Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ψηφίστε τον συνδιασμό οδηγού/ομάδας ή και την ομάδα που θεωρείτε ότι θα κερδίσουν τίτλο/τίτλους.

Ψήφισαν
38. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Mercedes AMG Petronas/L. Hamilton

    18 47,37%
  • Mercedes AMG Petronas/V. Bottas

    0 0%
  • Red Bull Racing/D.Ricciardo

    0 0%
  • Red Bull Racing/M.Verstappen

    0 0%
  • Scuderia Ferrari/S.Vettel

    10 26,32%
  • Scuderia Ferrari/K.Raikkonen

    10 26,32%
  • Sahara Force India F1/S.Perez

    0 0%
  • Sahara Force India F1/E.Ocon

    0 0%
  • McLaren Honda/S.Vandoome

    1 2,63%
  • McLaren Honda/F.Alonso

    3 7,89%
  • Scuderia Toro Rosso/D.Kvyat

    0 0%
  • Scuderia Toro Rosso/C. Sainz Jr.

    0 0%
  • Haas F1 Team/R. Grosjean

    0 0%
  • Haas F1 Team/K. Magnussen

    0 0%
  • Renault/N. Hulkenberg

    0 0%
  • Renault/J. Palmer

    0 0%
  • Sauber F1 Team/M. Ericsson

    0 0%
  • Sauber F1 Team/P. Wehrlein

    0 0%
  • Mercedes AMG Petronas

    2 5,26%
  • Red Bull Racing

    0 0%
  • Scuderia Ferrari

    3 7,89%
  • Sahara Force India F1

    0 0%
  • Williams Martini Racing

    0 0%
  • McLaren Honda

    2 5,26%
  • Scuderia Toro Rosso

    0 0%
  • Haas F1 Team

    0 0%
  • Renault

    0 0%
  • Sauber F1 Team

    0 0%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 7 από 162 ΠρώτηΠρώτη ... 256789121727 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 2425

Θέμα: F1-2017 Season

  1. #91
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Νικαια
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.196
    Downloads
    83
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    TP-LINK ARCHER VR200
    Εκλεισε τη ψαλιδα η Ferrari και αν ειναι αληθεια οτι σε ρυθμο αγωνα ειναι πιο δυνατοι τοτε αυριο θα εχουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αγωνα μετα απο αρκετο καιρο...

  2. #92
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haHa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ξαφνιαστειτε όταν ακουσετε στις πόσες στροφές γυρνάνε αυτοι οι τεραστιοι κινητήρες.

    20-40 στροφές. Οχι χιλιαδες, σκετες!
    Αυτό μου ακούγεται πολύ λάθος

    Δεν γνωρίζω πως λειτουργούν ακριβώς με όλα τα υβριδικά συστήματα αλλά 20rpm; Δεν είναι λογικό.


  3. #93
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    Πάφος-Κύπρος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    5.235
    Downloads
    19
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/768
    ISP
    Primetel
    Router
    PTL-VDL-N5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα δε θελω να πεθανουν κιολας. Απλα να σερνονται θελω

    Θα σου πω γιατι δε γουσταρω τη Ferrari...
    - Γιατι θεωρω αδικο το να παιρνουν ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ λεφτα απο τις υπολοιπες ομαδες. Ναι φερνουν χρημα στο χωρο και αξιζουν περισσοτερα. Αλλα οχι ΤΟΣΟ περισσοτερα.
    - Γιατι παρα τα τοσο περισσοτερα που παιρνουν, τα τοσο περισσοτερα που εχουν οι ιδιοι να ξοδεψουν, οι επιδοσεις τους ειναι μετριες εως κακες εδω και δεκαετιες (αν βγαλεις τη χρυση εποχη Schumi). Οποτε τους θεωρω ανικανους.
    - Γιατι θεωρω αδικο να εχουν περισσοτερα δικαιωματα απο τις υπολοιπες ομαδες οσον αφορα τις ψηφοφοριες και τους κανονισμους.
    - Γιατι οποτε δεν τους κανουν τα χατιρια εκβιαζουν ξεδιαντροπα απειλωντας οτι θα φυγουν.
    - Γιατι ειναι ανικανοι να βγαλουν εναν ΤΟΡ οδηγο οπως κανανε ολες οι αλλες μεγαλες ομαδες και απλα αγοραζουν οποιον γραφουν στα forums οτι ειναι καλος (με καμποσα παλτα στη συλλογη τους μεχρι τωρα).
    - Γιατι οπως εχω ξαναπει θεωρω αστειο να υποστηριζει καποιος στην F1 ομαδα. Οποτε εφοσον η Ferrari ειναι η ομαδα με τους περισσοτερους οπαδους, περναει αυτοματα στη black list μου. Ασε να φαει η νεα γενια καμια 20αετια πικρας να δεις πως θα σταματησει αυτο το φαινομενο με τις ομαδες. Ηδη εδω και 10 χρονια εχω δει καμποσους στο adslgr που υποστηριζαν ομαδες και σιγα σιγα πηραν το σωστο το δρομο και καταλαβαν οτι ειναι καλυτερη ιδεα να ταυτιστεις με εναν οδηγο.




    Οσον αφορα το Grosjean, δεν ειναι και κουλος. Αν οδηγουσε περσι στη Mercedes με ομοσταβλο αυτον που ειχε στη Haas (Gutierrez) θα επαιρνε το πρωταθλημα. Αλλα αν ειχε κανεναν αλλον σοβαρο ομοσταβλο δε θα το επαιρνε. Σκεφτηκες καθολου οτι ο Hamilton (για να μην πω Alonso και με κραζετε παλι) αν ειχε τη Haas θα γυρνουσε 2-3-5 δεκατα γρηγοροτερα? Οποτε το να βλεπω τη Haas στην 6η θεση δε με κανει να σκεφτομαι "Τι φαινομενο ειναι ο Grosjean". Με κανει να σκεφτομαι "Καλο μονοθεσιο εφτιαξε η Haas φετος".

    Οι οδηγοι κρινονται με βαση τον ομοσταβλο τους. Ο Grosjean ετρωγε μισο-ενα δευτερολεπτο στο κεφαλι απο τον Alonso (οχι φυσικα σε καθε αγωνα/γυρο αλλα ειδαμε ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ αυτες τις διαφορες). Το ιδιο ετρωγε και ο Kimi. Για αυτο φυσικα Kimi/Grosjean παιζανε σχεδον στα ισια οταν ηταν ομοσταβλοι, γιατι ειναι στα ιδια κυβικα πανω/κατω. Σβελτοι αλλα οχι TOP.
    - - - Updated - - -
    Καλά, δικαίωμα σου είναι να μισείς μια ομάδα και γω το κάνω σε άλλα σπορ
    Το ότι παίρνουν περισσότερα χρήματα ας το δουν αυτοί που τους τα δίνουν. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να τους κόψουν λίγα μύρια.
    Οι επιδόσεις τους είναι κακές γιατί προ 2009 είχαν μια φιλοσοφία (δοκιμές στην πίστα και ξανά δοκιμές). Χάσανε πολύ από τότε που αυτές απαγορεύθηκαν. Σε διοικητικό επίπεδο ακόμα είναι για τα πανηγύρια.
    Συμφωνώ στα δικαιώματα πρέπει να έχουν όλες οι ομάδες ίσα. (Τι περισσότερο δικαιούτε η Φερράρι μπορείς να πεις
    Αυτό με τα χατήρια και τις απειλές εγώ το ακούω βερεσέ.
    Τοπ οδηγούς είχε πολλούς η Φερράρι και ο Βέττελ που οδηγάει τώρα είναι τοπ οδηγός δεν τον λες σαβούρα...
    Το αν είναι αστείο να υποστηρίζει κάποιος ομάδα δεν θα το κρίνεις εσύ. Ο καθένας ότι θέλει κάνει όπως και εσύ μισείς τη Φερράρι έτσι και εγώ θέλω να υποστηρίζω τη Φερράρι, δικαίωμά μου είναι. Δεν με απασχολεί αν κάποιος το θεωρεί αστείο.
    Στο ποδόσφαιρο πχ υποστηρίζεις παίχτη/ες αντί μια ομάδα;

  4. #94
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    οι πιλότοι καταχωρούνται σε αυτούς που οδήγησαν για την scuderia και αυτούς που επιθυμούσαν/επιθυμούν να οδηγήσουν για την scuderia

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό μου ακούγεται πολύ λάθος

    Δεν γνωρίζω πως λειτουργούν ακριβώς με όλα τα υβριδικά συστήματα αλλά 20rpm; Δεν είναι λογικό.
    και ο γουγλης δεν έφερε αποτελέσματα
    https://www.google.no/#q=marine+engine+below+40+rpm&*

    και στο wp γράφει για αρχαίους δίχρονους που δούλευαν με 120rpm
    https://en.wikipedia.org/wiki/Marine_propulsion
    Their speed

    Slow speed: any engine with a maximum operating speed up to 300 revolutions per minute (rpm), although most large two-stroke slow speed diesel engines operate below 120 rpm. Some very long stroke engines have a maximum speed of around 80 rpm. The largest, most powerful engines in the world are slow speed, two stroke, crosshead diesels.
    Medium speed: any engine with a maximum operating speed in the range 300-900 rpm. Many modern four-stroke medium speed diesel engines have a maximum operating speed of around 500 rpm.
    High speed: any engine with a maximum operating speed above 900 rpm.
    φυσικά δεν είμαι γνώστης και μπορεί να κάνω λάθος, όχι πολύ όμως

  5. #95
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  C7veLplXUAAJSZ7.jpg 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  78,2 KB 
ID: 181681

  6. #96
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων



    και ο γουγλης δεν έφερε αποτελέσματα
    https://www.google.no/#q=marine+engine+below+40+rpm&*

    και στο wp γράφει για αρχαίους δίχρονους που δούλευαν με 120rpm
    https://en.wikipedia.org/wiki/Marine_propulsion


    φυσικά δεν είμαι γνώστης και μπορεί να κάνω λάθος, όχι πολύ όμως
    Ναι, ειναι τοσο χαμηλες οι στροφες
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  7. #97
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gallahant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, δικαίωμα σου είναι να μισείς μια ομάδα και γω το κάνω σε άλλα σπορ
    Το ότι παίρνουν περισσότερα χρήματα ας το δουν αυτοί που τους τα δίνουν. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να τους κόψουν λίγα μύρια.
    Οι επιδόσεις τους είναι κακές γιατί προ 2009 είχαν μια φιλοσοφία (δοκιμές στην πίστα και ξανά δοκιμές). Χάσανε πολύ από τότε που αυτές απαγορεύθηκαν. Σε διοικητικό επίπεδο ακόμα είναι για τα πανηγύρια.
    Συμφωνώ στα δικαιώματα πρέπει να έχουν όλες οι ομάδες ίσα. (Τι περισσότερο δικαιούτε η Φερράρι μπορείς να πεις
    Αυτό με τα χατήρια και τις απειλές εγώ το ακούω βερεσέ.
    Τοπ οδηγούς είχε πολλούς η Φερράρι και ο Βέττελ που οδηγάει τώρα είναι τοπ οδηγός δεν τον λες σαβούρα...
    Το αν είναι αστείο να υποστηρίζει κάποιος ομάδα δεν θα το κρίνεις εσύ. Ο καθένας ότι θέλει κάνει όπως και εσύ μισείς τη Φερράρι έτσι και εγώ θέλω να υποστηρίζω τη Φερράρι, δικαίωμά μου είναι. Δεν με απασχολεί αν κάποιος το θεωρεί αστείο.
    Στο ποδόσφαιρο πχ υποστηρίζεις παίχτη/ες αντί μια ομάδα;
    Απλα 2-3 πραγματακια...
    - Εκτος απο τη χρυση εποχη Schumi, μιλαμε για καμποσες τραγικες δεκαετιες της Ferrari ενω σταθερα αυτες τις δεκαετιες ξοδευει ΠΟΛΛΑ. Οποτε δεν ειναι μονο το θεμα με την ιδιωτικη πιστα και τις πολλες δοκιμες που ανεφερες (το οποιο ισχυει φυσικα). Ειναι θεμα γενικοτερης ανικανοτητας!
    - Η Ferrari ειναι η μονη ομαδα που μπορει να ασκησει veto (το δικαιωμα της αρνησικυριας που λεμε και στα Ελληνικα) και να μπλοκαρει αποφασεις αν δεν τη βολευουν.
    - Εμενα μου φαινεται αστειο να υποστηριζει καποιος ομαδα στην F1. Φυσικα και ειναι δικαιωμα σου (οπως και του καθενος) να υποστηριζει ομαδα. Οπως ειναι φυσικα και δικο μου δικαιωμα να το θεωρω αστειο. Και εσυ μπορεις να θεωρεις εμενα βλακα (ειλικρινα δε θα με πειραζε καθολου κατι τετοιο εφοσον μου εδινες καποια επιχειρηματα στα οποια θα μπορουσα να σου απαντησω). Και ολοι κρινομαστε απο τους υπολοιπους.
    - Στο ποδοσφαιρο υποστηριζω ομαδα. Αλλα στο ποδοσφαιρο δεν ειναι τοσο απροσωπη η ομαδα οσο ειναι στην F1. Μπορεις να κρινεις τη μπαλιτσα που παιζει ο καθε παικτης, τη συμπεριφορα του εντος και εκτος του γηπεδου, τις δηλωσεις του και να ταυτιστεις πιο ευκολα. Οπως επισης μπορεις να κρινεις και τον προπονητη. Αλλα επειδη και στο ποδοσφαιρο η αποδοση της ομαδας ειναι κατι σχετικο και παροδικο δεν πορωνομαι πολυ. Η ομαδα μου μπορει να παιζει μπαλαρα για 2-3 χρονια οποτε θα βλεπω ολα τα παιχνιδια της σαν τρελος. Αν σερνεται ομως, δε θα καθομαι να λεω "ειναι η καλυτερη ομαδα" ουτε θα καθομαι να βλεπω ολα τα παιχνιδια μπας και καταφερει να κερδισει καποιον πεθαμενο αντιπαλο. Οποτε στο ποδοσφαιρο κυριως γουσταρω να βλεπω ωραια μπαλιτσα και φυσικα εχω τις προτιμησεις μου σα φιλαθλος (Παναθηναικος και ΑΝΤΙ-Ολυμπιακος ).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδες τι καλος ειμαι? Σου λεω τα λαθη σου και σου δινω χρονο να σκεφτεις κατι πιο εξυπνο να πεις την επομενη φορα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι πιλότοι καταχωρούνται σε αυτούς που οδήγησαν για την scuderia και αυτούς που επιθυμούσαν/επιθυμούν να οδηγήσουν για την scuderia
    Αντε επειδη ειναι πρωτος αγωνας και ειμαι χαρουμενος, σου δινω αλλη μια ευκαιρια. Keep trying

  8. #98
    Εγγραφή
    03-09-2005
    Μηνύματα
    7.567
    Downloads
    189
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό μου ακούγεται πολύ λάθος

    Δεν γνωρίζω πως λειτουργούν ακριβώς με όλα τα υβριδικά συστήματα αλλά 20rpm; Δεν είναι λογικό.
    Ενδεικτικα:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Marine_propulsion
    Their speed

    Slow speed: any engine with a maximum operating speed up to 300 revolutions per minute (rpm), although most large two-stroke slow speed diesel engines operate below 120 rpm. Some very long stroke engines have a maximum speed of around 80 rpm. The largest, most powerful engines in the world are slow speed, two stroke, crosshead diesels.
    http://www.marinelink.com/article/ma...ad-engines-799
    The DU-Sulzer 7RTA84T engine, presently undergoing tests in Japan, is the first of a new and exceptionally long-stroke engine specially suited to propelling large deep-draft full-bodied tankers, where a very slow propeller speed is needed. This engine has a normal full-power speed of 78 rpm and of 54 rpm at the economy rating E4.
    http://www.motorship.com/news101/eng...economic-sense
    For the de-rated 7G80ME-C9.2, with the lower MCR speed of 62 rpm and a propeller diameter of about 11.0m, the saving is about $16.3 million. -

  9. #99
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    ακόμα και το 62rpm που είναι το χαμηλότερο νούμερο που έχεις είναι 150% μεγαλύτερο απο το 40rpm που ανέφερες πριν, μεγάλη διαφορά δεν νομίζεις ?



    καλη χρονια με καλα χιλιομετρα

  10. #100
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από africa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αποτέλεσμα κάθε φορά της ψηφοφορίας με την επιλογή "Scuderia Ferrari/K.Raikkonen" να δείς πόσο πονάει μερικούς μερικούς :P
    Παλι καλα που πηρε τοσες πολλες ψηφους ο Kimi και χανει μονο 1" το γυρο απο το Vettel σημερα.

    Αν δεν τον ειχες ψηφισει εσυ και μερικοι ακομα, μπορει να εχανε 2" στο γυρο απο τον ομοσταβλο του

  11. #101
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Κιμι μας πήρε ο ύπνος ρε φίλε. Αν κ με τόση μη πίεση, παίζει στο τέλος να έχει ολοφρεσκα λάστιχα.

  12. #102
    Εγγραφή
    03-09-2005
    Μηνύματα
    7.567
    Downloads
    189
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων


    ακόμα και το 62rpm που είναι το χαμηλότερο νούμερο που έχεις είναι 150% μεγαλύτερο απο το 40rpm που ανέφερες πριν, μεγάλη διαφορά δεν νομίζεις ?
    Το 62rpm δεν ειναι 150% μεγαλυτερο απο το 40rpm, αλλα λιγο πιο πανω απο 50% μεγαλυτερο.

    Τελος, ποτε δεν ειπα οτι ξερω με ακριβεια ποσο γυρνανε. Ενα νουμερο εδωσα για να εχουμε υποψη μας την ταξη μεγεθους και ηταν απο οτι βλεπω κατι που εξεπληξε πολλους.
    Θεωρω λιγο αστοχο το σχολιο σου, ειδικα απο την στιγμη που ηταν και λαθος ως προς τα μαθηματικα.

    Καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος haHa : 26-03-17 στις 08:53.

  13. #103
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Βλακεία είναι να υποστηρίζεις οδηγούς νομίζοντας ότι δεν είναι μέλος ομάδων. Οι οδηγοι δεν φυτρώνον σαν μανητάρια. Προσλαμβάνονται από τιις ομάδες με σκοπό να κερδίζουν τίτλους για τις ομάδες.

    Μια από τις ομορφιές του sport ειναι το πως ομάδες ανθρώπων έρχονται να δουλέψουν αρμονικά και έντονα για ακριβώς αυτό το σκοπό. Επικεντρώνοντας στον οδηγό το χάνεις.

    Ο George την Ferrari τη μισεί γιατί ο Alonso όσο ήταν μέλος της Ferrari δεν πήρε τίτλο, και τρέμει τη πιθανότητα να πάρει τίτλο φέτος η Ferrari περισσότερο και από τον Ναντο.

    Δεν πειράζει.

    Θα έχουμε γέλια φέτος.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ferrariflag2.gif 
Εμφανίσεις:  47 
Μέγεθος:  8,9 KB 
ID: 181683


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  14. #104
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Τελευταιοι γυροι, παει ο kvyat για το fastest lap sto 26.6, το παιρνει ο vettel καπακια, κανει ο bottas 26.5 και μετα του το παιρνει ο kimi με 26.5 αχαχαχαχ.... εντωμεταξυ ρωταει και ο verstappen στο team radio που ειναι το fastest lap και του λενε "too fast"

    Δε φτανεται ο κομματιας ο κιμι

  15. #105
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Επιτέλους μάχη!! Μπράβο στον Φέττελ.


    ** Μάχη, εννοώ για το πρωτάθλημα. (Πάλι ο Χάμιλτον θα το πάρει φυσικά)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νικαετός : 26-03-17 στις 09:44.

Σελ. 7 από 162 ΠρώτηΠρώτη ... 256789121727 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας