Σελ. 6 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 138
  1. #76
    Το avatar του μέλους GnF
    GnF Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CMS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και κάτι ακόμα ,,, μπόλικες οι ακυρώσεις της ΟΝ ... σωστά και πολύ σωστά μάλιστα από τους παραπονεμένους ...

    Για τα κανόνια που σκάνε στην Γλυφάδα ακούσατε ? Βροχή οι ακυρώσεις στον ΠΟΤΕ γιατί μόλις φτάσανε FORTHNET και οσονούπω ΟΝ ... στην εταιρεία μου στην Γλυφάδα όλοι οι Γλυφαδιώτες ακυρώνουν ... άλλοι τρέχουν σε FORTHNET άλλοι σε ΟΝ ...

    Αυτό είναι για να δούμε ότι η ΟΝ θα τα πάει μια χαρά παρά τα ψέμματά της και οι πελάτες της θα αβγατίσουν.
    Το κλίμα στον ΟΤΕ έχει αρχίσει εδώ και 4-5 μήνες απο τις αρχικές ακυρώσεις. Δέν είναι κάτι καινουργιο.

  2. #77
    Το avatar του μέλους GnF
    GnF Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CMS Εμφάνιση μηνυμάτων
    GnF , το τερματικό δίκτυο δεν ανήκει στον ΠΟΤΕ ... ανήκει σε όλους μας ... το ακριβοπληρώσαμε ... και ο ΠΟΤΕ το παρέδωσε χάλια ... ας κυνηγάμε τους παρόχους γιατί τυπικά έτσι πρέπει να κάνουμε ... όμως για τα χάλια του φταίει ο ΠΟΤΕ ... πώς να το αλλάξεις αυτό ?
    Άρα σου ανοίκουν και οι δρόμοι. Γιατί τότε πληρώνεις διόδια? Μα και πάλι οι δρόμοι είναι χάλια. Δηλαδή εσύ ξέρεις εταιρία που θα μπορούσε να κρατήσει καλύτερο το δύκτιο του ΟΤΕ? και μιλάω για όλο το δύκτιό του

  3. #78
    Το avatar του μέλους CMS
    CMS Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GnF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι για να δούμε ότι η ΟΝ θα τα πάει μια χαρά παρά τα ψέμματά της και οι πελάτες της θα αβγατίσουν.
    Το κλίμα στον ΟΤΕ έχει αρχίσει εδώ και 4-5 μήνες απο τις αρχικές ακυρώσεις. Δέν είναι κάτι καινουργιο.
    Εγώ προσωπικά ουδόλως ενδιαφέρομαι τελικά για το αν θα πάει καλά η ΟΝ ή η FORTHNET ...

    Να λειτουργεί η παροχή ευρυζωνικότητας θέλω ... και Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ///

    Μάλλον χαίρομαι όμως για τις ακυρώσεις στον ΠΟΤΕ ... γιατί θεωρώ ότι με έκλεβε και δεν μπορούσα επί δεκαετίες και να κάνω και τίποτα άλλο βρε αδελφέ ...

  4. #79
    Το avatar του μέλους CMS
    CMS Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GnF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα σου ανοίκουν και οι δρόμοι. Γιατί τότε πληρώνεις διόδια? Μα και πάλι οι δρόμοι είναι χάλια. Δηλαδή εσύ ξέρεις εταιρία που θα μπορούσε να κρατήσει καλύτερο το δύκτιο του ΟΤΕ? και μιλάω για όλο το δύκτιό του
    Ας λειτουργούσε ο ανταγωνισμός και ας είχε ανοίξει η αγορά δέκα χρόνια πριν ...

    Θα είχες δει μεγάλη διαφορά ... Και τα διόδια ναι φυσικά έχεις δίκιο ... και εκεί το δημόσιο τέρας σε κλέβει ...

    Και όσο για τις ξένες εταιρείες ... όλες είχανε πάντα καλύτερο δίκτυο ...μπορεί και να χρεώνανε περισσότερο στις κλήσεις ... όμως ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ... και ο χρήστης πληρώνει και κάτι παίρνει ...

    Εδώ GnF πλήρωνες στον ΠΟΤΕ και δεν έπαιρνες ,..ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ... απίστευτα πράγματα ...

    Θες κάποια φορά να σου περιγράψω την κατάσταση στον ΠΟΤΕ από το 1975 που την θυμάμαι μέχρι σήμερα? και μετά να σου λέω αντίστοιχα στην ίδια στιγμή που βρισκότανε η BRITISH TELECOM και οι υπόλοιποι?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος CMS : 18-05-07 στις 18:45.

  5. #80
    Το avatar του μέλους GnF
    GnF Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CMS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ προσωπικά ουδόλως ενδιαφέρομαι τελικά για το αν θα πάει καλά η ΟΝ ή η FORTHNET ...

    Να λειτουργεί η παροχή ευρυζωνικότητας θέλω ... και Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ///

    Μάλλον χαίρομαι όμως για τις ακυρώσεις στον ΠΟΤΕ ... γιατί θεωρώ ότι με έκλεβε και δεν μπορούσα επί δεκαετίες και να κάνω και τίποτα άλλο βρε αδελφέ ...
    ναι σε αυτό είμαι απολύτος σύμφωνος.

    Δεν μου είπες όμως. Ποιός θα τράβαγε γραμμή στο χωριό μου που έχει 3 ανθρώπους στην Κρήτη. Και ποιός θα έκανε συντήρηση στη γραμμή αυτή. Υπάρχει άλλος που να μπορεί? Αν ναι πού είναι?

  6. #81
    Το avatar του μέλους GnF
    GnF Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CMS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θες κάποια φορά να σου περιγράψω την κατάσταση στον ΠΟΤΕ από το 1975 που την θυμάμαι μέχρι σήμερα? και μετά να σου λέω αντίστοιχα στην ίδια στιγμή που βρισκότανε η BRITISH TELECOM και οι υπόλοιποι?
    Θές να σου θυμίσω την κατάσταση στην Ελλάδα τότε μήπως? Μην ξεχνάς Ελλάδα δεν είναι μόνο η θλιβερή Αθήνα. Αν δεν ήταν ο Οτε μαν πολλά μέρη στην Ελλάδα δεν θα είχαν ακόμα ουτε τηλέφωνο. Μην τα ισοπεδώνεις όλα.

    Το 70 ο πατέρας μου διάβαζε με λυχνάρι, περπάταγε χωρίς παπούτσια 6 χιλιόμετρα για να πάει σχολείο.

    Το 75 το 75% απο την τωρινή Αθήνα ήταν χωματόδρομοι. Το μέρος που μένω τώρα ήταν ρέμα.
    Θές να μου συγκρίνεις τί ακριβώς? μια αθήνα συμπικνωμένη γύρω απο την Ομόνοια ή μία Ελλάδα που προσπαθούσε να σηκώσει το κεφάλι μετά απο μύρια άσχημα χέρια που την κράτησαν?

    Θα συγκρίνεις λοιπόν την ολική κατάσταση της Ελλάδας στο 75 με την αγγλία του 75.

    Πάντα ήμασταν πιό πίσω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GnF : 18-05-07 στις 18:50.

  7. #82
    Το avatar του μέλους paixthsss
    paixthsss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νικαετός Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι θα αρχίσω την γκρίνια... Δεν κατάλαβα τι θα πει φταίει ο ΟΤΕ. Εγώ πήγα στην ΟΝ (και σε κάθε ΟΝ) για να ΦΥΓΩ από τον ΟΤΕ. Αν ο ΟΤΕ δημιουργεί πρόβλημα στην ΟΝ, αυτό οφείλει να το λύσει η ΟΝ και η κάθε ΟΝ ...

    Ας του κάνει μήνυση, ας του κάνει ασφαλιστικά μέτρα ας του κάνει ότι θέλει, δεν με ενδιαφέρει και δεν με αφορά.

    Αν μεθαύριο σας χαλάσει η SONY (πχ) σας και πάρετε στο σέρβις να δω πως θα νοιώσετε αν σας πουν πως δεν φταίει η SONY αλλά π.χ. η TEXAS INSTRUMENTS, που έφτιαξε τις πλακέτες της....

    (Η δικαιολογία φταίει ο ΟΤΕ χρησιμοποιείται από όλους τους εναλλακτικούς, όχι μόνο από την ΟΝ- όλοι μας δουλεύουν ΚΑΙ ο ΟΤΕ μαζί-αλλά όχι σε αυτό το θέμα)
    Όλα τα μέτρα κατά του ΟΤΕ σημαίνει οτι δίνει λεφτά ο ΟΤΕ στους εναλλακτικούς. Εμείς ταλαιπωρούμαστε και αποζημίωση δεν παίρνουμε

  8. #83
    Το avatar του μέλους CMS
    CMS Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GnF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θές να σου θυμίσω την κατάσταση στην Ελλάδα τότε μήπως? Μην ξεχνάς Ελλάδα δεν είναι μόνο η θλιβερή Αθήνα. Αν δεν ήταν ο Οτε μαν πολλά μέρη στην Ελλάδα δεν θα είχαν ακόμα ουτε τηλέφωνο. Μην τα ισοπεδώνεις όλα.

    Το 70 ο πατέρας μου διάβαζε με λυχνάρι, περπάταγε χωρίς παπούτσια 6 χιλιόμετρα για να πάει σχολείο.

    Το 75 το 75% απο την τωρινή Αθήνα ήταν χωματόδρομοι. Το μέρος που μένω τώρα ήταν ρέμα.
    Θές να μου συγκρίνεις τί ακριβώς? μια αθήνα συμπικνωμένη γύρω απο την Ομόνοια ή μία Ελλάδα που προσπαθούσε να σηκώσει το κεφάλι μετά απο μύρια άσχημα χέρια που την κράτησαν?

    Θα συγκρίνεις λοιπόν την ολική κατάσταση της Ελλάδας στο 75 με την αγγλία του 75.

    Πάντα ήμασταν πιό πίσω.
    Και αλλού υπήρχαν αυτά τα προβλήματα ... λειτουργούσε όμως ο ανταγωνισμός ... και έτσι υπήρχε πρόοδος ...

    Λυπάμαι που στο λέω αλλά δεκαετίες τώρα τέσσερις πέντε εργολάβοι θέλουν την ΔΕΗ και τον ΟΤΕ δημόσια μονοπώλια ... φεύγω ... Φίλε μου και εσύ έχεις εξετάσεις ... να τα ξαναπούμε ...

  9. #84
    Το avatar του μέλους GnF
    GnF Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CMS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου και εσύ έχεις εξετάσεις ... να τα ξαναπούμε ...
    Μέγα αλήθεια

  10. #85
    Εγγραφή
    21-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Path Level
    Interleaved
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CMS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και κάτι ακόμα ,,, μπόλικες οι ακυρώσεις της ΟΝ ... σωστά και πολύ σωστά μάλιστα από τους παραπονεμένους ...

    Για τα κανόνια που σκάνε στην Γλυφάδα ακούσατε ? Βροχή οι ακυρώσεις στον ΠΟΤΕ γιατί μόλις φτάσανε FORTHNET και οσονούπω ΟΝ ... στην εταιρεία μου στην Γλυφάδα όλοι οι Γλυφαδιώτες ακυρώνουν ... άλλοι τρέχουν σε FORTHNET άλλοι σε ΟΝ ...
    Έεεετσιιιιιιι ! ! !

  11. #86
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Το θέμα είναι πως σε μια συζήτηση γι ατο αν αξίζει ή όχι τον κόπο η ΟΝ, εμείς το γυρίσαμε στον ΟΤΕ...

    Για να τελειώνουμε με την ιστορία αυτή. Ο ΟΤΕ φταίει. Εϊμαστε όλοι ευχαριστημένοι τώρα?

    Χαίρομαι. Προσέξτε λοιπόν. Τι κάνουν οι ISP ? Παίρνουν το παραδάκι σας και στη συνέχεια δείχνουν με το δάχτυλό τους τον δράκο και λένε : Να αυτός φταίει, πολεμήστε τον εσείς, εμείς νίπτουμε τας χείρας μας. Δεν μπορούμε να τον πολεμήσουμε.

    Περιμένετε όμως γιατί σας έχω έκπληξη :

    Μόλις βρω τι έσουρνα στην ΟΤΕΝΕΤ πριν μερικούς μήνες, (με τους διπλασιασμούς) για το ίδιο ακριβώς θέμα, θα επανέλθω...

    Τότε που σερνόταν το σύμπαν και η ΟΤΕΝΕΤ, μου έλεγε ο ΟΤΕ φταίει

  12. #87
    Εγγραφή
    11-04-2007
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15227/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    Router
    Pirelli
    Νομίζω πως όντως γυρίσαμε το θέμα σε λάθος κατεύθυνση. Από τα 10 προβλήματα που είχε τις πρώτες ημέρες η σύνδεσή μου με την ΟΝ για τα 1,5 φταίει ο ΟΤΕ. Το παράπονό μου είναι πως αυτό λύθηκε ποιο δύσκολα απ΄όλα. Χρείσημοποιώ adsl γραμμές στην δουλεία μου από την πρώτη στιγμή που ήρθαν στην Ελλάδα. Ως τώρα από HOL και Forthnet. Πρόβλήματα είχαμε πάντα στην αρχή. Διαφορετικά σε κάθε περίπτωση. Διάφοροι γνωστοί και φίλοι δοκιμάσαν από τις αρχές του 07 και τους εναλλακτικούς. Όλοι στην αρχή ταλαιπωρούνται. Μερικοί έχουν τεράστιο πρόβλημα. π.χ. 1 μήνα χωρίς τηλέφωνο επαγγελματικό. Ίσως και οι προσδοκίες όλων μας να ήταν μεγαλύτερες απο όσο έπρεπε. Δεδομένο για μένα είναι πως γρήγορα θα πράγματα θα στρώσουν είναι μεγάλος ο ανταγωνισμός και έρχονται και άλλοι.

  13. #88
    Εγγραφή
    05-12-2006
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΝΩΣΣΟΣ
    SNR / Attn
    19.5(dB) / 34.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minicoopers Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω κανει αιτηση στην ον για το πακετο των 35ευρω.Ειναι καλη η επιλογη μου η να το ακυρωσω τωρα που ειναι νωρις?προτεινετε κατι αλλο?Μηπως αλλη εταιρεια ειναι καλυτερη?Ευχαριστω!
    Φίλε, δεν σου απάντησαν και πολλοί.

    Αν σου απαντήσω εγώ που ούτε καν καλύπτομαι (και δεν θα καλύπτομαι για πολύ ακόμη) θα πέσουν και θα με φάνε.

    Αλλά δεν πειράζει. οπότε ξεκινάω:

    - Ωραία τα 10 αλλά τα δίνουν κι άλλοι
    - Χρεώσεις με μοντέλο ( ανα κλήση ) που εξαρτάται από τη χρήση αν σε συμφέρει
    - Χρέωση φτηνή σε άλλες χώρες
    - Ωραίο ακούγεται το on rec. Θα μου άρεσε πολύ να το έχω
    - Από κανάλια προσφέρει κάτι ξεχωριστό; Ας το πουν άλλοι
    - Κλειδωμένος router χωρίς να πούνε τίποτα
    - Χωρίς Port forward (μα είμαστε σοβαροί; Σου δίνουνε φεράρι και κλειδώνουν το ρεζερβουάρ. Τι να την κάνεις
    - Κενά ασφαλείας (βλέπε άλλα θέματα)
    - Δημόσια παρουσίαση του πελατολογίου (όνομα και email). Καλό το software αλλά έχει και ρυθμίσεις το ριμάδι.
    - Εξυπηρέτηση Πελατών (τουμπεκί, αυτό θα το πούνε οι πελάτες).
    εκτός από ροζ υπάρχουν και άλλα χρώματα??

  14. #89
    Εγγραφή
    12-04-2007
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    743
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    pirelli οπως στη Ducati
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Teras1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος σαν πελάτης της ΟΝ" = Άποψη

    "Αν δεν υπήρχε η ΟΝ δεν θα υπήρχε η τάδε", "αν δεν υπήρχε η ΟΝ (και η κάθε ΟΝ) δεν θα βλέπαμε 10 Mbps" = Υπερβολή, ακρότητα, φανατισμός, οπαδισμός, άγνοια όπως γουστάρεις πες το.

    Επαναλαμβάνω είσαι ευχαριστημένος και χαίρεσαι και πολύ καλά κάνεις. Εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με τον πάροχό μου σε όλα όσα έχουμε συμφωνήσει και χαίρομαι επίσης. Δεν του είμαι ευγνώμονας όμως. Μου παρέχει υπηρεσίες και τον πληρώνω. Άποψη για την ΟΝ και την κάθε ΟΝ έχω και θα έχω όσο διαβάζω αυτό το forum. Ο τίτλος τιου θέματος δεν είναι "προβλήματα ενεργοποιημένων" ή κάτι παρεμφερές με βάση το οποίο να "πετάγομαι" στο άσχετο. Ο φίλος που το άνοιξε ρωτάει αν αξίζει η συσκεκριμένη εταιρεία. Σε αυτή την ερώτηση χωράνε απόψεις ενεργοποιημένων αλλά και μη ενεργοποιημένων, απόψεις οποιουδήποτε παρακολουθεί τις εξελίξεις ασχέτως παρόχου (Για όλους όσους αναρωτιούνται γιατί συνδρομητές άλλων παρόχων ασχολούνται με τα νήματα της ΟΝ).

    Αν πραγματικά πιστεύεις ότι ένας πάροχος χωρίς να το έχει στα άμεσα πλάνα του δημιουργεί ή αναβαθμίζει ιδιόκτητο δίκτυο για να δώσει όσα ο καινούργιος ανταγωνισμός μέσα σε 2 μήνες, δεν εχω να πω τίποτα άλλο. Αν η ΟΝ ήταν πρωτοπόρος εταιρεία όπως λέει τότε οι υπόλοιποι παροχείς που "δεν ήθελαν" να προσφέρουν αντίστοιχες υπηρεσίες θα το έκαναν μετά απο 1 χρόνο τουλάχιστον και θα φαινόταν. Άλλο λανσάρω μια υπηρεσία πρώτος, άλλο καινοτομώ και πρωτοπορώ δίνοντας κάτι που δεν έχει να δώσει ο ανταγωνισμός.
    Συνεχιζεις να εθελοτυφλεις κλεινοντας τα ματια σε οσους κατηγορουν φανατικα κατι που οι περισσοτεροι δεν το εχουν ΚΑΝ δοκιμασει (και σε αυτους αναφερομαι) , αποδιδοντας χαρακτηρισμους σε καποιον που το χει και γιατι οχι ειναι ευχαριστημενος.
    Μεινε στον οτε , δωσε 34 ευρω σε περιπτωση που θες να κανεις την isdn γραμμη σου pstn , οσα δινω εγω για να εχω ιντερνετ σε υψηλη ταχυτητα πακετο υπηρεσιων σε τηλεφωνια και τηλεοραση.
    Εγω δεν σε κατηγορω για τις αποφασεις σου ουτε σε χαρακτηριζω , δεν μπορω ομως και να μην σου απαντησω

    Το να κανουμε αρνητικη κριτικη σε πελατες αλλων παροχων επειδη δεν εχουν τον ιδιο με εμας θα μπορουσα να το αποδοσω ποικιλοτροπως , δεν θα σου κανω ομως την χαρη ουτε προκειται να ερθω στα νηματα του παροχου που χρησιμοποιεις εσυ για να στο παιξω ιστορια (ουτε καν με ενδιαφερει σε ποιον παροχο εισαι) , δεν την βρισκω ετσι. Ο καθενας εχει το δικαιωμα της επιλογης με βαση τις αναγκες του και δυστηχως δεν μπορεις να μου τις αλλαξεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AnastasiosK : 18-05-07 στις 20:27.

  15. #90
    Εγγραφή
    21-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Path Level
    Interleaved
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νικαετός Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις βρω τι έσουρνα στην ΟΤΕΝΕΤ πριν μερικούς μήνες, (με τους διπλασιασμούς) για το ίδιο ακριβώς θέμα, θα επανέλθω...

    Τότε που σερνόταν το σύμπαν και η ΟΤΕΝΕΤ, μου έλεγε ο ΟΤΕ φταίει


    Ημουν ετοιμος να στειλω ενα ποστ ΔΥΝΑΤΟ για τον Ποτε αλλα, ναι, αλλος ειναι ο τιτλος του τοπικ και κυριως με εφτιαξες τρελα με τη φραση σου. Λυπηρο παθημα να υποθεσω, αλλα δειτε αν θελετε το ---ΟΦ ΤΟΠΙΚ--- παθημα,
    να καταλλαβετε το ---ΟΝ ΤΟΠΙΚ--- οτι δηλαδη δεν ειμαστε τοσο δυστηχεις εμεις εδω στην ον και εσεις καπου αλλου οσο νομιζατε. Δειτε τι επαθα εγω και καποιοι αλλοι στον ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΑΕ
    Για ΠΟΛΛΟΥΣ μηνες (6+) ειχα 5-20 τηλεφωνηματα ασχετα και εντελως ενοχλητικα ολη τη μερα...ΚΑΙ τις ακαταλληλες ωρες
    http://www.insomnia.gr/vb3/showpost....35&postcount=9
    http://www.insomnia.gr/vb3/showpost....6&postcount=11
    http://www.insomnia.gr/vb3/showpost....3&postcount=16
    http://www.insomnia.gr/vb3/showpost....4&postcount=36
    ΓΙΑ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗΣ.
    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ,
    αφου του εκανα 2 καταγγελιες ζητωντας του και αποζημιωση,
    ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΣΥΝΟΛΟ 19 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ, ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ)
    ΠΡΕΠΕΙ να τα διαβασεται. 3 λεπτα θα παρει.
    ΑΝ ενοχλουν τα κεφαλαια να τα βγαλω. Απλα φωναζω!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marboo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...θα ήθελα έτσι από περιέργεια, και ειλικρινά καλόπιστα, να ρωτήσω αν κάποιος από εσάς, που ακυρώσατε την ΟΝ, είστε διατεθειμένοι να επιστρέψετε του χρόνου, αν δείτε ότι βελτιώνεται.

    Εξισου ειλικρινα και καλοπιστα θα απαντησω, τροποποιωντας ομως λιγο την ερωτηση στο μυαλο μου με τροπο που εκφραζει εμενα πρωσοπικα
    Αν καποτε αποκτησω ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα με την ΟΝ
    και χασω το cli μου, παρει ο φωτια ο router, καει το ασυρματο, δεν ξαναμπω internet ουτε με 14400 bps και γενικα worst case scenario...
    στο Ποτε ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ ΠΟΥ ΝΑ %$^$#%$*(%$^&)&^$&^%%^$


    Μην ξεφυγω πιο πολυ απο το θεμα, σας υπενθυμιζω, αυτα τα λεω για να δειτε πως υπηρχαν και χειρωτερα, πολυ πιο πριν. ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!
    Και πειτε με και υπερβολικο και οτι τα παιρνω ακομα..αλλα ειμαι ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ!!!!!!!!
    ΕΨΑΞΑ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ, ΣΥΓΚΡΙΝΑ, ΠΗΡΑ, ΠΕΡΙΜΕΝΑ,ΠΕΡΙΜΕΝΑ,ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΕΙΔΑ----------> ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος charis_k : 18-05-07 στις 21:10. Αιτία: τελος διορθωσεων

Σελ. 6 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τελικά Αξίζει ή 24/1;
    Από hercules_j στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-08, 23:47
  2. αξιζει τελικα?
    Από hydro στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-07, 11:18
  3. αξιζει τελικα???
    Από stratos77 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-05, 10:45
  4. ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ?
    Από isp στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-08-03, 21:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας