Εμφάνιση 1-12 από 12
  1. #1
    Εγγραφή
    24-01-2017
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα σε όλους. Είμαι σχεδόν έτοιμος να φύγω μετά από χρόνια από την Nova με τις λάθος κινήσεις που κάνει χωρίς να δείχνει σεβασμό στους πελάτες της

    - - - Updated - - -

    Εδώ και 1 εβδομάδα δεν έχω σήμα Nova στην τηλεόραση μου. Μένω σε περιοχή της Βόρειας Ελλάδας και πριν κοπεί το σήμα είχε χιονισει αρκετά. Δηλωσα βλάβη στα κεντρικά με χρέωση 30 ευρώ και την επόμενη μέρα οι τεχνικοί που ήρθαν στο σπίτι είπαν ότι η βλάβη οφείλεται στην κεραία και να κάνουμε υπομονή μέχρι την Άνοιξη για να βελτιωθεί ο καιρός γιατί στην σκεπη δεν ανεβαίνουν για λόγους ασφαλείας και να τους ξανακαλέσουμε την Άνοιξη με άλλα 30 ευρώ χρέωση για να το φτιάξουν. 30 ευρώ σε 5 λεπτά ποιος βγάζει σήμερα? Στο τοπικό κατάστημα ο υπεύθυνος μου σύστησε υπομονή. Δηλαδή να πληρώνω συνδρομητική τηλεόραση χωρίς να έχω συνδρομητική τηλεόραση μέχρι την Άνοιξη και βλέπουμε. Είναι συμπεριφορά σε επί χρόνια πελάτη που δεν έχει καθυστερήσει ούτε έναν λογαριασμό?

  2. #2
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    AΑυτό γίνετα;ιμ όταν χιονίσει και πιάσει χιόνι η κεραία. Το έπαθα κι εγώ.
    Κακώς τους πήρες τηλέφωνο. Αν υπάρχει πρόσβαση στην σκεπή,
    βρες ένα μακρύ κοντάρι και καθάρισε μόνος σου το πιάτο από το χιόνι.

    Μπορεί και με μια σκούπα να φτάνεις. Εγώ χρειάστηκα κοντάρι 4 μέτρων
    Σε καμιά περίπτωση δεν ανεβαίνεις στην σκεπή.

    Πάντως για μένα και οι τεχνικοί που ήρθαν είναι απαράδεκτοι.
    Πήραν τα 30€ χωρίς να κάνουν απολύτως τίποτα,έστω να πουν μια ιδέα.
    Άκου να περιμένεις μέχρι την Άνοιξη.

    Aνέφερε ξανά το θέμα σου και δες αν στο Chat της NOVA
    ή στο νήμα του Forum,ΝΟVA support, σου πουν κάτι διαφορετικό.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  3. #3
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από niksakalis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Είμαι σχεδόν έτοιμος να φύγω μετά από χρόνια από την Nova με τις λάθος κινήσεις που κάνει χωρίς να δείχνει σεβασμό στους πελάτες της

    - - - Updated - - -

    Εδώ και 1 εβδομάδα δεν έχω σήμα Nova στην τηλεόραση μου. Μένω σε περιοχή της Βόρειας Ελλάδας και πριν κοπεί το σήμα είχε χιονισει αρκετά. Δηλωσα βλάβη στα κεντρικά με χρέωση 30 ευρώ και την επόμενη μέρα οι τεχνικοί που ήρθαν στο σπίτι είπαν ότι η βλάβη οφείλεται στην κεραία και να κάνουμε υπομονή μέχρι την Άνοιξη για να βελτιωθεί ο καιρός γιατί στην σκεπη δεν ανεβαίνουν για λόγους ασφαλείας και να τους ξανακαλέσουμε την Άνοιξη με άλλα 30 ευρώ χρέωση για να το φτιάξουν. 30 ευρώ σε 5 λεπτά ποιος βγάζει σήμερα? Στο τοπικό κατάστημα ο υπεύθυνος μου σύστησε υπομονή. Δηλαδή να πληρώνω συνδρομητική τηλεόραση χωρίς να έχω συνδρομητική τηλεόραση μέχρι την Άνοιξη και βλέπουμε. Είναι συμπεριφορά σε επί χρόνια πελάτη που δεν έχει καθυστερήσει ούτε έναν λογαριασμό?
    καλησπερα, το nova πιανει δορυφορικο σημα, δεν μπορει οταν εχει κακες καιρικες συνθηκες ή με το χιονι να φταινε αυτοι!!! δλδ τι επιασε χιονι ο δορυφορος που ειναι 38.000χλμ μακρια απο την γη?
    εννοειτε οτι προφανως φταιει η κεραια σου!
    πριν τους καλεσεις την κοιταξες?
    οταν εχει μεγαλες βροχες, κυριως χαλαζι, ή βρεχει καρεκλες, ή εχει χιονι πανω στο πιατο ή το LNB τοτε το σημα παει περιπατο.
    Δεν φταινε αυτη φταιει η ληψη σου. Μπορει οι hotbirds να πιανονται ακομα και με 60αρι πιατο αλλα εχεις λιγοτερο σημα οπως και με 80αρι. Οσο μεγαλυτερο τοσο καλυτερα, ομως το μεγαλο εχει θεμα και με αεριδες, ενω το 60-80 γλιτωνει.
    Ενταξει δεν μιλαω για τυφωνα, ανεμοστροβιλο κτλ νορμαλ πραγματα σχετικα.
    Αν το πιατο σου δεν εχει γυρισει, τοτε ενα καλο καθαρισμα αρκει να σου φερει σημα.
    Στο εξοχικο να δεις τι ειχε γινει, παω εκει τον δεκτη μου και δεν ειχα σημα nova, και κοιταω το πιατο και ειχε παει πανω του ενας αμπελωνας με σταφυλια και κρεμοντουσαν μπροστα....
    μετα παω να τα κοψω και ειχε μελισσες, και με κυνηγουσαν κοντεψα να πεσω και απο την σκαλα, τελικα δεν καταφεραν να με τσιμπησουν. Τελικα πηγα απο την στεγη και εκανα δουλεια δεν ηθελα να τις σκοτωσω τις κακομοιρες.
    Ενταξει ξερω περιπτωση με πιατο 1.20μ (ειχε και αστρα) που δεν ειχε nova και τι να δει.....εφυγε το πιατο!!!! εμεινε η βαση και το lnb αλλα το πιατο μαλλον εγινε φρισμπυ!!!!

    αμα εχει χιονια πανω και δεν εχεις τροπο να ανεβεις χωρις να τα πατας δεν μπορεις να ανεβεις ειναι λογικο, δεν φτανεις στο πιατο χωρις να πατας εκει που εχει χιονια?
    δεν εχουν και αδικο σε αυτο.
    Γιατι δεν φωναζεις εναν τεχνικο αφου και αυτοι λευτα θελουν?
    οσο για τα 30 ευρω ειναι αναλογα το επαγγελμα και τι κανεις, θες ηλεκτρολογο, υδραυλικο, μηχανικο αυτοκινητων, φανοποιο, οδοντιατρο, ρωτα να μαθεις τιμες. Αλλο ο υπαλληλος-εργατης κτλ που δουλευει με 8ωρο και αλλο αυτοι ολοι.

  4. #4
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα, το nova πιανει δορυφορικο σημα, δεν μπορει οταν εχει κακες καιρικες συνθηκες ή με το χιονι να φταινε αυτοι!!! δλδ τι επιασε χιονι ο δορυφορος που ειναι 38.000χλμ μακρια απο την γη?
    εννοειτε οτι προφανως φταιει η κεραια σου!
    πριν τους καλεσεις την κοιταξες?
    οταν εχει μεγαλες βροχες, κυριως χαλαζι, ή βρεχει καρεκλες, ή εχει χιονι πανω στο πιατο ή το LNB τοτε το σημα παει περιπατο.
    Δεν φταινε αυτη φταιει η ληψη σου. Μπορει οι hotbirds να πιανονται ακομα και με 60αρι πιατο αλλα εχεις λιγοτερο σημα οπως και με 80αρι. Οσο μεγαλυτερο τοσο καλυτερα, ομως το μεγαλο εχει θεμα και με αεριδες, ενω το 60-80 γλιτωνει.
    Ενταξει δεν μιλαω για τυφωνα, ανεμοστροβιλο κτλ νορμαλ πραγματα σχετικα.
    Αν το πιατο σου δεν εχει γυρισει, τοτε ενα καλο καθαρισμα αρκει να σου φερει σημα.
    Στο εξοχικο να δεις τι ειχε γινει, παω εκει τον δεκτη μου και δεν ειχα σημα nova, και κοιταω το πιατο και ειχε παει πανω του ενας αμπελωνας με σταφυλια και κρεμοντουσαν μπροστα....
    μετα παω να τα κοψω και ειχε μελισσες, και με κυνηγουσαν κοντεψα να πεσω και απο την σκαλα, τελικα δεν καταφεραν να με τσιμπησουν. Τελικα πηγα απο την στεγη και εκανα δουλεια δεν ηθελα να τις σκοτωσω τις κακομοιρες.
    Ενταξει ξερω περιπτωση με πιατο 1.20μ (ειχε και αστρα) που δεν ειχε nova και τι να δει.....εφυγε το πιατο!!!! εμεινε η βαση και το lnb αλλα το πιατο μαλλον εγινε φρισμπυ!!!!

    αμα εχει χιονια πανω και δεν εχεις τροπο να ανεβεις χωρις να τα πατας δεν μπορεις να ανεβεις ειναι λογικο, δεν φτανεις στο πιατο χωρις να πατας εκει που εχει χιονια?
    δεν εχουν και αδικο σε αυτο.
    Γιατι δεν φωναζεις εναν τεχνικο αφου και αυτοι λευτα θελουν?
    οσο για τα 30 ευρω ειναι αναλογα το επαγγελμα και τι κανεις, θες ηλεκτρολογο, υδραυλικο, μηχανικο αυτοκινητων, φανοποιο, οδοντιατρο, ρωτα να μαθεις τιμες. Αλλο ο υπαλληλος-εργατης κτλ που δουλευει με 8ωρο και αλλο αυτοι ολοι.

    Αν θα δείς κάλεσε τεχνικό, του πήρε 30 και δεν έκανε και δουλειά,

  5. #5
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θα δείς κάλεσε τεχνικό, του πήρε 30 και δεν έκανε και δουλειά,
    sorry δεν ο καταλαβα οπως το εγραψε.....και εφοσον δεν εγινε η δουλεια γιατι πληρωθηκε για την επισκεψη και μονο?

  6. #6
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    sorry δεν ο καταλαβα οπως το εγραψε.....και εφοσον δεν εγινε η δουλεια γιατι πληρωθηκε για την επισκεψη και μονο?
    Γιατί του είπανε να περιμένει την άνοιξη να λιώσουν τα χιόνια με 20 θα έπρεπε να περιμένει μέχρι το καλοκαίρι

  7. #7
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί του είπανε να περιμένει την άνοιξη να λιώσουν τα χιόνια με 20 θα έπρεπε να περιμένει μέχρι το καλοκαίρι
    οπως φαινεται δεν ειναι μαχιμοι σαν τους υδραυλικους που εφτιαχναν σε σκεπες, στεγες και ταρατσες ηλιακους που εσπασαν μεσα στα χιονια!

    Συνιστω να γραψει ο φιλος το nova support και να πεσει το αναλογο κραξιμο!

    Τελικα το πιατο φαινεται απο καπου ΧΩΡΙΣ να ανεβει κανεις στην στεγη? τι επαθε εχει πανω χιονια? εχει γυρισει? εχει σπασει μηπως κατι απο το κρυο?
    γιατι με τοσα που ειδαμε να σπανε στην Αθηνα και μαλιστα μεταλλα!!!!! ολα τα περιμενω απο πλαστικα εξαρτηματα!
    εγω παντως τα δικα μου πηγαινα και τα καθαριζα http://i180.photobucket.com/albums/x..._5960398_n.jpg
    αν και επειδη δεν ειναι για δορυφορικο σημα δεν αποτελει προβλημα το χιονι τοσο αλλα μην σπασει τπτ απο το κρυο.

    Η αληθεια για να λεγεται ειναι οτι ΟΛΑ τα επαγγελματα χρεωνουν επισκεψη ειτε φτιαχτει κατι ειτε οχι και ειναι λογικο νομιζω.
    Αλλα 30 ευρω χωρις αποτελεσμα ειναι υπερβολικο ποσο θεωρω.

    Εγω το πιατο του nova το εχω στο μπαλκονι και εχω σημα κοντα 90% νομιζω 89 ειναι τωρα, και αμα βρεχει αρκετα εχω πιξελιασματα κτλ.
    Καλα με χαλαζι ή καταρακτωδη βροχη απλα λεει οτι δεν εχω σημα.
    Αμα βαλω ενισχυτη σηματος γραμμης θα κανει δουλεια? ξερει κανεις? http://antoniou24.skroutzstore.gr/as.../2165/FP6l.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 24-01-17 στις 22:15.

  8. #8
    Εγγραφή
    24-01-2017
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    sorry δεν ο καταλαβα οπως το εγραψε.....και εφοσον δεν εγινε η δουλεια γιατι πληρωθηκε για την επισκεψη και μονο?
    όταν δηλώνεις βλάβη στα κεντρικά της NOVA σε ενημερώνουν τηλεφωνικά ότι θα χρεωθείς 30 ευρώ και δεν τα πληρώνεις μετρητά στα χρεώνουν στον επόμενο λογαριασμό

  9. #9
    Εγγραφή
    05-12-2016
    Περιοχή
    Αγία Βαρβάρα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    86
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/100372
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    ZTE ZXHN H108N
    SNR / Attn
    9(dB) / 7.3(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Η χρέωση 30€ είναι για την επίσκεψη του τεχνικού. Όταν σε καλούν σε ενημερώνουν ότι χρειάζεται να υπάρχει πρόσβαση στο κάτοπτρο (πχ αν είναι σε ταράτσα να έχεις τα κλειδιά). Τώρα αν το κάτοπτρο ήταν σε σημείο όπου είχε πάγο ή χιόνι (ειδικά αν μιλάμε για πολύ βόρεια Ελλάδα) είναι λογικό να μη ρισκάρει ο άνθρωπος να το φτιάξει. Δεν είναι ότι πιο ευχάριστο να πας να βγάλεις το ψωμί σου και να γυρίσεις σπίτι σου τραυματισμένος (ή και να μη γυρίσεις).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από niksakalis Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν δηλώνεις βλάβη στα κεντρικά της NOVA σε ενημερώνουν τηλεφωνικά ότι θα χρεωθείς 30 ευρώ και δεν τα πληρώνεις μετρητά στα χρεώνουν στον επόμενο λογαριασμό
    Αυτό ισχύει για την τηλεφωνία/internet σε περίπτωση δικής σου υπαιτιότητας. Για την τηλεόραση πληρώνεις απευθείας τον τεχνικό.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί και με μια σκούπα να φτάνεις. Εγώ χρειάστηκα κοντάρι 4 μέτρων
    Καλύτερα νεράκι και όχι κοντάρι :-Ρ

  10. #10
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπέρα, αν ενημερωσαν ας μας το πει ο ιδιος ο φιλος, δεν ξερουν οτι εχει χιονια και ειναι κεραμοσκεπη και δεν θα ανεβουν οπως ειναι εντελως λογικοτατο?
    δεν ξερω τι συζητηση εγινε αλλα επρεπε ειτε ο ενας να ρωτησει ειτε ο πελατης να ενημερωσει απο μονος του.
    Αν δεν κανω λαθος μπορει ο τεχνικος να ειναι εξωτερικο συνεργειο και οχι η ιδια η εταιρια, οπως γινεται και με την 1η τοποθετηση. Εμενα εξωτερικοι συνεργατες ηρθανε.

  11. #11
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BaCh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλύτερα νεράκι και όχι κοντάρι :-Ρ
    Και με το νερό τι θα έκανα;Και πως θα ανέβαζα νερό στην σκεπή;
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  12. #12
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα, εγω καταλαβαινω οτι δεν μπορουν οι ανθρωποι να ανεβουν σε στεγη ΟΧΙ ΤΑΡΑΤΣΑ με χιονια, ειναι επικυνδυνο και ειναι λογικοτατο, αλλα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι δεν ηξεραν, δεν ειπαν κτλ οτι η στεγη εχει χιονια? να το πουν απο την αρχη να μην πανε τουλαχιστον και γινει αδικη χρεωση?
    ειναι λογικο οτι οταν δεν υπαρχει σημα στον δεκτη, ειναι δυσκολο να καηκε το tuner στον δεκτη, οποτε θα πανε να δουνε το πιατο.
    Αυτο επρεπε να εχει ειπωθει απο την αρχη, ειτε να ρωτησουν, ειτε να το πει ο πελατης οτι εχει χιονια στην στεγη και το πιατο ειναι εκει.
    Γιαυτο τα πιατα καλο ειναι να μπαινουν σε ευκολοτερα σημεια προσβασης, πχ στο εξοχικο αντι να το πιασω στην στεγη που εχει κεραμοσκεπη με κλιση, το εχω πιασει σε σωληνα της κλιματαριας και βαζω μια σκαλιτσα και το φτανω, αν θελω να κανω περισσοτερη δουλεια εχω προσβαση απο την στεγη, αλλα αμα ειχε πανω χιονια δεν θα ανεβαινα με τιποτα εκει πανω!
    και στην Αθηνα το εχω στο μπαλκονι, ανοιγω και την μπαλκονοπορτα και βλεπω τι δειχνει η tv και με ενα καλο δεκτη linux κεντραρω μια χαρα το πιατο μου εκει που πρεπει.
    Στο εξοχικο επισης το σημειο επιλεχτηκε ωστε ανοιγοντας το παραθυρο στο σπιτι που ειναι στο δωματιο της TV να την βλεπω ευκολα ωστε να γλιτωνω τα περα δωθε.
    Εχω δει πιατα σε πολυ δυσκολοπροσιτα σημεια, και μετα τα βαζουμε με τους τεχνικους γιατι δεν μπορουν να τα προσεγγισουν οταν γινει κατι και εχουμε δυσκολες καιρικες συνθηκες.
    Οπως εμεις δεν θα το ρισκαραμε να ανεβουμε στην στεγη να το καθαρισουμε, να ριξουμε νερο κτλ, και ο τεχνικος δεν ειναι ο σουπερμαν ή ο σπαιντερμαν, προσωπικα δεν βλεπω τιποτα παραλογο λοιπον, το θεμα ειναι γιατι δεν ενημερωθηκαν οτι εχει πανω στην στεγη χιονια και ειναι εκει το πιατο ωστε να το πουν απο την αρχη οτι δεν μπορουν να δουν κατι σε αυτο ή ενημερωθηκαν αλλα δεν τους ενοιαξε? τι εγινε πανω σε αυτο το θεμα? ειναι σημαντικο αυτο!
    γιατι συνηθως οταν ειναι να κανουν κατι λενε οτι θελουν ευκολη προσβαση εκει που ειναι το πιατο.

    Ρωτησα καποια στιγμη και τι εχει παθει το πιατο και δεν πηραμε καποια απαντηση....
    επισης καλο ειναι να ανεβει φωτο πως ειναι το πιατο εστω και απο μακρια αν φαινεται για να δουμε τι γινεται να μην λεμε θεωρητικα.
    Πιστευω οτι εφοσον δεν εχει σημα καθολου πρεπει να το αποσυνδεσουν καπως απο την nova και για οσο καιρο δεν εχει να πιστωθει το αντιστοιχο ποσο, αυτο θα ηταν το σωστο απο την πλευρα της εταιριας, και σε περιπτωση που το φτιαξει καποιος εστω αλλος, τοτε να ενημερωθει η εταιρια να ενεργοποιηθει παλι η καρτα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 27-01-17 στις 07:44.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-17, 12:14
  2. Πρόβλημα με Packet Loss - OTE Καλαμάτα
    Από dreamerkr στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-17, 11:49
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-17, 11:57
  4. Θέμα με Nova και Cosmote
    Από Hierro στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-16, 03:54
  5. Πρόβλημα με nova
    Από thodoris31 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 01:08

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας