Σελ. 806 από 2315 ΠρώτηΠρώτη ... 786796801804805806807808811816826 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.076-12.090 από 34718
  1. #12076
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμυντικο χαφ που:

    1) Δεν εχει καλη πασα περα απο τα 3 μετρα
    2) Χανει συνεχεια τη μπαλα
    3) Δεν πεφτει για τακλιν

    εγω στην ομαδα μου δεν το θελω.

    Ο Ζιλμπερτο μου ειναι συμπαθης σαν χαρακτηρας, κοπιαζει αλλα μεχρι εκει.
    σωστά, γιαυτό άλλωστε ο βιειρά τον χαρακτήρισε το καλύτερο αμυν.χαφ σοτν κόσμο, γιαυτό έπαιζε 5 χρόνια βασικότατος στην αρσεναλ, και γιαυτό είναι βασικός στην εθνική βραζιλίας, και αρχηγός της....
    Επειδή είναι συμπαθής και κοπιάζει...
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  2. #12077
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστά, γιαυτό άλλωστε ο βιειρά τον χαρακτήρισε το καλύτερο αμυν.χαφ σοτν κόσμο, γιαυτό έπαιζε 5 χρόνια βασικότατος στην αρσεναλ, και γιαυτό είναι βασικός στην εθνική βραζιλίας, και αρχηγός της....
    Επειδή είναι συμπαθής και κοπιάζει...
    Ξαναπαραθετω:

    1) Δεν εχει καλη πασα περα απο τα 3 μετρα
    2) Χανει συνεχεια τη μπαλα
    3) Δεν πεφτει για τακλιν
    Εχεις δει εσυ κατι αλλο στο γηπεδο;-

  3. #12078
    Εγγραφή
    24-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.817
    Downloads
    303
    Uploads
    15
    Ταχύτητα
    20340/1020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    4.5(dB) / 13(dB)
    Μια επισήμανση.... Με την ελευση του Ντειβιντ δεν εχουμε αλλη κενη θεση για ξενο στην ομαδα. Πιθανων να παρει κοινοτικο διαβατηριο αλλα θα παρει χρονο, αρα αν ηταν να τον δανεισει καπου τοτε ο ξενος που θα τον αντικαταστησει πρεπει να ειναι κι αυτος δανεικος και οχι αγορασμενος
    Το είναι σαν ένα καλό μπουκάλι κρασί, όσο παλιώνει τόσο καλύτερο γίνεται...


  4. #12079
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    έχω δει ένα ζιλμπέρτο που είναι Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ που ξεμαρκάρεται και δίνει επιλογή σε αντίπαλο!
    τον έχω δει να παλεύει και να σκίζεται, την ώρα που ο τζιόλης έφτιαχνε το στρινγκ του, ο καραγκούνης διαμαρτυρόταν σε κάτι περιστερια που τον κουτσουλησαν, και οι υπόλοιποι είχαν κλάσει μέντες γιατί δεν είχαν ειδικό βάρος!
    Εχω δει ένα ζιλμπέρτο, που όποτε ΔΕΝ Παιζει, το κέντρο του παναθηναικού διαλύεται, και ο σιμάο γίνεται ένας μετριότατος παίχτης (ηρακλής κ εργοτέλης είναι ΜΟΝΟ 2 παραδειγματα)! σε κανέναν σας δεν κανει εντύπωση ότι όποτε βγαίνει, ΔΙΑΛΥΟΜΑΣΤΕ?
    εχω δει ενα ζιλμπερτο, που δεν κωλώνει να παίξει στόπερ, αν και θα μπορούσε να αρνηθεί στον προπονητή του , ως ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ αρχηγός της εθν.βραζιλίας!
    Επίσης, τον έχω δει με την ιντερ, με την αεκ, με τον οσφπ, και σε όλα τα σημαντικά, να σκίζεται! με την αεκ έχασε 2 γκολ που δε χάνονται, αλλά δεν τον πήρε από κάτω, και πάλεψε....
    Και επίσης, σε όσα σου ανέφερα, δεν είδα κάποιον αντίλογο...
    Ακού συμπαθής ο ζιλμπέρτο....Λες και μιλάμε για τον καραγκούνη ή τον αβρααμ παπαδόπουλο...
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  5. #12080
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Εχω δει ένα ζιλμπέρτο, που όποτε ΔΕΝ Παιζει, το κέντρο του παναθηναικού διαλύεται, και ο σιμάο γίνεται ένας μετριότατος παίχτης (ηρακλής κ εργοτέλης είναι ΜΟΝΟ 2 παραδειγματα)! σε κανέναν σας δεν κανει εντύπωση ότι όποτε βγαίνει, ΔΙΑΛΥΟΜΑΣΤΕ?
    Ευθυνη γιαυτο φερνει αποκλειστικα και 100% ο 10cate, που εχει αφησει στον παγκο τον καλυτερο περσινο μας παιχτη.

    εχω δει ενα ζιλμπερτο, που δεν κωλώνει να παίξει στόπερ, αν και θα μπορούσε να αρνηθεί στον προπονητή του , ως ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ αρχηγός της εθν.βραζιλίας!
    Αυτο ειναι αυτονοητο για ολους τους παιχτες.

    Αληθεια, δεν μας ειπες για τις πολλοστες φορες που εχει χασει την μπαλα στο κεντρο. Ανοητα, παιδικα λαθη.
    Οταν εισαι ο Ζιλμπερτο και κανεις τετοια λαθη, χανεις οποιοδηποτε ειδικο βαρος που εχεις.

    Εχουμε που εχουμε αμπαλους αμυντικους, αυτοι φοβουνται και την επομενη στραβη του Ζιλμπερτο!

    Επισης, αμυντικα χαφ που δεν εχουν καθολου μπαλια εχουν πεθανει!
    Και εμεις εχουμε 2 τετοια βασικα και αναντικαταστατα.

    ........Auto merged post: nikchris πρόσθεσε 32 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Σκατα εφαγα;

    Να ενα 'αμυντικο' χαφ, με μπαλια ακριβειας!

    Ο Θειος να τον φωτισει να παιξει μπαλα!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gordito : 29-01-09 στις 20:05. Αιτία: auto merged post

  6. #12081
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκατα εφαγα;

    Να ενα 'αμυντικο' χαφ, με μπαλια ακριβειας!

    Ο Θειος να τον φωτισει να παιξει μπαλα!
    Μετά από τέτοιο τραυματισμό δύσκολα επανέρχεσαι.

    ........Auto merged post: albatross πρόσθεσε 1 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Ψυχολογικά περισσότερο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος albatross : 29-01-09 στις 20:32. Αιτία: auto merged post

  7. #12082
    Εγγραφή
    05-01-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.580
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35000/3000
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    TG788 / TP-LINK C7
    SNR / Attn
    10(dB) / 15.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σκατα εφαγα;

    Να ενα 'αμυντικο' χαφ, με μπαλια ακριβειας!

    Ο Θειος να τον φωτισει να παιξει μπαλα!

    Δεν περίμενα να διαβάζεις sportfm...
    مفاجأة

  8. #12083
    Εγγραφή
    16-05-2005
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    358
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    Οτι δουλέψει
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 29,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Βασικά μόλις είπες ότι ο Λεωντίου είναι καλύτερος του Σίλβα.

    Από μόνο του αυτό είναι ανέκδοτο.

  9. #12084
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Ρε παιδιά μη βγάλουμε το Ζιλμπερτο μέτριο και συμπαθή επειδή δεν έχει τη μπαλιά του Ζινταν, έλεος...δηλαδή ο Μακελελε που δεν ήταν πασαδορος ήταν κακό αμυντικό χαφ; Ο Σιλβα έχει καλυτερη μπαλιά από αυτόν και για ελληνική ομάδα είναι όχι απλά καλός...

  10. #12085
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Zωγραφου
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    14460/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    Sagem 1540WG ISDN
    SNR / Attn
    8(dB) / 19(dB)
    Στροφή σε Τοτό

    Μπορεί η προσπάθεια απόκτησης του Μπόμπο να μην είχε αίσιο τέλος ωστόσο οι πολυμετοχικοί, ενιαίοι, αδιαίρετοι, παντογνώστες και πολυπράγμωνες παράγοντες του ΠΑΟ δεν το βάζουν κάτω καθώς είναι αποφασισμένοι να προχωρήσουν στην μεταγραφή ενός παίχτη κυριολεκτικά από άλλο ανέκδοτο.
    Σύμφωνα λοιπόν με αποκλειστικές πληροφορίες, οι "πράσινοι" έχουν στραφεί στη λύση του καλού φίλου του Μπόμπο , Τοτό. Μάλιστα τον παίχτη πρότεινε ο ίδιος ο Μπόμπος καθώς μπορεί το φλερτ του με την ομάδα του τριφυλλιού να μην κατέληξε σε γάμο, αλλά η στάση των διοικούντων κατά τη διάρκεια των διαπραγματεύσεων τον άφησε απόλυτα ικανοποιημένο και θέλησε να τους διευκολύνει στην αναζήτηση του επόμενου στόχου. Πληροφορίες που διέρευσαν λένε πως ο Μπόμπος σύστησε ανεπιφύλακτα τον Τοτό λέγοντας "τον ξέρω πολύ καλά, έχουμε κάνει μαζί όργια σε δεκάδες ανέκδοτα και πιστεύω πως το κλίμα της ομάδας θα τον βοηθήσει να προσαρμοστεί άμεσα και να πρωταγωνιστήσει σε ακόμα ένα".

    Σε περίπτωση που ούτε αυτή η περίπτωση προχωρήσει, ο Παναθηναϊκός θα εξετάσει την περίπτωση απόκτησης παίχτη από τους "Πόντιους" του Απόλλωνα Καλαμαριάς καθώς έχουν προταθεί ο Κωστίκας και ο Γιωρίκας.

  11. #12086
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    nikchris, αν ισχύουν όλα αυτά που λες, μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστά, γιαυτό άλλωστε ο βιειρά τον χαρακτήρισε το καλύτερο αμυν.χαφ σοτν κόσμο, γιαυτό έπαιζε 5 χρόνια βασικότατος στην αρσεναλ, και γιαυτό είναι βασικός στην εθνική βραζιλίας, και αρχηγός της....
    Επειδή είναι συμπαθής και κοπιάζει...
    δεν είδα να βγαίνει ο βενγκέρ και ο μακελελέ να λένε για τον τζιόλη και τον λεοντίου (by the way, καλή η μπάλα που ξέρει ο σωτηράκης, αλλά όταν αμύνεται στον άξονα, γελάει και το παρδαλό κατσίκι, είναι απλά ΤΡΑΓΙΚΟΣ στα αμυντικά του καθήκοντα, και άρα, δεν κάνει αμυν.χαφ).
    και τελικά, δε μου εξ'ηγησες ποδοσφαιρικά...
    Γιατί διαλυομαστε αμυντικά και επιθετικά με το που βγαίνει ο ζιλμπέρτο? ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ παχνίδια, με ΟΛΑ τα συστήματα?
    Γιατί κανείς δε βλέπει ότι είναι ο μοναδικός παίχτης (πιθανοτάτα στην ελλάδα, όχι μόνο στον ΠΑΟ), που με το που δίνει τη μπάλα στα 10 μέτρα, ΑΜΕΣΩΣ ξεμαρκαρεται και δίνει επιλογή στο συμπαίκτη του?
    Και τέλος, γιατί περιμένουμε επειδή τον λένε ζιλμπέρτο, να είναι ο σούπερμαν, και να μη φοβάται ούτε τον κρυπτονίτη???

    ΥΓ: στο αν δέχονται όλοι οι παίχτες τεράστιας κλασης, να παίξουν όλες τις θέσεις, απλά θα σε στείλω στον ριβαλντο (σε οσφπ και αεκ) όταν πήγαν να οτυ αλλάξουν θέση, για να θυμηθεις τι έγινε, στον τζιοβάνι όταν πήγαν να τον βγάλουν από την περιοχή, στον καραγκούνη όταν πήγαν να τον βάλουν αμυν.χαφ καθαρό, και 1002 ακ΄μα περιπτώσεις....
    όμως, ο ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ αρχηγός μιας εκ των 3 μεγαλυτέρων εθνικών ομάδων στον κόσμο, δέχεται αδιαμρτυρητα να παίξει στόπερ και να σκυλιάσει ΜΑΛΙΣΤΑ, γιατί ο προπονητής του προτίμησε να βάλει τον μελίσση αμυν.χαφ.
    Και ναι, όταν ακόμα και με τον εργοτέλη, ο ΜΟΝΟΣ που σκυλιάζει είναι αυτός που έχει παίξει 500 παιχνίδια υψηλού επιπέδου , τότε εγώ απλά θα τον χειροκροτώ σε κάθε παιχνίδι, γιατί δε μπορώ να ζητήσω κάτι παραπάνω!
    (Ευτυχώς, στο γήπεδο, δεν υπαρχουν άλλοι με τη δική σου άποψη περι ζιλμπερτο, και καθε φορά χειροκροτείτε εντονοτατα)!
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  12. #12087
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μίζερος και το γκρινιάρης, πήγαινε στις συγκεκριμένες καταστάσεις που σχολιάζες τότε....
    Αντρέα οι συγκεκριμένες καταστάσεις που λες ήταν ότι δεν κάνουμε μεταγραφές. Είδες να γίνουν? Δεν είμαι προφήτης, απλά είδα που πάει το πράγμα.
    Στα ευχάριστα των ημερών ότι επιστρέφει ο Λεοντίου.

    ........Auto merged post: giwrgosth πρόσθεσε 1 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκατα εφαγα;

    Να ενα 'αμυντικο' χαφ, με μπαλια ακριβειας!

    Ο Θειος να τον φωτισει να παιξει μπαλα!
    +1000!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giwrgosth : 30-01-09 στις 10:36. Αιτία: auto merged post
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  13. #12088
    Εγγραφή
    12-04-2007
    Περιοχή
    Between Filmore West and Avalon Ballroom
    Μηνύματα
    114
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    14691
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585
    SNR / Attn
    8(dB) / 36.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων

    ΥΓ: στο αν δέχονται όλοι οι παίχτες τεράστιας κλασης, να παίξουν όλες τις θέσεις, απλά θα σε στείλω στον ριβαλντο (σε οσφπ και αεκ) όταν πήγαν να οτυ αλλάξουν θέση, για να θυμηθεις τι έγινε, στον τζιοβάνι όταν πήγαν να τον βγάλουν από την περιοχή, στον καραγκούνη όταν πήγαν να τον βάλουν αμυν.χαφ καθαρό, και 1002 ακ΄μα περιπτώσεις....

    [/OFFTOPIC]
    Δεν Πιστεύω να έχεις τον Καραγκούνη για παίχτη τεράστιας κλάσης

    Εγώ πιστεύω ότι είναι από τα μεγαλύτερα προβλήματα που έχει ο Παναθηναϊκός
    Φρενάρει την ομάδα γύρω γύρω όλοι και ουσία πλην ορισμένων εξαιρέσεων τίποτα
    Και όντως αμυντικό χαφ είναι η μόνη θέση που του ταιριάζει
    Κατά τα αλλά ο Ζιλμπέρτο είναι παιχταράς αλλά θέλω μερικές φόρες να πάρει την ομάδα πάνω του
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jefferson : 30-01-09 στις 11:10.
    Go Ask Alice When She's Ten Feet Tall
    May 2007 Summer Of Love Turns 40
    A radio for 60's Music

  14. #12089
    Εγγραφή
    22-10-2004
    Μηνύματα
    2.435
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Ρε παιδιά εγώ νομίζω ότι περιμένουμε πολλά από τον Ζιλμπέρτο. Δεν είναι ο μεσσίας. Απλά προσθέτει ποιότητα στο κέντρο και στην ομάδα ολόκληρη. Το ποδόσφαιρο δεν είναι μπάσκετ, όπου ένας παίχτης μπορεί να κάνει την διαφορά. Όταν είχε τον Βύντρα και τον Σαριέγκι να του κάνουν γκέλες αριστερά δεξιά και να μην μπορούν να βγάλουν μια σέντρα της προκοπής τι να κάνει ο άνθρωπος. Το θέμα είναι ότι πρέπει να στελεχώσουμε την ομάδα σε όλες τις γραμμές με ποιοτικούς παίχτες.
    Heh, screw you guys... I'm going home!

  15. #12090
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jefferson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν Πιστεύω να έχεις τον Καραγκούνη για παίχτη τεράστιας κλάσης

    Εγώ πιστεύω ότι είναι από τα μεγαλύτερα προβλήματα που έχει ο Παναθηναϊκός
    Φρενάρει την ομάδα γύρω γύρω όλοι και ουσία πλην ορισμένων εξαιρέσεων τίποτα
    Και όντως αμυντικό χαφ είναι η μόνη θέση που του ταιριάζει
    Κατά τα αλλά ο Ζιλμπέρτο είναι παιχταράς αλλά θέλω μερικές φόρες να πάρει την ομάδα πάνω του
    συμφωνώ απόλυτα, δεν τον έχω καν για κλάση , όχι για τεράστια κλάση! απλά ανέφερα προβλήματα που δημιουργησνα παίχτες που εκείνη τη στιγμή μου ήρθαν στο μυαλό, όταν τους έβαλαν σε άλλες θέσεις , γιαυτό τον ανέφερα.
    Και όντως, ΜΟΝΟ αμυν.χαφ μπορεί να παίξει, αλλά δε μπορεί να το καταλάβει!
    Γιαυτό και η ιδανική του θέση, μια που ΕΙΝΑΙ παναθηναικός, είναι η ίδια με του φράγκι!!!! Εκεί δεξιά στον πάγκο, με μια πετσετα στο χέρι, να εμψυχώνει την ομάδα!
    Και ναι, είναι ΤΡΟΜΕΡΟ πρόβλημα σητν ανάπτυξη του παο...

    ΥΓ: Τι έγινε ρε παιδιά? βλέπω "ξαφνικά" στους απέναντι μια απιστευτη μουρμούρα για τον δράκο... Αυτός δεν ήταν ο προπονηταράς, που ήμασταν εμπαθείς όσοι δεν τον θελαμε στην εθνική?
    Απορώ πραγματικά γιατί άρχισαν το κράξιμο...
    αφού όπως είπε χθες ο δράκος... στατιστικά το παιχνίδι το κερδισαν!!!!!!!!!!!!!!!!
    (ΓΑΜΑΤΗ ατακα, πολύ....αλεφαντιακή)!!!!!!!!!!!
    ΥΓ2: Ο παιδοβούβαλος αλήθεια, αδυνατισε, ή ακόμα κάνει gilli diet? Τι στο καλό, 2 χρόνια δίαιτα και προετοιμασία, 2τόνους έπρεπε να έχει χάσει!!! (αληθεύει ότι δεν παίζει....γιατί κάνει 3 φάουλ στην ίδια φάση, και οι διαιτητές δεν ξέρουν ποιο να πρωτοσφυρίξουν?)
    ΥΓ3: τα γκάζια του ζοτς φαίνεται να πιάνοουν στην ομάδα...
    ΥΓ4: απιστευτος είναι φέτος ο σάρας (βρήκε και ψηλό που να ξέρει μπάσκετ, να μπορεί να συνδυαστεί)...Και ΤΡΑΓΙΚΑ χάλια ο τσαρτσαρης... Δείχνει να ανεβαίνει ο μήτσος με τον σπανούλη, ενώ δεν έχουν ακόμα πατήσει γήπεδο ο νικολας με τον κέτσμαν!
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

Σελ. 806 από 2315 ΠρώτηΠρώτη ... 786796801804805806807808811816826 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας