Σελ. 983 από 1147 ΠρώτηΠρώτη ... 9639739789819829839849859889931003 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 14.731-14.745 από 17202
  1. #14731
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλαχιστον 3 GB για να εχει stable framerate. Όταν φτασεις στο υπογειο (θα καταλαβεις ) θα χρειαζεται να σημαδευεις καλα, αλλιως RIP
    κατάλαβα, αν μας κάτσει κανένα ΚΙΝΟ καλός
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  2. #14732
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skel Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατάλαβα, αν μας κάτσει κανένα ΚΙΝΟ καλός
    Εμένα βγήκε futureproof (thx psolord, νομιζω αυτος την προτεινε) η R9 280
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  3. #14733
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα βγήκε futureproof (thx psolord, νομιζω αυτος την προτεινε) η R9 280
    Αμα βγήκε καλή εγώ την πρότεινα!


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλαχιστον 3 GB για να εχει stable framerate. Όταν φτασεις στο υπογειο (θα καταλαβεις ) θα χρειαζεται να σημαδευεις καλα, αλλιως RIP
    Η πλάκα είναι ότι άμα έλεγε 2GB, θα του έλεγα ότι δεν φτάνει, οπότε θα αναρωτιόταν γιατί στο !@ος ρώτησα!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  4. #14734
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Μηνύματα
    1.341
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Torment, Tides of Numenera

    Το Gamestation (Πατησίων 23) το έφερε μόλις σήμερα. Το αγόρασα, το εγκατέστησα και... τι να σας πω; Παίζω 4 ώρες κι ακόμη στην αρχή είμαι. Έχει πολύ κείμενο και περιγραφές, άρα και πολύ διάβασμα, συν την "κακή" μου συνήθεια να μιλώ σε όποιον δω και δεν δω μπροστά μου, συν μερικές επαναφορτώσεις για να δω τι συμβαίνει με διαφορετικές επιλογές... και κοντεύουμε τις 5 ώρες. [Εντάξει, έκανα κι ένα διάλειμμα να φτιάξω καφέ και να πω δυο κουβέντες με το έτερον ήμισυ ] Μέχρι τώρα όλα μια χαρά. Δεν ξέρω πώς θα εξελιχθεί η κυρίως ιστορία, διότι, όπως είπα, είμαι ακόμη στην αρχή, οπότε συγκρίσεις με το PS:Torment δεν μπορώ να κάνω, αλλά θα πω ότι κινούνται περίπου στο ίδιο μοτίβο.

    Το ξεκίνησα έχοντας στο μυαλό μου ότι θα κάνω σοβαρό (χα! χα!) role-playing, τουλάχιστον στο πρώτο playthrough, γι αυτό και όταν στο τέλος του tutorial το παιχνίδι μού έβαλε την ταμπελίτσα του Graceful Nano, ήπια το "πικρό ποτήρι" και συνέχισα χωρίς ν' αλλάξω τίποτα. Τα κυρίαρχα Tides αλλάζουν ανάλογα με τις πράξεις σου και τις επιλογές στους διαλόγους, αλλά πρόσεξα ότι σε κάποιους διαλόγους η ισορροπία αλλάζει ανάλογα με το ποια είναι η πρώτη απάντηση που θα δώσεις -ή, ερώτηση που θα κάνεις- από τις επιλογές που σου δίνονται.

    Αυτά προς το παρόν. Άντε, πάω να συνεχίσω το ξενύχτι.


    イノセンスはつどう!
    _______________________________________
    Heavenly Yasu and Wonderful Dai

  5. #14735
    Εγγραφή
    01-04-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    841
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11.438 / 1.018
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Bhaal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Torment, Tides of Numenera

    Το Gamestation (Πατησίων 23) το έφερε μόλις σήμερα. Το αγόρασα, το εγκατέστησα και... τι να σας πω; Παίζω 4 ώρες κι ακόμη στην αρχή είμαι. Έχει πολύ κείμενο και περιγραφές, άρα και πολύ διάβασμα, συν την "κακή" μου συνήθεια να μιλώ σε όποιον δω και δεν δω μπροστά μου, συν μερικές επαναφορτώσεις για να δω τι συμβαίνει με διαφορετικές επιλογές... και κοντεύουμε τις 5 ώρες. [Εντάξει, έκανα κι ένα διάλειμμα να φτιάξω καφέ και να πω δυο κουβέντες με το έτερον ήμισυ ] Μέχρι τώρα όλα μια χαρά. Δεν ξέρω πώς θα εξελιχθεί η κυρίως ιστορία, διότι, όπως είπα, είμαι ακόμη στην αρχή, οπότε συγκρίσεις με το PS:Torment δεν μπορώ να κάνω, αλλά θα πω ότι κινούνται περίπου στο ίδιο μοτίβο.

    Το ξεκίνησα έχοντας στο μυαλό μου ότι θα κάνω σοβαρό (χα! χα!) role-playing, τουλάχιστον στο πρώτο playthrough, γι αυτό και όταν στο τέλος του tutorial το παιχνίδι μού έβαλε την ταμπελίτσα του Graceful Nano, ήπια το "πικρό ποτήρι" και συνέχισα χωρίς ν' αλλάξω τίποτα. Τα κυρίαρχα Tides αλλάζουν ανάλογα με τις πράξεις σου και τις επιλογές στους διαλόγους, αλλά πρόσεξα ότι σε κάποιους διαλόγους η ισορροπία αλλάζει ανάλογα με το ποια είναι η πρώτη απάντηση που θα δώσεις -ή, ερώτηση που θα κάνεις- από τις επιλογές που σου δίνονται.

    Αυτά προς το παρόν. Άντε, πάω να συνεχίσω το ξενύχτι.
    Να μας πεις εντυπώσεις!

  6. #14736
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Μηνύματα
    1.341
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guardianhelm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μας πεις εντυπώσεις!
    Το τελευταίο save αναφέρει 24 ώρες παιχνιδιού. Αν και πολλές, αφαιρώ 4 ώρες (για καφέδες, κουβεντούλα, τηλέφωνα, κλπ.) και μένουν 20 ώρες καθαρού παιχνιδιού αφιερωμένες στην πρώτη πόλη που εξερεύνησα ως Castoff, οι οποίες περιλαμβάνουν κουβέντα με όποιον NPC συνάντησα, side quests, puzzles και 3 μάχες - 1 εκ των οποίων ήταν αναπόφευκτη. Το υπόλοιπο παιχνίδι είναι "κλειδωμένο" στο steam, θα ξεκλειδώσει στις 28 Φεβρουαρίου, μέρα της παγκόσμιας πρεμιέρας του σε όλες τις πλατφόρμες ταυτόχρονα.

    Όπως είπα και πιο πάνω, έχει πολύ κείμενο, άρα πολύ διάβασμα. Η διαφορά με το PS:Torment -έως αυτή τη στιγμή- είναι, κατά τη γνώμη μου, ότι ενώ στο PS:Torment οι περισσότεροι διάλογοι ήταν φιλοσοφικής φύσεως, στο Tides of Numenera αποτελούν κομμάτια ενός παζλ πού συνθέτουν την ευρύτερη εικόνα και ιστορία του κόσμου και των γεγονότων ανά το πέρασμα των αιώνων. Φυσικά, αναπόσπαστο μέρος των γεγονότων είναι η δημιουργία των Castoff, οι πράξεις του "δημιουργού" τους, καθώς και οι συνέπειες των πράξεων αυτών, και η επιρροή που άσκησαν. Πρόκειται για ένα μυθιστόρημα-παιχνίδι, ή, διαδραστικό μυθιστόρημα, αν θέλετε, πράγμα που σημαίνει ότι δεν είναι παιχνίδι για όλους. Όσοι λατρεύετε τα "μπανγκ μπανγκ" και "μπουμ μπουμ" κάθε πέντε βήματα θα βαρεθείτε γρήγορα.

    Όπως στο PS:Torment, έτσι κι εδώ ο θάνατος του Castoff δεν σημαίνει game over. Μου πήρε λίγη ώρα, για παράδειγμα, πριν συνειδητοποιήσω ότι έπρεπε να βρω τρόπο να πεθάνω για να συνεχίσω κάποιο quest.

    Προσωπικά, το αγάπησα ήδη το παιχνίδι και τον κόσμο του, παρά τις γραφιστικές ατέλειές του (π.χ., ο σχεδιασμός των μοντέλων του PoE είναι κλάσεις ανώτερος τού ΤΤοΝ), ή την έλλειψη στοιχείων στο UI, όπως π.χ. περιεχόμενο των διαλόγων που προηγήθηκαν, ή και των διαλόγων μεταξύ των συντρόφων σου, και word map. Δεν ξέρω αν θ' αλλάξουν κάτι στη συνέχεια, αλλά έχοντας αγοράσει την Day One έκδοση του παιχνιδιού, πιστεύω ότι αυτή είναι η τελική μορφή του. Μάκαρι να διαψευστώ.

    Το σύστημα ικανοτήτων και αναβάθμισης του χαρακτήρα είναι αρκετά διαφορετικό, και κάπως περίεργο μέχρι να προσαρμοστείς, από τα κλασσικά rpg, π.χ., υπάρχουν τρία stat pools: Might, Speed, Intellect, τα οποία, μεταξύ άλλων, επηρεάζουν Health, Evasion και Willpower ανά tier, αλλά η αποτελεσματικότητα στη μάχη εξαρτάται από Effort & Edge. Εγώ έφτιαξα τον χαρακτήρα μου πηγμένο στα exploration skills, που σχετίζονται με διαλόγους και δράση-αντίδραση σε φυσικό περιβάλλον, και δεν ασχολήθηκα πολύ με τα combat skills.

    Ο μέγιστος αριθμός συντρόφων που μπορείς να έχεις στην ομάδα σου είναι 3 (+ Castoff = 4), και κάποιοι δεν μπορούν να συνυπάρξουν ταυτοχρόνως στην ίδια ομάδα - όπως στα παλιά, καλά rpg.

    Ένα μικρό πρόβλημα υπάρχει με το θέμα του ύπνου (rest): δεν γίνεται όπου κι όπου, όπως στο PoE, αλλά σε συγκεκριμένα μέρη, και η τιμή, 20 shins (ακριβά), είναι ανά σύντροφο που έχεις μαζί σου -εκτός από ένα συγκριμένο μέρος στην πρώτη πόλη όπου η τιμή πέφτει στο μισό ή αν είστε ολίγον ψεύτες, θα κοιμάστε δωρεάν.

    Η Day One έκδοση, που πήρα, περιλαμβάνει ένα world map, το soundtract, τον ψηφιακό Traveller's Guide, σαν τα βιβλιαράκια που συμπεριλάμβαναν τα παιχνίδια μας παλαιότερα, κι έναν κωδικό για ένα Mindforged Synthsteel Plating τον οποίο "εξαργυρώνεις" μέσω steam. Η μουσική είναι πολύ καλή, σύμφωνα με τα γούστα μου, και καθορίζει ως ένα βαθμό το κλίμα της ιστορίας. Γιατί, πάνω απ' όλα, η ιστορία μετράει, για την ιστορία θα το αγοράσετε, και προσωπικά πολύ χάρηκα που τέτοιου είδους παιχνίδι ξαναβγήκε ύστερα από δεκαετίες.

    Εν συντομία, έχoντας κουραστεί απ' όλα τα παιχνίδια, βρήκα σε όλες αυτές τις μεγάλες και μικρές ιστορίες του Torment: Tides of Numenera μια όαση απόλαυσης, και κατά τη γνώμη μου ο Colin McComb παραμένει ένας από τους καλύτερους συγγραφείς.

    Τώρα...
    Ο Castoff μου [δημιούργησα αρσενικό Castoff] περιμένει την 28η Φεβρουαρίου για να συνεχίσει το ταξίδι του, και δεν κρατιέται ο άτιμος!


    イノセンスはつどう!
    _______________________________________
    Heavenly Yasu and Wonderful Dai

  7. #14737
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Πω είχα ξεχάσει τελείως ότι βγήκε αυτό το game.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  8. #14738
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πω είχα ξεχάσει τελείως ότι βγήκε αυτό το game.
    Σε 2 εβδομάδες που θα σου βάζω screenshots από Andromeda εδώ να δω τι θα κάνεις
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  9. #14739
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Banditgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε 2 εβδομάδες που θα σου βάζω screenshots από Andromeda εδώ να δω τι θα κάνεις
    Eξετάσεις Finance στο ΜΒΑ στις 23 Μαρτίου, γκαμώτο μου δεν θα το πλησιάσω καν μέχρι να αποσώσω!!!
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #14740
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Μηνύματα
    1.341
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ορίστε και το story trailer για να θυμηθείτε τι περιμένατε - όσοι το περιμένατε.



    イノセンスはつどう!
    _______________________________________
    Heavenly Yasu and Wonderful Dai

  11. #14741
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Banditgr Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σε 2 εβδομάδες που θα σου βάζω screenshots από Andromeda εδώ να δω τι θα κάνεις
    ααααααααχχχχχχχχ
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  12. #14742
    Εγγραφή
    03-09-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.769
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    (Μιας και έχω καιρό να κανιβαλίσω θέμα στο adslgr)θα ήθελα να ρωτήσω: Παίζω το rust (Με μέτρια settings) και έχω συχνά πυκνά frame drops σε σημείο από 100fps να βουτάει στα 10-15fps..... Αντίστοιχα παίζοντας με βαριά settings είμαι στα 60fps και oi βουτιές πάλι στα 10-15fps.
    Παρατήρησα λιγότερα drops ενεργοποιώντας το page file των windows (To έχω κλειστό, είμαι με 12gb ram).

    Το Pc είναι με i5 760, 12gb ram, ssd, R9 380 4gb με λειτουργικό win 8.1 64bit. Εννοείται όταν παίζω,τρέχουν μόνο απαραίτητα προγράμματα και όλα τα υπόλοιπα είναι κλειστά (antivirus, skype κτλ κτλ)
    Ρωτώντας διάφορους παίχτες που παίζουν rust δεν πήρα σαφή απάντηση, άλλοι λέγανε gpu άλλοι cpu.... Απλά δεν πολυ πείστηκα γιατί οι περισσότεροι μου φάνηκαν άμπαλοι, (καποιο δεν ξέρανε τι κάρτα γραφικών έχουν) και προβληματίζομαι τι πρέπει να αναβαθμίσω....

    Εγώ τείνω προς τον επεξεργαστή πάντως...

    Σκοπός μου να εχω fps σταθερότητα, προτιμώ το πάντα πχ 50fps παρά 150 με λακούβες...

  13. #14743
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Βάλε το MSI Afterburner, ρύθμισε το να σου δείχνει CPU και GPU usage στο OSD και παρατήρησε όταν πέφτει το framerate, τι νούμερα σου δείχνουν τα αντίστοιχα CPU/GPU.

    Αν το GPU usage χτυπάει 100% τότε έχεις θέμα με την κάρτα.

    Αν το GPU usage πέφτει π.χ. στο 30% ενώ πέφτει και το framerate την ίδια στιγμή, τότε έχεις θέμα με τον επεξεργαστή.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  14. #14744
    Εγγραφή
    03-09-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.769
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλε το MSI Afterburner, ρύθμισε το να σου δείχνει CPU και GPU usage στο OSD και παρατήρησε όταν πέφτει το framerate, τι νούμερα σου δείχνουν τα αντίστοιχα CPU/GPU.

    Αν το GPU usage χτυπάει 100% τότε έχεις θέμα με την κάρτα.

    Αν το GPU usage πέφτει π.χ. στο 30% ενώ πέφτει και το framerate την ίδια στιγμή, τότε έχεις θέμα με τον επεξεργαστή.
    είσαι ωραίος !!!
    Έχω την εντύπωση ότι συμβαίνει το 2ο σενάριο, γιατί ακούω τους ανεμιστήρες της κάρτας γραφικών να κόβουν στροφές όταν έχω frame drops

  15. #14745
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Επί της ευκαιρίας, το MSI AFterburner έχει temp monitoring και για CPU και για GPU οπότε παρακολούθησε τα και αυτά.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

Σελ. 983 από 1147 ΠρώτηΠρώτη ... 9639739789819829839849859889931003 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 600
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-23, 13:11
  2. Ποιο είναι το αγαπημενο σας παιχνιδι στο ιντερνετ?
    Από psahna στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-23, 22:53
  3. Ποιο παιχνιδι εχει το καλυτερο soundtrack;
    Από stelpas στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:42
  4. Κακοκαιρία : Τον κακό τους τον καιρό
    Από kerkiss στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 02:51
  5. Πρόβλημα τον τελευταίο καιρό...
    Από shakm στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-06, 02:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας