Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-54 από 54
  1. #46
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George6633 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή δεν μου έχει τύχει να ξανακάνω καταγγελία της σύμβασης και μετά φορητοτητα,ποια είναι τα βήματα που ακολουθώ?Τώρα έχω έναν λογαριασμό απλήρωτο που λήγει στις 16/8.Εχω δυνατότητα καταγγελίας μέχρι 15/8 που σημαίνει ότι πληρώνω τον λογαριασμό άμεσα και μετά τι κάνω?
    Πρώτα σκέψου αν σου κάνει νέα προσφορά η Forthnet,αν θα παραμείνεις ή αν θα αλλάξεις εταιρεία.
    Αν αλλάξεις εταιρεία και έχεις αποφασίσει σε ποιά εταιρεία θα πας τότε:

    Πάνε σε ένα κατάστημα Forthnet ,πλήρωσε τον λογαριασμό σου,ανέφερε ότι θέλεις να κάνεις καταγγελία
    και φορητότητα αριθμού για την εταιρεία που επέλεξες και θα σουδώσουν αυτοί τα απαραίτητα χαρτιά να συμπληρώσεις.

    Αν παραμείνεις στην Forthnet αλλά με άλλη προσφορά,δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι εσύ,
    απλά υπογράφεις το νέο συμβόλαιο και τελείωσες.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  2. #47
    Εγγραφή
    20-06-2016
    Μηνύματα
    103
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτα σκέψου αν σου κάνει νέα προσφορά η Forthnet,αν θα παραμείνεις ή αν θα αλλάξεις εταιρεία.
    Αν αλλάξεις εταιρεία και έχεις αποφασίσει σε ποιά εταιρεία θα πας τότε:

    Πάνε σε ένα κατάστημα Forthnet ,πλήρωσε τον λογαριασμό σου,ανέφερε ότι θέλεις να κάνεις καταγγελία
    και φορητότητα αριθμού για την εταιρεία που επέλεξες και θα σουδώσουν αυτοί τα απαραίτητα χαρτιά να συμπληρώσεις.

    Αν παραμείνεις στην Forthnet αλλά με άλλη προσφορά,δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι εσύ,
    απλά υπογράφεις το νέο συμβόλαιο και τελείωσες.
    Σ ευχαριστώ για την βοήθεια..μια τελευταία ερώτηση.Αν τελικά αποφασίσω να πάω σε άλλη εταιρία,θα μείνω για κάποιο διάστημα (και αν ναι, περίπου πόσο) χωρίς τηλέφωνο και ίντερνετ?

  3. #48
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George6633 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ ευχαριστώ για την βοήθεια..μια τελευταία ερώτηση.Αν τελικά αποφασίσω να πάω σε άλλη εταιρία,θα μείνω για κάποιο διάστημα (και αν ναι, περίπου πόσο) χωρίς τηλέφωνο και ίντερνετ?
    Το συνηθισμένο είναι να μείνεις για μερικές ώρες την μέρα που θα προγραμματιστεί να γίνει η μεταφορά σου. Άλλο επίσης συνηθισμένο πρόβλημα είναι να μην έχεις εισερχόμενες κλήσεις από κάποιους παρόχους, μέχρι να ενημερωθούν οι βάσεις δεδομένων τους γα την φορητότητα του αριθμού σου. Το τελευταίο δεν είναι ο κανόνας, αν συμβεί όμως μπορεί να κρατήσει και 1 ή 2 μέρες. Δεν θα ευθύνεται ο νέος σου πάροχος για αυτό το πρόβλημα, αν σου τύχει όμως πρέπει πρώτα να απευθυνθείς σε αυτόν.

  4. #49
    Εγγραφή
    20-06-2016
    Μηνύματα
    103
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συνηθισμένο είναι να μείνεις για μερικές ώρες την μέρα που θα προγραμματιστεί να γίνει η μεταφορά σου. Άλλο επίσης συνηθισμένο πρόβλημα είναι να μην έχεις εισερχόμενες κλήσεις από κάποιους παρόχους, μέχρι να ενημερωθούν οι βάσεις δεδομένων τους γα την φορητότητα του αριθμού σου. Το τελευταίο δεν είναι ο κανόνας, αν συμβεί όμως μπορεί να κρατήσει και 1 ή 2 μέρες. Δεν θα ευθύνεται ο νέος σου πάροχος για αυτό το πρόβλημα, αν σου τύχει όμως πρέπει πρώτα να απευθυνθείς σε αυτόν.
    Ευχαριστώ πολύ

    - - - Updated - - -

    Συγγνώμη που ξαναγραφω μήνυμα αλλά παραλίγο να κάνω βλακεια.Πηγα σε καταστημα Forthnet και τους λέω θέλω να διακοψω το συμβόλαιο κλπ κλπ.Κανει αίτηση ο άνθρωπος αφού πρώτα μου λέει ότι θα χάσεις τον αριθμό κλπ κλπ.Του λέω δεν πειράζει και συνεχίζει.Αμεσως πάω σε καταστημα Γερμανός και τους λέω αυτό και αυτό και αν μπορούμε τώρα να κάνουμε αίτηση για την προσφορά που μου δίνετε για να ρθω από άλλη εταιρία.Μου λέει όχι δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό αλλά να ρθεις πρώτα εδώ να κάνουμε την αίτηση για να φανεί η φορητοτητα.Πηγαινε και πες του ότι μετάνιωσες και μόλις ακυρώσει την αίτηση έλα σε μας.Τελικα με πολύ προσπάθεια ο άνθρωπος κατάφερε και ακύρωσε την αίτηση και πλήρωσα και τον λογαριασμό.Η αλήθεια είναι ότι τον λυπηθηκα και δεν ξαναπηγα στο Γερμανό για να το ξανασκεφτω λίγο.Εχω δικαίωμα μέχρι 15/8 να κάνω αίτηση (και όχι διακοπή) φορητοτητας και να μην πληρώσω πρόστιμο.Η λογική μου είναι ότι άμα κάνω συμβόλαιο στον ΟΤΕ (26€ το μήνα) θα χω έκπτωση σε μελλοντικό συμβόλαιο στο κινητό που σκέφτομαι να κάνω.Στη Forthnet πληρώνω 40€ το δίμηνο με απεριόριστα σταθερά και 120' προς κινητά το μήνα και 24αρα (πιάνω 6-7 mbps) σύνδεση.Βγαινω off topic και ζητώ συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί

  5. #50
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George6633 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ

    - - - Updated - - -

    Συγγνώμη που ξαναγραφω μήνυμα αλλά παραλίγο να κάνω βλακεια.Πηγα σε καταστημα Forthnet και τους λέω θέλω να διακοψω το συμβόλαιο κλπ κλπ.Κανει αίτηση ο άνθρωπος αφού πρώτα μου λέει ότι θα χάσεις τον αριθμό κλπ κλπ.Του λέω δεν πειράζει και συνεχίζει.Αμεσως πάω σε καταστημα Γερμανός και τους λέω αυτό και αυτό και αν μπορούμε τώρα να κάνουμε αίτηση για την προσφορά που μου δίνετε για να ρθω από άλλη εταιρία.Μου λέει όχι δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό αλλά να ρθεις πρώτα εδώ να κάνουμε την αίτηση για να φανεί η φορητοτητα.Πηγαινε και πες του ότι μετάνιωσες και μόλις ακυρώσει την αίτηση έλα σε μας.Τελικα με πολύ προσπάθεια ο άνθρωπος κατάφερε και ακύρωσε την αίτηση και πλήρωσα και τον λογαριασμό.Η αλήθεια είναι ότι τον λυπηθηκα και δεν ξαναπηγα στο Γερμανό για να το ξανασκεφτω λίγο.Εχω δικαίωμα μέχρι 15/8 να κάνω αίτηση (και όχι διακοπή) φορητοτητας και να μην πληρώσω πρόστιμο.Η λογική μου είναι ότι άμα κάνω συμβόλαιο στον ΟΤΕ (26€ το μήνα) θα χω έκπτωση σε μελλοντικό συμβόλαιο στο κινητό που σκέφτομαι να κάνω.Στη Forthnet πληρώνω 40€ το δίμηνο με απεριόριστα σταθερά και 120' προς κινητά το μήνα και 24αρα (πιάνω 6-7 mbps) σύνδεση.Βγαινω off topic και ζητώ συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί
    Αν και το είχα γράψει παραπάνω να ζητήσεις καταγγελία και φορητότητα αριθμού,
    μπορεί να γίνει και από το κατάστημα της Forthnet αρκεί να τους πεις που θέλεις να πας.
    Ευτυχώς που ακυρώθηκε οπότε δεν υπάρχει θέμα.

    Μην κοιτάς την αντίδραση των υπαλλήλων. Εσύ να σκέφτεσαι το συμφέρον σου.

    Εσύ να σκεφτείς τιι ακριβώς θέλεις. Αν χρησημοποιείς πολύ το σταθερό
    σε συμφέρει νομίζω η προσφορά της Forthnet στα 24.90€.
    50€ το δίμηνο και μιλάς όσο θέλεις όπου θέλεις.Και το κυριότερο είναι ότι
    αυτό το συμβόλαιο μπορεί να συνεχίσει να ισχύει και μετά τα δύο χρόνια χωρίς αλλαγές.

    Δεν ξέρω τι μείωση δίνει μελοντικά στο κινητό ο Γερμανός,αλλά με 52€ το δίμηνο
    στην Cosmote έχεις 200΄προς σταθερά και 30΄προς κινητά. Αν είσαι άτομο που χρησημοποιεί το τηλέφωνο
    θα έχεις σίγουρα και επιπλέον χρεώσεις πέρα από τα 52€. Κι αυτό για τα δύο πρώτα χρόνια.
    Μετά ο λογαριασμός πάει στα 67€ το δίμηνο συν τις χρεώσεις κλήσεων αν υπερβείς το όριο.

    Αυτά δεν τα γράφω για να σε πείσω να μείνεις στην Forthnet,δεν είμαι υπάλληλος τους,
    αλλά κακά τα ψέματα Cosmote και Forthnet τουλάχιστον στην περιοχή μου,
    έχουν τις πιο σταθερές συνδέσεις Internet και τις καλύτερες ταχύτητες.
    Και από τους δυο κατέβαζα / κατεβάζω με 2.2-2.5 MB/sec.

    Aλλά έφυγα από τον ΟΤΕ πριν χρόνια λόγω τιμής. Απλά δεν συμφέρει ο ΟΤΕ.
    Με 60€ το δίμηνο έχω ΝΟVA TV(τα δωρεάν κανάλια) για τους γονείς μου,
    και απεριόριστα προς σταθερά και κινητά χωρίς έξτρα χρεώσεις.
    Στον ΟΤΕ ήθελα 100€ το δίμηνο για το ίδιο πακέτο.

    Οπότε βλέπεις τις τιμές των δύο εταιρειών,και αποφασίζεις πάντα με το τι σε συμφέρει
    και σύμφωνα με την χρήση που κάνεις στο τηλέφωνο.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  6. #51
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και το είχα γράψει παραπάνω να ζητήσεις καταγγελία και φορητότητα αριθμού,
    μπορεί να γίνει και από το κατάστημα της Forthnet αρκεί να τους πεις που θέλεις να πας.
    Ευτυχώς που ακυρώθηκε οπότε δεν υπάρχει θέμα.

    Μην κοιτάς την αντίδραση των υπαλλήλων. Εσύ να σκέφτεσαι το συμφέρον σου.

    Εσύ να σκεφτείς τιι ακριβώς θέλεις. Αν χρησημοποιείς πολύ το σταθερό
    σε συμφέρει νομίζω η προσφορά της Forthnet στα 24.90€.
    50€ το δίμηνο και μιλάς όσο θέλεις όπου θέλεις.Και το κυριότερο είναι ότι
    αυτό το συμβόλαιο μπορεί να συνεχίσει να ισχύει και μετά τα δύο χρόνια χωρίς αλλαγές.

    Δεν ξέρω τι μείωση δίνει μελοντικά στο κινητό ο Γερμανός,αλλά με 52€ το δίμηνο
    στην Cosmote έχεις 200΄προς σταθερά και 30΄προς κινητά. Αν είσαι άτομο που χρησημοποιεί το τηλέφωνο
    θα έχεις σίγουρα και επιπλέον χρεώσεις πέρα από τα 52€. Κι αυτό για τα δύο πρώτα χρόνια.
    Μετά ο λογαριασμός πάει στα 67€ το δίμηνο συν τις χρεώσεις κλήσεων αν υπερβείς το όριο.

    Αυτά δεν τα γράφω για να σε πείσω να μείνεις στην Forthnet,δεν είμαι υπάλληλος τους,
    αλλά κακά τα ψέματα Cosmote και Forthnet τουλάχιστον στην περιοχή μου,
    έχουν τις πιο σταθερές συνδέσεις Internet και τις καλύτερες ταχύτητες.
    Και από τους δυο κατέβαζα / κατεβάζω με 2.2-2.5 MB/sec.

    Aλλά έφυγα από τον ΟΤΕ πριν χρόνια λόγω τιμής. Απλά δεν συμφέρει ο ΟΤΕ.
    Με 60€ το δίμηνο έχω ΝΟVA TV(τα δωρεάν κανάλια) για τους γονείς μου,
    και απεριόριστα προς σταθερά και κινητά χωρίς έξτρα χρεώσεις.
    Στον ΟΤΕ ήθελα 100€ το δίμηνο για το ίδιο πακέτο.

    Οπότε βλέπεις τις τιμές των δύο εταιρειών,και αποφασίζεις πάντα με το τι σε συμφέρει
    και σύμφωνα με την χρήση που κάνεις στο τηλέφωνο.
    Από τις καλύτερες αναλύσεις που έχω διαβάσει Σε οποιαδήποτε περίπτωση όμως δεν παύει να είναι αισχρές οι αυξήσεις τους, την στιγμή που τα κόστη διασύνδεσης (τουλάχιστον με τα δίκτυα κινητής) είναι στον πάτο.
    Μην ξεχνάμε ότι όταν εφάρμοσαν την "αστική χρέωση προς κινητά με 0,029 ευρώ/λεπτό" το διαφήμιζαν και παινευόντουσαν. Και τώρα πάνε και τα κάνουν όλα να μην πω τι...
    Η Forthnet ήταν από τις πρωτοπόρες εταιρίες και την έφεραν σε αυτά τα χάλια. Η εξαγορά της Nova πιστεύω ότι ήταν ότι χειρότερο για τα οικονομικά της.

  7. #52
    Εγγραφή
    20-06-2016
    Μηνύματα
    103
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και το είχα γράψει παραπάνω να ζητήσεις καταγγελία και φορητότητα αριθμού,
    μπορεί να γίνει και από το κατάστημα της Forthnet αρκεί να τους πεις που θέλεις να πας.
    Ευτυχώς που ακυρώθηκε οπότε δεν υπάρχει θέμα.

    Μην κοιτάς την αντίδραση των υπαλλήλων. Εσύ να σκέφτεσαι το συμφέρον σου.

    Εσύ να σκεφτείς τιι ακριβώς θέλεις. Αν χρησημοποιείς πολύ το σταθερό
    σε συμφέρει νομίζω η προσφορά της Forthnet στα 24.90€.
    50€ το δίμηνο και μιλάς όσο θέλεις όπου θέλεις.Και το κυριότερο είναι ότι
    αυτό το συμβόλαιο μπορεί να συνεχίσει να ισχύει και μετά τα δύο χρόνια χωρίς αλλαγές.

    Δεν ξέρω τι μείωση δίνει μελοντικά στο κινητό ο Γερμανός,αλλά με 52€ το δίμηνο
    στην Cosmote έχεις 200΄προς σταθερά και 30΄προς κινητά. Αν είσαι άτομο που χρησημοποιεί το τηλέφωνο
    θα έχεις σίγουρα και επιπλέον χρεώσεις πέρα από τα 52€. Κι αυτό για τα δύο πρώτα χρόνια.
    Μετά ο λογαριασμός πάει στα 67€ το δίμηνο συν τις χρεώσεις κλήσεων αν υπερβείς το όριο.

    Αυτά δεν τα γράφω για να σε πείσω να μείνεις στην Forthnet,δεν είμαι υπάλληλος τους,
    αλλά κακά τα ψέματα Cosmote και Forthnet τουλάχιστον στην περιοχή μου,
    έχουν τις πιο σταθερές συνδέσεις Internet και τις καλύτερες ταχύτητες.
    Και από τους δυο κατέβαζα / κατεβάζω με 2.2-2.5 MB/sec.

    Aλλά έφυγα από τον ΟΤΕ πριν χρόνια λόγω τιμής. Απλά δεν συμφέρει ο ΟΤΕ.
    Με 60€ το δίμηνο έχω ΝΟVA TV(τα δωρεάν κανάλια) για τους γονείς μου,
    και απεριόριστα προς σταθερά και κινητά χωρίς έξτρα χρεώσεις.
    Στον ΟΤΕ ήθελα 100€ το δίμηνο για το ίδιο πακέτο.

    Οπότε βλέπεις τις τιμές των δύο εταιρειών,και αποφασίζεις πάντα με το τι σε συμφέρει
    και σύμφωνα με την χρήση που κάνεις στο τηλέφωνο.
    Νομίζω με βοήθησες αρκετά.Για να πω την αλήθεια βέβαια το πακέτο με 26€ είναι το 24αρι (θεωρητικά) ίντερνετ απεριόριστα προς σταθερά και 30' προς κινητά και το θεώρησα καλή τιμή για ΟΤΕ.46 το μήνα μου δίνει συνολικα και το Full OTE TV (δηλαδή 20€).Τα είδα πολύ λογική τιμή για ΟΤΕ και μαζί με την έκπτωση 15% που δίνει αν έχω συμβόλαιο κινητής είπα να το προχωρήσω.. Θέλω και γω τηλεόραση και στη Nova είναι ανέκδοτοι κάτω από 55€ το μήνα για Full Pack δεν πέφτουν.. Με έχουν απογοητεύσει σε αυτό τον τομέα.

  8. #53
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George6633 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω με βοήθησες αρκετά.Για να πω την αλήθεια βέβαια το πακέτο με 26€ είναι το 24αρι (θεωρητικά) ίντερνετ απεριόριστα προς σταθερά και 30' προς κινητά και το θεώρησα καλή τιμή για ΟΤΕ.46 το μήνα μου δίνει συνολικα και το Full OTE TV (δηλαδή 20€).Τα είδα πολύ λογική τιμή για ΟΤΕ και μαζί με την έκπτωση 15% που δίνει αν έχω συμβόλαιο κινητής είπα να το προχωρήσω.. Θέλω και γω τηλεόραση και στη Nova είναι ανέκδοτοι κάτω από 55€ το μήνα για Full Pack δεν πέφτουν.. Με έχουν απογοητεύσει σε αυτό τον τομέα.
    Ποι'α προσφορά είδες στα 46€ με Full Pack OTE TV? Στην Cosmote τα μόνα πακέτα στα 46€ τον μήνα
    είναι τα TV Familly pack ή cinema pack αλλά με 4Mbps γραμμή και μόλις 30 λεπτά χρόνο προς κινητά.
    Εκτός κι αν σου έκαναν εσένα ειδική προσφορά, που δεν το ξέρω.

    Ναι στην NOVA το πλκήρες πακέτο έχει 55€ αλλά έχεις 24Μbps σύνδεση κι απεριόριστα τηλέφωνα.
    Γι'αυτό έγραψα σκέψου τι συμφέρει εσένα,το πόσο χρησημοποιείς το τηλέφωνο κι αποφάσισε.

    Και πάλι αν αποφασίσεις να φύγεις νθα πρέπει να πεις τον υπάλληλο στην Forthnet ότι:
    Θέλεις φορητότητα αριθμού για την Cosmote,ώστε να μην γίνει διακοπή αριθμού
    και πληρώνεις ξανά και τέλος σύνδεσης.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  9. #54
    Εγγραφή
    20-06-2016
    Μηνύματα
    103
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποι'α προσφορά είδες στα 46€ με Full Pack OTE TV? Στην Cosmote τα μόνα πακέτα στα 46€ τον μήνα
    είναι τα TV Familly pack ή cinema pack αλλά με 4Mbps γραμμή και μόλις 30 λεπτά χρόνο προς κινητά.
    Εκτός κι αν σου έκαναν εσένα ειδική προσφορά, που δεν το ξέρω.

    Ναι στην NOVA το πλκήρες πακέτο έχει 55€ αλλά έχεις 24Μbps σύνδεση κι απεριόριστα τηλέφωνα.
    Γι'αυτό έγραψα σκέψου τι συμφέρει εσένα,το πόσο χρησημοποιείς το τηλέφωνο κι αποφάσισε.

    Και πάλι αν αποφασίσεις να φύγεις νθα πρέπει να πεις τον υπάλληλο στην Forthnet ότι:
    Θέλεις φορητότητα αριθμού για την Cosmote,ώστε να μην γίνει διακοπή αριθμού
    και πληρώνεις ξανά και τέλος σύνδεσης.
    Είναι προσφορά που μου κάνουν γιατί είμαι σε άλλη εταιρία και θέλω να επιστρεψω.Σ ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια θα είμαι πιο συγκεκριμένος την άλλη φορά καθώς δεν είχα ξανασχοληθει με φορητοτητες κλπ

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-16, 14:43
  2. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-16, 15:10
  3. Μηνύματα: 69
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-16, 16:07
  4. Cyta: αυξήσεις κόστους κλήσεων από 1/3/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 55
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-16, 01:19

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας