Καλησπέρα παίδες. Εδώ και κάνα μήνα έχω ένα θεματάκι με τη dota2. Το game ενώ παίζω κανονικά κλείνει μόνο του και επιστρέφει στο desktop. Δε βγάζει κάποιο error/μήνυμα, ούτε οτιδήποτε περίεργο. Απλά κλείνει, όπως το κλείνεις μόνος σου χειροκίνητα. Μου το έχει κάνει και στο CS:GO. Δεν έχει σημασία πότε γίνεται, γίνεται random ακόμα και με μποτάκια να παίξω. Το μόνο που τρέχει στον υπολογιστή ταυτόχρονα είναι το google chrome, και background προγράμματα όπως nvidia geforce experience, logitech gaming software, eset, battle.net, realtek audio manager. Εχω κάνει update όλα τα drivers, η θερμοκρασίες όταν crasharei είναι φυσιολογικές, έχω τσεκάρει μνήμες με memtest, cpu με prime95 και gpu με Unigine, για να τα στρεσσάρω όσο δε πάει και κανένα δε μου έβγαλε κάποιο σφάλμα. Εχω σβήσει το game ακόμα και το Steam Client και τα έχω ξανά περάσει αλλά πάλι τα ίδια. Ειδικά στο τελευταίο game αφού με πέταξε, άνοιγε η dota αλλά μόλις τελείωνε το loading και φορτωνε το map με πέταγε χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι. Το μηχάνημα μου είναι Core i5 3570 @ 4.2, gtx 660ti, 8gb ram. Κανείς καμιά ιδέα.

Ευχαριστώ.