Σελ. 987 από 1148 ΠρώτηΠρώτη ... 9679779829859869879889899929971007 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 14.791-14.805 από 17206
  1. #14791
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Και το Thimbleweed Park και Full Throttle Remastered.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  2. #14792
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.509
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    To Ανδρομεδα ειναι ψιλοαπαραδεκτο. Καμμια σχεση με την προηγουμενη τριλογια παντως, με εξαιρεση το συστημα μαχης το οποιο ειναι αρκετα πιο δυνατο.

  3. #14793
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Τερμάτισα μετά κόπων και βασάνων το ΜΕ trilogy.

    I will NOT f*cking buy another EA game για πάνω από 5€.-

    Κατά τα άλλα το ΜΕ3 για εμένα ήταν το καλύτερο της σειράς αφού συνδύαζε πολύ καλά το RP του 1 και το action του 2.

    Αλλά το τέλος ήταν μπαρούφα, αφού ακόμα και το extended cut δεν διόρθωσε τα πράγματα. Total bullshit.

    And f*ck f*cking DLCs.

    F*cking EA.

  4. #14794
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.509
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τερμάτισα μετά κόπων και βασάνων το ΜΕ trilogy.

    I will NOT f*cking buy another EA game για πάνω από 5€.-

    Κατά τα άλλα το ΜΕ3 για εμένα ήταν το καλύτερο της σειράς αφού συνδύαζε πολύ καλά το RP του 1 και το action του 2.

    Αλλά το τέλος ήταν μπαρούφα, αφού ακόμα και το extended cut δεν διόρθωσε τα πράγματα. Total bullshit.

    And f*ck f*cking DLCs.

    F*cking EA.

    Φαντασου λοιπον πως ηταν τα πραγματα ΧΩΡΙΣ το extended cut φιλε sen...

  5. #14795
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GZahos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντασου λοιπον πως ηταν τα πραγματα ΧΩΡΙΣ το extended cut φιλε sen...
    To τερμάτισα πρώτα χωρίς το extended cut, έχοντας προφυλαχθεί εντελώς από spoilers και μετά έβαλα το extended cut.

    Spoiler:
    Το θέμα είναι όμως πως μετά το extended cut νευρίασα πολύ περισσότερο και θεωρώ πως τα έκανε τα πράγματα πολύ χειρότερα. Δυστυχώς πίστευα ότι θα έφτιαχναν όλο το τελευταίο sequence από την αρχή και αντ' αυτού πιστεύω ότι απλά πήγαν να τα μπαλώσουν όπως όπως. Δεν εξήγησε τίποτα για τον illusive man, δεν έδωσε καμία περαιτέρω σημαντική πληροφορία για όλους τους χαρακτήρες, δεν εξήγησε τίποτα για το τσογλανάκι (there is no time to explain who made me. f*cking seriously??), γιατί έβλεπε αυτά τα όνειρα ο Shepard, και, και, και..

    Ουσιαστικά δεν άλλαξε τίποτα από τα ίδια 3 τέλη με τα διαφορετικά χρώματα. LAME

    Sorry, ξέχασα ότι πρόσθεσαν ακόμα μια επιλογή, στην οποία ο Shepard πολεμούσε για 5 χρόνια για να μη κάνει απολύτως τίποτα στο τέλος και να κάτσει να δει τους Reapers να τα σκίζουν όλα επειδή πείσμωσε με το τσογλανάκι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος senkradvii : 24-04-17 στις 10:01.

  6. #14796
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    To τερμάτισα πρώτα χωρίς το extended cut, έχοντας προφυλαχθεί εντελώς από spoilers και μετά έβαλα το extended cut.

    Spoiler:
    Το θέμα είναι όμως πως μετά το extended cut νευρίασα πολύ περισσότερο και θεωρώ πως τα έκανε τα πράγματα πολύ χειρότερα. Δυστυχώς πίστευα ότι θα έφτιαχναν όλο το τελευταίο sequence από την αρχή και αντ' αυτού πιστεύω ότι απλά πήγαν να τα μπαλώσουν όπως όπως. Δεν εξήγησε τίποτα για τον illusive man, δεν έδωσε καμία περαιτέρω σημαντική πληροφορία για όλους τους χαρακτήρες, δεν εξήγησε τίποτα για το τσογλανάκι (there is no time to explain who made me. f*cking seriously??), γιατί έβλεπε αυτά τα όνειρα ο Shepard, και, και, και..

    Ουσιαστικά δεν άλλαξε τίποτα από τα ίδια 3 τέλη με τα διαφορετικά χρώματα. LAME

    Sorry, ξέχασα ότι πρόσθεσαν ακόμα μια επιλογή, στην οποία ο Shepard πολεμούσε για 5 χρόνια για να μη κάνει απολύτως τίποτα στο τέλος και να κάτσει να δει τους Reapers να τα σκίζουν όλα επειδή πείσμωσε με το τσογλανάκι.
    Welcome to 5 years ago. Σκέψου πραγματικά τι περάσαμε όλοι εμείς όταν πήραμε το NON-extended ending και μείναμε με το...bird στο χέρι

    Μακράν το καλύτερο ending φυσικά είναι το destruction με την extra "breathe" σκηνή, οπού και τους Reaper σκίζεις και ο Shepard ζει. Όλα τα υπόλοιπα endings μπάζουν από παντού και είναι τόσο παράλογα όσο δεν πάει.

    Για το Andromeda το review είναι στο 80% πάνω κάτω, ευελπιστώ να το δημοσιεύσω εντός της εβδομάδας.

    - - - Updated - - -

    Σημαντική σημείωση για το "there is no time to explain who made me": ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ χρειάζεται να παίξεις το Leviathan DLC. Εκεί εξηγούνται ΤΑ ΠΑΝΤΑ, κοινώς τι είναι οι Reapers, ποιος τους έφτιαξε, γιατί, πως πρόδωσαν τους δημιουργούς τους, τα cycles κτλ. Πρόκειται μακράν για το καλύτερο DLC του 3, ένα DLC που ΔΕΝ θα έπρεπε να είναι DLC αλλά κομμάτι του main game, καθώς περιέχει critical στοιχεία για το main story arc όχι απλά του Mass Effect 3 αλλά ολόκληρης της τριλογίας.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  7. #14797
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τερμάτισα μετά κόπων και βασάνων το ΜΕ trilogy.

    I will NOT f*cking buy another EA game για πάνω από 5€.-

    Κατά τα άλλα το ΜΕ3 για εμένα ήταν το καλύτερο της σειράς αφού συνδύαζε πολύ καλά το RP του 1 και το action του 2.

    Αλλά το τέλος ήταν μπαρούφα, αφού ακόμα και το extended cut δεν διόρθωσε τα πράγματα. Total bullshit.

    And f*ck f*cking DLCs.

    F*cking EA.
    Παίξε καμιά πασιέντζα ρε 'συ

  8. #14798
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίξε καμιά πασιέντζα ρε 'συ
    Δεν χρειάζεται παίζω WoW

  9. #14799
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειάζεται παίζω WoW
    Θίγεις ευαίσθητες χορδές, να ξέρεις ε!

  10. #14800
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Banditgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Welcome to 5 years ago. Σκέψου πραγματικά τι περάσαμε όλοι εμείς όταν πήραμε το NON-extended ending και μείναμε με το...bird στο χέρι

    Μακράν το καλύτερο ending φυσικά είναι το destruction με την extra "breathe" σκηνή, οπού και τους Reaper σκίζεις και ο Shepard ζει. Όλα τα υπόλοιπα endings μπάζουν από παντού και είναι τόσο παράλογα όσο δεν πάει.

    Για το Andromeda το review είναι στο 80% πάνω κάτω, ευελπιστώ να το δημοσιεύσω εντός της εβδομάδας.

    - - - Updated - - -

    Σημαντική σημείωση για το "there is no time to explain who made me": ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ χρειάζεται να παίξεις το Leviathan DLC. Εκεί εξηγούνται ΤΑ ΠΑΝΤΑ, κοινώς τι είναι οι Reapers, ποιος τους έφτιαξε, γιατί, πως πρόδωσαν τους δημιουργούς τους, τα cycles κτλ. Πρόκειται μακράν για το καλύτερο DLC του 3, ένα DLC που ΔΕΝ θα έπρεπε να είναι DLC αλλά κομμάτι του main game, καθώς περιέχει critical στοιχεία για το main story arc όχι απλά του Mass Effect 3 αλλά ολόκληρης της τριλογίας.
    Για αυτό κρατιέμαι Κωστή και δεν τα παίζω στο release για αποφεύγω πουλιά στα χέρια τα οποία ua έχω χρυσοπληρώσει κιόλας, αλλά και πάλι ήταν τόοοοσο κακό που ακόμα και μετά από 5 χρόνια δεν σώζεται.

    Ακόμα και η breath scene πάντως για μένα και πάλι μπάζει από παντού.
    Spoiler:
    O Shepard δεν είναι άτρωτος να ζήσει και από reaper beam του Harbringer (o οποίος τον αφήνει να ζήσει, wtf?!) αλλά και ολοκληρωτική έκρηξη της Citadel για να προσγειωθεί στο συντρίμμια του Λονδίνου από το διάστημα.


    Έχω θέμα όμως και με τη δομή του τελευταίου sequence. Δεν περίμενα να καλούμαι επιλέξω την κουρτίνα 1, το κουτί 2 και τη ντουλάπα 3 και να μου βγαίνει πάντα ο Ζong. Περίμενα ότι το τέλος θα καθοριζόταν ως ενός βαθμού από όλες τις αποφάσεις μου στις προηγούμενες 200+ ώρες gameplay. Περίμενα ένα epic fight από όλες τις φυλές. Όχι 12 Kroggs παραταγμένα απλά να ακούνε μαρμαρωμένα τον Wrex. Περίμενα να δω τι έγινε γενικά μετά στον καθένα. Όχι generic paintings.

    Spoiler:
    Επίσης, σίγουρα όχι σε όλα να είναι the fall of the Shepard. Και μάλιστα τέτοιο μίζερο fall. Ήταν badass και έπρεπε να πέσει σαν badass. Ή να τα @@ όλα και να αράζει με μπύρες και τον Garrus, ή να κόβει βόλτες στα αστέρια με την Liara, ή, ή, ή, ή...


    Όσο για το Leviathan, έχω ξενερώσω τόσο με τη φάση με τα DLC που αποκλείεται να το αγοράσω. Ίσως αν νικήσει η περιέργειά μου την ξενέρα μου το κατεβάσω ή να το δω στο youtube.

    H μόνο που μου αρέσει σαν εκδοχή, είναι αυτή του indoctrination. Όχι πως και αυτή δεν μπάζει απλά ίσως συνδέει μερικά πράγματα καλύτερα.

    Anyway, το επόμενο game που θα πιάσω παίζει να είναι το Skyrim ή το Dark Souls. :

  11. #14801
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Βρε νουμπλετς, και με την Βίβλο ετσι καθεστε γραμμή γραμμή και γκρινιάζετε ναι αλλα στο Ιερεμίας Β-51-στ δεν τα γράφει όπως στο Ιεζεκιήλ ΙΑ-1-ε ;

    Πιστευε και μη ερευνα ή αλλιως παρτε τα σπαθάκια και τις ασπιδουλες, σκοτώστε κανα δράκο και αδειάστε μας τη γωνιά...

    GTFOH


  12. #14802
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε νουμπλετς, και με την Βίβλο ετσι καθεστε γραμμή γραμμή και γκρινιάζετε ναι αλλα στο Ιερεμίας Β-51-στ δεν τα γράφει όπως στο Ιεζεκιήλ ΙΑ-1-ε ;

    Πιστευε και μη ερευνα ή αλλιως παρτε τα σπαθάκια και τις ασπιδουλες, σκοτώστε κανα δράκο και αδειάστε μας τη γωνιά...

    GTFOH

    LoL

    Τέτοια ατάκα από διδάκτωρ μαθηματικό δεν την περίμενα η αλήθεια είναι..

  13. #14803
    Εγγραφή
    28-10-2005
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    421
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    HOL
    Router
    Speedport Smart
    Path Level
    Interleaved
    μεγάλη φόλα το θέμα με τα DLC στη τριλογία ΜΕ. και το Leviathan αλλά και ο From Ashes ήταν story critical DLC που δεν θα πρέπε με την καμμία να λείπουν απ' το 3. Για να μην μιλήσουμε για το Lair of the Shadow Broker και το Arrival. Φοβάμαι ότι ίδια φάση θα φάμε και στο Andromeda. Για το οποίο btw όντας στο 36% μετά από 54 ώρες και έχοντας ολοκληρώσει τελείως τελείως (χτενίσει θα έλεγα) Eos, Voeld & Havarl, τα συναισθήματα μου είναι ανάμικτα. Σίγουρα δεν μπορώ να του βάλω 5 γιατί μόνο το ότι ξαναμπαίνω σ αυτό το universe είναι ανατριχίλα, αλλά ώρες ώρες είναι τόσο ρηχό, τόσο low production values που πραγματικά δεν το πιστεύεις.
    Phanteks Enthoo Pro | i7 6700k @ 4.6Ghz | CM Hyper 212 EVO | Gigabyte GTX 970 G1 @ 1502/7600 | Asus Z170-A | Kingston HyperX Fury DDR4 2666Mhz | 256GB Adata SSD | 11TB total HDD's | EVGA SuperNova G2 850W | Windows 8.1 Enterprise x64 | Corsair K70 RGB CherryMX Red | Razer DeathAdder Chroma | 2 x DELL U2414H
    Steam/Origin : kavadias199

  14. #14804
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Όπως είπαν τα παιδιά, το Leviathan και το From Ashes είναι έγκλημα πολέμου που λείπουν από το basic κομμάτι του 3. Στο Leviathan είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό, ΔΕΟΣ.

    Κατά τα άλλα, πολλά πράγματα (πχ. Illusive Man, Saren) εξηγούνται και αναλύονται στα novels που κυκλοφορούν.

    Ότι και να είναι, για μένα παραμένει η κορυφαία τριλογία που έχω παίξει, και συγκαταλέγεται στα κορυφαία games της προσωπικής μου λίστας (μαζί με FF VII-X, Monkey Island 1-3, Baldur's Gate 1-2, KOTOR, NWN).

    Κατά τα άλλα εξακολουθώ να σκίζω Overwatch και έπεσαν τα χέρια μου πάνω στο Cities Skylines. Τρελό κάψιμο, ότι ακριβώς έπρεπε να είναι το τελευταίο sim city.

  15. #14805
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αυτό κρατιέμαι Κωστή και δεν τα παίζω στο release για αποφεύγω πουλιά στα χέρια τα οποία ua έχω χρυσοπληρώσει κιόλας, αλλά και πάλι ήταν τόοοοσο κακό που ακόμα και μετά από 5 χρόνια δεν σώζεται.

    Ακόμα και η breath scene πάντως για μένα και πάλι μπάζει από παντού.
    Spoiler:
    O Shepard δεν είναι άτρωτος να ζήσει και από reaper beam του Harbringer (o οποίος τον αφήνει να ζήσει, wtf?!) αλλά και ολοκληρωτική έκρηξη της Citadel για να προσγειωθεί στο συντρίμμια του Λονδίνου από το διάστημα.


    Έχω θέμα όμως και με τη δομή του τελευταίου sequence. Δεν περίμενα να καλούμαι επιλέξω την κουρτίνα 1, το κουτί 2 και τη ντουλάπα 3 και να μου βγαίνει πάντα ο Ζong. Περίμενα ότι το τέλος θα καθοριζόταν ως ενός βαθμού από όλες τις αποφάσεις μου στις προηγούμενες 200+ ώρες gameplay. Περίμενα ένα epic fight από όλες τις φυλές. Όχι 12 Kroggs παραταγμένα απλά να ακούνε μαρμαρωμένα τον Wrex. Περίμενα να δω τι έγινε γενικά μετά στον καθένα. Όχι generic paintings.

    Spoiler:
    Επίσης, σίγουρα όχι σε όλα να είναι the fall of the Shepard. Και μάλιστα τέτοιο μίζερο fall. Ήταν badass και έπρεπε να πέσει σαν badass. Ή να τα @@ όλα και να αράζει με μπύρες και τον Garrus, ή να κόβει βόλτες στα αστέρια με την Liara, ή, ή, ή, ή...


    Όσο για το Leviathan, έχω ξενερώσω τόσο με τη φάση με τα DLC που αποκλείεται να το αγοράσω. Ίσως αν νικήσει η περιέργειά μου την ξενέρα μου το κατεβάσω ή να το δω στο youtube.

    H μόνο που μου αρέσει σαν εκδοχή, είναι αυτή του indoctrination. Όχι πως και αυτή δεν μπάζει απλά ίσως συνδέει μερικά πράγματα καλύτερα.

    Anyway, το επόμενο game που θα πιάσω παίζει να είναι το Skyrim ή το Dark Souls. :
    Να το παίξεις οπωσδήποτε το Leviathan. Μόνο και μόνο ο διάλογος που θα έχεις με...(δεν σου λέω) είναι καλύτερος από τις προσωπικότητες 2,3,4 δευτερευόντων χαρακτήρων. Πάρε και ένα trailer-ακι να πωρωθείς
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

Σελ. 987 από 1148 ΠρώτηΠρώτη ... 9679779829859869879889899929971007 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 600
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-23, 13:11
  2. Ποιο είναι το αγαπημενο σας παιχνιδι στο ιντερνετ?
    Από psahna στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-23, 22:53
  3. Ποιο παιχνιδι εχει το καλυτερο soundtrack;
    Από stelpas στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:42
  4. Κακοκαιρία : Τον κακό τους τον καιρό
    Από kerkiss στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 02:51
  5. Πρόβλημα τον τελευταίο καιρό...
    Από shakm στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-06, 02:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας