Σελ. 572 από 602 ΠρώτηΠρώτη ... 552562567570571572573574577582592 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.566-8.580 από 9023
  1. #8566
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να τα έχεις όλα, συνήθως πρέπει να περάσεις τα 400-600ευρώευρώ. Οπότε για να ξεκαθαρίσουμε κάτι, το midrange κινητό είναι στα 400-500ευρώ, όχι στα 200-250που γράφουν κάποιοι.
    Πλέον ο συγκεκριμένος όρος έχει εκφυλιστεί γιατί απ'τη μία υπάρχει μεγάλο εύρος τιμών (από ~100€ μέχρι ~2000€) και απ'την άλλη το hardware έχει προχωρήσει τόσο ώστε να βρίσκεις ποιοτικές υλοποιήσεις και σε πολύ χαμηλά budget.

    Οπότε, midrange μπορεί να θεωρηθεί και ένα κινητό στα ~800€ (γιατί είναι στη μέση των τιμών που ανέφερα παραπάνω), midrange μπορεί να θεωρηθεί και μία συσκευή 250 ευρώ που διαθέτει hardware που διαθέτει τα μισά και παραπάνω χαρακτηριστικά ακριβότερων σειρών.

    Επομένως, εγώ προσωπικά τουλάχιστον, όταν αναφέρομαι σε midranger συσκευή, έχω στο μυαλό μου ότι έχει χαρακτηριστικά στον Μ.Ο. αυτών που προσφέρονται την εκάστοτε περίοδο.

    Και καλό θα ήταν τους όρους να τους χρησιμοποιούμε για τις actual δυνατότητες της συσκευής και όχι για το κόστος. Γιατί είναι μία φούσκα το κόστος.

    Βγαίνει νέα συσκευή και την υπερκοστολογούνε και μετά την ρίχνουν. Οπότε δεν είναι κριτήριο για μένα η επιλογή με βάση το κόστος.

    Εγώ ψάχνω 5-10 χαρακτηρηστικά. Όποια συσκευή μου τα προσφέρει, την εξετάζω. Δεν σκαλώνω στο κόστος. Όταν το poco m6 pro σου δίνει 12/512, amoled στα 220€, κάτσε εσύ να ψάχνεις τα κινητά των 800€ για να νιώσεις καλύτερα
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  2. #8567
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.719
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλέον ο συγκεκριμένος όρος έχει εκφυλιστεί γιατί απ'τη μία υπάρχει μεγάλο εύρος τιμών (από ~100€ μέχρι ~2000€) και απ'την άλλη το hardware έχει προχωρήσει τόσο ώστε να βρίσκεις ποιοτικές υλοποιήσεις και σε πολύ χαμηλά budget.

    Οπότε, midrange μπορεί να θεωρηθεί και ένα κινητό στα ~800€ (γιατί είναι στη μέση των τιμών που ανέφερα παραπάνω), midrange μπορεί να θεωρηθεί και μία συσκευή 250 ευρώ που διαθέτει hardware που διαθέτει τα μισά και παραπάνω χαρακτηριστικά ακριβότερων σειρών.

    Επομένως, εγώ προσωπικά τουλάχιστον, όταν αναφέρομαι σε midranger συσκευή, έχω στο μυαλό μου ότι έχει χαρακτηριστικά στον Μ.Ο. αυτών που προσφέρονται την εκάστοτε περίοδο.

    Και καλό θα ήταν τους όρους να τους χρησιμοποιούμε για τις actual δυνατότητες της συσκευής και όχι για το κόστος. Γιατί είναι μία φούσκα το κόστος.

    Βγαίνει νέα συσκευή και την υπερκοστολογούνε και μετά την ρίχνουν. Οπότε δεν είναι κριτήριο για μένα η επιλογή με βάση το κόστος.

    Εγώ ψάχνω 5-10 χαρακτηρηστικά. Όποια συσκευή μου τα προσφέρει, την εξετάζω. Δεν σκαλώνω στο κόστος. Όταν το poco m6 pro σου δίνει 12/512, amoled στα 220€, κάτσε εσύ να ψάχνεις τα κινητά των 800€ για να νιώσεις καλύτερα



    Πρίν 5-10 χρόνια, κάποια όμορφα κινητά της tcl δεν τρέχανε skype γιατί είχανε μικρή μνήμη.
    Τα πρ'αγματα έχουν αλλάξει, ποιοτικότατα κινητά στα 200-300 €
    Αλλωστε τα κρατάω 2-3 χρόνια, μετά αλλάζω και ψωνίζω πάλι xiaomi/redmi/poco

    Γιατί βαριέμαι να τα βλέπω και γιατί μπορώ να δώσω 250 για να τ'αλλάξω.

    ΥΓ
    Κάποιοι θέλουνε ferrari, εγώ διασκεδάζω με renault 4L
    Ta ferrari είναι χαμηλά, βρίσκουν σε λακούβες και σαμαράκια, τα 4L περνάνε σίφουνας. (που λέει ο λόγος)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 01-02-24 στις 10:14.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  3. #8568
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν το poco m6 pro σου δίνει 12/512, amoled στα 220€, κάτσε εσύ να ψάχνεις τα κινητά των 800€ για να νιώσεις καλύτερα
    Τελικά, έχει νόημα το 5G;

    Γιατί κι εγώ βάσει των όσων χαρακτηριστικών θέτω, δεν βλέπω τη παραπάνω λόγω 4G.

  4. #8569
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    [/B]

    Πρίν 5-10 χρόνια, κάποια όμορφα κινητά της tcl δεν τρέχανε skype γιατί είχανε μικρή μνήμη.
    Τα πρ'αγματα έχουν αλλάξει, ποιοτικότατα κινητά στα 200-300 €
    Αλλωστε τα κρατάω 2-3 χρόνια, μετά αλλάζω και ψωνίζω πάλι xiaomi/redmi/poco

    Γιατί βαριέμαι να τα βλέπω και γιατί μπορώ να δώσω 250 για να τ'αλλάξω.

    ΥΓ
    Κάποιοι θέλουνε ferrari, εγώ διασκεδάζω με renault 4L
    Ta ferrari είναι χαμηλά, βρίσκουν σε λακούβες και σαμαράκια, τα 4L περνάνε σίφουνας. (που λέει ο λόγος)
    Έτσι ακριβώς. Κι εγώ ας πούμε έχω το Poco x3 nfc κοντά 2.5 χρόνια και θέλω να αλλάξω γιατί το βαρέθηκα. Ακόμα καλύπτει τις ανάγκες μου, σκέψου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά, έχει νόημα το 5G;

    Γιατί κι εγώ βάσει των όσων χαρακτηριστικών θέτω, δεν βλέπω τη παραπάνω λόγω 4G.
    Κι εμένα δεν μου χρειάζεται το 5g. Θα το χρειαστώ μόνο όταν εγκαταλείψουν το 4g οι εταιρείες κινητής. Άσε που καταναλώνει και περισσότερη μπαταρία απ'όσο έχω διαβάσει.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  5. #8570
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.719
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά, έχει νόημα το 5G;

    Γιατί κι εγώ βάσει των όσων χαρακτηριστικών θέτω, δεν βλέπω τη παραπάνω λόγω 4G.
    Κοίταξε
    Μας τρώει ο κώλος μας

    Αλλά το 4G+ και κατεβάσματα στα 150-200, και με πολλές κεραίες, εμένα με υπερκαλύπτει
    Η φαγούρα βέβαια συνεχίζει να υπάρχει.

    Το 5G με τις λίγες κεραίες που υπάρχουν, σου τελειώνει πολύ πιό εύκολα την μπαταρία.

    Προς το παρόν είμαι σε 4g+ και αν αγοράσω 5G, αφού παίξω, μάλλον θα το κλείσω.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  6. #8571
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε
    Μας τρώει ο κώλος μας

    Αλλά το 4G+ και κατεβάσματα στα 150-200, και με πολλές κεραίες, εμένα με υπερκαλύπτει
    Η φαγούρα βέβαια συνεχίζει να υπάρχει.

    Το 5G με τις λίγες κεραίες που υπάρχουν, σου τελειώνει πολύ πιό εύκολα την μπαταρία.

    Προς το παρόν είμαι σε 4g+ και αν αγοράσω 5G, αφού παίξω, μάλλον θα το κλείσω.
    To 5G αυτή την περίοδο τρώει παραπάνω ενέργεια αφού είναι NSA (Non Stand-alone) χρειάζεται να είσαι ΟΥΤΩΣ ή άλλως συνδεδεμένος σε 4G+5G.
    Όταν πυκνώσει το 5G SA (Stand-alone) θα έχουμε μικρότερη χρήση ενέργειας.

    bottom line, στα κινητά αυτή την περίοδο και για κανα 2 χρόνια η 4G+ με καλό CA είναι ΥΠΕΡ ΥΠΕΡ αρκετή.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  7. #8572
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα & καλό μήνα να ευχηθώ.

    Κατόπιν εξάμηνης εμπειρίας με το Redmi Note 12 Pro, θεωρώ ότι η διαχείριση μπαταρίας στα Xiaomi βρίσκεται στα άκρα: κατά τη χρήση, αυτή τελειώνει πολύ γρήγορα παρότι μιλάμε για συσκευή με 5.000mah χωρητικότητας.

    Αντίθετα, κατά το standby, παίζει να βγάζει και τριήμερο δίχως την ανάγκη φόρτισης (που στα 67W είναι ταχύτατη).

    Να σας πω την αλήθεια, αν σήμερα έπρεπε να αγοράσω μια νέα συσκευή συνυπολογίζοντας το λειτουργικό, θα ακολουθούσα μια εκ των δύο διαδρομών: είτε θα αγοράζα ένα Fairphone 5 ελπίζοντας ότι προς το τέλος της υποστήριξης λειτουργικού θα υπάρχει LineageOS ROM και πληρώνοντας εις γνώση μου το καπέλο βάσει του επιχειρηματικού της μοντέλου, είτε θα κοιτούσα ποιες flagship συσκευές υποστηρίζει αυτή τη στιγμή η εν λόγω ROM και θα αγοράζα μια μεταχειρισμένη.
    Λίγο ακριβό δεν είναι? μου αρέσει και εμένα αν και με χαλάει ότι το fingerprint reader είναι στο Power Button.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά, έχει νόημα το 5G;

    Γιατί κι εγώ βάσει των όσων χαρακτηριστικών θέτω, δεν βλέπω τη παραπάνω λόγω 4G.
    Στο κινητό? κανένα παντελώς... μόνο για speedtest για εμάς τους ψυχάκηδες

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εμένα δεν μου χρειάζεται το 5g. Θα το χρειαστώ μόνο όταν εγκαταλείψουν το 4g οι εταιρείες κινητής. Άσε που καταναλώνει και περισσότερη μπαταρία απ'όσο έχω διαβάσει.
    Όπως έχω ξαναπεί, είναι μόνιμα OFF στο δικό μου και το ίδιο κάνω και σε όλα τα κινητά που πιάνω και στη δουλειά και σε γνωστούς και φίλους. Αν δεν τους φτάσει η ταχύτητα του 4g+ τότε ναι ας το ενεργοποιήσουν.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #8573
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγο ακριβό δεν είναι? μου αρέσει και εμένα αν και με χαλάει ότι το fingerprint reader είναι στο Power Button.
    Είναι πανάκριβο - ακόμη και με αφαίρεση ΦΠΑ (άρθρο 39Α) που επιτρέπεται μέσω του καταστήματος της Fairphone.

    Δικαιολογώ το (μεγάλο) καπέλο με τη πενταετή εγγύηση, τη δυνατότητα αλλαγής μπαταρίας (κι άλλων μερών) από μόνος μου χωρίς ιδιαίτερο κόστος, τα 8-10 έτη υποστήριξης λειτουργικού και τη γενικότερη εταιρική προσέγγιση.

  9. #8574
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι πανάκριβο - ακόμη και με αφαίρεση ΦΠΑ (άρθρο 39Α) που επιτρέπεται μέσω του καταστήματος της Fairphone.

    Δικαιολογώ το (μεγάλο) καπέλο με τη πενταετή εγγύηση, τη δυνατότητα αλλαγής μπαταρίας (κι άλλων μερών) από μόνος μου χωρίς ιδιαίτερο κόστος, τα 8-10 έτη υποστήριξης λειτουργικού και τη γενικότερη εταιρική προσέγγιση.
    Εντάξει έχει και άλλους λόγους που απλά σαν καταναλωτές δεν θέλουμε να πληρώσουμε ή να ξέρουμε αν θες αρκεί να πληρώσουμε λιγότερα.
    Δεν βγάζω την ουρά μου απέξω, αλλά γενικά οι fair* brands ουσιαστικά μεταφέρουν στο καταναλωτή το έξτρα "πιο δίκαιο" κόστος για το περιβάλλον και ανθρώπων
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  10. #8575
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι fair* brands ουσιαστικά μεταφέρουν στο καταναλωτή το έξτρα "πιο δίκαιο" κόστος για το περιβάλλον και ανθρώπων
    Αυτό ακριβώς, που εγώ αναφέρω ως γενικότερη εταιρική προσέγγιση.

    Βέβαια, για να είναι κανείς πλήρως εναρμονισμένος με αυτή τους τη λογική, πολύ απλά δεν αλλάζει συσκευή ως ότου αυτή αχρηστευθεί εντελώς - σε σημείο που να μη σώζεται, είτε μιλάμε για λογισμικό, είτε για υλικό.

    Άλλο που ο διάολος της κατανάλωσης βρίσκεται μόνιμα στον ώμο

  11. #8576
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστός.
    Γενικά δεν υπάρχει τέλειο λειτουργικό, αλλά μπορούμε κιόλας να έχουμε κάποια στάνταρ στη ζωή μας.
    Πχ κάποιες εταιρείες έχουν αρκετά καθαρά λειτουργικά (πχ Pixel, Oneplus). Κάποιες εταιρίες προσφέρουν σούπερ μπαταρία (πχ ΧΙΑΟΜΙ). Κάποιες έχουν πολύ εύκολη διαδικασία για rooting, ξεκλείδωμα bootloader κλπ. Άλλες εταιρείες δίνουν έμφαση στο hardware, στην κάμερα κλπ. Είναι θέμα προτιμήσεων για τον καθένα, ανάλογα με το τι ψάχνει.

    Για να τα έχεις όλα, συνήθως πρέπει να περάσεις τα 400-600ευρώευρώ. Οπότε για να ξεκαθαρίσουμε κάτι, το midrange κινητό είναι στα 400-500ευρώ, όχι στα 200-250που γράφουν κάποιοι.
    Πες μου τι λείπει από εδώ

    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redm..._pro-12581.php
    https://www.jmctech.gr/product/xiaom...6-67-black-eu/

    https://www.gsmarena.com/motorola_edge_40-12204.php
    https://www.jmctech.gr/product/motor...ipse-black-eu/
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  12. #8577
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς, που εγώ αναφέρω ως γενικότερη εταιρική προσέγγιση.

    Βέβαια, για να είναι κανείς πλήρως εναρμονισμένος με αυτή τους τη λογική, πολύ απλά δεν αλλάζει συσκευή ως ότου αυτή αχρηστευθεί εντελώς - σε σημείο που να μη σώζεται, είτε μιλάμε για λογισμικό, είτε για υλικό.

    Άλλο που ο διάολος της κατανάλωσης βρίσκεται μόνιμα στον ώμο
    Ναι δίκιο έχεις. Αλλά για μένα αυτή η παράμετρος πρέπει να έρχεται πρώτη στην σύγκριση και μετά στα features και tech specs.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  13. #8578
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.719
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  14. #8579
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Radio Unspecified
    Εσύ είπαμε, G84
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  15. #8580
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.378
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i

Σελ. 572 από 602 ΠρώτηΠρώτη ... 552562567570571572573574577582592 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9748
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-24, 16:44
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-16, 13:58
  3. Bash on Ubuntu on Windows - γενική συζήτηση
    Από tsigarid στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 11:28
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-16, 22:05
  5. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας