Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    16-07-2007
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    15997/1023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
    Νεος στο φορουμ και στα προβληματα....

    Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με το μελος dd68( δεν μπορω να στειλω ουτε να λαβω φαξ) και ειμαι εδω και μερικες μερες πελατης, εχω ενημερωσει σχετικα το τ. τμημα, αλλα οι απαντησεις που εχω λαβει δεν λυνουν κανενα προβλημα και περιμενω ακομη νεα ενημερωση.

    Σημειωνω δε οτι εχω το HP offijet 4315 ολοκαινουργιο με δευτερη γραμμη ΟΤΕ σε αλλο δωματιο, σπιτι , στελνω κανονικα με το δικο σας ST780 ,τιποτα ακομη....μια εβδομαδα αναμονη και βλεπουμε...ή μηπως καλο φθινοπωρο;

    Επισης προχθες το αργα το βραδυ (02:45) που σηκωθηκα για τουαλετα ειδα οτι δεν ειχα καν τηλφωνο και ολα ηταν νεκρα....φαντασου δηλαδη να συμβει κατι και να σε ψαχνουν στο σπιτι σου αργα...δεν θελω ουτε καν να το σκεφτομαι!


  2. #2
    Το avatar του μέλους Netone2
    Netone2 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nasos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νεος στο φορουμ και στα προβληματα....

    Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με το μελος dd68( δεν μπορω να στειλω ουτε να λαβω φαξ) και ειμαι εδω και μερικες μερες πελατης, εχω ενημερωσει σχετικα το τ. τμημα, αλλα οι απαντησεις που εχω λαβει δεν λυνουν κανενα προβλημα και περιμενω ακομη νεα ενημερωση.

    Σημειωνω δε οτι εχω το HP offijet 4315 ολοκαινουργιο με δευτερη γραμμη ΟΤΕ σε αλλο δωματιο, σπιτι , στελνω κανονικα με το δικο σας ST780 ,τιποτα ακομη....μια εβδομαδα αναμονη και βλεπουμε...ή μηπως καλο φθινοπωρο;

    Επισης προχθες το αργα το βραδυ (02:45) που σηκωθηκα για τουαλετα ειδα οτι δεν ειχα καν τηλφωνο και ολα ηταν νεκρα....φαντασου δηλαδη να συμβει κατι και να σε ψαχνουν στο σπιτι σου αργα...δεν θελω ουτε καν να το σκεφτομαι!


    Αγαπητέ nasos75,

    Αντιμετωπίζουμε αυτή τη στιγμή πρόβλημα με το FAX. Έχουμε επικοινωνήσει με τον κατασκευαστή και αναμένουμε επίσημη απάντηση και λύση του προβλήματος. Είναι ένα πρόβλημα το οποίο προέκυψε αφού είχαν γίνει όλες οι δοκιμές και είχαμε διαπιστώσει ότι το FAX λειτουργεί κανονικά.

    Θα έχουμε σύντομα απάντηση επάνω σε αυτό το θέμα.

    Φιλικά,
    Net One

Παρόμοια Θέματα

  1. Να πω και εγω το προβλημά μου
    Από geolamia στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-07, 09:41
  2. Πρόβλημα με φαξ
    Από dd68 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-07, 13:05
  3. ΦΑΞ ΚΑΙ CABLETV.
    Από aris60 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-07, 17:50
  4. Πρόβλημα Φιλτρου με ΦΑΞ
    Από Varvaros- στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-04, 10:38
  5. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-03, 07:55

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας