Σελ. 41 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 213136394041424346 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 601-615 από 700
  1. #601
    Εγγραφή
    16-07-2020
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ χρειάζομαι περισσότερες πληροφορίες.. τα μοντέλα των switch που είναι ενδιάμεσα μέχρι το ER αν και λίγο που το ψάχνω υπάρχει λίγος πόνος στο vlan/wan κομμάτι στο ER.... αλλά κάπως θα τη βρούμε την άκρη.

    Μήπως να ανοίξεις ένα νέο νήμα γιατί είμαστε offtopic εδώ? κάντο και στείλε μου ΠΜ να το δούμε εκεί από την αρχή, γράψε τι έχεις από συσκευές και τι είναι συνδεδεμένο που και πως....
    Άνοιξα νέο θέμα (εδώ). Έχω αγοράσει ότι χρειαζόμουν (πιστεύω) για να αλλάξω το ER605 σε OPNsense αλλά ακόμα δεν κάθισα να ασχοληθώ..

  2. #602
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Πύργος (Δάφνη πολύυυυ παλιά!!!)
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    *Μάλλον Βιβό...
    Μου δίνουν 100€ το ZTE mf289f (vodafone branded). Αλλά τόσο βρίσκω και το mikrotik hAP ax lite LTE6, και λίγο παραπάνω το GLinet Spitz (GL-X750V2).
    Προς το παρόν δεν έχω υποστήριξη 5G στην περιοχή οπότε δεν το κοιτάζω. Σκέφτομαι να κόψω την ftth (έληξε η σύμβαση) και να παίξω με LTE, καθώς μου παρέχει πακέτο cosmote unlimited η δουλειά οπότε θα μου έρχεται δωρεάν.
    Οπότε το use case είναι να αντικαταστήσει και το Speedport, θα πάρει επάνω 2 unifi access points και θα δουλεύει και σαν router. Για το τελευταίο έχω μια προτίμηση στο mikrotik που έχει και 1000ρες ethernet, αλλά σαν LTE modem κάνει τίποτα; Το budget εκεί κοντά στο 100ρικο μην μου πείτε για Chateau και LHGG ξέρω!
    www.paniliakos.net (πάει το έχω εγκαταλείψει εδώ και χρόνια) -Πυργολέ ολέ Ομαδάρα μου τρελαίνομαι!

  3. #603
    Εγγραφή
    02-05-2020
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik Chateau 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mechpanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου δίνουν 100€ το ZTE mf289f (vodafone branded). Αλλά τόσο βρίσκω και το mikrotik hAP ax lite LTE6, και λίγο παραπάνω το GLinet Spitz (GL-X750V2).
    Προς το παρόν δεν έχω υποστήριξη 5G στην περιοχή οπότε δεν το κοιτάζω. Σκέφτομαι να κόψω την ftth (έληξε η σύμβαση) και να παίξω με LTE, καθώς μου παρέχει πακέτο cosmote unlimited η δουλειά οπότε θα μου έρχεται δωρεάν.
    Οπότε το use case είναι να αντικαταστήσει και το Speedport, θα πάρει επάνω 2 unifi access points και θα δουλεύει και σαν router. Για το τελευταίο έχω μια προτίμηση στο mikrotik που έχει και 1000ρες ethernet, αλλά σαν LTE modem κάνει τίποτα; Το budget εκεί κοντά στο 100ρικο μην μου πείτε για Chateau και LHGG ξέρω!
    Έχω το hap lite ax lte6 είναι πολύ καλό. Κάνει CA με μια μπάντα συν δηλαδή και την κυρία έχεις 2 σύνολο. Πιάνει μέχρι 300mbps θεωρητικά εγώ έχω δει μέχρι και 120 αλλά δεν έχω καθόλου καλό σήμα εκεί που το έχω. Νομίζω θα σου κάνει μια χαρά. Ήταν κυκλοφόρησε είχε αρκετά θέματα σταθερότητας όπως πχ μετά από 3 εβδομάδες απλά δεν είχε Ίντερνετ κλπ αλλά με τις ενημερώσεις και στο ros και στο modem έφτιαξαν όλα. Ναι πολύ καλό το ότι έχει 4 θύρες gigabit αλλά να ξέρεις WiFi 6 έχει μόνο στα 2,4ghz δηλαδή δεν εκπέμπει καθόλου 5ghz Αρα θα χρειαστείς τα UniFi ap για αυτό. Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος

  4. #604
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Πύργος (Δάφνη πολύυυυ παλιά!!!)
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    *Μάλλον Βιβό...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristostsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω το hap lite ax lte6 είναι πολύ καλό. Κάνει CA με μια μπάντα συν δηλαδή και την κυρία έχεις 2 σύνολο. Πιάνει μέχρι 300mbps θεωρητικά εγώ έχω δει μέχρι και 120 αλλά δεν έχω καθόλου καλό σήμα εκεί που το έχω. Νομίζω θα σου κάνει μια χαρά. Ήταν κυκλοφόρησε είχε αρκετά θέματα σταθερότητας όπως πχ μετά από 3 εβδομάδες απλά δεν είχε Ίντερνετ κλπ αλλά με τις ενημερώσεις και στο ros και στο modem έφτιαξαν όλα. Ναι πολύ καλό το ότι έχει 4 θύρες gigabit αλλά να ξέρεις WiFi 6 έχει μόνο στα 2,4ghz δηλαδή δεν εκπέμπει καθόλου 5ghz Αρα θα χρειαστείς τα UniFi ap για αυτό. Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος
    Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση! Παραγγέλνω!
    www.paniliakos.net (πάει το έχω εγκαταλείψει εδώ και χρόνια) -Πυργολέ ολέ Ομαδάρα μου τρελαίνομαι!

  5. #605
    Εγγραφή
    06-08-2003
    Περιοχή
    Sofia, BG
    Μηνύματα
    3.314
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000MBPS
    ISP
    Mtel BG
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    Huawei
    Path Level
    Fastpath
    Εχει κανεις το cudy 5g? Ειναι καλο;

  6. #606
    Εγγραφή
    13-05-2004
    Περιοχή
    Thess
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Το ZTE MF298F ειναι Cat 20 , πολυ πιο γρηγορο απο τα επομενα 2 που ανεφερες. Ειναι ευκολο στην χρήση και απλο λογω vodafone firmware. Με το script μπορεις να κλειδωσεις και μπαντες .
    Τα άλλα δυο εχουν σαφως χαμηλοτερες ταχυτητες . Φυσικα το καθε σεναριο ειναι ξεχωριστο , αλλα ενδεικτικα στο σπιτι μου ειμαι συνηθως στην μιση ταχυτητα απο CAT19-20 σε Cat6. Me cat 6 εχω δει μια φορα και 180 , συνηθως 100 . Με το Cat20 εχω δει 280 αλλα συνηθως 200.
    Οποτε αν το χρησιμοποιησεις σαν μοντεμ μονο πανε στο πιο γρηγορο. Αν σε ενδιαφερει πιο εξελιγμενη χρηση σαν ρουτερ δωσε βαση στο λογισμικο

  7. #607
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    10.025
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    App για το κινητό έχει το παραπάνω ζτε;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mechpanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου δίνουν 100€ το ZTE mf289f (vodafone branded). Αλλά τόσο βρίσκω και το mikrotik hAP ax lite LTE6, και λίγο παραπάνω το GLinet Spitz (GL-X750V2).
    Προς το παρόν δεν έχω υποστήριξη 5G στην περιοχή οπότε δεν το κοιτάζω. Σκέφτομαι να κόψω την ftth (έληξε η σύμβαση) και να παίξω με LTE, καθώς μου παρέχει πακέτο cosmote unlimited η δουλειά οπότε θα μου έρχεται δωρεάν.
    Οπότε το use case είναι να αντικαταστήσει και το Speedport, θα πάρει επάνω 2 unifi access points και θα δουλεύει και σαν router. Για το τελευταίο έχω μια προτίμηση στο mikrotik που έχει και 1000ρες ethernet, αλλά σαν LTE modem κάνει τίποτα; Το budget εκεί κοντά στο 100ρικο μην μου πείτε για Chateau και LHGG ξέρω!
    Όταν λες σου δίνουν, σε συνδυασμό με κάποιο πακέτο κινητής;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #608
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Περιοχή
    Πύργος (Δάφνη πολύυυυ παλιά!!!)
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    *Μάλλον Βιβό...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων



    Όταν λες σου δίνουν, σε συνδυασμό με κάποιο πακέτο κινητής;
    Εννοώ ως μεταχειρισμένο.
    www.paniliakos.net (πάει το έχω εγκαταλείψει εδώ και χρόνια) -Πυργολέ ολέ Ομαδάρα μου τρελαίνομαι!

  9. #609
    Εγγραφή
    21-03-2006
    Περιοχή
    Μοσχάτο-Αθήνα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    350
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    καλησπέρα αν είναι εύκολο σε κάποιον να μου στείλει το script για το ZTE MF289F. Ευχαριστώ
    Semper Fi !!!
    Η Ευρώπη είναι ακόμα μακριά...

  10. #610
    Εγγραφή
    13-05-2004
    Περιοχή
    Thess
    Μηνύματα
    265
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Θα φτιαξεις εναν καινουργιο σελιδοδεικτη τον οποιο θα ονομασεις ZTE SCRIPT . Δεν εχει πολυ σημασια το ονομα . Ομως στην διευθυνση θα κανεις επικολληση το παρακατω σκριπτακι. Μετα οταν κανεις login μπορεις να πατησεις τον σελιδοδεικτη και θα σου βγαλει τις επιλογες.

    Κώδικας:
    javascript:ftb();function getStatus(){$.ajax({type:"GET",url:"/goform/goform_get_cmd_process",data:{cmd:"dns_mode,prefer_dns_manual,standby_dns_manual,network_type,mcc,mnc,rssi,rsrq,lte_rsrp,wan_lte_ca,lte_ca_pcell_band,lte_ca_pcell_bandwidth,lte_ca_scell_band,lte_ca_scell_bandwidth,lte_ca_pcell_arfcn,lte_ca_scell_arfcn,Z_SINR,Z_CELL_ID,Z_eNB_id,Z_rsrq,lte_ca_scell_info,wan_ipaddr,ipv6_wan_ipaddr,static_wan_ipaddr,opms_wan_mode,opms_wan_auto_mode,ppp_status,loginfo",multi_data:"1"},dataType:"json",success:function(e){for(signal=e,vars=["dns_mode","prefer_dns_manual","standby_dns_manual","mcc","mnc","rssi","network_type","wan_lte_ca","lte_rsrp","Z_SINR","rsrq","Z_CELL_ID","Z_eNB_id","lte_ca_pcell_bandwidth","lte_ca_pcell_band","lte_ca_scell_info"],a=0;a<vars.length;a++)window[vars[a]]=e[vars[a]];if(setgraph("rsrp",lte_rsrp,-130,-70),setgraph("rsrq",rsrq,-16,-3),enbid=Math.trunc(Z_eNB_id/256),plmn=mcc.toString()+mnc.toString(),$("#enbid").html(enbid),"22201"==plmn&&(plmn="2221"),"22299"==plmn&&(plmn="22288"),"22250"==plmn&&6==enbid.length&&(plmn="22288"),link_lte="https://lteitaly.it/internal/map.php#bts="+plmn+"."+enbid,$("#lteitaly").attr("href",link_lte),ca="ca_activated"==wan_lte_ca?"CA":"",mode="LTE_A"==network_type?'<span style="color:red">LTE_A</span>':network_type,$("#mode").html(mode),""!=lte_ca_scell_info){ca_v=lte_ca_scell_info.slice(0,-1).split(";"),ca_txt="";for(var a=0;a<ca_v.length;a++)d=ca_v[a].split(","),b=d[2],w=d[4],ca_txt+='<span style="color:red;">B'+b+"</span>(@"+w+"Mhz)+"}else ca_txt="";for(ca_txt=ca_txt.slice(0,-1),lte_ca_scell_info=ca_txt,lte_ca_pcell_band="B"+lte_ca_pcell_band,"manual"==dns_mode&&(dns_mode=prefer_dns_manual+" ,"+standby_dns_manual),dns_mode=dns_mode.replace(/,+$/,""),dns_mode='<span style="color:red;">'+dns_mode+"</span>",a=0;a<vars.length;a++)$("#"+vars[a]).html(window[vars[a]])}})}function err(e,a,n){alert("Communication Error"),console.log(e),console.log(a),console.log(n)}function setgraph(a,n,l,s){x=(n-l)/(s-l)*100,xs=String(x)+String.fromCharCode(37),e="#"+a+"b",$(e).width(xs),$(e).html(a+" : "+n),x<50?$(e).css("background-color","yellow").css("color","black"):(85<x?$(e).css("background-color","orange"):$(e).css("background-color","green")).css("color","white")}function ltebandselection(){var e=prompt("Please input LTE bands number, separated by + char (example 1+3+20).If you want to use every supported bands, write 'AUTO'.","AUTO");if(null!=(e=e&&e.toLowerCase())&&""!==e){var a=e.split("+"),n=0;if(all_bands="0x20080800C5","AUTO"===e.toUpperCase())n=all_bands;else{for(var l=0;l<a.length;l++)n+=Math.pow(2,parseInt(a[l])-1);n="0x"+n.toString(16)}$.ajax({type:"GET",url:"/goform/goform_get_cmd_process",data:{cmd:"wa_inner_version,cr_version,RD",multi_data:"1"},dataType:"json",success:function(e){ad=hex_md5(hex_md5(e.wa_inner_version+e.cr_version)+e.RD),$.ajax({type:"POST",url:"/goform/goform_set_cmd_process",data:{isTest:"false",goformId:"SET_LTE_BAND_LOCK",lte_band_lock:n,AD:ad},success:function(){$("#band").html('<span style="color:green;">OK</span>')},error:err})}})}}function setdns(){var a,e=(e=prompt("Please input 2 dns servers, separated by ","  (example 1.1.1.1,1.0.0.1).If you want to use PROVIDER settings, write 'AUTO'.","AUTO"))&&e.toLowerCase();null!=e&&""!==e&&(a=e.split(","),dns_mode="auto"===e?"auto":"manual",$.ajax({type:"GET",url:"/goform/goform_get_cmd_process",data:{cmd:"wa_inner_version,cr_version,RD",multi_data:"1"},dataType:"json",success:function(e){ad=hex_md5(hex_md5(e.wa_inner_version+e.cr_version)+e.RD),$.ajax({type:"POST",url:"/goform/goform_set_cmd_process",data:{isTest:"false",goformId:"ROUTER_DNS_SETTING",dns_mode:dns_mode,prefer_dns_manual:a[0],standby_dns_manual:a[1],AD:ad},success:function(){$("#band").html('<span style="color:green;">OK</span>')},error:err})}}))}function ftb(){$(".color_background_blue").css("background-color","#456"),$(".headcontainer").hide(),$("body").prepend('<style> #rsrq,#lte_rsrp,#rssi,#enbid,#Z_SINR,#Z_eNB_id,#lte_ca_pcell_band,#allowed,#a1,#a2{color:#b00;font-weight:strong;} .f{float:left;border:1px solid #bbb;border-radius:5px;padding:10px;line-height:2em;margin:5px;} .f ul{margin:0;padding:0;} .f ul li{display:inline;margin-right:10px;} #mode{margin-right:0 !important;} #enbid{font-weight:bold;text-decoration:underline;} .p{border:1px solid #ccc;width:auto;height:20px;} .v{height:20px;} .sb{padding:10px;border-radius:10px;display:inline-block;margin:10px 0 10px 10px;} .v{padding-left:20px;} </style> <div class="p"><div class="v" id="rsrpb"></div></div> <div class="p"><div class="v" id="rsrqb"></div></div> <div style="display:block;overflow: auto;"><div class="f"> <ul> <li><a style="font-weight:bolder;background-color: #448;color:white;padding: 10px;border-radius:10px;" onclick="ltebandselection()">SET</a></li> </ul> </div> <div class="f"> <ul> <li>RSRP:<span id="lte_rsrp"></span>dBm</li> <li>RSRQ:<span id="rsrq"></span>dB</li> <li>RSSI:<span id="rssi"></span>dBm</li> <li>SINR:<span id="Z_SINR"></span>dB</li></ul> </div> <div class="f"> <ul> <li id="mode">Che la banda sia con te! Miononno ♥</li> </ul> </div> <div class="f"> <ul> <li>ENB ID:<a id="lteitaly" target="lteitaly" href="#"><span id="enbid">#</span></a></li> <li>CELL ID:<span id="Z_eNB_id">#</span></li> <li>MAIN:<span id="lte_ca_pcell_band"></span>(<span id="lte_ca_pcell_bandwidth"></span>Mhz)</li> <li>CA:<span id="lte_ca_scell_info"></span></li> </ul></div><div class="f"> <ul><li><a style="font-weight:bolder;background-color: #448;color:white;padding: 10px;border-radius:10px;margin-right:10px;" onclick="setdns()">DNS MODE</a><span id="dns_mode"></span></li></ul></div> ')}signal="",version="3.0b",console.log("Code by Miononno - v"+version),console.log("type: signal"),window.setInterval(getStatus,2500);
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος euri : 26-02-24 στις 12:51. Αιτία: προσθήκη των [code] tags

  11. #611
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asteroulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    το παρακατω σκριπτακι
    Έχει σπάσει, έπρεπε να το βάλεις μέσα σε [code] tag.

  12. #612
    Εγγραφή
    21-03-2006
    Περιοχή
    Μοσχάτο-Αθήνα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    350
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asteroulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα φτιαξεις εναν καινουργιο σελιδοδεικτη τον οποιο θα ονομασεις ZTE SCRIPT . Δεν εχει πολυ σημασια το ονομα . Ομως στην διευθυνση θα κανεις επικολληση το παρακατω σκριπτακι. Μετα οταν κανεις login μπορεις να πατησεις τον σελιδοδεικτη και θα σου βγαλει τις επιλογες.
    Ευχαριστώ , δούλεψε ,όλα καλά !
    Semper Fi !!!
    Η Ευρώπη είναι ακόμα μακριά...

  13. #613
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.329
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παιδιά αυτό θα κάνει δουλειά? εμφανίστηκαν πολλά νέα κόλπα στο Ali για να βάλεις μοντεμ επάνω, το συγκεκριμένο είναι με 2.5gbit ethernet.. τώρα πως το ρυθμίζεις δεν ξέρω να πω την αλήθεια...

    https://www.aliexpress.com/item/1005...Cquery_from%3A
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  14. #614
    Εγγραφή
    02-05-2020
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik Chateau 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά αυτό θα κάνει δουλειά? εμφανίστηκαν πολλά νέα κόλπα στο Ali για να βάλεις μοντεμ επάνω, το συγκεκριμένο είναι με 2.5gbit ethernet.. τώρα πως το ρυθμίζεις δεν ξέρω να πω την αλήθεια...

    https://www.aliexpress.com/item/1005...Cquery_from%3A
    αυτό παίρνει μόνο quectel modem βλέπω, αν σκέφτεσαι να βάλεις αυτό που είχαμε πάρει μαζί με τον dalton. γιατί δεν φτιάχνεις εκείνο το mini pc?

    Σχεδόν όλα όσα βλέπεις στο εμπόριο δουλεύουν με usb και δεν ταιριάζουν φθηνά modem όπως αυτό που λέγαμε.

  15. #615
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.329
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristostsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό παίρνει μόνο quectel modem βλέπω, αν σκέφτεσαι να βάλεις αυτό που είχαμε πάρει μαζί με τον dalton. γιατί δεν φτιάχνεις εκείνο το mini pc?

    Σχεδόν όλα όσα βλέπεις στο εμπόριο δουλεύουν με usb και δεν ταιριάζουν φθηνά modem όπως αυτό που λέγαμε.
    Moυ έρχεται οσονούπω .... αλλά δεν αξιώθηκα ποτέ να πάρω μόντεμ μετά από το κάψιμο που έκανα... ψήνω έναν γνωστό άγνωστο εδώ μέσα να μου δώσει ένα x55 που έχει το dell laptop του μέσα να παίξω αλλά καταλήξαμε να του στείλω μάλλον ότι έχω και δεν έχω να ταλαιπωρηθεί εκείνος ας αναλάβει άλλος το R&D ....με το FWA710 έκλεισα σαν άντρας....
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 41 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 213136394041424346 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας