Σελ. 393 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 373383388391392393394395398 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.881-5.895 από 6029
  1. #5881
    Εγγραφή
    26-10-2008
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    753
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά θα τα έδινα άνετα τα 7ε για τη δουλειά που κάνουν....
    Το αδιανόητο είναι ότι ζητάνε 28-29ε (με τη κατάργηση του ebill) τη σήμερον ημέρα για 50αρα vdsl όταν σε καθαρή οπτική σε περιοχή νοβα δίνεις 26 για 500.... Προσφορά μεν τα 26... Μετά που θα πάει δεν ξέρω...
    Δεν ειπε κανεις οτι δεν κανει την δουλεια του, δεν κανουν την δουλεια τους τα μονοπωλειακα λαμογια που εχουμε, αναβαθμιζουν μονο εκει που τους συμφερει και γουσταρουν, με την ανοχη του ελληνικου κρατους.

  2. #5882
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Aμα εχεις μια δημοτικη αρχη βολεψακηδες με μαγισσες στα συμβουλια να λενε οτι ειναι του σατανα τα 5G τι περιμενεις ? . Κατσε με dial up γιατι καινε τις κεραιες

  3. #5883
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από john_tsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ για VDSL 50 + booster δίνω 44,8€ τον μήνα... Φίλος σε γειτονική πόλη που έχει εδώ και 2 χρόνια υποδομές FTTH πληρώνει πλέον 42,9€ για 500Mbps... Νομίζω δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω για εμάς που μας έχουν καταδικάσει σε "τηλεπικοινωνιακό μεσαίωνα"...
    42.9 vs 26 H nova @500....

    - - - Updated - - -

    Από την άλλη σκέφτομαι και το τι θα γίνει με τη 50αρα που έχω στο εξοχικό τώρα που καταργήθηκε η έκπτωση ebill θα πάει 29...
    Τραγικό πόσο...
    Εκεί μετά η θα πρέπει να πέσω πάλι σε 24αρα για να έχω έτσι μια τυπική γραμμή... Και για περισσότερο bandwidth στη κινητή..
    Η να με ωθήσει η κατάσταση σε κάποιο λογικό πακέτο οπτικής...
    Προσωπικά ήθελα να δώσω λίγο ζωή ακόμη στο χαλκό βάζοντας και booster πάνω στη 50αρα για να βολευτω για κάποιο διάστημα..
    Αλλά εκεί που έχει τις τιμές ο ΟΤΕ απλά δεν λέει....
    Μάλλον το booster είναι μόνο λύση ανάγκης για περιοχές που δεν έχουν αναβαθμιστεί...
    Και μάλλον πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο οπτικής και στο εξοχικό.... Δεν βλέπω άλλο δρόμο...
    Στο σπίτι Αθήνα έβαλα οπτική και ησύχασα...
    Αλλά βαριέμαι πάλι την όλη διαδικασία...
    Ελπίζω μόνο να βρω κάποιο λογικό πακέτο στο εξοχικό που η υποδομή είναι ΟΤΕ...
    Προσφορές πάντως σαν της Νόβα στο ιδιόκτητο δεν περιμένω να βρω....
    Η διαφορά σε Νόβα σε ιδιόκτητο και σε μη ιδιόκτητο θα είναι 500 με 100 στα 26...
    Ακόμα και έτσι θα είναι καλύτερα από τα 29 που θα πάει η 50αρα...
    Τι να πω.... Δεν τη γλιτώνουμε την οπτική... Εκεί πάει... Και πολύ ζαλισα το μυαλό μου βασικά νομίζω....
    Μένει μόνο να ξαναφαω χρόνο από τη ζωή μου μέχρι να γίνουν όλα όσα πρέπει στη πολυκατοικία για να μπει η οπτική...
    Και να διαλέξω ένα πακέτο το πολύ μέχρι 300 αν διαλέξω τελικά ΟΤΕ... Που δεν το βλέπω γιατί ακόμα και στην οπτική ο ΟΤΕ είναι φαρμακείο.... Βοντα η Νόβα το βλέπω......
    Θα δούμε....
    Παίζει και το να σπάσω το συμβόλαιο νωρίτερα από το να πληρώνω αυτά τα πάγια....
    Το σταματάω εδώ βασικά για να μη χαλάμε το παρόν νήμα με άλλες συζητήσεις..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 18-08-23 στις 04:16.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #5884
    Εγγραφή
    25-09-2021
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    επειδη εμεις εδω στην επαρχια δεν βλεπουμε το vdsl ουτε με κυαλια και το FTTH ουτε με το Hubble telescope, ρωτησα την cosmote αν εχουν καποιο πακετο speedbooster με ταχυτητες 5g και μου ειπαν οχι, ενω ειναι διαθεσιμο το 5g στην περιοχη μου, αν και με σχετικα μικρες ταχυτητες. αλλα αλλο το να εχεις 24αρα +4g speedbooster και αλλο να ειναι με 5g

  5. #5885
    Εγγραφή
    22-09-2013
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    51
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    55000/4500
    ISP
    Cosmote
    Router
    SpeedBooster 2.0
    SNR / Attn
    (dB) / 20.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από buu Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη εμεις εδω στην επαρχια δεν βλεπουμε το vdsl ουτε με κυαλια και το FTTH ουτε με το Hubble telescope, ρωτησα την cosmote αν εχουν καποιο πακετο speedbooster με ταχυτητες 5g και μου ειπαν οχι, ενω ειναι διαθεσιμο το 5g στην περιοχη μου, αν και με σχετικα μικρες ταχυτητες. αλλα αλλο το να εχεις 24αρα +4g speedbooster και αλλο να ειναι με 5g
    Την ίδια κατάσταση και εδώ. Απλά έχω 4G+ που πιάνει 350Mbps και 5G με λίγο περισσότερο. Το θέμα λοιπόν δεν είναι το ασύρματο δίκτυο, αλλά το όριο (κόφτης) που έχει βάλει η COTE στη Sim του speedbooster, στα 60Mbps (συνδυαστικά με την ADSL).

  6. #5886
    Εγγραφή
    15-08-2023
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπερα!
    Νεος εδω, εχω διαβασει πολλες χρησιμες πληροφοριες στο φορουμ κατα καιρους, ευχαριστω πολυ για αυτο!
    Ειμαι συνδρομητης COTE 50mbps (που δεν πιανει ουτε 15...) +speed booster εδω και χρονια. Το speed booster το θελω περα απο την εξτρα ταχυτητα και για λογους ασφαλειας, π.χ. αν κοπει το DSL να μπορει ο συναγερμος να στειλει σηματα μεσω του IP module. Εχω το κλασικο Huawei HA35 και τωρα που εκανα ανανεωση μου στελνουν λεει το νεο COTE Speed Booster 2.0 (παρομοιο με το Hua DN9245W απο οτι ειδα). Διαβασα εδω οτι με το νεο αν κοπει η DSL κοβεται και το 4G (πραγμα απαραδεκτο για εμενα, γιατι το θελω και για λογους ασφαλειας), αλλα μετα απο επικοινωνια που μολις ειχα με τεχνικο τους, μου ειπε οτι ισχυει γενικα για ολα τα hybrid και γινεται ελεγχος καθε 8 ωρες, και αν δεν ειναι στο DSL τοτε κοβεται, οποτε δεν εχει να κανει με το ρουτερ.
    Η ερωτηση μου ειναι, αξιζει το Booster 2.0, ή εχει γενικα θεματα και να μην το παραλαβω και να μεινω με το ΗΑ35; Γενικα εχει καποια μειωνεκτηματα/ελειψεις σχετικα με το ΗΑ35;
    Μαλλον θα ερθει αυριο, οποτε να παρω μια αποφαση να το παραλαβω ή να μεινω ετσι... (περισσοτερα για τα θεματα και την ιστορια της συνδεσης σε καποιο επομενο ποστ...)
    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

  7. #5887
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από buu Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη εμεις εδω στην επαρχια δεν βλεπουμε το vdsl ουτε με κυαλια και το FTTH ουτε με το Hubble telescope, ρωτησα την cosmote αν εχουν καποιο πακετο speedbooster με ταχυτητες 5g και μου ειπαν οχι, ενω ειναι διαθεσιμο το 5g στην περιοχη μου, αν και με σχετικα μικρες ταχυτητες. αλλα αλλο το να εχεις 24αρα +4g speedbooster και αλλο να ειναι με 5g
    αμα σου κάνουν οι 5G ταχυτητες στην περιοχή σου... κάνε ενα gigamax.... συμβόλαιο...πάρε και ενα 5g ρουτερ και ξεμπέρδεψες.
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  8. #5888
    Εγγραφή
    26-10-2008
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    753
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από delas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ίδια κατάσταση και εδώ. Απλά έχω 4G+ που πιάνει 350Mbps και 5G με λίγο περισσότερο. Το θέμα λοιπόν δεν είναι το ασύρματο δίκτυο, αλλά το όριο (κόφτης) που έχει βάλει η COTE στη Sim του speedbooster, στα 60Mbps (συνδυαστικά με την ADSL).
    Χωρις κοφτη θα πεσει η εταιρεια εξω, καφαο δεν φτιαχνει, κοφτες βαζει ( λες και σου δινει τζαμπα το booster ), το μονο που ξερει ομως ειναι οι αυξησεις , αθανατη ελλαδα με τα αστερια σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος boymanos : 23-08-23 στις 18:27.

  9. #5889
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από buu Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη εμεις εδω στην επαρχια δεν βλεπουμε το vdsl ουτε με κυαλια και το FTTH ουτε με το Hubble telescope, ρωτησα την cosmote αν εχουν καποιο πακετο speedbooster με ταχυτητες 5g και μου ειπαν οχι, ενω ειναι διαθεσιμο το 5g στην περιοχη μου, αν και με σχετικα μικρες ταχυτητες. αλλα αλλο το να εχεις 24αρα +4g speedbooster και αλλο να ειναι με 5g
    Ποιο το νόημα του 5g αν είναι να τρώει τα δεδομένα πιο γρήγορα;
    Κάνω λάθος;
    Πάντως το νέο ρούτερ είναι 4g+ που σημαίνει καλύτερο από το προηγούμενο..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από delas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ίδια κατάσταση και εδώ. Απλά έχω 4G+ που πιάνει 350Mbps και 5G με λίγο περισσότερο. Το θέμα λοιπόν δεν είναι το ασύρματο δίκτυο, αλλά το όριο (κόφτης) που έχει βάλει η COTE στη Sim του speedbooster, στα 60Mbps (συνδυαστικά με την ADSL).
    Και αυτό...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jezuz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα!
    Νεος εδω, εχω διαβασει πολλες χρησιμες πληροφοριες στο φορουμ κατα καιρους, ευχαριστω πολυ για αυτο!
    Ειμαι συνδρομητης COTE 50mbps (που δεν πιανει ουτε 15...) +speed booster εδω και χρονια. Το speed booster το θελω περα απο την εξτρα ταχυτητα και για λογους ασφαλειας, π.χ. αν κοπει το DSL να μπορει ο συναγερμος να στειλει σηματα μεσω του IP module. Εχω το κλασικο Huawei HA35 και τωρα που εκανα ανανεωση μου στελνουν λεει το νεο COTE Speed Booster 2.0 (παρομοιο με το Hua DN9245W απο οτι ειδα). Διαβασα εδω οτι με το νεο αν κοπει η DSL κοβεται και το 4G (πραγμα απαραδεκτο για εμενα, γιατι το θελω και για λογους ασφαλειας), αλλα μετα απο επικοινωνια που μολις ειχα με τεχνικο τους, μου ειπε οτι ισχυει γενικα για ολα τα hybrid και γινεται ελεγχος καθε 8 ωρες, και αν δεν ειναι στο DSL τοτε κοβεται, οποτε δεν εχει να κανει με το ρουτερ.
    Η ερωτηση μου ειναι, αξιζει το Booster 2.0, ή εχει γενικα θεματα και να μην το παραλαβω και να μεινω με το ΗΑ35; Γενικα εχει καποια μειωνεκτηματα/ελειψεις σχετικα με το ΗΑ35;
    Μαλλον θα ερθει αυριο, οποτε να παρω μια αποφαση να το παραλαβω ή να μεινω ετσι... (περισσοτερα για τα θεματα και την ιστορια της συνδεσης σε καποιο επομενο ποστ...)
    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!
    Υποτίθεται ότι η κινητή πρέπει να λειτουργήσει όταν πέσει η σταθερή...
    Ο συναγερμός αν στέλνει δεδομένα μέσω ίντερνετ δεν βλέπω το λόγο να μην παίξει μέσω κινητής...
    Το θέμα είναι αν κοπεί η dsl δλδ βλάβη και περάσει το 8ωρο θα συνεχίσει η κινητή να δίνει; Αυτό δεν το ξέρω το τι γίνεται σε περίπτωση βλάβης..
    Περισσότερα για το νέο ρούτερ ας πουν τα παιδιά που το έχουν..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #5890
    Εγγραφή
    25-09-2021
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιο το νόημα του 5g αν είναι να τρώει τα δεδομένα πιο γρήγορα;
    Κάνω λάθος;
    Πάντως το νέο ρούτερ είναι 4g+ που σημαίνει καλύτερο από το προηγούμενο..
    υπαρχει συνδεση unlimited, αλλα πρεπει να κανεις νεο συμβολαιο και να παρεις router. το θεμα δεν ειναι μονο ποτε θα τελειωσουν τα δεδομενα, αλλα να τα εχεις οταν τα χρειαζεσαι. πχ, ανοιγεις την κονσολα να παιξεις ενα παιχνιδι με τα φιλαρακια και σου βγαζει update 20gb...
    με 5g δεν ειναι τιποτα...με την 24αρα + speedbooster που εχω ειναι...

  11. #5891
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από buu Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχει συνδεση unlimited, αλλα πρεπει να κανεις νεο συμβολαιο και να παρεις router. το θεμα δεν ειναι μονο ποτε θα τελειωσουν τα δεδομενα, αλλα να τα εχεις οταν τα χρειαζεσαι. πχ, ανοιγεις την κονσολα να παιξεις ενα παιχνιδι με τα φιλαρακια και σου βγαζει update 20gb...
    με 5g δεν ειναι τιποτα...με την 24αρα + speedbooster που εχω ειναι...
    Όπως αναφέρθηκε το όριο ταχύτητας του booster είναι τα +60...
    Υποθέτω ότι λόγω θέματος της κεραίας της περιοχής η καλής λήψης στο σημείο που είναι το ρούτερ δεν έχεις την αναμενόμενη ταχύτητα... Αλλιώς θα τα έπιανες τα +60 το ίδιο γρήγορα είτε με 5g είτε με 4g+.. Αυτό το τελευταίο έρχεται σε αντίθεση με αυτά που έγραψα επάνω βέβαια... Αλλά υγεία..
    Τέλος μπορεί όντως το 5g να είχε καλύτερη συμπεριφορά στο να δώσει πιο σωστά τη ταχύτητα αλλά το ίδιο πιστεύω και ένα 4g+ που λειτουργεί σωστά... Άσε που δε νομίζω να βγάλουν ρούτερ 5g για το booster στο προσεχές μέλλον....
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #5892
    Εγγραφή
    15-02-2003
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    otenet
    Καλή σας ημέρα. Να κάνω μια ερώτηση μήπως κάποιος γνωρίζει.
    Έχω VDSL 50 + speed booster.
    Το booster το πληρώνω 4,75 το μηνα. Τώρα βλέπω ότι λήγει και τυχαία είδα στο λογαριασμό τον online να αναγράφει σαν κόστος 25 ευρώ!!! Μίλησα με το chat και μου είπαν ότι τόσο είναι το κόστος για χωρίς συμβόλαιο και το κόστος για συμβόλαιο είναι 16 ευρώ !!! Από 4,75 πήγε στα 16; Ζήτησα διακοπή και είπαν θα με καλέσουν εντός 3 ημερών. Εάν διακόψω πριν λήξει θα χρεωθώ και τον επόμενο μήνα που αναφέρει 25;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος morfeas-dsl- : 03-09-23 στις 12:52.

  13. #5893
    Εγγραφή
    23-01-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    412
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30000/3000
    ISP
    Cosmote Booster
    Router
    Openwrt σε EdgerouterX
    SNR / Attn
    8(dB) / 42(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Επειδή πριν από κανα δυο εβδομάδες κάποιος ανανέωσε με κόστος 4,7 θα σου πρότεινα να καλέσεις ξανά στην Cosmote μήπως έπεσες σε λάθος άτομο στην εξυπηρέτηση πελατών. Μπορεί απλά να μην κατάλαβε τι θέλεις ή να έκανε λάθος στην τιμολόγηση που σου έδωσε. Μια 2η προσπάθεια επιβάλετε, ποτέ δεν ξέρεις

  14. #5894
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HUAWEI ΗΑ35
    Καλησπέρα και συγνώμη που θα ρωτήσω κάτι που ίσως έχει απαντηθεί πολλές φορές στο παρόν νήμα αλλά είναι πολλές η σελίδες για να ψάχνω. Η συγκεκριμένη υπηρεσία δουλεύει με κάποιο router Fritz box απροβλημάτιστα χωρίς ιδιαίτερες ρυθμίσεις για κάποιον που δεν έχει γνώσεις ;; Δεν θα ήθελα να δουλέψω το router τις COSMOTE θεωρώ τα Fritz box κλάσεις καλύτερα. Ευχαριστώ!

  15. #5895
    Εγγραφή
    15-02-2003
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    otenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από citakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή πριν από κανα δυο εβδομάδες κάποιος ανανέωσε με κόστος 4,7 θα σου πρότεινα να καλέσεις ξανά στην Cosmote μήπως έπεσες σε λάθος άτομο στην εξυπηρέτηση πελατών. Μπορεί απλά να μην κατάλαβε τι θέλεις ή να έκανε λάθος στην τιμολόγηση που σου έδωσε. Μια 2η προσπάθεια επιβάλετε, ποτέ δεν ξέρεις
    Σε ευχαριστω για την απαντηση. Εκανα αιτημα διακοπης και θα με καλεσουν λεει το μηνυμα. Εαν μου πουν 4,7 θα το ανανεωσω, διαφορετικα θα μεινω με το vdsl 50 που ετσι και αλλιως κλειδωνει στο μεγιστο.

Σελ. 393 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 373383388391392393394395398 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας