Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 44
  1. #16
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Αδυνατώ να καταλάβω την κίνηση αυτή εκ μέρους της HP.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  2. #17
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.944
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι δεν λέγανε παλιά με τους υπολογιστές και τελικά ο όγκος των εκτυπώσεων αυξήθηκε αντί να μειωθεί; Έχει αντιστραφεί η τάση αυτή;
    Η διαφορά, κατά τη γνώμη μου, είναι ότι τότε με τους υπολογιστές δεν είχαν σκεφτεί ότι ουσιαστικά είναι μηχανές που παράγουν περιεχόμενο, οπότε λογικό ήταν ο όγκος των εκτυπώσεων να αυξηθεί, αφού υπήρχε περισσότερο περιεχόμενο.

    Τώρα, πάλι κατά τη γνώμη μου, η μεταφορά ενός εγγράφου είναι ελκυστικότερη σε ψηφιακή μορφή, καθώς έχεις τις μικρές φορητές συσκευές (κινητά, τάμπλετς) στις οποίες μπορείς να εμφανίσεις το έγγραφο. Και το έγγραφο μπορεί να διανεμηθεί με πιο λογικό τρόπο (cloud), σε σχέση με το email.

    Δεν έχω στοιχεία για τα παραπάνω, είναι μια αίσθηση που έχω αποκομίσει από εργασιακούς χώρους και από το ευρύτερο περιβάλλον γνωριμιών.
    Ανυπόγραφος

  3. #18
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η διαφορά, κατά τη γνώμη μου, είναι ότι τότε με τους υπολογιστές δεν είχαν σκεφτεί ότι ουσιαστικά είναι μηχανές που παράγουν περιεχόμενο, οπότε λογικό ήταν ο όγκος των εκτυπώσεων να αυξηθεί, αφού υπήρχε περισσότερο περιεχόμενο.

    Τώρα, πάλι κατά τη γνώμη μου, η μεταφορά ενός εγγράφου είναι ελκυστικότερη σε ψηφιακή μορφή, καθώς έχεις τις μικρές φορητές συσκευές (κινητά, τάμπλετς) στις οποίες μπορείς να εμφανίσεις το έγγραφο. Και το έγγραφο μπορεί να διανεμηθεί με πιο λογικό τρόπο (cloud), σε σχέση με το email.

    Δεν έχω στοιχεία για τα παραπάνω, είναι μια αίσθηση που έχω αποκομίσει από εργασιακούς χώρους και από το ευρύτερο περιβάλλον γνωριμιών.
    Σίγουρα στη θεωρία η φορητότητα των νέων υπολογιστών μπορεί να οδηγήσει σε μείωση των εκτυπώσεων. Απλά καμιά φορά αυτά που στη θεωρία είναι λογικά, στην πράξη παίρνουν απρόβλεπτες οδούς.


  4. #19
    Το avatar του μέλους eyw
    eyw Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    inkjet? Υπάρχουν ακόμα αυτοί; Πέτα τον και πάρε έναν οποιοδήποτε laser. Εγώ το έκανα το 2009 και ησύχασα από τις ιδιοτροπίες τους (να μην τυπώνουν όποτε εγώ θέλω βασικά).

    Αναγόμωση παλιού τόνερ με γραφίτη από το ιντερνετ για 1500 σελίδες με 8-10 ευρώ κόστος δλδ ανα σελίδα από 0,0053 συν το χαρτί.
    Ναι, οι laser κατ' αρχήν είναι page printers και με τα νουμερα που αναφέρεις είναι πειρασμός, τουλάχιστον οι απρόμαυροι.
    Για colour δε ξέρω τώρα τι ισχύει, παντως πριν κάμποσα χρόνια που το είχα ψάξει τα toner ήταν ακριβά.
    Διάλεξα inkjet διότι το χρώμα χρειάζεται και βοηθάει πολύ. Και βέβαια colour printing δεν είναι για κάθε μέρα.

  5. #20
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Παιδιά με χρώμα έχω laser. Υπάρχουν και τέτοιοι ξέρετε .

    Απλά είναι λίγο πιο μεγάλοι. Αν υπάρχει ο χώρος και η δαπάνη αρχικής αγοράς δεν υπάρχει σύγκριση στο κόστος χρήσης. Βέβαια στο χρώμα έχει πιο ακριβό κόστος από αυτό που περιέγραψα αλλα ανάλογα πιο φτηνό και εκεί σε σχέση με τους inkjet. Το βασικό όμως πλαιονέκτημα είναι ότι τυπώνουν! Τυπώνουν και μάλιστα καλά/άψογα όταν πατήσεις το Print και ας μην τον χρησιμοποιήσες όλο το καλοκαίρι και ας έχεις χρόνια χρόνια να δεις τι κάνει. Αυτό είναι αξία ανεκτίμητη. Να μη σας πως τι έχω περάσει με inkjet από το 1997-2012 και βουλωμένες κεφαλές (σε epson που ήταν πάνω στο μηχάνημα όχι στο μελάνι, αλλά και hp με κεφαλές στο μελάνι) με σύριγκες και αποσταγμένα νερά και δεν συμμαζεύεται και διαρροές στα επαναγεμίσματα κτλ κτλ. ΜΑΚΡΥΑ από εμένα ξανά τέτοιες εμπειρίες. Κάντε το και εσείς που δεν έχετε κάνει το βήμα (πετάξτε τον inkjet από το παράθυρο στον κάδο και πάρτε laser) και θα με θυμηθείτε! Δε γυρνάς πίσω άμα πας σε laser.

    Αυτά που γράφω (για αναγόμωση) είναι τυπικές τιμές από ebay (σκόνη και τσιπ γύρω στα 10€). Αν δεν ξέρετε να το κάνετε ολόκληρο το σετ (όλος ο μηχανισμός τονερ όχι μόνο τσιπ και σκόνη) έχει και με 15€/18€ το ένα για ένα τυπικό πολυμηχάνημα πχ το scx3000. Ο της γειτονιάς είναι λίγο ακριβότερος αλλα πάλι φτηνός.

    Να γιατί "ωρίμασε" η αγορά εκτυπωτών και έπεσαν οι τσίροι. Γιατί σιγά σιγά ο κόσμος κατάλαβε ότι πρέπει να πάρει laser που κρατάνε πολύ περισσότερο.
    There is nothing like 127.0.0.1

  6. #21
    Το avatar του μέλους eyw
    eyw Guest
    ... Να μη σας πως τι έχω περάσει με inkjet από το 1997-2012 και βουλωμένες κεφαλές (σε epson που ήταν πάνω στο μηχάνημα όχι στο μελάνι, αλλά και hp με κεφαλές στο μελάνι) με σύριγκες και αποσταγμένα νερά και δεν συμμαζεύεται και διαρροές στα επαναγεμίσματα κτλ κτλ. ΜΑΚΡΥΑ από εμένα ξανά τέτοιες εμπειρίες. Κάντε το και εσείς που δεν έχετε κάνει το βήμα (πετάξτε τον inkjet από το παράθυρο στον κάδο και πάρτε laser) και θα με θυμηθείτε! Δε γυρνάς πίσω άμα πας σε laser. ...
    Στους λογαριασμούς και στο 0.0345€/page τα μελανια είναι γνήσια HP.
    Αν εμπλακούν σύριγγες τότε το κόστος εκτύπωσης ανά σελίδα πέφτει στο κόστος του χαρτιού, το κόστος του μελανιού έιναι αμελητέο.
    Είχα HP Deskjet 959C και από τα nozzle του είχε περάσει τουλάχιστον 1lt μαύρο pigment, είχα τυπώσει κούτες A4 και BW photos.
    Το refill ήταν πανεύκολο, δεν ήταν τσιπαρισμένα τότε, ήθελες μόνον μια σύριγγα και κάτι να σφραγίσεις την τρύπα.
    Διαρροές και λοιπά δράματα όντως υπήρξαν αλλά στο 2ο γέμισμα είχαν όλα λυθεί.

    Το έγχρωμο ήταν πιο δύσκολο με την έννοια ότι ήταν χρονοβόρο και ότι άμα βιαζόσουν σπαταλούσες μελάνι και χαρτί επειδή το ένα χρώμα μόλυνε τα υπόλοιπα. Χρειάζοταν 3 σύριγγες, μία για κάθε χρώμα C M Y.
    Υπήρξαν μικροπροβλήματα αλλά στο 3ο refill είχαν λυθεί.

    Εν ολίγοις άλλο laser άλλο inkjet. Ο laser έχει λιγότερες φθορές, είναι ταχύτερος και κάθε 20-60k σελίδες θέλει imaging unit, οι inkjet ανάλογα τον τρόπο εκτύπωσης μπορεί να χρειαστούν nozzles.

    Στο τι θα προτιμήσουμε συμβουλευόμαστε και τον αναγομωτή/refurbisher της γειτονιάς μας. Συνήθως υποκύπτουμε στις προσφορές γνωστών αλυσίδων.

  7. #22
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eyw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εν ολίγοις άλλο laser άλλο inkjet. Ο laser έχει λιγότερες φθορές, είναι ταχύτερος και κάθε 20-60k σελίδες θέλει imaging unit, οι inkjet ανάλογα τον τρόπο εκτύπωσης μπορεί να χρειαστούν nozzles.
    Το γέμισμα toner είναι πολύ πιο εύκολο και καθαρό από γέμισμα μελανάκια. Επίσης δε θυμάμαι να αρκούσε απλά μια σύριγγα. Σε πολλά μοντέλα ήθελε πατέντες εξισορρόπησης πίεσης (ρούφα αέρα κτλ) το οποίο δεν πετύχαινε πάντα. Στον τόνερ ανοίγεις ένα καπάκι και αδιάζεις την σκόνη μέσα. Κάθε 2-3 γεμίσματα καθαρίζεις και τα υλικά που έχει μέσα. Αμα τα παίξει αλλάζεις τονερ. Στην τελική του κάνεις και ένα σέρβις αν είναι αξιολογο το μοντέλο και αξίζει.

    Άμα είναι να τυπώσει 60Κ σελίδες παίρνεις "ειδική" κατηγορία laser δλδ "επαγγελματικούς". Στη δουλειά μου που τυπώνουμε αρκετά έχουμε hp laser 1150 από το 2004 (?). Έχει φτάσει 92Κ σελίδες και μόνο τονερ επαναγομώνουμε. Τίποτα δεν του έχουμε κάνει. Βέβαια είναι επαγγελματική σειρά και όχι οικιακοί. Αλλά σε σπίτι δε νομίζω να έχεις στόχο να τυπώσει ποτέ πάνω από 10000 σε μία 5ετία ή ακόμα και 10ετία.

    Αυτά κάνει η hp (φτιάχνει εκτυπωτές το 2002 που δουλεύουν ως το 2016 και συνεχίζουν) και μετά κλαίγεται γιατί έπεσαν οι πωλήσεις
    There is nothing like 127.0.0.1

  8. #23
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά με χρώμα έχω laser. Υπάρχουν και τέτοιοι ξέρετε .

    Απλά είναι λίγο πιο μεγάλοι. Αν υπάρχει ο χώρος και η δαπάνη αρχικής αγοράς δεν υπάρχει σύγκριση στο κόστος χρήσης. Βέβαια στο χρώμα έχει πιο ακριβό κόστος από αυτό που περιέγραψα αλλα ανάλογα πιο φτηνό και εκεί σε σχέση με τους inkjet. Το βασικό όμως πλαιονέκτημα είναι ότι τυπώνουν! Τυπώνουν και μάλιστα καλά/άψογα όταν πατήσεις το Print και ας μην τον χρησιμοποιήσες όλο το καλοκαίρι και ας έχεις χρόνια χρόνια να δεις τι κάνει. Αυτό είναι αξία ανεκτίμητη. Να μη σας πως τι έχω περάσει με inkjet από το 1997-2012 και βουλωμένες κεφαλές (σε epson που ήταν πάνω στο μηχάνημα όχι στο μελάνι, αλλά και hp με κεφαλές στο μελάνι) με σύριγκες και αποσταγμένα νερά και δεν συμμαζεύεται και διαρροές στα επαναγεμίσματα κτλ κτλ. ΜΑΚΡΥΑ από εμένα ξανά τέτοιες εμπειρίες. Κάντε το και εσείς που δεν έχετε κάνει το βήμα (πετάξτε τον inkjet από το παράθυρο στον κάδο και πάρτε laser) και θα με θυμηθείτε! Δε γυρνάς πίσω άμα πας σε laser.

    Αυτά που γράφω (για αναγόμωση) είναι τυπικές τιμές από ebay (σκόνη και τσιπ γύρω στα 10€). Αν δεν ξέρετε να το κάνετε ολόκληρο το σετ (όλος ο μηχανισμός τονερ όχι μόνο τσιπ και σκόνη) έχει και με 15€/18€ το ένα για ένα τυπικό πολυμηχάνημα πχ το scx3000. Ο της γειτονιάς είναι λίγο ακριβότερος αλλα πάλι φτηνός.

    Να γιατί "ωρίμασε" η αγορά εκτυπωτών και έπεσαν οι τσίροι. Γιατί σιγά σιγά ο κόσμος κατάλαβε ότι πρέπει να πάρει laser που κρατάνε πολύ περισσότερο.
    Οχι εμείς είμαστε απο άλλο πλανήτη και δεν ξέρουμε, πάλι καλά που μας λές οτι τα κόστη που λες δεν είναι για χρώμα
    Απλά πράγματα μια εκτύπωση τον μήνα και είσαι μια χαρά με τον inkjet

  9. #24
    Εγγραφή
    24-02-2012
    Μηνύματα
    522
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    122880/122880
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eyw Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκπληκτική τιμή, που γίνεται αυτό?
    Το καλύτερο που πέτυχα ήταν 0.03€ αλλά για 350 φύλλα Α4 διπλής όψης.
    Στο σπίτι κοστίζει ~0.35/σελίδα + φθορά (inkjet) εκτυπωτή.

    Ελπίζω να πέσουν οι τιμές στα μελάνια και toner ή άντε ας μην ανέβουν.
    Θεσσαλονίκη τα φωτοτυπάδικα της Μελενίκου. 0.025€ σε φωτοτυπάδικο πριν τις καφετέρειες στη Μελενίκου, 0.02€ πάλι στον ίδιο δρόμο λίγο πιο πάνω. Όλα τα υπόλοιπα τις έχουν 0.03€. Στα 0.04€ νιώθεις ότι σε κλέβουν. Και τιμολόγια και αποδείξεις όλα εκεί. Δε συμφέρει να βγάζεις μόνος σου μεσαία ποσότητα. Μόνο πολύ μεγάλες όπου προϋποθέτει να έχεις επενδύσει αρκετές χιλιάδες ευρώ στο μηχάνημα ώστε να τυπώνεις στο κόστος...

  10. #25
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι εμείς είμαστε απο άλλο πλανήτη και δεν ξέρουμε, πάλι καλά που μας λές οτι τα κόστη που λες δεν είναι για χρώμα
    Απλά πράγματα μια εκτύπωση τον μήνα και είσαι μια χαρά με τον inkjet
    Ακριβως για μία εκτύπωση τον μήνα ΔΕΝ κάνουν οι inkjet. Για την ακρίβεια για λιγότερο από μία εκτύπωση τον μήνα (πχ φοιτητής που φεύγει για καλοκάιρι) δεν κάνουν οι inkjet καθώς βουλώνουν.

    Οι laser είναι κατάλληλοι για πολύ λίγες εκτυπώσεις καθώς και 5 χρόνια να έχεις να τυπώσεις στο print θα τυπώσουν! Οι inkjet δουλεύουν κάπως μόνο αν κάθε τόσο κάνεις μερικές εκτυπώσεις.

    Τέλος αφού δεν είσαι από άλλο πλανήτη και ξέρεις τι τιμές, εξήγησε μου για ποιο λόγο επιμένεις σε inkjet αφού δεν είναι το κόστος (στις οποίες χάνει και στο ασπρόμαυρο και στο χρώμα).
    There is nothing like 127.0.0.1

  11. #26
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.157
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~13Mbps
    ISP
    Wind
    Router
    Netgear D1500
    Κρίμα τους εκτυπωτές της Samsung αν καταλήξουν σαν της HP σε αξιοπιστία

  12. #27
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως για μία εκτύπωση τον μήνα ΔΕΝ κάνουν οι inkjet. Για την ακρίβεια για λιγότερο από μία εκτύπωση τον μήνα (πχ φοιτητής που φεύγει για καλοκάιρι) δεν κάνουν οι inkjet καθώς βουλώνουν.

    Οι laser είναι κατάλληλοι για πολύ λίγες εκτυπώσεις καθώς και 5 χρόνια να έχεις να τυπώσεις στο print θα τυπώσουν! Οι inkjet δουλεύουν κάπως μόνο αν κάθε τόσο κάνεις μερικές εκτυπώσεις.

    Τέλος αφού δεν είσαι από άλλο πλανήτη και ξέρεις τι τιμές, εξήγησε μου για ποιο λόγο επιμένεις σε inkjet αφού δεν είναι το κόστος (στις οποίες χάνει και στο ασπρόμαυρο και στο χρώμα).
    Μήπως ένα λόγος είναι για να έχεις υψηλή ανάλυση σε έγχρωμες εκτυπώσεις που για να τις έχεις σε laser πρέπει να δώσεις πολύ περισσότερα χρήματα;


  13. #28
    Εγγραφή
    10-07-2009
    Περιοχή
    παντου!
    Μηνύματα
    398
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    ακομα υπαρχει αρκετος χρονος για εκτυπωτες,το χαρτι ειναι το μονο σιγουρο ακομα και το μονο που εχει νομικη υποσταση. οταν θα περασουμε σε ηλεκτρονικη μορφη οπως τα συμβολαια τοτε βλεπουμε. μπορει καποια στιγμη να καταργηθει το χαρτι σιγουρα μετα απο 10ετιες αλλα εχουμε τα 3d στην ουρα.

  14. #29
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από reaper1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...το χαρτι ειναι το μονο σιγουρο ακομα και το μονο που εχει νομικη υποσταση. οταν θα περασουμε σε ηλεκτρονικη μορφη οπως τα συμβολαια τοτε βλεπουμε...
    Στην ελλαδική μπανανία των δημοσίων υπαλλήλων αυτά.

    Σε άλλες προηγμένες και σοβαρές χώρες, που σέβονται τον πολίτη, δεν έχει θεσπιστεί η ηλεκτρονική υπογραφή; Π.χ. με δημόσιο και ιδιωτικό μέρος προσωπικού κλειδιού PGP;
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  15. #30
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. Ένας Samsung Laser ML-1865 ασπρόμαυρος που έχω εδώ και μερικά χρόνια έχει βγει σκυλί του πολέμου. Και με toner μη αυθεντικά. Από HP από την άλλη δεν μπορώ να πω ότι έχω μείνει ικανοποιημένος. Προβληματικοί σε διάφορα.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά κάνει η hp (φτιάχνει εκτυπωτές το 2002 που δουλεύουν ως το 2016 και συνεχίζουν) και μετά κλαίγεται γιατί έπεσαν οι πωλήσεις
    Ότι έχω πάρει σε HP έχει βγει σκυλί! Τί να πρωτοθυμηθώ: Τον πρώτο μου εκτυπωτή (ο θρυλικός HP DeskJet 500C) που δούλεψε μετά από τη «μπουγάδα» που του έκανα καταλάθος ;; Τον LaserJet 1020 που εδώ και 9 χρόνια παίζει απροβλημάτιστα;; Αντίθετα ένας δανεικός Lexmark μια μέρα στα ξαφνικά αποφάσισε να αφήσει το μάταιο τούτο κόσμο, όπως κι ένα πολυμηχάνημα της Canon που κάποια πλακέτα έβγαλε πρόβλημα και σταμάτησε να τυπώνει (η αντιπροσωπεία ήθελε 70€ για την επισκευή )
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορά της Movidius (project Tango partner) από την Intel
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-16, 18:23
  2. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-06-16, 17:09
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-16, 21:56
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-16, 17:38
  5. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-10-15, 00:26

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας