Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-36 από 36
  1. #31
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trickius Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι θεωρία, ισχύει. Συνήθως η ΔΕΔΔΗΕ αφήνει τις "δύσκολες" για το τέλος.
    Δεν τιθεται θεμα δυσκολιας παιδες απ ολες στην περιοχη που μενω η δικη μου δεν εχει καν ηλεκτροδοτηθει με την κολωνα να ειναι στο 1 μετρο αποσταση.Ακομα και οσες δεν εχουν ενεργοποιηθει εχει γινει τουλαχιστον η συνδεση στο δικτυο του ΔΕΔΔΗΕ.
    Αυτο ειναι που με κανει να πιστευω οτι απλα ειμαι γκαντεμης γιατι "ξεχαστηκε".
    Δεν εχω και κανεναν "γνωστο" στον ΔΕΔΔΗΕ εστω να μου πει που βαδιζω...Να μου πει πχ θα περιμενεις μεχρι Μαη.Να το παρω αποφαση.Η αναμονη ειναι που με τρελαινει!

  2. #32
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Λογικά αν έχεις κάποιον γνωστό στον ΟΤΕ , να μπορεί να σου πει. Ή να πας στο τοπικό και να κάνεις μια ερωτηση.
    Έτσι κι αλλιώς ο ΟΤΕ θέλει να ενεργοποιηθεί γρήγορα, για αύξηση κερδών, απο την μετάβαση υφιστάμενων πελατών σε vdsl.

  3. #33
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά αν έχεις κάποιον γνωστό στον ΟΤΕ , να μπορεί να σου πει. Ή να πας στο τοπικό και να κάνεις μια ερωτηση.
    Έτσι κι αλλιώς ο ΟΤΕ θέλει να ενεργοποιηθεί γρήγορα, για αύξηση κερδών, απο την μετάβαση υφιστάμενων πελατών σε vdsl.
    Εχω παει 4 φορες απ´οταν γυρισα σε Cosmote απο Forthnet.Καθε φορα το ιδιο παραπονο περι ηλεκτροδοτησης και καθε φορα με το που τελειωνω την ερωτηση παιρνω την ιδια φατσα απορια-πεφτω απο τα συννεφα απο τον εκαστοτε υπαλληλο(σε μια περιπτωση σε ιδιο υπαλληλο,που με θυμοταν απο την πρωτη φορα).Και τις 4 φορες η απαντηση τους ειχε την εξης φραση μεσα: "Εμεις ξερουμε οτι μεχρι τελος του 2016 ολος ο δημος Γαλατσιου θα ηταν ενεργοποιημενος".Φαρσοκωμωδια!!!

  4. #34
    Εγγραφή
    24-01-2013
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Μην τρελένεσαι. Ακόμα και στο 1 μέτρο να είναι η κολώνα μπορεί να πρέπει να γίνουν εργασίες που απαιτούν μπουλντόζες και σκαψίματα. Έτσι είχε γίνει και στην δική μου περίπτωση. Αν και υπήρχε κολώνα δίπλα, τραβήξαν από μια άλλη στα 20 μέτρα πιό μακρυά. Μετά τους 3 μήνες αφού είχαν ενεργοποιηθεί οι υπόλοιπες. Δεν έχει ξεχαστεί στα σίγουρα όμως. Τον έφαγες τον γαίδαρο.. μην κολλάς στην ουρά.

    Ο οτε δεν έχει απάντηση για αυτό. Αφορά εσωτερικές εργασίες του ΔΕΔΔΗΕ.

  5. #35
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από trickius Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην τρελένεσαι. Ακόμα και στο 1 μέτρο να είναι η κολώνα μπορεί να πρέπει να γίνουν εργασίες που απαιτούν μπουλντόζες και σκαψίματα. Έτσι είχε γίνει και στην δική μου περίπτωση. Αν και υπήρχε κολώνα δίπλα, τραβήξαν από μια άλλη στα 20 μέτρα πιό μακρυά. Μετά τους 3 μήνες αφού είχαν ενεργοποιηθεί οι υπόλοιπες. Δεν έχει ξεχαστεί στα σίγουρα όμως. Τον έφαγες τον γαίδαρο.. μην κολλάς στην ουρά.

    Ο οτε δεν έχει απάντηση για αυτό. Αφορά εσωτερικές εργασίες του ΔΕΔΔΗΕ.
    Ο τεχνικος που ειχε ερθει σπιτι οταν εκανα φορητοτητα μου ειχε αφησει το τηλεφωνο του,ουτως ωστε οταν ακουγα ανεμιστηρια να τον επαιρνα να με γυρισει απο ΑΚ σε ΚV.Χωρις να εχει υποχρεωση και προς τιμην του μολις μιλησα μαζι του και μου ειπε οτι καμμια 10 καμπινες εχουν μεινει στο δημο Γαλατσιου χωρις ρευμα και οτι η καθυστεριση αυτη δεν εχει καμμια σχεση να κανει με τις εργασιες στο ΑΚ Αλυσιδα που εχει γινει εργοταξιο τις τελευταιες μερες.Επισης ειπε οτι εχει γινει ενας κακος χαμος με τον εργολαβο του ΔΕΔΔΗΕ(ολοι ξερουμε ποιος ειναι)...Θα επικοινωνησει μαζι αργοτερα καθως εξυπηρετουσε καποιον αλλον πολιτη!Εξυπηρετικοτατος,να ναι καλα ο ανθρωπος.
    Κάνε follow στο κανάλι μου στο Twitch με livestreams κάθε Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή στις 20:00

    PritsASS

  6. #36
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παειιιι και ο Μαρτηηηηηηης!!!
    Κάνε follow στο κανάλι μου στο Twitch με livestreams κάθε Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή στις 20:00

    PritsASS

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-17, 13:22
  2. OTE + VOBB + Asterisk
    Από kostas_thess στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-17, 20:12
  3. [Other] ZTE ZXHN H108N OTE + VODAFONE + 2 γραμμές τηλεφώνου
    Από Spyrus The Great στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-16, 18:58
  4. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-16, 00:14
  5. Πρόβλημα με εικόνα Ote tv
    Από Paris1981 στο φόρουμ Satellite
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-04-16, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας