Σελ. 804 από 2316 ΠρώτηΠρώτη ... 784794799802803804805806809814824 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.046-12.060 από 34730
  1. #12046
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wi fi thief Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας αποκαλυπτω οτι και ο nikchris πηγαινει (και μαλιστα πληρωνει) στο τηγανι
    Σιγα μην πληρωνω, καποιος εχει διαρκειας και παω καμια φορα οταν δεν παει.

    Για το νιονιο οταν παω πληρωνω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mach Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παραμύθια των γνωστών κύκλων. Εδώ τσιγγουνέυτηκαν τα 250 χιλιάρικα για τον Ζονεφελντ.

    Αλήθεια, ο Νιλμάρ γιατί δεν ήρθε τελικά; Ήταν λίγος και αυτός; Τώρα που είμαστε ξεβράκωτοι στην επίθεση, πως θα αναπληρωθεί το κενό του ΜΕΓΙΣΤΟΥ, του ΤΙΤΑΝΑ, του ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ροδρίγο σόουζα;;;;
    Ο Νιλμαρ; Αυτος που εχει παιξει Λυον και τον θελει η Ρομα;
    Καλα εκανε και δεν ηρθε, εχει σπασμενα ποδια.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακουσατε αν ήρθε καμια προταση και για τον κάρα μηπως;;
    Οχι, δυστυχως!

    ........Auto merged post: nikchris πρόσθεσε 1 λεπτά και 42 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Εγω λεω να ερθει και καμια για τον Νινη, τωρα που εχει ακομα προοπτικες.

    Πρεπει να παει καμια Ιταλια, να του δωσουν κανα φαρμακο να παρει δυναμη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gordito : 27-01-09 στις 15:50. Αιτία: auto merged post

  2. #12047
    Εγγραφή
    16-05-2005
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    358
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    Οτι δουλέψει
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 29,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Βλέπει Βαβρζίνιακ

    Στο μεταξύ, εξελίξεις ίσως υπάρξουν σύντομα και στο θέμα της απόκτησης κεντρικού αμυντικού, αλλά και σε αυτό του αριστερού μπακ-χαφ, όπου προέκυψε νέος στόχος. Πρόκειται για τον Γιάκουμπ Βαβρζίνιακ, τον 25χρονο Πολωνό άσο της Λέγκια Βαρσοβίας (1,88μ. και 184 κιλά), ο οποίος φέτος έχει 19 συμμετοχές και 1 γκολ με την ομάδα της πρωτεύουσας. Ο παίκτης που δεσμεύεται με συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του 2011, είναι 14 φορές διεθνής με την εθνική Πολωνίας.
    Έρχεται ο Σοφοκλής!!!!
    http://www.sport-fm.gr/article/162556

  3. #12048
    Εγγραφή
    22-10-2004
    Μηνύματα
    2.435
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Για τυπογραφικό μου κάνει, είναι δυνατόν να είναι 1.90 και 184 κιλά; Μήπως είναι 84;
    Heh, screw you guys... I'm going home!

  4. #12049
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dvm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τυπογραφικό μου κάνει, είναι δυνατόν να είναι 1.90 και 184 κιλά; Μήπως είναι 84;
    Το διορθώσανε :P

    (πάντως και εγώ πήγαινα που κ που στη λεωφόρο παλιά για να βλέπω τον ΠΑΟ,
    χωρίς κόστος όμως. Και θα ξαναπήγαινα να δω τον ΠΑΟ ή την ΑΕΚ χωρίς κόστος)

  5. #12050
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mach Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν φύγει ο Βαγγελάκης δεν θα υπάρχουν μόνο χρηματικά κέρδη.
    Θα κερδίσει και η υγεία κάθε Παναθηναικού.
    αστα αυτα

    τα ιδια ελεγες και για τον αλεξανδρο και ειδες οτι μολις εφυγε, εκανες κατ' ευθειαν γκελα στον εργοτελη

    Τα οφέλη της ήττας από τον Εργοτέλη
    Spoiler:

    Δεν μπορώ να καταλάβω τους ανθρώπους του πολυμετοχικού, λατρεμένε αναγνώστη. Πολυμετοχίτες και παλικάρια κοντεύουν τις τελευταίες μέρες να πέσουν σε κατάθλιψη, λες και στο παιχνίδι με τον Εργοτέλη χάθηκε το πρωτάθλημα. Με το συμπάθιο, χρυσά μου, αλλά είτε στις εννιά είτε στις δώδεκα του μακαρίτη μπει άλλος μες στο σπίτι, το αποτέλεσμα ένα και το αυτό θα είναι. Αν ο νεκρός δεν είναι ο Λάζαρος, αποκλείεται να ξαναζωντανέψει. Εγώ πάντως περίμενα ότι τα αγόρια μου δεν θα το έπαιρναν τόσο κατάκαρδα, αφού πέρα από την ήττα προέκυψε μια σειρά από συμπεράσματα για θέματα που τους απασχολούσαν. Κράτα σημειώσεις, dear, για να καταλάβεις ότι το «ουδέν κακόν αμιγές καλού» ισχύει απόλυτα:

    1. Οι πολυμετοχίτες είχαν την ευκαιρία να δουν τους παίκτες που δεν είχαν αρκετό χρόνο συμμετοχής, π.χ. Μελίσσης. Προλαβαίνω την ένστασή σου, κεχαριτωμένε, προσθέτοντας πως η ευθύνη για το ότι ο γοητευτικός Μελίσσης δεν έπαιξε στην κανονική του θέση βαραίνει τους ίδιους και όχι τον Τεν Κάτε. Ας προνοήσουν ο Αντρέ και ο Τζίγκερ στην επόμενη ανακοίνωση που θα βγάλουν να διευκρινίσουν και αυτές τις λεπτομέρειες. Να λένε δηλαδή: «Πρέπει να καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια να αξιοποιηθούν οι υπάρχοντες ποδοσφαιριστές και κυρίως αυτοί που δεν τους έχουν δοθεί πολλές ευκαιρίες να αγωνιστούν. ΥΓ.: Στη θέση για την οποία αποκτήθηκαν, αγαπητέ Ολλανδέ».

    2. Οι Κλέιτον Ρουκάβινα επιτέλους έπαιξαν βασικοί. Μπορεί, βέβαια, να ήταν για να τους κλαίνε οι ρέγκες, αλλά τουλάχιστον δεν υπάρχει πλέον ο κίνδυνος η θεία Λουκρητία να φύγει από τον μάταιο τούτο κόσμο με το μαράζι ότι ο Βραζιλιάνος, ο Κροάτης και ο Γιώργος Κλακουμάνος του X-Factor είναι οι πιο αδικημένοι άνθρωποι στον κόσμο.

    3. Ο Τεν Κάτε όχι μόνο δεν παραπονέθηκε για τις αποφάσεις του αρρενωπού Χαραλαμπίδη, αλλά τον συνεχάρη και από πάνω για τη διαιτησία του. Κι όμως, sugar, αντί τα καμάρια μου να κάνουν και τον σταυρό τους για όλα αυτά τα καλά που τους βρήκαν, έχουν και παράπονο από πάνω. Ο γλυκός Κώστας Γκόντζος για παράδειγμα γράφει στο «Derby»:

    «Γιατί ξαφνικά εκεί που βρίσκουμε την ησυχία και τον ρυθμό μας, τα αλλάζουμε όλα και γινόμαστε άνω-κάτω; Ποια αναγκαιότητα μας κάνει να επιλέγουμε εντελώς αντιποδοσφαιρικές λογικές, που με μαθηματική σιγουριά θα φέρουν αποτελέσματα σαν κι αυτό με τον Εργοτέλη;».

    Αρχίζω να ανησυχώ, sugar. Νομίζω ότι βρίσκομαι στο πρώτο στάδιο του Αλτσχάιμερ. Διότι όσο κι αν προσπαθώ, δεν θυμάμαι πότε είχε βρει η ομάδα την ησυχία της. Το μόνο που έρχεται στο μυαλό μου -ακόμα και όταν ο πολυμετοχικός κέρδιζε- είναι γκρίνια για το σύστημα που χρησιμοποιούσε ο Τεν Κάτε, για τους παίκτες που δεν έπαιζαν και για άλλα τέτοια αγαπημένα θέματα. Φαίνεται πως παραμεγάλωσα, πιστέ μου αναγνώστη. Και ως γνωστόν: ου γαρ έρχεται μόνον…

    Συνεχίζει ο Κώστας: «Δεν πιστεύω ούτε μία στο εκατομμύριο πως όλα αυτά είναι θέμα ασχετοσύνης ή κακής εκτίμησης των καταστάσεων και των προσώπων. Δεν υπάρχει άνθρωπος στον κόσμο που θα δει σε μία προπόνηση τον Μάτος και θα πει ότι αυτός ο παίκτης είναι πέμπτος στη σειρά, έπειτα από Σίλβα, Σιμάο, Τζιόλη, Σιόντη και εσχάτως και τον Μελίσση».

    Ο ρομαντισμός του καλού μου με γοητεύει. Συμφωνώ απόλυτα με την άποψή του, όμως δεν καταλαβαίνω γιατί απορεί. Αφού βρέθηκε άνθρωπος (σ.σ.: Ζοσέ τον λένε) που είδε τον Νίνη –κι όχι μόνο σε μια προπόνηση– και απεφάνθη ότι αυτός ο παίκτης πρέπει να είναι ο αναπληρωματικός του Ρομέρο, τίποτα δεν θα έπρεπε πλέον να του προκαλεί εντύπωση. Ο ακριβός μου στη συνέχεια προσπαθεί να εξηγήσει τις αλλοπρόσαλλες κατά τον ίδιο επιλογές του Τεν Κάτε:

    «Γιατί, όμως, γίνονται όλα αυτά στον Παναθηναϊκό; Λογική εξήγηση δεν βρίσκω. Δεν υπάρχει, πιστεύω, λογική εξήγηση σε όλα αυτά. Τέτοιες αποκοτιές τις κάνει κάποιος μόνο αν θέλει για τους δικούς του λόγους να φύγει και προσπαθεί να πείσει ότι πρέπει να φύγει». Μεταξύ μας, honey, δεν τον έχω για τέτοιο χάνο τον Ολλανδό. Διότι αν θέλει σώνει και καλά να φύγει, έχει διαλέξει σίγουρα τον λάθος δρόμο. Ο ασφαλέστερος τρόπος για να πετύχει έναν τέτοιο σκοπό είναι να συνεχίσει να βάζει τους ένδεκα που αυτός γουστάρει, να μη χρησιμοποιεί τις μεταγραφές του καλοκαιριού και να παραπονιέται ότι οι πολυμετοχίτες δεν του αγοράζουν τους παίκτες που θέλει. Τότε, ναι, θα συμπέραινα και εγώ ότι τον τρώει ο γλουτός του να φύγει…

    Εκτός από τον Κώστα μου, όμως, τον καημό του έχει και ο «Πρασινοφρουρός». Γράφει ο χρυσός μου στην «Πράσινη»: «Ως εδώ, κύριοι πολυμετοχικοί. Τα ψέματα τελείωσαν και ο κόσμος δεν τρώει κουτόχορτο. Οι εποχές που ορισμένοι με άνωθεν εντολή στοχοποιούσαν μόνιμα τους παίκτες ως αποκλειστικούς υπευθύνους των αποτυχιών έχουν περάσει ανεπιστρεπτί. Για το φετινό χάλι δεν φταίνε ούτε οι παίκτες ούτε ο προπονητής. Φταίτε εσείς (σ.σ.: οι μέτοχοι). Συγγνώμη, λάθος. Για την ακρίβεια φταίτε μόνο εσείς».

    Ζούμε μεγάλες στιγμές, λατρεμένε. Αν ο «Πρασινοφρουρός» δεν χρησιμοποιεί τον πληθυντικό της ευγενείας για τον Τζίγκερ και αναφέρεται στο σύνολο των μετόχων, πρόκειται για τεράστια είδηση. Διότι ο γλυκός μου μού είχε δώσει την εντύπωση ότι αν ήταν στο χέρι του να υποδείξει τον υπεύθυνο για τις κινητοποιήσεις των αγροτών, ακόμα και τότε ο Τζίγκερ θα ήταν ο πρώτος που θα του ερχόταν στο μυαλό. Βέβαια στη συνέχεια αποκαθιστά -έως ένα σημείο– την τάξη. Μην είμαστε και πλεονέκτες: «Φυσικά και δεν φταίνε όλοι το ίδιο. Φυσικά και ο κόσμος έχει το αλάθητο κριτήριο να διαπιστώσει με ποιες ιδέες συνεχίζει να κινείται η ομάδα».

    Επειδή εγώ εμπιστεύομαι περισσότερο το αλάθητο κριτήριο του «Πρασινοφρουρού», θα επιχειρήσω να μπω στο μυαλό του και να βάλω σε σειρά τους πολυμετοχίτες από εκείνον που ο ίδιος θεωρεί ότι φταίει περισσότερο σε εκείνον που έχει τη λιγότερη –ίσως και καμία– ευθύνη: Τζίγκερ, Βγενόπουλος, Πατέρας, Αφοί Γιαννακόπουλοι. Εκλεψα εκκλησία το ξέρω, όμως δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Τα κουίζ με τρελαίνουν, όσο εύκολα κι αν είναι. Οπως βλέπεις και στο σκίτσο, πολυαγαπημένε, μια ωραία ατμόσφαιρα είμαστε στο «Τριφύλλι». Χρόνια τώρα…


    SportDay / Στέφανος Χάρης

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wi fi thief : 27-01-09 στις 21:01.
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  6. #12051
    Εγγραφή
    24-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.817
    Downloads
    303
    Uploads
    15
    Ταχύτητα
    20340/1020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    4.5(dB) / 13(dB)
    Ο Τσίπρας δήλωσε χαρακτηριστικά στη ΝΕΤ: «Δεν θα πάω εγώ στο ραντεβού. Αυτοί θα έρθουν. Εγώ δεν μασάω από την πίεση του όχλου. Άλλοι μασάνε»
    Νο comment....
    Το είναι σαν ένα καλό μπουκάλι κρασί, όσο παλιώνει τόσο καλύτερο γίνεται...


  7. #12052
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Η διοικηση στον Παναθηναικο πρεπει να καταλαβει μερικα πραγματα.

    1) Θελει να παρει Πρωταθλημα; Ας παρει την ΕΠΟ.

    2) Θελει Ευρωπη; Ας δινει 25 εκ. € καθε καλοκαιρι.

    3) Θελει γηπεδο; Ας παει να παρει την εκταση, εμεις δεν εχουμε τις ακρες του Κοκκαλη.


    Βλεπω παμε και παιρνουμε καποιους αγνωστους Βρζβανισνζιαζκσσζκ απο την Πολωνια.

    Αυτο σημαινει ειτε οτι αποφασισαν να ασχοληθουν με τη διατησια, ειτε παρεδωσαν τα οπλα στον μεγαλο θειο.
    Περισσοτερα το καλοκαιρι.

  8. #12053
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τουλάχιστον είναι ψηλός... άμα πάρουμε και το Μπομπο μπορεί να πιάνουμε καμιά κεφαλιά.

    αν πάντως, κάτσει του Ολιβέιρα καλά θα είναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος albatross : 28-01-09 στις 03:27.

  9. #12054
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    δεν ξέρω αν θα πάρουμε τον ολιβέιρα (ΜΑΚΑΡΙ), αλλά το παλικαράκι ο πολωνός, μόνο από φάτσα, φοβάμαι ότι θα μου βγει νέος βύντρα...Τι ...εξυπνο βλέμμα ήταν αυτό!!!!!!!!!!!!!!!

    ΥΓ: αν η πρόταση για τον ολιβέιρα είναι τόσο υψηλή (δεν έχω λόγο να αμφιβάλω), τότε γιατί δεν έδιναν μετά τους 18 μήνες, Plus 2 εκατ για το νίλμαρ, που είναι και μια κλάση πάνω?
    ΥΓ2: α ρε βλάκα κωστάκη...
    ΥΓ3: τι έγινε ρε παίδες, ένα παίχτη ζήτησε ο κόουτς, που είναι τσάμπα μάλιστα, και δεν τον πήραμε?
    ΥΓ4: αν είναι να πουλήσουμε το βαγγελάκη, ας κάνουμε έναν έρανο να βάλουμε και εμείς κάτι για τον ολιβέιρα ρε παιδιά....
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  10. #12055
    Το avatar του μέλους MAD 13
    MAD 13 Guest
    Aβαβα για το γήπεδο απο καποιους εδω μέσα!
    Ονόματα δεν λέμε οικογενειες δεν θυγουμε!



    Μετγραφές δεν θέλω κανέναν τους!
    Θέλω ενα τεράστειο καταπράσινο αθλητικό κέντρο στο Βοτανικό! (και Λεωφόρο ακόμα καλύτερα)

  11. #12056
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MAD 13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aβαβα για το γήπεδο απο καποιους εδω μέσα!
    Ονόματα δεν λέμε οικογενειες δεν θυγουμε!

    Δεν σε πιάνω καθολου.
    Αφού δεν έχει αλλάξει τίποτα. Ότι λέγαμε ισχύει.
    Και αύριο μπορεί να φτιάξει γήπεδο ο ΠΑΟ αλλά θέλουν και εμπορικό μαζί οπότε προσπαθούν να λυγίσουν τον Τσίπρα...

    Όσο για την νέα προσφυγή που διαλαλούσες περιχαρής είδες κανέναν να ασχοληθεί; Ο Τσίπρας είναι ο πόνος τους για να μην τους χαλάσουν οι υπόγειες επιχειρηματικές συμφωνίες με τον Βωβό.

    Όπως και να έχει, είτε μέσω υποχώρησης Τσίπρα, είτε μέσω ΣτΕ (που θεωρώ ότι έχει επιρρεαστεί από την λαϊκή αντίδραση - εξ ου και η απολογητικού τύπου ανακοίνωση), εξ αρχής πίστευα ότι θα κάνουν τα "παιδιά" την δουλίτσα τους, έστω και με μικρή καθυστέρηση.
    Για μένα το νόημα ήταν να πάψει ο κόσμος να μασάει κουτόχορτο αλλά αυτό είναι απίθανο.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  12. #12057
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    συγχαρητήρια σε διοίκηση και κωστάκη....
    μείναμε τελικά μόνο με τον πιτσιρικά (ντείβιντ), τον πολωνό (χχχ) που δεν ξέρω αν ξέρει μπάλα, αλλά από φάτσα, μου μοιάζει πρωταγωιστής της ταινίας ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος, και η μυθική πρόταση για τον ολιβέιρα ήταν τελικά...ΔΑΝΕΙΚΟΣ, ενώ ο μπόμπο(!) δεν έρχεται, το ίδιο και ο κρέσπο, ο νιλμάρ, ο φαλκάο, και ο παλάσιο!!!!!! (και να σκεφτείς, ότι υποτίθεται ότι θα διέθεταν 7-8 εκατ, αλλά δε μας είπαν ότι με αυτά τα λεφτά θελουν να πάρουν παίχτες που κοστίζουν ΠΑΝΩ από 11εκατ)!!
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  13. #12058
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    (και να σκεφτείς, ότι υποτίθεται ότι θα διέθεταν 7-8 εκατ, αλλά δε μας είπαν ότι με αυτά τα λεφτά θελουν να πάρουν παίχτες που κοστίζουν ΠΑΝΩ από 11εκατ)!!
    και μετα σου μιλανε για κριση...
    παραμυθι!
    κανενας δεν εχει κριση, ολοι τα σκορπανε ή τα περιφρονουνε τα μυρια!

    εγω εμαθα οτι χτυπησατε και εναν βιρτουοζο νεαρο τον chiprinho γνωστο ως "alex" δανεικο μεχρι να τελεσιδικησει η εφεση

    τον ειχατε δοκιμασει, αλλα τον απορριψατε απο το μεγαρο (στην τελετη), τωρα ομως που τελειωνει η περιοδος των "μεταγραφων" τον καλεσατε να συζητησετε για να υπογραψετε συμβολαιο...

    οσο θυμαμαι τα παλια που σας εφταιγε για ολα ο τζιγκερ δεν μπορω να κρατηθω απο τα γελια...
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  14. #12059
    Το avatar του μέλους Linus
    Linus Guest
    Ρε σεις τον Κουτσομήτρο πήραμε τελικά

    Δεν έχω και πρόχειρο το βιντεάκι

  15. #12060
    Εγγραφή
    08-11-2002
    Περιοχή
    Thessaloniki/Macedonia/Greece
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    CYTA 8mbit(και καλ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    Pirelli DRG A225Q
    SNR / Attn
    8(dB) / 20(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Απίστευτος paparazzi για άλλη μια φορά!
    http://www.contra.gr/Columns/Paparazzi/229005.html
    Where are the Weapons Of Mass Destruction?
    www.macedonia.com the true story!

Σελ. 804 από 2316 ΠρώτηΠρώτη ... 784794799802803804805806809814824 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας