Σελ. 8 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 138
  1. #106
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    9(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το περιέργο

    Ξαφνικά απο το πουθενά χρήστες που είναι υπέρ της ΟΝ
    το ακόμα ποιο περίεργο είναι οτι τους πειράζει που κάποιοι έχουν επίσημη συμμέτοχη
    Δεν θα μιλήσω για συμπεράσματα, θα μιλήσω μόνο για το ότι η ανόχη έχει και τα όρια της

    Το περίεργο είναι οτι ακριβώς κανείς δεν μιλάει για τον προηγούμενο πάροχο, αν δεί κανείς σε άλλους παρόχους όλοι εκεί είναι, μήπως δεν είχαν προηγούμενο; μήπως κάτι άλλο;

    το περιέργο είναι οτι όλες οι ευχαριστίες είναι σε άτομα που περιέργος έχουν εγγράφη μετά την ΟΝ, και όλα τα μηνύματα τους εκεί;


    Οσο για τα νούμερα, 600.000 πόρτες 30.000 μέλη

    Τουλάχιστον κρατήστε ενα σαβουαρ βιβ
    Το οτι ειμαι δυσαρεστημένος απο την ΟΝ το έχω γράψει πολλές φορές σε άλλα νήματα (με το πιο πρόσφατο εχθές). Έχω μπεί σχεδόν σε όλα τα νήματα που αφορούν τους εναλλακτικούς και διαβάζω τις εμπειρίες του καθενός για να έχω μια εικόνα με το τι συμβαίνει. Ουδέποτε πόσταρα σε άλλο νήμα πλην της ΟΝ γιατί δεν έχω προσωπική εμπειρία και γιατί θα έλεγα για να έλεγα. Αν αυτό είναι σφάλμα για μερικούς πάω πάσο. Εδώ καθημερινά γίνεται παρέλαση απο κόσμο που δεν έχει ΟΝ και ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του. Προχθές έγραψα στο φίλο τον zatast να μη παίζει με τον πόνο μας και μου διαγράψατε το μύνημα.
    Μερικοί (ελάχιστοι) είναι ευχαριστημένοι και καλά κάνουν. Μπορεί να φαίνεται οπαδιλίκι εν μέρει αλλά αν είναι κάποιος ευχαριστημένος τι να κάνουμε? επειδή εμείς δεν είμαστε πρέπει να μην είναι ούτε αυτός?

  2. #107
    Εγγραφή
    21-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Takerman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι ειμαι δυσαρεστημένος απο την ΟΝ το έχω γράψει πολλές φορές σε άλλα νήματα (με το πιο πρόσφατο εχθές). Έχω μπεί σχεδόν σε όλα τα νήματα που αφορούν τους εναλλακτικούς και διαβάζω τις εμπειρίες του καθενός για να έχω μια εικόνα με το τι συμβαίνει. Ουδέποτε πόσταρα σε άλλο νήμα πλην της ΟΝ γιατί δεν έχω προσωπική εμπειρία και γιατί θα έλεγα για να έλεγα. Αν αυτό είναι σφάλμα για μερικούς πάω πάσο. Εδώ καθημερινά γίνεται παρέλαση απο κόσμο που δεν έχει ΟΝ και ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του. Προχθές έγραψα στο φίλο τον zatast να μη παίζει με τον πόνο μας και μου διαγράψατε το μύνημα.
    Μερικοί (ελάχιστοι) είναι ευχαριστημένοι και καλά κάνουν. Μπορεί να φαίνεται οπαδιλίκι εν μέρει αλλά αν είναι κάποιος ευχαριστημένος τι να κάνουμε? επειδή εμείς δεν είμαστε πρέπει να μην είναι ούτε αυτός?

  3. #108
    Το avatar του μέλους CMS
    CMS Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων

    το περιέργο είναι οτι όλες οι ευχαριστίες είναι σε άτομα που περιέργος έχουν εγγράφη μετά την ΟΝ, και όλα τα μηνύματα τους εκεί;



    Τουλάχιστον κρατήστε ενα σαβουαρ βιβ
    Γιατί αυτή η προσωπική επίθεση φίλε ? Εγώ προσωπικά μας θεωρώ όλους φίλους σ' αυτό το forum... κάτω από το ίδιο όραμα να ζήσουμε λίγη ευρυζωνικότητα σε καλές τιμές ...


    Η εγγραφή μου ήταν πρόσφατη , τον Γενάρη ... πριν κάνω αίτηση στην ΟΝ ...εκκρεμούσε ακόμη αίτησή μου στην TELLAS και τότε δεν νομίζω ότι καν η ΟΝ είχε ξεκινήσει την εκστρατεία της ...

    Και δεν είμαι πλήρως ευχαριστημένος από την ΟΝ ... και τί πείραξε ? ότι τα ψάλαμε λίγο στον ΠΟΤΕ για το χάλι των τερματικών δικτύων που έφτιαξε και είναι αιτία που πολλοί ταλαιπωρούνται στην ενεργοποίησή τους από άλλους παρόχους? γιατί πείραξε αυτό ? αφού είναι απλά η αλήθεια ...

    Για να είμαι ειλικρινής προσπαθώ αθόρυβα να ζητήσω συμβουλές και να δώσω συμβουλές μέσω pm ... αυτό δεν φαίνεται καν στα νήματα ... όπως μπορεί βοηθάει ο καθένας ... είδες κάποια αμαρτία? ... ακόμα και υπάλληλος της ΟΝ να ήμουν συμφέρει το forum να γράφουμε όλοι ... πώς να κρύψεις την αλήθεια ... είναι πολύ γυμνή η φουκαριάρα ... καλή ή κακή για την ΟΝ, για τον ΠΟΤΕ, για όλους ...

    και να επαναλάβω ότι ... όπως είπε και ο ΒΑΚΩΝ ...

    "Η αλήθεια είναι ο ήλιος ... όλοι τον ζητούν αλλά άμα τον αισθανθούν να καίει τρέχουν να κρυφτούν ..."

    ΥΓ ... 1) αντίθετα με άλλους φίλους της ΟΝ ...συμπαθώ τον zatast γιατί και γνώστης είναι και δύναμη στην πένα του έχει και ποτέ δεν υπήρξε απρεπής προσωπικά σε χρήστες της ΟΝ ...και θέλω να βλέπω να γράφει στα νήματα της ΟΝ ...

    2) erateinos σε ευχαριστώ, δεν χρειάζονται οι ευχαριστίες ... είμαστε όλοι φίλοι ... και εμένα με βοηθούν άλλοι από το forum...

    3) Nikaetos γιατί αισθάνεσαι ότι γράφοντας κάτι γίνεσαι κακός ? Ολοι μας γράφουμε όχι για να γίνουμε κακοί ... αλλά για να γίνουμε σοφότεροι ... και προσωπικά όπως έχω γράψει θεωρώ φίλο μου κάποιον με τον οποίο διαφωνώ αλλά η οξυδέρκειά του στην επικοινωνία με ανυψώνει και όχι κάποιον με τον οποίο συμφωνώ αλλά η ρηχότητα των απόψεών του με ισοπεδώνει ... άσε που στην τελική νομίζω ότι όλοι συμφωνούμε αλλά οι εκφράσεις μας εστιάζονται διαφορετικά ...

    4) Δεν νομίζω ότι γράφω συχνά ... μπορεί και να το μειώσω περισσότερο ...

  4. #109
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Παιδιά, ηρεμείστε. Δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε, ούτε για την ΟΝ, ούτε για τον ΟΤΕ ούτε για κανέναν άλλο.

    Προσωπικά θα δικαιολογούσα μόνο τον διευθύνοντα σύμβουλο της ΟΝ, να τσακώνεται με τον διευθύνοντα σύμβουλο του ΟΤΕ, ή εν πάση περιπτώσει όσους έχει συμφέρον η τσέπη τους. Από εκεί και πέρα. Ο καθένας μας, έχει την δική του ιστορία σε ένα δημόσιο φόρουμ, όπου τα γραπτά μένουν. Και το φόρουμ αυτό σε καμμιά περίπτωση δεν επιβάλλει λογοκρισία, παρά μόνο σε "παράνομα" θέματα.

    Στο κάτω κάτω της γραφής δεν έχω να μοιράσω τίποτα, με τον χρήστη οποιασδήποτε εταιρίας.
    Θα πω την γνώμη μου με βάση προσωπικές εμπειρίες (αν έχω), ή θα σχολιάσω κάτι αν είναι αντίθετο στα δικά μου "πιστεύω". Πάντα με την υποσημείωση, πως αυτή είναι η προσωπική μου άποψη.

    Δεν πρόκειται ποτέ μα ποτέ, να πάω στον Α ή στον Β provider, επειδή είπε ο φίλος Αναστάσιος, πως είναι τέλειος, ούτε να μην πάω στον Γ, επειδή κάποιος άλλος είπε μακριά. Θα δω τι προσφέρει, τους όρους και τα ψιλά γράμματα και στη συνέχεια θα πάρω την απόφασή μου. Πάντα λαμβάνοντας υπόψη τα όσα έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ από ανθρώπους την κρίση των οποίων εμπιστεύομαι χωρίς όμως να είναι ο καθοριστικός παράγων. Σε καμμιά περίπτωση δε δεν προκειται να ζητήσω ευθύνη από κανέναν για τις αποφάσεις μου.

    Αν διαβάσετε τα νήματα της ΟΝ, θα δείτε πως οι μεγαλύτεροι υποστηρικτές της στην αρχή και ίσως και οι πρώτοι που έκαναν αίτηση είμασταν ο ΝoName22 και εγώ. Και μάλιστα είμασταν από τους λίγους, που φωνάζαμε (όταν όλοι μιλούσαν για ακυρώσεις, λόγω των κλειδωμένων ρούτερ) να μείνουμε και να παλέψουμε από "μέσα" .

    Τελικά και οι δύο (ελέω ΟΤΕ) φάγαμε πόρτα από την ΟΝ.

    Δεν θα συνεχίσω άλλο τις προσωπικές, κακές μου εμπειρίες, διότι ήταν επιλογή μου.

    Θα σας πω όμως κάτι περίεργο, που ΔΕΝ είναι απαραίτητα αρνητικό και χωρίς να θέλω να βάλω λόγια στο...πληκτρολόγιο του Sdikr, άλλωστε δεν το συνηθίζω, εδώ είναι και μπορεί να μιλήσει μόνος του,πιστεύω πως ακριβώς αυτό θέλει να σχολιάσει με το προηγούμενο ποστ.

    Η ΟΝ ξεκίνησε τις υπηρεσίες της κάπου αρχές Μαρτίου. (Προφανώς οι υπόλοιποι εναλλακτικοί, υπήρχαν πιο πριν). Αν διαβάσετε τα νήματα των άλλων παρόχων, θα διαπιστώσετε πως υπάρχουν και εκεί πολλοί χρήστες που είναι "φαν" του κάθε ISP. Όμως σε κάθε "στραβή" ακόμα και αυτοί, φώναζαν και διαμαρτύρονταν.

    Εδώ συμβαίνει το εξής φαινόμενο. Στα νήματα της ΟΝ, τα παιδιά που είναι ευχαριστημένοι χρήστες είναι αρκετά. Έως εδώ, αυτό είναι άκρως ευχάριστο. Όμως αυτό που συμβαίνει για πρώτη φορά (και επαναλαμβάνω πως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ απαραίτητα ΚΑΚΟ), είναι πως ενώ αρχικά όλα τα νήματα είχαν γεμίσει από μηνύματα αντιδράσεων για τα κλειδωμένα ρούτερ και ενώ η ίδια η ΟΝ ζήτησε να συναντήσει τους χρήστες (μια αντιπροσωπεία αυτών, έστω) και προφορικά μίλησε για επικοινωνιακά λάθη (τα όσα ήταν αντίθετα με αυτά που είχε πει, πως θα κάνει), ξαφνικά, άρχισαν να εμφανίζονται χρήστες, οι οποίοι έλεγαν...Μα γιατί να είναι κακό πράγμα τα κλειδωμένα πιρέλλι , δεν φταίει η ΟΝ φταίει η ΝΟVA..., α μα γιατί είναι κακό που δεν μπορούμε να κάνουμε πορτ forward, μια χαρά είναι και έτσι. Ελπιζω να καταλαβαίνετε τι εννοώ.

    Και ακολουθεί μια σειρά άλλων "περίεργων" ολισθημάτων από πλευράς της ΟΝ, αλλά να πάντα οι ίδιοι χρήστες να επιμένουν. Ε, μα και τι έγινε , εγώ είμαι ευχαριστημένος, έχω ότι ζητάω, άλλωστε δεν φταίει η ΟΝ φταίει το...cc, φταίνε οι τεχνικοί , φταίει ο ΟΤΕ φταίει ο περιπτεράς,αλλά πάντως ΔΕΝ φταίει η ΟΝ. Got my point?

    Είπα και πριν πως αυτό δεν είναι κακό. Εϊναι όμως ασυνήθιστο οφείλουμε να το παραδεχτούμε.

    Δεν απευθύνομαι σε κανένα χρήστη συγκεκριμένα. Είναι η γενική εντύπωση που δημιουργείται σε κάποιον που διαβάζει τα νήματα αυτά.

    Και πάλι λέω, για να μην υπαρχουν παρεξηγήσεις. Δεν είναι κακό. Κάπου μάλιστα το καταλαβαίνω. Και εγώ αν ήμουν συνδρομητής της ΟΝ και ήμουν ευχαριστημένος από αυτά που παίρνω, θα έκανα ενδεχομένως τα ίδια. Απλά λέω πώς το αντιλαμβάνονται οι "απέξω".

    Αυτά είχα να πω. Αν άθελά μου έθιξα κάποιον ή κάποιους ζητώ συγγνώμη. Να διευκρινήσω για ακόμα μια φορά, πως οι όποιες αποστάσεις μου , αμφιβολίες μου, αντιρρήσεις μου, έχουν να κάνουν με την εταιρία και όχι με τους χρήστες του forum.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νικαετός : 19-05-07 στις 00:53.

  5. #110
    Εγγραφή
    12-04-2007
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    743
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    pirelli οπως στη Ducati
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Νικο καλα τα λες , απλα το θεμα ξερεις πιο ειναι? οτι δεν θα κατσω να σκασω κιολας επειδη δεν εχω port forward. Στη τελικη αν το εχω τοσο αναγκη θα βαλω αλλο ρουτερ και θα στερηθω την iptv. Θα συμφωνησω για τα κενα ασφαλειας αλλα και παλι δεν θα κατσω να τρελλαθω.Βλεπει καποιος το επωνυμο μου , η εστω το εβλεπε , ωραια το δεχομαι , λαθος τους. Το σημαντικο ηταν το αρχικο με την πορτα 8080 , λυθηκε αμεσα , οκ τελειωσε , λαθος τους το δεχομαι και αυτο.
    Εχω φτασει σε ενα σημειο ομως το μονο προβλημα μου να ειναι 2-3 disconnects την μερα.
    Γιατι να μην κατσω λοιπον να απολαυσω γρηγορο ιντερνετ , υπηρεσιες iptv , κλησεις εξωτερικο κ.λ.π και να καθομαι να μοιρολογαω για το τι ξεκινησε στραβα , αν εχω ακομα καπου προβλημα και οτι πρεπει οπωσδηποτε ολα να ειναι τελεια?
    Ειμαι προσγειωμενος , ειμαι ευχαριστημενος λεφτα πολλα δεν δινω για να εχω τις απιστευτες απαιτησεις και η ζωη συνεχιζεται.

    Μην ζητας συγνωμη απο κανεναν προς θεου , την γνωμη σου αναφερεις οπως ολοι μας.

    Αν δεν υπηρχαν αξιολογα ατομα εδω δεν θα ηταν τοσο γνωστο και τοσο δημοφιλες αυτο το φορουμ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AnastasiosK : 19-05-07 στις 01:04.

  6. #111
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Πονηροι καιροι..... οντως

  7. #112
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Νικο καλα τα λες , απλα το θεμα ξερεις πιο ειναι? οτι δεν θα κατσω να σκασω κιολας επειδη δεν εχω port forward. Στη τελικη αν το εχω τοσο αναγκη θα βαλω αλλο ρουτερ και θα στερηθω την iptv. Θα συμφωνησω για τα κενα ασφαλειας αλλα και παλι δεν θα κατσω να τρελλαθω.Βλεπει καποιος το επωνυμο μου , η εστω το εβλεπε , ωραια το δεχομαι , λαθος τους.
    Αυτό ακριβώς είναι που δεν καταλαβαίνει όλος ο κόσμος Αναστάσιε. Για κάποιους είναι σημαντικότατα θέματα, για κάποιους άλλους όχι (με εξαίρεση τα e-mail, δεν με πολυαπασχολούν ούτε εμένα), αυτός είναι και ο λόγος των "συγκρούσεων"

  8. #113
    Το avatar του μέλους erateinos
    erateinos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νικαετός Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά είχα να πω. Αν άθελά μου έθιξα κάποιον ή κάποιους ζητώ συγγνώμη. Να διευκρινήσω για ακόμα μια φορά, πως οι όποιες αποστάσεις μου , αμφιβολίες μου, αντιρρήσεις μου, έχουν να κάνουν με την εταιρία και όχι με τους χρήστες του forum.

    Το να είσαι ενωτικός ισορροπιστής αντικειμενικός,
    δείχνει ότι εκτός από παιδία είσαι ακέραιος και έχεις αρχές.
    Και ξέρεις ότι σε σέβομαι (όχι για το ‘αξίωμα’ που έχεις εδώ, αλλά για την στάση που κρατάς όχι μόνο στο συγκεκριμένο νήμα αλλά και στα υπόλοιπα).

    Τον σεβασμό τον κερδίζεις !!!

  9. #114
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    9(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το περιέργο

    Ξαφνικά απο το πουθενά χρήστες που είναι υπέρ της ΟΝ
    το ακόμα ποιο περίεργο είναι οτι τους πειράζει που κάποιοι έχουν επίσημη συμμέτοχη
    Δεν θα μιλήσω για συμπεράσματα, θα μιλήσω μόνο για το ότι η ανόχη έχει και τα όρια της

    Το περίεργο είναι οτι ακριβώς κανείς δεν μιλάει για τον προηγούμενο πάροχο, αν δεί κανείς σε άλλους παρόχους όλοι εκεί είναι, μήπως δεν είχαν προηγούμενο; μήπως κάτι άλλο;

    το περιέργο είναι οτι όλες οι ευχαριστίες είναι σε άτομα που περιέργος έχουν εγγράφη μετά την ΟΝ, και όλα τα μηνύματα τους εκεί;


    Οσο για τα νούμερα, 600.000 πόρτες 30.000 μέλη

    Τουλάχιστον κρατήστε ενα σαβουαρ βιβ
    Επειδή το σχόλιο έγινε δημόσια νομίζω οτι πρέπει να απαντήσω κι εγώ δημόσια και παρακαλώ να μη διαγραφεί σαν off topic. Προσωπικά με αφορά εν μέρει το σχόλιο του administrator και όχι συνολικά.
    Επειδή είμαι σε LAN στη δουλειά μου και έχω internet εκεί, συγνώμη που δεν είχα προηγούμενο πάροχο.
    Συγνώμη που δεν είμαι μέλος του forum πριν κάνω αίτηση στην ΟΝ.

    Ξαφνικά απο το πουθενά χρήστες που είναι υπέρ της ΟΝ
    Αυτό το θεωρώ προσβλητικό. Διακρίνεται μεροληψία.

    administrator [edmInistreiter]
    ουσ. διαχειριστής: πρόσωπο προικισμένο με διοικητικές ικανότητες, "διοικητικός"

  10. #115
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    9(dB) / 22(dB)
    Νικαετέ σε συγχαίρω για την τοποθέτησή σου.

  11. #116
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Θα παρακαλούσα θερμότατα, να συνεχίσουμε στο θέμα μας, αν υπάρχει κάτι να ειπωθεί σχετικό. Διαφορετικά, λυπάμαι αλλά δεν έχει πλέον νόημα να συνεχίσουμε αυτού του είδους τη συζήτηση.

    Εννοώ, πως έιμαστε για τα καλά, εκτός θέματος.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νικαετός : 19-05-07 στις 01:29.

  12. #117
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    9(dB) / 22(dB)
    Καλό βράδυ παιδιά. Έχουμε και κάποια ηλικία.
    Νικαετέ συγνώμη αν ξεφύγαμε αλλά .........

  13. #118
    Το avatar του μέλους original21paul
    original21paul Guest
    δηλαδη εγω που ειχα προηγουμενο παροχο τη forthnet και ειχα πολλα προβληματα θα πρεπει απο το πρωι μεχρι το βραδυ να βριζω τη forthnet????αυτο δεν θα το εκανα σε καμια περιπτωση γιατι δεν με χαρακτηριζει ως ανθρωπο!οταν ειχα τα παραπονα μου με τον προηγουμενο παροχο μου τα ελυνα με τον ιδιο και δεν περιμενα να λυθουν δια μαγειας απο μονα τους!οταν εξακολουθουσαν να υπαρχουν πολυ απλα σηκωσα το ακουστικο μου εκανα μια ωραιοτατη αιτηση διακοπης και ας ειχα προπληρωσει το πακετο και την εκανα με ελαφρα!!!!τωρα που ειμαι στην ΟΝ(αιτηση 5\4,ενεργοποιηση 27\4)τα οποια παραπονα εχω τα μοιραζομαι και με ολο το φορουμ αλλα και με τους υπευθηνους για τα προβληματα!!δεν προκειται να κατσω να κλαιω τη μοιρα μου για τα οποια προβληματα(ειναι πολλα)αλλα θα προσπαθησω να τα λυσω με οποιο τροπο περναει απο το χερι μου και στο τελος τελος ο μονος που εχει πολλα να χασει ειναι η ON και οχι ο καταναλωτης!!!!!αυτα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος original21paul : 19-05-07 στις 01:38.

  14. #119
    Το avatar του μέλους erateinos
    erateinos Guest
    Με αυτά και με αυτά έχασα το Ολα7 στο on rec (εσύ φταις) .
    Ευτυχώς που είναι αργά και δεν μας έκοψε το αντίστοιχο ΕΣΡ
    Για όσους δεν κατάλαβαν ευχαριστούμε τον μέγα χορηγό .
    άντε γεια




  15. #120
    Το avatar του μέλους Avesael
    Avesael Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Takerman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι ειμαι δυσαρεστημένος απο την ΟΝ το έχω γράψει πολλές φορές σε άλλα νήματα (με το πιο πρόσφατο εχθές). Έχω μπεί σχεδόν σε όλα τα νήματα που αφορούν τους εναλλακτικούς και διαβάζω τις εμπειρίες του καθενός για να έχω μια εικόνα με το τι συμβαίνει. Ουδέποτε πόσταρα σε άλλο νήμα πλην της ΟΝ γιατί δεν έχω προσωπική εμπειρία και γιατί θα έλεγα για να έλεγα. Αν αυτό είναι σφάλμα για μερικούς πάω πάσο. Εδώ καθημερινά γίνεται παρέλαση απο κόσμο που δεν έχει ΟΝ και ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του. Προχθές έγραψα στο φίλο τον zatast να μη παίζει με τον πόνο μας και μου διαγράψατε το μύνημα.
    Μερικοί (ελάχιστοι) είναι ευχαριστημένοι και καλά κάνουν. Μπορεί να φαίνεται οπαδιλίκι εν μέρει αλλά αν είναι κάποιος ευχαριστημένος τι να κάνουμε? επειδή εμείς δεν είμαστε πρέπει να μην είναι ούτε αυτός?
    Takerman έγραψες!

Σελ. 8 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τελικά Αξίζει ή 24/1;
    Από hercules_j στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-08, 23:47
  2. αξιζει τελικα?
    Από hydro στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-07, 11:18
  3. αξιζει τελικα???
    Από stratos77 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-05, 10:45
  4. ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ?
    Από isp στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-08-03, 21:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας