Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    14-11-2016
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Απαράδεκτοι και ψεύτες μέχρι εκεί που δεν πάει, εκτός το οτι έστειλαν σπασμένο Monitor των 200 ευρώ και δεν μας εξυπηρέτησαν τηλεφωνικά διότι άκουγα μπούρδες των "υπαλλήλων" , χρειάστηκε να πάμε αυτοπροσώπως στο ΠΛΑΙΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (150KM απο τον τόπο διανομής μου) για να παραδώσω το σπασμένο Monitor, εδώ και 2 βδομάδες με λένε πως εχουν επικοινωνήσει με την Samsung και περιμένουν τεχνικό (κάτι το οποίο δεν με ενδιαφέρει διότι εγώ από το ΠΛΑΙΣΙΟ έκανα την αγορά μου) ενώ την 3η ημέρα που τους ειχα παραδώσει την οθόνη με έλεγαν οτι η Samsung έχει την παραλάβει ηδη κ μετά απο αλλες 3 μέρες οτι η οθονη ειναι ακομα στο καταστημα και περιμουν την samsung.Μετα απο καθημερινα τηλεφωνιματα μου ειπαν την παρασκευη (ειχε περασει 1 βδομαδα ακριβως) οτι δευτερα (σημερα) θα λυθει το προβλημα.Πηρα σημερα τηλ. και μου ειπαν οτι ακομα περιμενουν την samsung.Τους απαντησα πως αν δεν εχει γινει η δουλεια σημερα θα προχωρισω με καταγγελια. ! ΑΙΣΧΟΣ
    Συγνωμη αν ειναι το λαθος μερος για ενα τετοιο Post.

  2. #2
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Δυστυχώς το παλιό πλαίσιο με την απίστευτη υποστήριξη και ποικιλία σε προϊόντα έχει πεθάνει.

    Τώρα υπάρχει το πλαίσιο για χαρτιά Α4, turbo-x και υποστήριξη "μια απ τα ίδια".

    Από φανατικός πελάτης τους έχω να πατήσω πια χρόνια σε κατάστημα τους.

    Κάποτε θα σου άλλαζαν την οθόνη αυθημερόν.

  3. #3
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εφόσον ισχύει DOA δεν υπάρχει Samsung, μόνο ΠΛΑΙΣΙΟ. Τι DOA έχει το ΠΛΑΙΣΙΟ; 2 ή 1 εβδομάδα; Στο διάστημα αυτό ισχύει τα λεφτά πίσω ή αντικατάσταση με νέο ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ. Όχι μέσω αντιπροσωπείας.

  4. #4
    Εγγραφή
    13-04-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    244
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Υπάρχει πληθώρα λόγων για τους οποίους δεν πραγματοποιώ τις αγορές μου από το Πλαίσιο από το 2011 και μετά, αλλά και πριν από αυτό έκανα μόνο μικροαγορές. Ο λόγος που έκανα μικροαγορές ήταν γιατι δεν υπάρχει καμμία συνεννοήση αν χρειαστεί να "μπλέξεις" μαζί τους και αγοράζοντας απλά περιφερειακά ελαχιστοποιούσα αυτές τις πιθανότητες. Οπότε εδώ και 5 χρόνια ουτε μικροαγορές πλέον και το έχω ξεγράψει.

  5. #5
    Εγγραφή
    14-11-2016
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Ξαναπηρα τηλεφωνο σημερα και μου ειπαν ακριβως τα ιδια οτι δεν εχουν ερθει ακομα να την παραλαβουν.Πηρα την Samsung και μου ειπαν πως υπαρχει αιτιμα για επιδιορθωση αλλα για καποιον λογο δεν παει το courier να την παραλαβει.Με ποιον τροπο μπορω να κανω καταγγελια υπαρχει καποια απλη λυση?Εχει doa και τους ειπα και μου λενε η οθονη σου ειναι σπασμενη κ οτι σε τετοια περιπτωση πρεπει να την δει και η samsung.Στο τελος θα μου πουν οτι την εσπασα κιολας...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cyndz : 15-11-16 στις 18:55.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-16, 22:18
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-16, 14:35
  3. Μηνύματα: 284
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-16, 22:30
  4. Αγορές από Πλαίσιο: Απαιτούν δ/νση, επάγγελμα, τηλέφωνα
    Από Gianniskriti στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-16, 10:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας