Σελ. 574 από 602 ΠρώτηΠρώτη ... 554564569572573574575576579584594 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.596-8.610 από 9019
  1. #8596
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Εγώ το βρίσκω πιο απλό. Ο καθένας ξοδεύει σε ότι και όπως γουστάρει με δύο παραμέτρους
    * Μην έρθεις στο τέλος του μηνα να μου πεις ότι δεν έχεις λεφτά όταν πήρες τσάντα με 500Ε
    * Τις επιπτώσεις στο περιβάλλον αλλά αυτό είναι τέράστια συζήτηση που πιστεύω όλοι χαμένοι θα βγούμε

    Όλα αυτά με το τρίπο και πιο σημαντικό
    * Δεν κρίνουμε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση. Ο καθένας με τα βίτσια του και χωρίς αιτιολογήσεις.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  2. #8597
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.323
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Λειτουργικό για γέλια στο ένα, υποστήριξη για γέλια στο άλλο

  3. #8598
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.092
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τι να την κάνεις την υποστήριξη όταν το κινητό είναι σκυλί και δεν καταλαβαίνει τίποτα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #8599
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου το έχεις χάσει.
    Δεν είναι θέμα να νιώσεις καλύτερα και αυτά να τα πεις αλλού.
    Όταν κάνεις τη δουλειά σου υπεράνετα με το 1/3 1/4 της τιμής, οτιδήποτε παραπάνω είναι overkill.

    Και δεν μιλάω για να κάνει κάποιος browsing και social. Εγώ έχω καμιά 150 εφαρμογές, συνδέομαι σε servers μέσω ssh, συνδέομαι με samba, κάνω remote scp, κλπ.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ απλά δε συγκρίνεται ένα κινητό των 800ευρώ με ένα στα 200ευρώ.
    Μια χαρά συγκρίνεται. Εμείς λες να είμαστε χαζοί ή φτωχάλες που επιλέγουμε 200-300€ συσκευές; Κάποτε είχα και iphone, so what;

    Δεν γουστάρω να πετάω τα χρήματά μου χωρίς λόγο. Με κάλυψε απόλυτα σε αυτό ο chat1978.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή εσύ θεωρείς ότι η διαφορά 600ευρώ είναι το branding;
    Πολλές φορές, ναι (βλέπε apple). Να στο πω απλά. Όταν ένα 60-70% των συνολικών feature μιας συσκευής είναι παρόμοιο σε όλες τις κατηγορίες πλέον, το να δώσεις 3πλάσια και 4πλάσια για να αποκτήσεις 2-3 features επιπλέον, το θεωρώ υπερβολή.

    Θέλεις top κάμερα; Οκ, δώστα. Εγώ προτιμώ να δώσω για μία καλή DSLR (το έχω κάνει ήδη).

    Θέλεις τον top επεξεργαστή γιατί όλα τα υπόλοιπα σου φαίνονται ψόφια; Σκάστα. Εγώ ποτέ δεν ένιωσα ότι υστερεί σε ταχύτητα η συσκευή που χρησιμοποιώ. Αλλιώς θα πήγαινα σε καλύτερες επιλογές.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης, αυτό που λες εσύ ότι ψάχνεις ως χαρακτηριστικό πχ τι είναι γρήγορο κινητό είναι υποκειμενικό. Μπορεί πχ σε σένα να τρέχει ένα κινητό γρήγορα και για μένα αυτό να θεωρείται αργό.
    Σου ανέφερα παραπάνω τί χρήση του κάνω. Τί παραπάνω κάνεις εσύ που θέλεις τρελή ταχύτητα; Και anyway, αν θέλεις τον top επεξεργαστή, τότε σκάστα. Εγώ ποτέ δεν χρειάστηκα τον κορυφαίο επεξεργαστή, ούτε σε κινητό, ούτε σε pc.

    Σαν να μου λες, ότι ένας amd ryzen 5600X είναι χώμα και θέλεις μόνο threadripper, αλλιώς δεν απολαμβάνεις εμπειρία χρήσης.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και καταλαβαίνω το οικονομικό, αλλά μην κοροιδευόμαστε. Αν έπαιζε η οικονομική άνεση, όλοι θα ήθελαν να κυκλοφορούν με ακριβά μοντέλα κινητων. Τα άλλα έιναι να είχαμε να λέγαμε.
    Τίποτα δεν καταλαβαίνεις, ενώ στο εξηγούμε πόσοι εδώ μέσα.

    Δεν είναι ζήτημα αν έχεις να τα δώσεις, είναι ζήτημα να παίρνεις κάτι που να συμφέρει.
    Για να πετάς χρήμα χωρίς να σκέφτεσαι καθόλου το οικονομικό, πρέπει να έχεις πολύ καλά εισοδήματα. Αν έχεις το οικονομικό background, μπράβο.

    Εγώ προτιμώ να αποταμιεύω και να επενδύω σε κάτι ουσιώδες κι όχι να πληρώνω τα καπέλα της εκάστοτε εταιρείας.

    Και το να κυκλοφορώ με ακριβό μοντέλο κινητού, όχι μόνο δεν μ'αρέσει, αλλά πλέον νιώθω και φόβο μη φάω πέσιμο.

    Όταν είχα πάρει το iphone 4 μόλις είχε κυκλοφορήσει, έσταξα 800€ (τότε ήταν top τιμή, δεν είχε ακριβότερα μοντέλα). Αναγκάστηκα να πάρω iphone γιατί δεν υπήρχε κάτι αξιόλογο σε android τότε (ήταν ακόμη στα σπάργανα). Ξέρεις τι συνέβη; Σε ένα μήνα, πρώτη φορά στη ζωή μου, έφαγα πέσιμο και μου το έκλεψαν.

    Τι κατάλαβα; Ένιωσα μλκς.

    Όπως θα ένιωθα μλκς αν είχα αγοράσει πανάκριβο αμάξι και μου το έκλεβαν ή μου το έσπαγαν. Κι επίσης θα αναγκαζομουν να το βάζω σε πάρκινγκ και να περπατάω έξτρα δρόμο για το σπίτι.

    Ή θα αναγκαζόμουν να πάρω σπίτι με ενσωματωμένο γκαράζ για να μη περπατάω. Αλλά μετά θα έπρεπε να προσλάβω και μπάτλερ, γιατί το σπίτι θα ήταν μεγάλο. Κατάλαβες; Μάταιο.

    Γι'αυτό φτηνό κινητό, φτηνό αμάξι, κι όλα καλά
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  5. #8600
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε κάτι.
    Δεκτό να θες να πάρεις φτηνό κινητό για τον Άλφα, βήτα λόγο αλλά και πάλι δε δικαιολογεί κάποιους να κράζουν τα ακριβότερα κινητά.
    Οκ γούστο σου είναι να μη θες να δώσεις τα 600-800€ αλλά γιατί να κράζεις τα πιο ακριβά μοντέλα;
    Με την ίδια λογική σας αρέσει να σας κράζουν επειδή επιλέγετε φτηνά κινητά;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #8601
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε κάτι.
    Δεκτό να θες να πάρεις φτηνό κινητό για τον Άλφα, βήτα λόγο αλλά και πάλι δε δικαιολογεί κάποιους να κράζουν τα ακριβότερα κινητά.
    Οκ γούστο σου είναι να μη θες να δώσεις τα 600-800€ αλλά γιατί να κράζεις τα πιο ακριβά μοντέλα;
    Με την ίδια λογική σας αρέσει να σας κράζουν επειδή επιλέγετε φτηνά κινητά;
    Δεν κράζω τα κινητά.
    Αντιπαθώ αυτούς που τα ψωνίζουν.

    Ποτέ δεν μου άρεσε η επίδειξη (γνώσεων, πλούτου κλπ)
    Σε οτιδήποτε
    Και συνεχίζει να μην μου αρέσει

    Δεν θα στο αναλύσω.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  7. #8602
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για μια περίοδο περίπου 4 μηνών, έπαιζα ταυτόχρονα με το Redmi Note 12 Pro 5G και το iPhone 14 Pro Max.

    Ήταν το iPhone πιο γρήγορο σε κάθε συνθήκη; Ήταν. Ήταν 969,10 ευρώ (η διαφορά των τελευταίων επισήμων τιμών) πιο γρήγορο; Όχι.

    Με εξαίρεση τις επιδόσεις της κάμερας όπου το iPhone απλά γαργαλάει (δεν θέλω να γράψω αυτό )η διαφορά στις επιδόσεις ή αν θέλετε, στη καθημερινότητα, αμελητέα.

  8. #8603
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μια περίοδο περίπου 4 μηνών, έπαιζα ταυτόχρονα με το Redmi Note 12 Pro 5G και το iPhone 14 Pro Max.

    Ήταν το iPhone πιο γρήγορο σε κάθε συνθήκη; Ήταν. Ήταν 969,10 ευρώ (η διαφορά των τελευταίων επισήμων τιμών) πιο γρήγορο; Όχι.

    Με εξαίρεση τις επιδόσεις της κάμερας όπου το iPhone απλά γαργαλάει (δεν θέλω να γράψω αυτό )η διαφορά στις επιδόσεις ή αν θέλετε, στη καθημερινότητα, αμελητέα.
    Εγώ έχω κάνει το εξής... παίρνουμε κινητά συνέχεια εδώ για τους πωλητές όπως και για τα αφεντικά μου... είναι κατά 99% Samsung ή iPhone. Όταν μου έρχεται ένα καινούργιο τους λέω "αααα θέλω 2-3 ημέρες για εγκατάσταση τα VPN τα mail κλπ" οπότε παίζω εγώ για 1-2 ημέρες στάνταρντ.
    Έχω δοκιμάσει λοιπόν οτιδήποτε έχει βγάλει η Samsung με τελευταίο ένα flip 5 και ποιο πριν το s23ultra. Ε ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω τις διαφορές στις περισσότερες των περιπτώσεων. Στο Ultra αξίζει η μεγαλύτερη οθόνη. Ειδικά αν δεν παίζεις παιχνίδια οπότε τα refresh rates δεν σε πολυνοιάζουν, ε δεν τα αξίζουν με την καμία τα παραπάνω λεφτά. Ωραίο το flip5 σαν ιδέα πχ... πολύ καλή φάση η 2η οθόνη από πίσω και βοηθητική ... αλλά μέσα? σέρνεις το δάχτυλο και πέφτεις στη λακούβα μεταξύ του πάνω και του κάτω μέρους... άθλιο σαν αίσθηση μιλάμε και θεϊκή μπάμια.. δεν ξέρω πως το συνηθίζουν οι χρήστες του αυτό το πράγμα.

    Όπως και να έχει, όχι απλά δεν αξίζει να δώσω 1200€ παραπάνω για το Flip5 σε σχέση με το A52s μου αλλά είναι για μένα κλοπή της Samsung μιλάμε... το ίδιο και το s24 Ultra που αν θα το έπαιρνα, θα το έπαιρνα για την οθόνη του με τα άπειρα nits. Απίστευτη κλεψιά και για μένα ο κόσμος τους τιμωρεί ήδη για αυτό.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #8604
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω κάνει το εξής... παίρνουμε κινητά συνέχεια εδώ για τους πωλητές όπως και για τα αφεντικά μου... είναι κατά 99% Samsung ή iPhone. Όταν μου έρχεται ένα καινούργιο τους λέω "αααα θέλω 2-3 ημέρες για εγκατάσταση τα VPN τα mail κλπ" οπότε παίζω εγώ για 1-2 ημέρες στάνταρντ.
    Έχω δοκιμάσει λοιπόν οτιδήποτε έχει βγάλει η Samsung με τελευταίο ένα flip 5 και ποιο πριν το s23ultra. Ε ρε παιδιά, δεν καταλαβαίνω τις διαφορές στις περισσότερες των περιπτώσεων. Στο Ultra αξίζει η μεγαλύτερη οθόνη. Ειδικά αν δεν παίζεις παιχνίδια οπότε τα refresh rates δεν σε πολυνοιάζουν, ε δεν τα αξίζουν με την καμία τα παραπάνω λεφτά. Ωραίο το flip5 σαν ιδέα πχ... πολύ καλή φάση η 2η οθόνη από πίσω και βοηθητική ... αλλά μέσα? σέρνεις το δάχτυλο και πέφτεις στη λακούβα μεταξύ του πάνω και του κάτω μέρους... άθλιο σαν αίσθηση μιλάμε και θεϊκή μπάμια.. δεν ξέρω πως το συνηθίζουν οι χρήστες του αυτό το πράγμα.

    Όπως και να έχει, όχι απλά δεν αξίζει να δώσω 1200€ παραπάνω για το Flip5 σε σχέση με το A52s μου αλλά είναι για μένα κλοπή της Samsung μιλάμε... το ίδιο και το s24 Ultra που αν θα το έπαιρνα, θα το έπαιρνα για την οθόνη του με τα άπειρα nits. Απίστευτη κλεψιά και για μένα ο κόσμος τους τιμωρεί ήδη για αυτό.
    ..και να συμπληρώσω ότι αυτές οι συσκευές είναι φτιαγμένες από υλικά που ναι μεν είναι απολύτως ποιοτικά και με αίσθηση που προσπαθεί να δικαιολογήσει το κόστος αλλά, είναι υλικά ιδιαίτερα ευαίσθητα στις πτώσεις, με μεγάλο βάρος και υψηλό κόστος επισκευής.

  10. #8605
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..και να συμπληρώσω ότι αυτές οι συσκευές είναι φτιαγμένες από υλικά που ναι μεν είναι απολύτως ποιοτικά και με αίσθηση που προσπαθεί να δικαιολογήσει το κόστος αλλά, είναι υλικά ιδιαίτερα ευαίσθητα στις πτώσεις, με μεγάλο βάρος και υψηλό κόστος επισκευής.
    Ναι αυτό με τα υλικά πάλι.. δεν ξέρω.. αν ήμουν γκόμενα και περπάταγα επιδεικνύοντας το κινητό σαν κόσμημα ή μούρη ξέρω γω, μπορεί να είχε κάποιο νόημα και θα το είχα και χωρίς θήκη κλπ.. αλλά επειδή δεν είμαι το έχω σε τέρας θήκη Spigen για προστασία.. ανεξαιρέτως τιμής.. δεν θέλω να μου σπάσει.. είτε 300€ κάνει είτε 2000€. Εδώ καλά καλά δεν το βγάζω από την τσέπη ποτέ γιατί είμαι εν τη γενέσει της κινητής με handsfree... τεσπα..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #8606
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Eσεις καλά τα λέτε ..
    Ο rasta όμως τα λέει καλύτερα.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #8607
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eσεις καλά τα λέτε ..
    Ο rasta όμως τα λέει καλύτερα.
    Είναι σεβαστή η άποψή του για μένα. Γουστάρει να τα χώνει και μπράβο του, δεν μου τρώει τα δικά μου λεφτά βασικά.. τις γνώμες μας λέμε όλοι εδώ μέσα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #8608
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε κάτι.
    Δεκτό να θες να πάρεις φτηνό κινητό για τον Άλφα, βήτα λόγο αλλά και πάλι δε δικαιολογεί κάποιους να κράζουν τα ακριβότερα κινητά.
    Οκ γούστο σου είναι να μη θες να δώσεις τα 600-800€ αλλά γιατί να κράζεις τα πιο ακριβά μοντέλα;
    Με την ίδια λογική σας αρέσει να σας κράζουν επειδή επιλέγετε φτηνά κινητά;
    Εγώ δεν κράζω τα ακριβά κινητά. Απλώς δεν με ενδιαφέρουν.

    Θα με ενδιέφεραν μόνο αν δεν κάλυπταν τις ανάγκες μου τα πιο οικονομικά.

    Και αν θα έπρεπε να συμβεί αυτό και να χρειαζόταν να πάρω ακριβό, θα το έπαιρνα αλλά θα το κρατούσα 5 χρόνια για να βγάλει τα χρήματά του.

    Επίσης, δεν απάντησες τίποτα σε αυτά που είπα για τις επιδόσεις στο τελευταίο μήνυμά μου και απλώς αρκέστηκες να κάνεις λόγο πάλι για τα χρήματα.

    Οκ. Ας ξεκαθαρίσουμε λοιπόν κι από μεριάς μου ότι εσύ κοιτάς κυρίως την τιμή να είναι ταβάνι και να μη κάνεις λόγο για τις επιδόσεις. Γιατί τα 600 και 800 ευρώ διαφορά στην τιμή, δεν αντικατοπτρίζουν τις ανάλογες διαφορές στις επιδόσεις ή στην ποιότητα κατασκευής. Fact, ασχέτως αν δεν μπορείς να το δεχτείς.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  14. #8609
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Ούτε εμένα μου πέφτει λόγος. Όχι μόνο αυτό, αλλά μακάρι να έχει λεφτά ο κόσμος να σπρώχνει σε τέτοια ευτελή πράγματα.

    Το κούνημα του δαχτύλου είναι ενοχλητικό. Η θέση "αφου το κάνω εγώ έτσι, πρέπει να το κάνουν όλοι, και αν δεν το κάνουν είναι άσχετοι/άφραγκοι/κτλ"
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  15. #8610
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε εμένα μου πέφτει λόγος. Όχι μόνο αυτό, αλλά μακάρι να έχει λεφτά ο κόσμος να σπρώχνει σε τέτοια ευτελή πράγματα.

    Το κούνημα του δαχτύλου είναι ενοχλητικό. Η θέση "αφου το κάνω εγώ έτσι, πρέπει να το κάνουν όλοι, και αν δεν το κάνουν είναι άσχετοι/άφραγκοι/κτλ"
    Ναι σε αυτό συμφωνούμε... ο καθένας κάνει ότι θέλει.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 574 από 602 ΠρώτηΠρώτη ... 554564569572573574575576579584594 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9748
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-24, 16:44
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-16, 13:58
  3. Bash on Ubuntu on Windows - γενική συζήτηση
    Από tsigarid στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 11:28
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-16, 22:05
  5. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας