Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 35
  1. #16
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Οτι εχετε μεινει με κινητα 3ετιας δεν ειναι καμια μαγκια ή κανενα κατορθωμα για να το διατυμπανιζετε.
    Εκτος απο τις τρυπες ασφαλειας (που προφανως αγνοειτε επειδη δεν ειναι κατι χειροπιαστο για να το καταλαβετε) δεν εχετε στην ουσια και μια αναγκη για smartphone.

    Κινητο με τα δικα σας specs ειναι σημερα ανεκδοτο, σοβαρη δουλεια smartphone δεν μπορει καποιος να κανει.

    Καλα κανετε και εχετε το τηλεφωνο για κλησεις/sms/internet 1 φορα το χρονο αλλα ειστε απλα μαθουσαλες και η αποψη σας δεν ενδιαφερει κανεναν.

    ΥΓ

    Και οχι δεν εχω μπει στο τριπακι να αναβαθμιζω τα κινητα μου για να εχω τελευταια εκδοση αλλα γιατι κανω 6788 πραγματα παραπανω απο τοτε που ειχα κινητο με 2.3.6

    ΥΓ2

    Και οχι δεν χρειαζεται να πουλησεις νεφρο για να παρεις ενα τηλεφωνο.

  2. #17
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από titan1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια που ανοίξατε το θέμα των αναβαθμίσεων να ρωτήσω και εγώ κάτι.
    ένας φίλος μου έχει το Microsoft Lumia 640 XL και το παινεύει γιατί λέει ότι δεν έχει ανάγκη αλλαγής (όπως κάνω εγώ κάθε δύο τρία χρόνια με το android) γιατί έχει συνέχεια δωρεάν αναβαθμίσεις και επιπλέον πολλά προγράμματα ταυτόχρονα ανοιχτά σε πολλά παράθυρα κάτι που δεν το κάνει ούτε το android 6. Ισχύουν οι ισχυρισμοί του;
    Με Windows Mobile του 1% δεν αξιζει να ασχολειται κανεις. Εξαλλου η υποθεση οτι ειμαι οκ αν δεν θελω καθε τρια χρονια αλλαγη ειναι λιγο απαρχαιωμενη.
    Αυτα τα τηλεφωνα ειναι για αυτους που δεν πολυασχολουνται.

    Οσο για το πολλα παραθυρα ανοικτα, ναι τα Windows το εχουν αυτο. Αλλα εχει σημασια στις πεντε ιντσες;

  3. #18
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Ρε σεις, τί ελιτισμός είναι αυτός?
    "Μαθουσάλες, η άποψή σας δεν ενδιαφέρει κανέναν" ο ένας, "δεν αξίζει να ασχολείται κανείς" ο άλλος...
    Συσκευές είναι. Δεν έχουν όλοι ούτε τις ίδιες ανάγκες, ούτε το ίδιο μοντέλο χρήσης, και ούτε υπάρχει "αντιπροσωπευτική" ομάδα χρηστών.

    Εδώ οι εταιρείες που τα φτιάχνουν προσπαθούν να ακούν όσο περισσότερα είδη καταναλωτών γίνεται, και εδώ που υποτίθεται ότι είμαστε ομάδα ανθρώπων που τους ενώνει το κοινό τους ενδιαφέρουν για τις τηλεπικοινωνίες, κάνετε λες και έχουμε να χωρίσουμε κάτι μεταξύ μας.

    Ανεξάρτητα από τη συμφωνία ή διαφωνία επί τεχνικών θεμάτων, τέτοιοι αφορισμοί δεν χρειάζονται...

  4. #19
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι εχετε μεινει με κινητα 3ετιας δεν ειναι καμια μαγκια ή κανενα κατορθωμα για να το διατυμπανιζετε.
    Εκτος απο τις τρυπες ασφαλειας (που προφανως αγνοειτε επειδη δεν ειναι κατι χειροπιαστο για να το καταλαβετε) δεν εχετε στην ουσια και μια αναγκη για smartphone.

    Κινητο με τα δικα σας specs ειναι σημερα ανεκδοτο, σοβαρη δουλεια smartphone δεν μπορει καποιος να κανει.
    Ανέκδοτα είναι αυτά που γράφεις.
    Μια χαρά κάνω τη δουλειά μου, με το 3ετίας Samsung Galaxy S4...
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  5. #20
    Εγγραφή
    10-06-2015
    Μηνύματα
    309
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι εχετε μεινει με κινητα 3ετιας δεν ειναι καμια μαγκια ή κανενα κατορθωμα για να το διατυμπανιζετε.
    Εκτος απο τις τρυπες ασφαλειας (που προφανως αγνοειτε επειδη δεν ειναι κατι χειροπιαστο για να το καταλαβετε) δεν εχετε στην ουσια και μια αναγκη για smartphone.

    Κινητο με τα δικα σας specs ειναι σημερα ανεκδοτο, σοβαρη δουλεια smartphone δεν μπορει καποιος να κανει.

    Καλα κανετε και εχετε το τηλεφωνο για κλησεις/sms/internet 1 φορα το χρονο αλλα ειστε απλα μαθουσαλες και η αποψη σας δεν ενδιαφερει κανεναν.

    ΥΓ

    Και οχι δεν εχω μπει στο τριπακι να αναβαθμιζω τα κινητα μου για να εχω τελευταια εκδοση αλλα γιατι κανω 6788 πραγματα παραπανω απο τοτε που ειχα κινητο με 2.3.6

    ΥΓ2

    Και οχι δεν χρειαζεται να πουλησεις νεφρο για να παρεις ενα τηλεφωνο.
    Όσοι ζείτε στην φραγκάτη κοσμάρα σας καλό θα ήταν να τηρείτε μια διακριτική σιωπή... ;-)
    ΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙ

  6. #21
    Εγγραφή
    26-08-2013
    Μηνύματα
    501
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι εχετε μεινει με κινητα 3ετιας δεν ειναι καμια μαγκια ή κανενα κατορθωμα για να το διατυμπανιζετε.
    Εκτος απο τις τρυπες ασφαλειας (που προφανως αγνοειτε επειδη δεν ειναι κατι χειροπιαστο για να το καταλαβετε) δεν εχετε στην ουσια και μια αναγκη για smartphone.

    Κινητο με τα δικα σας specs ειναι σημερα ανεκδοτο, σοβαρη δουλεια smartphone δεν μπορει καποιος να κανει.

    Καλα κανετε και εχετε το τηλεφωνο για κλησεις/sms/internet 1 φορα το χρονο αλλα ειστε απλα μαθουσαλες και η αποψη σας δεν ενδιαφερει κανεναν.

    ΥΓ

    Και οχι δεν εχω μπει στο τριπακι να αναβαθμιζω τα κινητα μου για να εχω τελευταια εκδοση αλλα γιατι κανω 6788 πραγματα παραπανω απο τοτε που ειχα κινητο με 2.3.6

    ΥΓ2

    Και οχι δεν χρειαζεται να πουλησεις νεφρο για να παρεις ενα τηλεφωνο.
    Καλά Χαλάρωσε λίγο…

    Εσύ θεωρείς μαγκιά να αλλάξεις μια συσκευή που σε καλύπτει πληρώνοντας αδρά?

    Λογική δωδεκάχρονου…!

    Φίλε μου κατέβα από το συννεφάκι που ζεις… εκεί ψηλά έχει ρεύματα και ενδέχεται να πάρουν τα μυαλά σου αέρα!

    Όσο για το μαθουσάλας και την «δημοκρατική» σου άποψη ότι η άποψη μου δεν ενδιαφέρει κανέναν, θέλω να σε ρωτήσω εσύ που το γνωρίζεις

    Ρώτησες τους πάντες έναν έναν αν ενδιαφέρονται?
    Και αν ναι πότε πρόλαβες να το κάνεις?
    Αν όντος το έκανες με ποιον τρόπο το κατάφερες τόσο γρήγορα?
    Πάντως τον κολλητό μου φίλο δεν τον ρώτησες όπως μου επιβεβαίωσε μόλις τώρα…

  7. #22
    Εγγραφή
    24-07-2008
    Μηνύματα
    4.087
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι εχετε μεινει με κινητα 3ετιας δεν ειναι καμια μαγκια ή κανενα κατορθωμα για να το διατυμπανιζετε.
    Εκτος απο τις τρυπες ασφαλειας (που προφανως αγνοειτε επειδη δεν ειναι κατι χειροπιαστο για να το καταλαβετε) δεν εχετε στην ουσια και μια αναγκη για smartphone.

    Κινητο με τα δικα σας specs ειναι σημερα ανεκδοτο, σοβαρη δουλεια smartphone δεν μπορει καποιος να κανει.

    Καλα κανετε και εχετε το τηλεφωνο για κλησεις/sms/internet 1 φορα το χρονο αλλα ειστε απλα μαθουσαλες και η αποψη σας δεν ενδιαφερει κανεναν.

    ΥΓ

    Και οχι δεν εχω μπει στο τριπακι να αναβαθμιζω τα κινητα μου για να εχω τελευταια εκδοση αλλα γιατι κανω 6788 πραγματα παραπανω απο τοτε που ειχα κινητο με 2.3.6

    ΥΓ2

    Και οχι δεν χρειαζεται να πουλησεις νεφρο για να παρεις ενα τηλεφωνο.
    Έχω nexus 4 και με καλύπτει απόλυτα, net, emails, voip, online εφαρμογές να χάσουμε κανένα κιλό etc etc

    Αν μου έδιναν securities patches θα το κράταγα forever (το marketing καταστρέφει μακροχρόνιες σχέσεις).

    Χρειάζεσαι γύρω στα 200 από κίνα και πάνω από 350-400 από αλλού, όλα τα άλλα είναι χειρότερα ακόμα και από το 3ετές δικό μου nexus.

    Αλλά για να απαντήσουμε με σιγουριά πρέπει να ξέρουμε το κοστολόγιο του νεφρού
    Ενός λάθους μύρια έπονται...

  8. #23
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από titan1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια που ανοίξατε το θέμα των αναβαθμίσεων να ρωτήσω και εγώ κάτι.
    ένας φίλος μου έχει το Microsoft Lumia 640 XL και το παινεύει γιατί λέει ότι δεν έχει ανάγκη αλλαγής (όπως κάνω εγώ κάθε δύο τρία χρόνια με το android) γιατί έχει συνέχεια δωρεάν αναβαθμίσεις και επιπλέον πολλά προγράμματα ταυτόχρονα ανοιχτά σε πολλά παράθυρα κάτι που δεν το κάνει ούτε το android 6. Ισχύουν οι ισχυρισμοί του;
    Το ειχα μεσρι προσφατα.

    Μην ακους τον καθε ασχετο, το κινητο ειναι καλο για τα λεφτα του, αλλα πχ δεν εχει καμια σχεση με ενα xiaomi redmi

    Ειδικα στο Multitasking που λεει, ξεχασε το. 7 φορες πιοαργο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε σεις, τί ελιτισμός είναι αυτός?
    "Μαθουσάλες, η άποψή σας δεν ενδιαφέρει κανέναν" ο ένας, "δεν αξίζει να ασχολείται κανείς" ο άλλος...
    Συσκευές είναι. Δεν έχουν όλοι ούτε τις ίδιες ανάγκες, ούτε το ίδιο μοντέλο χρήσης, και ούτε υπάρχει "αντιπροσωπευτική" ομάδα χρηστών.

    Εδώ οι εταιρείες που τα φτιάχνουν προσπαθούν να ακούν όσο περισσότερα είδη καταναλωτών γίνεται, και εδώ που υποτίθεται ότι είμαστε ομάδα ανθρώπων που τους ενώνει το κοινό τους ενδιαφέρουν για τις τηλεπικοινωνίες, κάνετε λες και έχουμε να χωρίσουμε κάτι μεταξύ μας.

    Ανεξάρτητα από τη συμφωνία ή διαφωνία επί τεχνικών θεμάτων, τέτοιοι αφορισμοί δεν χρειάζονται...
    Σαφως και χρειαζονται αφορισμοι, δεν γινεται σε τεχνολογικο φορουμ να λεει καποιος πραγματα ασχετα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mosfet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανέκδοτα είναι αυτά που γράφεις.
    Μια χαρά κάνω τη δουλειά μου, με το 3ετίας Samsung Galaxy S4...
    Ναι, με το καλυτερο κινητο του τοτε σαφως και "κανεις τη δουλεια σου"
    Απλα "η δουλεια" που κανεις με το σημερινο, ειναι 35 φορες καλυτερη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ioetisap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσοι ζείτε στην φραγκάτη κοσμάρα σας καλό θα ήταν να τηρείτε μια διακριτική σιωπή... ;-)
    Καμια "φραγκατη κοσμαρα"

    Αλλα δεν παω στο cars.gr να γραψω οτι κανω τη δουλεια μου με το κορολα του 93 και δεν το αλλαζω μεχρι να πεθανει και οτι δεν με ενδιαφερει η νεα τεχνολογια.

  9. #24
    Εγγραφή
    10-06-2015
    Μηνύματα
    309
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE
    Σε λίγο θα μας πεις και λουδίτες. Κάποιοι κλεισμένοι στην επίχρυση φούσκα τους έχουν μπερδεύσει την κατοχή γκάτζετ με την φιλικότητα και αγάπη προς την τεχνολογία κτλ...
    Για πες μας λοιπόν καμάρι μου, από τί specs, μοντέλο ποιας εποχής, τιμή, μάρκα κτλ και πάνω δικαιούμεθα να εκφέρουμε άποψη;!;!
    Έτσι για να ξέρουμε εμείς η πλέμπα πότε δικαιούμαστε να ανοίγουμε το στόμα μας τη παρουσία της εξοχότητος υμών.

    ΥΓ Παρ'ότι δεξιός, δεξιότατος θεωρώ αναγκαία και χρήσιμη την ύπαρξη των κομμουνιστών στην κοινωνία ακριβώς για τέτοιες απόψεις...
    ΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙ

  10. #25
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σαφως και χρειαζονται αφορισμοι, δεν γινεται σε τεχνολογικο φορουμ να λεει καποιος πραγματα ασχετα.

    .

    Γιατί το κάνεις τότε;
    Σε κάνει να νιώθεις καλύτερα; αν ναι να το ξέρουμε να γίνουμε cosmotechno

  11. #26
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bromiaris1gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά, αλλά το μεγαλύτερο ανέκδοτο στην σημερινή εποχή είναι ότι «αγοράζοντας συνέχεια κάποια νέα συσκευή με νέο λειτουργικό (γιατί αν σου έδιναν συνέχεια ενημερώσεις στην παλιά για αυτούς συσκευή όπως κάνει ηApple, θα έκαναν όλοι χαρακίρι) είσαι εξασφαλισμένος σε ενδεχόμενη υποκλοπή των προσωπικών σου στοιχείων ή των τηλεφωνικών σου κλήσεων»!!!!!!!
    Αν κάποιος θέλει να κοιμάται ήσυχος πολύ απλά δεν πρέπει να έχει κινητό τηλέφωνο, τηλέφωνο σταθερό και σίγουρα να είναι μακριά από οποιοδήποτε δίκτυο!

    Για την χρήση που κάνω εγώ στο κινητό μου τηλέφωνο θεωρώ εντελώς βλακώδες να μπω στο τριπάκι του αγόραζε συνέχεια άχρηστες και πανάκριβες συσκευές για την δική μου τσέπη και για τον κοινό νου μόνο και μόνο για να κοκορεύομαι ότι απόκτησα την τάδε έκδοση android
    Αγοραζει καποιος νεοτερη συσκευη γιατι:

    1) Εχει καλυτερα specs (αιωνες ταχυτερα τα παντα)
    2) Εχει καλυτερη καμερα
    3) Εχει καλυτερη μπαταρια
    4) Εχει τελευταια/νεοτερη εκδοση android

    Να εξηγησω το 4) γιατι μαλλον δεν χαμπαριαζετε.

    Εχοντας νεοτερη εκδοση εχεις ταχυτερο, ασφαλεστερο OS με περισσοτερα features/δυνατοτητες

    Για καποιους αυτα ειναι αχρηστα. Για καποιους ειναι Βιβλος ομως.

    Οχι, κανενας δεν κοκορευτηκε οτι εχει την τελευταια εκδοση android. Πολλοι την θελουν ομως.

    Ειναι αυτο βλακωδες;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ioetisap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε λίγο θα μας πεις και λουδίτες. Κάποιοι κλεισμένοι στην επίχρυση φούσκα τους έχουν μπερδεύσει την κατοχή γκάτζετ με την φιλικότητα και αγάπη προς την τεχνολογία κτλ...
    Επιχρυση φουσκα ειναι ολα τοτε, και το τζιν που φορας και το αμαξι που οδηγεις, και το σουβλακι που τρως.

    Για πες μας λοιπόν καμάρι μου, από τί specs, μοντέλο ποιας εποχής, τιμή, μάρκα κτλ και πάνω δικαιούμεθα να εκφέρουμε άποψη;!;!
    Έτσι για να ξέρουμε εμείς η πλέμπα πότε δικαιούμαστε να ανοίγουμε το στόμα μας τη παρουσία της εξοχότητος υμών.
    Χρειαζεται να πουλησεις νεφρο για να αγορασεις κινητο;

    Την αποψη σου να την πεις, αλλα να δεχτεις την κριτικη.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ioetisap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέραν της πλάκας ο λόγος που χρησιμοποίησα ενικό ήταν για τυχόν ανταπάντηση· γιατί ΟΚ έστω ότι κάποιος γνωρίζει να συστήσει ένα φθηνό (ή και ακριβό αλλά τότε άπαξ για πολλά πολλά χρόνια) και καλυμμένο από ευπάθειες (ει δυνατόν και με πρόσφατη έκδοση) ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΔΕ ανδροειδές τηλέφωνο/ταμπλέττα. Τί θα γίνει στην επόμενη ευπάθεια που θα βρουν; Το δεύτερο νεφρό; Και μετά; Ποιος μου εγγυάται ότι ο κατασκευαστής θα δώσει μπάλωμα (πολλώ δε μάλλον αναβάθμιση); Κανείς. Η κατάσταση του ανδροειδούς είναι απλά τραγική· παρ'ότι διαφημιζόμενο ως το ανοικτό/ελεύθερο φορητό υπολογιστικό σύστημα για τους πολλούς, αν δεν έχει κάποιος σοβαρά φράγκα να δίνει για ακριβή συσκευή και δη ανά 2 περίπου έτη...
    Να εισαι οσο πιο ασφαλης γινεται.

    Ειναι το ιδιο να εχεις android 6 ενος χρονου με το να εχεις το τρυπιοτατο android 4 τριετιας;

    Καλα κανεις και εχεις εσυ 4.4 και ο αλλος 2.3.6 αλλα μη κορδωνεστε κιολας επειδη απλα 'κανετε τη δουλεια σας'

  12. #27
    Εγγραφή
    02-11-2008
    Μηνύματα
    319
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Cosmote
    Router
    Lanner FW 7525B/SP 2+
    SNR / Attn
    32(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παπούλης Samsumg Galaxy Note 2 4ετίας. Ένα παράδειγμα "συμβίωσης". Να είναι καλά οι devs.

    Spoiler:

  13. #28
    Εγγραφή
    23-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    649
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΕΜΙΔΑ Α
    Router
    Cosmote ZTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι εχετε μεινει με κινητα 3ετιας δεν ειναι καμια μαγκια ή κανενα κατορθωμα για να το διατυμπανιζετε.
    Εκτος απο τις τρυπες ασφαλειας (που προφανως αγνοειτε επειδη δεν ειναι κατι χειροπιαστο για να το καταλαβετε) δεν εχετε στην ουσια και μια αναγκη για smartphone.

    Κινητο με τα δικα σας specs ειναι σημερα ανεκδοτο, σοβαρη δουλεια smartphone δεν μπορει καποιος να κανει.

    Καλα κανετε και εχετε το τηλεφωνο για κλησεις/sms/internet 1 φορα το χρονο αλλα ειστε απλα μαθουσαλες και η αποψη σας δεν ενδιαφερει κανεναν.

    ΥΓ

    Και οχι δεν εχω μπει στο τριπακι να αναβαθμιζω τα κινητα μου για να εχω τελευταια εκδοση αλλα γιατι κανω 6788 πραγματα παραπανω απο τοτε που ειχα κινητο με 2.3.6

    ΥΓ2

    Και οχι δεν χρειαζεται να πουλησεις νεφρο για να παρεις ενα τηλεφωνο.
    Φίλε έχεις πρόβλημα σκέψης και συμπεριφοράς, σκέψου το λίγο ...
    Δεν αξίζει καν να ασχοληθεί κανείς μαζί σου με τον τρόπο που γράφεις και φέρεσαι ...

    Σου εύχομαι να αγοράζεις κάθε 6 μήνες το σούπερ ντούπερ ουάου smartphone σου και να πουλάς μούρη ...
    Ααα και καλά μυαλά επίσης

  14. #29
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Ααααα, επειδή δεν έχω κινητό 3ετιας, "αγοράζω κάθε 6μηνο" και "πουλάω μούρη", ε;

  15. #30
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Εγώ προτείνω να βρούμε κάποιον που να πουλάει μαντολάτα. Μόνο έτσι θα δούμε nougat.

    Πάντα θα είναι πίσω οι συσκευές Android σε ασφάλεια και δυνατότητες σε σχέση με ότι έχει δώσει η Google. Ποτέ δεν θα έχουμε το πιο ενημερωμένο και ασφαλέστερο κινητό. Αυτό είναι δεδομένο. Τώρα αν θα είναι πίσω 6 μήνες, 1 χρόνο, 2, 3 ή παραπάνω έχει την σημασία του αλλά ποτέ δεν θα έχουμε το τελευταίο και πιο ενημερωμένο.

    Και για να ελαφρύνω το κλίμα, σε κλειστά περιβάλλοντα αυτά τα προβλήματα δεν υπάρχουν

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-16, 15:49
  2. Σύνθεση οικιακού Η/Υ για απλή χρήση
    Από geotrem στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-16, 18:28
  3. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-16, 19:28
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-16, 22:01
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-16, 22:13

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας