mbps download περίπου) και δεν υπάρχει διαθέσιμο VDSL στην περιοχή. Σημείωση, την ενδιαφέρουν οι τηλεδιασκέψεις οπότε καταναλώνει αρκετό bandwith.
    Μετά από δοκιμές έβαλε το router σε μια τοποθεσία που έπιανε ταχύτητα της τάξης των 30 Mbps. Ξαφνικά, χωρίς να κάνει κάποια βαριά χρήση του internet, της ήρθε μήνυμα ότι η σύνδεση γίνεται ευρυζωνική (?!?) και η ταχύτητα θα πέσει στα 20 Mbps. Όταν μπήκε στην τηλεδιάσκεψη ήταν όλα καλά, μέχρι να μπει και δεύτερο πρόσωπο σε τηλεδιάσκεψη και να πέσει η ταχύτητα στα 6 Mbps εκείνη την ώρα.
    Σαν λίγο πιο σχετικός από εκείνη, υποθέτω ότι δε γίνεται σωστή χρήση του 4G όταν το δίκτυο φτάνει στα όριά του. Υπάρχει κάποιος τρόπος χειροκίνητα, την ώρα που κάνει τηλεδιάσκεψη να κλείνει τελείως τη σύνδεση ADSL για το internet και η πρόσβαση στο internet να γίνεται μόνο μέσω του 4G; Ή τέλος πάντων αν υπάρχει κάποια άλλη λύση που γνωρίζετε. Νομίζω δεν έχει VoIP τηλεφωνία, σε περίπτωση που παίζει ρόλο.
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    να βγαζει το ρουτερ απο την μπριζα και να αφηνει μονο το booster;
    Δεν το εχω δουλέψει ποτέ αλλα αυτο μου φαινεται ο ποιο ευκολος τρόπος
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  4. #4504
    Εγγραφή
    18-05-2021
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    να βγαζει το ρουτερ απο την μπριζα και να αφηνει μονο το booster;
    Δεν το εχω δουλέψει ποτέ αλλα αυτο μου φαινεται ο ποιο ευκολος τρόπος
    Μα δεν έχει άλλο router, τους ανάγκασε η Cosmote να το επιστρέψουν Μόνο το booster υπάρχει.

  5. #4505
    Εγγραφή
    13-01-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16284/1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΦΑΛΙΑ
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ntele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν έχει άλλο router, τους ανάγκασε η Cosmote να το επιστρέψουν Μόνο το booster υπάρχει.
    βγαζει το τηλεφωνικο καλωδιο απο το ρουτερ και δουλευει μονο του το 4g
    INTEL I5-6600k 3.5MHZ || GIGABYTE Z270 || KINGSTON 16GB 2400MHZ || GTX750ti 2GBDDR5 || THERMALTAKE TOUGHPOWER 650w || Total Storage 1.5ΤΒ || WINDOWS 10 64 BIT ||

  6. #4506
    Εγγραφή
    22-11-2007
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    54000/1100
    ISP
    Ote Vdsl-wholebuy
    Router
    speedport plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Marios K. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόσφατα, μας πήραν τηλέφωνο από την cosmote για να αναβαθμίσουμε σε γραμμή 100mbps. Είχα ακούσει πως δεν δίνουν το booster σε γραμμές άνω των 50mbps οπότε ρώτησα και μου είπαν πως όντως δεν το δίνουν σε 100mbps. Όταν τους είπα ότι δεν θέλω να το καταργήσω γιατί το χρησιμοποιώ και ως 4g router για το εξοχικό, μου είπαν πως "έχει μπει στην πολιτική της εταιρίας το booster σιγά σιγά να καταργηθεί". Του έχουν πει κάποιου άλλου κάτι αντίστοιχο ή απλά έλεγε ψέματα ο τεχνικός μήπως τελικά αναβαθμίσουμε σε 100άρα; (εμένα πάντως σαν ψέματα μου φαίνεται για να πω την αλήθεια, αν και το booster τελευταία κάνει κάτι περίεργα)
    αφου δε στο καταργησανε εκεινη την ωρα να λες ευχαριστω. Το booster δεν ειναι για να το κανουμε βολτες. συντομα θα κλειδώσει. οντως παει για καταργηση εκτος και αν γινει το θαυμα στις κυψελες της κινητης.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TsonTson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ έκανα το τεστ με 4g cosmote

    Συνημμένο Αρχείο 227564

    Άρα να αναμένω adsl + 60, και αν το 4g καταναλώσει 100 GB θα πάει adsl + 15, σωστά;
    Με το Upload ξέρει κανείς τι παίζει;
    να αναμενεις adsl-10% +50 στην καλυτερη περίπτωση και οταν καταναλωθουν τα 100γ ΜΕΧΡΙ 15mbps.αρα κανα 8-10

  7. #4507
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ntele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στο φόρουμ,
    μια γνωστή μου κατέφυγε στη λύση του booster, διότι οι ταχύτητες με ADSL στο σπίτι της ήταν τραγικές (4Mbps download περίπου) και δεν υπάρχει διαθέσιμο VDSL στην περιοχή. Σημείωση, την ενδιαφέρουν οι τηλεδιασκέψεις οπότε καταναλώνει αρκετό bandwith.
    Μετά από δοκιμές έβαλε το router σε μια τοποθεσία που έπιανε ταχύτητα της τάξης των 30 Mbps. Ξαφνικά, χωρίς να κάνει κάποια βαριά χρήση του internet, της ήρθε μήνυμα ότι η σύνδεση γίνεται ευρυζωνική (?!?) και η ταχύτητα θα πέσει στα 20 Mbps. Όταν μπήκε στην τηλεδιάσκεψη ήταν όλα καλά, μέχρι να μπει και δεύτερο πρόσωπο σε τηλεδιάσκεψη και να πέσει η ταχύτητα στα 6 Mbps εκείνη την ώρα. Από τότε δεν ανέβηκε ξανά.
    Σαν λίγο πιο σχετικός από εκείνη, υποθέτω ότι δε γίνεται σωστή χρήση του 4G όταν το δίκτυο φτάνει στα όριά του. Υπάρχει κάποιος τρόπος χειροκίνητα, την ώρα που κάνει τηλεδιάσκεψη να κλείνει τελείως τη σύνδεση ADSL για το internet και η πρόσβαση στο internet να γίνεται μόνο μέσω του 4G; Ή τέλος πάντων αν υπάρχει κάποια άλλη λύση που γνωρίζετε. Νομίζω δεν έχει VoIP τηλεφωνία, σε περίπτωση που παίζει ρόλο.
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Προφανώς λένε για τη τηλεφωνία ότι θα γίνει voip από pots..
    Αυτό δεν έχει σχέση με τη ταχύτητα..
    Μόνο αν δεν γίνει σωστά η συνδεσμολογία της εσωτερικής καλωδίωσης μετά την αλλαγή..
    Τώρα για το 30->20 δεν ξέρω τι ήθελαν να εννοήσουν.. Ίσως μεταφορά της γραμμής σε κάποια νέα καμπίνα;
    Μετά υπάρχει όπως αναφέρθηκε ο απλός τρόπος του να βγάλει το τηλεφωνικό καλώδιο της dsl και να παίζει μόνη της η κινητή..
    Το voip σε ορισμένους νομίζω παίζει μέσω της κινητής με τις κατάλληλες ρυθμίσεις, αν και με προβλήματα.. Βαριέμαι να ψάχνω πίσω τώρα..
    Τέλος το booster δεν είναι πανάκεια, τα συμβόλαια έχουν προτεραιότητα στη ταχύτητα.. Και αν γενικά η κεραία έχει φόρτο Η το σήμα δεν είναι καλό... Κατάλαβες..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από divo Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου δε στο καταργησανε εκεινη την ωρα να λες ευχαριστω. Το booster δεν ειναι για να το κανουμε βολτες. συντομα θα κλειδώσει. οντως παει για καταργηση εκτος και αν γινει το θαυμα στις κυψελες της κινητης.
    +1 σε αυτό..
    Απορώ που ορισμένοι πάνε στο support η εδώ στο φόρουμ και λένε τέτοια πράγματα..
    Τα συμβόλαια τους δεν τα διαβάζουν; Homezone οεο;
    Τώρα για τη κατάργηση.. Ας ελπίσουμε να μην..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #4508
    Εγγραφή
    15-05-2021
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    164
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    29.3(dB) / 5.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γεια σας εγώ είμαι πάλι.

    Ήθελα να ρωτήσω αυτούς που το παρήγγειλαν πρόσφατα πόσο καιρό περίπου έκαναν να το παραλάβουν; Πήρα στο 13888 την Κυριακή και έδωσα τα στοιχεία μου, αλλά από εκεί και μετά δεν είχα καμία ενημέρωση για την εξέλιξη, ούτε sms, ούτε email. Θα το παραλάβω από κάποιο κατάστημα, ή έρχεται με κάποια courier; Επίσης αν ξέρει κάποιος να μου πει, οι 14 μέρες της υπαναχώρησης μετράνε από την ημέρα που το παρήγγειλα ή από όταν το παραλάβω;

  9. #4509
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TsonTson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας εγώ είμαι πάλι.

    Ήθελα να ρωτήσω αυτούς που το παρήγγειλαν πρόσφατα πόσο καιρό περίπου έκαναν να το παραλάβουν; Πήρα στο 13888 την Κυριακή και έδωσα τα στοιχεία μου, αλλά από εκεί και μετά δεν είχα καμία ενημέρωση για την εξέλιξη, ούτε sms, ούτε email. Θα το παραλάβω από κάποιο κατάστημα, ή έρχεται με κάποια courier; Επίσης αν ξέρει κάποιος να μου πει, οι 14 μέρες της υπαναχώρησης μετράνε από την ημέρα που το παρήγγειλα ή από όταν το παραλάβω;
    Εγώ το έκλεισα τηλεφωνικά και μου είπαν συγκεκριμένα ημέρα παραλαβής. Ήρθε με ΕΛΤΑ κούριερ και υπήρχε ενημέρωση κανονικά μέσω SMS αν δεν κάνω λάθος και μπορούσα να δω εξέλιξη.
    Οι 14 μέρες ξεκινούν από τη μέρα του συμβολαίου σύμφωνα με όσα μου είπαν.
    No one flirts like a Malkavian

  10. #4510
    Εγγραφή
    15-05-2021
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    164
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    29.3(dB) / 5.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Durdyn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ το έκλεισα τηλεφωνικά και μου είπαν συγκεκριμένα ημέρα παραλαβής. Ήρθε με ΕΛΤΑ κούριερ και υπήρχε ενημέρωση κανονικά μέσω SMS αν δεν κάνω λάθος και μπορούσα να δω εξέλιξη.
    Οι 14 μέρες ξεκινούν από τη μέρα του συμβολαίου σύμφωνα με όσα μου είπαν.
    Μάλιστα. Εσύ δηλαδή μίλησες μια φορά μαζί τους και σου είπαν αμέσως ημερομηνία; Θα τους πάρω και σήμερα τότε να δω τι παίζει.

  11. #4511
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TsonTson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα. Εσύ δηλαδή μίλησες μια φορά μαζί τους και σου είπαν αμέσως ημερομηνία; Θα τους πάρω και σήμερα τότε να δω τι παίζει.
    Ναι, με την κοπέλα που κάναμε τα συμβόλαια μου είπε ότι έρχεται με ΕΛΤΑ κούριερ και κοίταξε μάλιστα να δει ακριβώς πότε θα έρθει. Νομίζω Πέμπτη βράδυ το έκλεισα και μου ήρθε Δευτέρα ή Τρίτη.
    No one flirts like a Malkavian

  12. #4512
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    sim vodafone δεν αναγνωρίζει το εχω δοκιμασει . Unlocked γιατί νομίζεις λεει στο ali ?
    τι λες; μηπως δεν το εχεις δοκιμασει; εμενα δουλευει κανονικοτητα!!!
    σημερα εβγαλα την σημ της κοσμοτε και εβαλα μια σημ vodafone cu ειχα αφαιρεσει το πιν πρωτα.
    και δουλεψε , το τελειο ειναι οτι αμα πχ κοψω το booster αλλα κρατησω αυτο το φοβερο huawei ρουτερ θα μπορω να εχω adsl απο την κοσμοτε και με καρτα vodafone να την εχω καβαντζα οταν πχ κοπει ή γινει αποσυνδεση να μην μεινω απο το ιντερνετ και να παρει απο την vodafone το εκανα και δουλευει!! φανταστικο!!
    Επισης ρυθμισα μονο το τηλεφωνο να δουλευει απο την adsl και ιντερνετ να παιρνω απο την vodafone και δουλεψε κανονικα!! . Για αυτο λεω να το κρατησω αυτο το ρουτερ ειναι φανταστικο!!! .
    Εχω και 2 γραμμες σταθερες 4g ενω με την κοσμοτε σταθερη 1 γραμμη και οποτε θελει 2 γραμμες , αυτο ειναι σταθερο με την καρτα σημ vodafone στις 2 παυλες .
    Στο 3g only εχει μια παυλα σημα οπως και στην κοσμοτε .

    φοβερες ταχυτητες με 4g μεσω του huawei speed booster με καρτα σημ vodafone


    χρειαζεται να βαλεις και το username και το password της vodafone αλλιως δεν συνδεεται ( εγω βεβαια το ηξερα απο παλαια και σημερα εβαλα την καρτα σημ και το δοκιμασα )

    username : user και password : pass ( θα σβησεις οτι εχει ηδη ) ( μετα για να βαλεις την καρτα σημ της κοσμοτε θα πρεπει να κανεςι reset επειδη δεν ξερω τι κωδικο ειχε στο password για να το παρει απο μονο του αυτο , αν και νομιζω οτι δεν χρειαζεται θα το δοκιμασω ) .
    θελει απενεργοποιηση αυτο εδω


    επισης αμα θελεις μονο το τηλεφωνο να δουλευει μονο απο το adsl της κοσμοτε και η χρηση του ιντερνετ να γινεται απο την καρτα σημ , απλα στο adsl internet ξετικαρεις τις 2 αλλες επιλογες ιντερνετ και TR069 και αφηνεις μονο το voice επιλεγμενο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnmegarythmos : 22-05-21 στις 18:44.

  13. #4513
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Kαρτοκινητο vodafone πακετο συνδεσης no , sim του mifi no . Eπεσα στη περιπτωση να δουλευει το cu και οχι το vodafone ?

  14. #4514
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαρτοκινητο vodafone πακετο συνδεσης no , sim του mifi no . Eπεσα στη περιπτωση να δουλευει το cu και οχι το vodafone ?
    δεν υπαρχει περιπτωση ειναι το ιδιο apn στο καρτοκινητα !! εκανες επανεκκινηση; εμενα με δυσκολεψε να βαλω την σημ της vodafone διοτι μου εβγαινε απο τον ανταπτορα απο nano sim σε κανονικη σημ στην συρταρωτη θηκη μου εβγαινε αλλα τελικα το εβαλα και ολα αψογα!! φοβερο ρουτερ αυτο το huawei!!! απιστευτο και πραγματικα θα το κρατησω οσο και να εχει!! με εντυπωσιασε για αλλη μια φορα η huawei!!.

  15. #4515
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Οκ ξαναδοκιμάζω ..... Τη βαζω σε αγορασμενο συρταρι ανταπτορα οχι στο περιπου να μη κανει επαφη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 22-05-21 στις 19:00.

Σελ. 301 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 281291296299300301302303306311321 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας