Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 65
  1. #16
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    Και γιατί δεν σταματάς τους πιτουροκέφαλους της ομάδας σου που φωνάζουν για "Μακεδονίες" τη στιγμή που δεν ξέρουν αν θα υπάρχουν σα κράτος αυριο;;; (και που δεν είναι φυσικά μακεδόνες αλλά βουλγαρο-σερβο-τσιγγάνοι)

    Όπως βλέπεις η χώρα που σε φιλοξενεί δεν έχει θερμόαιμους οπαδούς, ούτε κάνει εφόδους στον αγωνιστικό χώρο. Απλώς σιγο-τραγουδάει που και που κανα σύνθημα.

    Όσο για το παιδί του νεκρού ΕΛΛΗΝΑ καλύτερα να μη το πιάνεις στο στόμα σου. Μέγιστη ύβρις απο την αρχαιότητα να ασχολείσαι ή να "λυπάσαι" και καλά τα παιδια του νεκρού αντιπάλου σου.

    ........Auto merged post: iloxos added 16 Minutes and 47 Seconds later........

    Μερικά έξτρα και πληροφορίες:
    http://www.defencenet.gr/defence/ind...3275&Itemid=49
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iloxos : 07-12-07 στις 13:45.

  2. #17
    Το avatar του μέλους stelpas
    stelpas Guest
    Και γιατί δεν σταματάς τους πιτουροκέφαλους της ομάδας σου που φωνάζουν για "Μακεδονίες" τη στιγμή που δεν ξέρουν αν θα υπάρχουν σα κράτος αυριο;;; (και που δεν είναι φυσικά μακεδόνες αλλά βουλγαρο-σερβο-τσιγγάνοι)
    Με τα ελληνικα που ξερω δυσκολευομαι να βγαλω νοημα...

  3. #18
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    Router
    Netfaster IAD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iloxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα νμ είναι λαλακίες. Ούε το νερό ούτε ο αέρας έχει αξία και το ξέρετε.
    Έχει όμως το υπέδαφος. (πετρέλαιο, ουράνιο, "σπάνια" μεταλλα)
    Και το υπέδαφος σύμφωνα με τον διεθνή νόμο είναι ελληνικό
    Καλά αυτά τα περί υπεδάφους είναι κατά τη γνώμη μου μια εθνικιστική πιπίλα που δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα. Αν το υπέδαφος είχε κάποιο ενδιαφέρον οικονομικό αυτό θα είχε εκμεταλλευτεί προ πολλού. Το μόνο ενδιαφέρον που έχουν τα μίλια είναι εθνικιστικής δημαγωγίας και ψηφοθηρίας.

  4. #19
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από try Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά αυτά τα περί υπεδάφους είναι κατά τη γνώμη μου μια εθνικιστική πιπίλα που δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα. Αν το υπέδαφος είχε κάποιο ενδιαφέρον οικονομικό αυτό θα είχε εκμεταλλευτεί προ πολλού. Το μόνο ενδιαφέρον που έχουν τα μίλια είναι εθνικιστικής δημαγωγίας και ψηφοθηρίας.
    Η πρώτη έρευνα κρατική έγινε το 43 απο τους γερμανούς στην περιοχή του αγρινίου και βρήκαν πλουσιότατα κοιτάσματα πετρελαίου στα 3χιλ βάθος. Το βάθος είναι αντι-οικονομικό για άντληση. Περαιτέρω μελέτες έφεραν πετρελαικά κοιτάσματα στο βόρειο αιγαίο εντός των 6νμ στην περιοχή της θάσου και νοτιότερα στα 500-1000 μέτρα.

    Τα κοιτάσματα αυτά προσπάθησε να ερευνήσει η τουρκία με το σισμίκ το 87 και ο αριστερός-αντικαραβανάς παπαντρέου κόντεψε να στείλει το Δ ΣΣ στην ανατολική θράκη όπως ξέρεις. - έστειλε τελικά τον πρωθυπουργό της τουρκίας στο νοσοκομείο με καρδιακή συγκοπή...

    Μάλλον η πραγματικότητα αυτή σου διαφεύγει καθώς δεν θέλαμε σίγουρα πόλεμο εκείνη τη στιγμή (ελλάδα 1100 τανξ, 200 α/φ, 12 πλοία, 8 υ/β, 190,000 στρατό. τουρκία 4500 τανξ, 600 α/φ, 24 πλοία, 12 υ/β, 700,000 στρατό) οπότε κατα την άποψη σου πόλεμο θα κάναμε για το τίποτα...

    Νέα κοιτάσμα έχουμε βρει στην δειθνή ζώνη νοτίως της κύπρου εξ'ου και το κωλοφίλημα απο την ελλαδική και άλλες κυβερνήσεις στον τάσο παπαδόπουλο (ίσως τον μοναδικό έλληνα πολιτικό μετά το 74 και στις 2 πατρίδες)

    Στη νήσο λέρο έχουμε βρει κοιτάσματα κόκκινου υδράργυρου, καθώς και διάφορα άλλα 'περίεργα' μέταλλα στις γυρω νησίδες. Όλα είναι υπερ-σπάνια και χρησιμοποιούνται για την κατασκευή βομβών υδρογόνου. Στην θράκη και στην ανατολική μακεδονία υπάρχουν αρκετές ποσότητες ουρανίου.

    "Εθνικιστικά" πάντα το μόνο που με νοιάζει είναι η εκμετάλευση των κοιτασμάτων και η οικονομική ενίσχυση της χώρας μου σε τομείς που χρειαζόματε επειγόντος βοήθεια όπως στη παιδεία/ασφαλιστικό έστω και με συνεκμετάλευση.

    Καλύτερα μέλι με πολλούς παρά σκ@τά και μόνος μου.

    Πάντα "δημαγωγικά" όπως λες και "εθνικιστικά", δεν θέλω να μου κλέψουν ούτε γραμμάριο και ούτε σταγόνα.

    Προτιμώ να τα μοιραστώ!!!!

    Πάντως όπως και να έχει θα τα υπερασπιστώ απο οποιοδήποτε κλέφτη σίγουρα. Και σίγουρα δεν θα κατεβάσω τα παντελόνια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iloxos : 07-12-07 στις 16:02.

  5. #20
    Το avatar του μέλους stelpas
    stelpas Guest
    Πάντως όπως και να έχει θα τα υπερασπιστώ απο οποιοδήποτε κλέφτη σίγουρα. Και σίγουρα δεν θα κατεβάσω τα παντελόνια.
    Τς,τς,τς....Τι αντρας!!Πρεπει να τα εχουν κανει επανω τους οι Τουρκοι...

  6. #21
    Εγγραφή
    26-07-2005
    Περιοχή
    Η πιο γλυκιά πατρίδα είναι η καρδιά!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    692
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mach Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τη μια σε προβληματίζουν οι ζωές που χάνονται χωρίς λόγο και από την άλλη δε φαίνεται να σε πειράζει η έναρξη ππολέμου με έπαθλο 6 μίλια επιπλέον νερό.
    +1000

    Ένας νέος άνθρωπος έχασε τόσο άδοξα την ζωή του, και άφησε πίσω του οικογένεια, και συζητάμε για λίγα τετραγωνικά χιλιόμετρα γης.

    Θλίψη..
    Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι
    Το να γνωρίζεις τον εαυτό σου είναι δύσκολο, αλλά εύκολο να συμβουλεύεις τους άλλους

    Θαλής ο Μιλήσιος, 643-548 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος

  7. #22
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    Router
    Netfaster IAD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iloxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντα "δημαγωγικά" όπως λες και "εθνικιστικά", δεν θέλω να μου κλέψουν ούτε γραμμάριο και ούτε σταγόνα.
    Δημαγωγικά και εθνικιστικά, ναι, γιατί τα κοιτάσματα δεν έχουν καμία αξία λόγω ασύμφορης εξόρυξης. Αν υπήρχε όφελος θα κάναμε εξορύξεις και σε άλλα σημεία του Αιγαίου οπου δεν υπάρχει αμφισβήτηση.

  8. #23
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    Δεν σου απαντώ σε προσωπικές επιθέσεις όπως έκανες και σήμερα και χτες γιατί:

    1)ξέρω τί είσαι απο τις απόψεις σου στο "η μακεδονία δεν είναι ελληνική" που κόντεψες να μας φας με τις φιλοσκοπιανές σου απόψεις (εξ 'ου και ρίχνω το επίπεδό μου μερικές φορές για να σε πειράξω).
    Ξέρω επίσης τα νεύρα/όρια μου και σέβομαι τους φίλους που έχω στο φόρουμ και δεν θέλω να χάσουν το σεβασμό(ελπίζω) που έχουν για μένα.

    2)χειμώνας στο νήσι δεν παλεύεται. σε δικαιολογώ έτσι για τα παραλυρήματα σου χτες. τί να κάνεις αν γύρω βλέπεις μόνο 5 γέρους, 2 δέντρα, 1 σκύλο, τον παπά και ένα λάπτοπ;;;;
    πάντως μην κάθεσαι όλη μέρα στο πσ κάνει κακό στα μάτια και blogάρει τον εγκέφαλο απο το να σκεφτεί κάτι καλύτερο. καλή λύση είναι να πας βόλο καμιά βόλτα να βρεις κανά μωρό, να πιεις κανα ποτάκι, να μιλήσεις με κανα χριστιανό εκτός κάμερας κτλ.

    3)Όσο και να διαφωνώ με αυτά που λές (και διαφωνώ 200%) θέλω και να τα ακούω (κρίνω
    + σκέφτομαι = διευρίνω τις σκέψεις μου και τους ορίζοντές μου) και να υπερασπίζομαι το δικαίωμα σου να τα λες.

    Καλό απόγευμα και σκέψου λίγο την πρόταση μου για βόλο.


    ........Auto merged post: iloxos added 3 Minutes and 46 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από try Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημαγωγικά και εθνικιστικά, ναι, γιατί τα κοιτάσματα δεν έχουν καμία αξία λόγω ασύμφορης εξόρυξης. Αν υπήρχε όφελος θα κάναμε εξορύξεις και σε άλλα σημεία του Αιγαίου οπου δεν υπάρχει αμφισβήτηση.
    Μα φίλε μου αυτό δεν είπα;
    Μήπως στην θάσο που μπορούμε δεν τα έχουμε εξωρύξει;;;

    Δεν ξέρω ούτε εσυ όμως τί θα γίνει στο μέλλον. Γιατί σε ΗΑΕ και Κατάρ τα κοιτάσματα τελειώνουν, εξ 'ου και η κύπρος. ίσως σε 30 χρόνια πχ να εξωρύσουν απο ελλάδα...
    Πάντψς αν μίλαγα εθνικιστικά (όπως είδες έβαλα τη λέξη σε " ") δε θα πρότεινα συνεκμετάλευση.

    Καλύτερα να τρώμε εμείς και οι τούρκοι ΤΩΡΑ παρά οι αμερικάνοι μόνοι τους μετά τον 3ο βαλκανικό!!!

    ........Auto merged post: iloxos added 3 Minutes and 43 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hengeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1000

    Ένας νέος άνθρωπος έχασε τόσο άδοξα την ζωή του, και άφησε πίσω του οικογένεια, και συζητάμε για λίγα τετραγωνικά χιλιόμετρα γης.

    Θλίψη..
    Αν ήταν το χωράφι σου στο καρπενήσι ή το σαλόνι απο το σπίτι σου θα ήθελα να σε δω...

    Άδοξα χάνεσαι απο μηχανάκια και μαστούρα και όχι πάνω στη δουλειά/καθήκον σου με τηλεγραφήματα απο πρωθυπουργούς και χιλιάδες μυνήματα απο πολίτες μέχρι και σε τεχνολογικά φόρουμ...

    Δεν υποστηρίζω τον πόλεμο απλά φυλάω τα ρούχα μου.

    Πάντα ειρήνη, πάντα πολιτική και διάλογο, πάντα εξέλιξη και παιδεία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iloxos : 07-12-07 στις 17:06. Αιτία: auto merged post

  9. #24
    Το avatar του μέλους stelpas
    stelpas Guest
    χειμώνας στο νήσι δεν παλεύεται. σε δικαιολογώ έτσι για τα παραλυρήματα σου χτες.
    .
    ....Ευχαριστω



  10. #25
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παντως - και περα απο τις καθε ειδους αναλυσεις - και οσο οδυνηρος και αν ειναι ο χαμος ενος Ελληνα, ανθρωπου, στρατιωτη μας αν το δουμε το θεμα ψυχρα δεν θα ειναι παρα αλλο ενα επεισοδιο στον ψυχρο πολεμο που διεξαγεται μεταξυ Ελλαδας - Τουρκιας απο το '74.

    Η μηπως απο το ' 30 ?

  11. #26
    Εγγραφή
    31-08-2004
    Περιοχή
    Elbonia
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    HOL
    Router
    CellPipe 7130
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iloxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρισυ σε άσκηση της RAF 2 Tornado ADV πέρασαν τον εθνικό εναέριο χώρο της γαλλίας των 12νμ στον ατλαντικό.
    Ο Γάλλος ΑΤΑ πήρε τηλ τον αντίστοιχο του βρετανό τηλ και του είπε οτι αν ξαναμπεί βρετανικο Α/Φ θα καταριφθεί..
    και η πηγή σου είναι...?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Οβελίξ : 07-12-07 στις 19:56.
    Αν έχεις γράψει τα περισσότερα μηνύματα σε ένα thread, ήρθε η ώρα να σταματήσεις.

  12. #27
    Το avatar του μέλους 21century
    21century Guest
    Οχι μόνο αυτό που αναφέρθηκε ότι 'Και το υπέδαφος σύμφωνα με τον διεθνή νόμο είναι ελληνικό' αλλά οι διεθνοί κανόνες ορίζουν ως όριο τα 12 ναυτικά μίλια ακόμα και στα νησιά μας και το εναέρριο χώρο. Αλλά αυτό δεν συφμέρει του Τούρκους για 2 λόγους. Πρώτον για επεκτατικούς λόγους και άρνηση διεθνών συνηθκών επίτηδες- θυμίζω ότι άλλοτε θυμούνται την Συνηθήκ της Λωζάννης που μαθαμε στο σχολείο και άλλοτε όχι- οπότε προσπαθουν να δημιουργήσουν τις λεγόμενες γκρίζες ζώνες οι οποίες στην ουσία δεν υφίσταται βάση του διεθνούς δικαίου αλλά οι 'γείτονες' έχουν δικό τους δίκαιο που είναι τελείως ζαβό και 2ον στο Αιγαίο η φασαρία γίνεται ακριβώς για το υπέδαφος. ΕΠειδή όπως ξέρουμε υπάρχουν μεγάλες ποσότητες πετρελαίου.
    Τελικα η Ελλάδα και η εδαφική της ακεαραιότητα είναι αδιαπραγμάτευτη από όλες τις πλευρές.

  13. #28
    Εγγραφή
    31-12-2004
    Περιοχή
    LAW@AUTH
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    15.142/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
    Router
    speedtouch 530v6
    SNR / Attn
    7(dB) / 19(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21century Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι μόνο αυτό που αναφέρθηκε ότι 'Και το υπέδαφος σύμφωνα με τον διεθνή νόμο είναι ελληνικό' αλλά οι διεθνοί κανόνες ορίζουν ως όριο τα 12 ναυτικά μίλια ακόμα και στα νησιά μας και το εναέρριο χώρο. Αλλά αυτό δεν συφμέρει του Τούρκους για 2 λόγους. Πρώτον για επεκτατικούς λόγους και άρνηση διεθνών συνηθκών επίτηδες- θυμίζω ότι άλλοτε θυμούνται την Συνηθήκ της Λωζάννης που μαθαμε στο σχολείο και άλλοτε όχι- οπότε προσπαθουν να δημιουργήσουν τις λεγόμενες γκρίζες ζώνες οι οποίες στην ουσία δεν υφίσταται βάση του διεθνούς δικαίου αλλά οι 'γείτονες' έχουν δικό τους δίκαιο που είναι τελείως ζαβό και 2ον στο Αιγαίο η φασαρία γίνεται ακριβώς για το υπέδαφος. ΕΠειδή όπως ξέρουμε υπάρχουν μεγάλες ποσότητες πετρελαίου.
    Τελικα η Ελλάδα και η εδαφική της ακεαραιότητα είναι αδιαπραγμάτευτη από όλες τις πλευρές.
    ΕΙΝΑΙ και δικαίωμα της τουρκίας η επέκταση των 12νμ που λέει το διεθνές δίκαιο όσο και δικό μας δικαίωμα, ωστόσο δεν μας φτάνει το Αιγαίο


    Το διεθνές δίκαιο σε αυτή την περίπτωση δεν έχει κανονιστική ισχύ εναντι πάντων, αλλά ενθαρρύνει την επέκταση μόνο υπο το πρίσμα της αμοιβαιότητας των όμορων κρατών. (και εδώ και η τουρκία και εμείς δεν τα βρίσκουμε όποτε κάνουμε σαν τα κοκόρια μέχρι να υποχωρήσει κάποιος)

  14. #29
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Η μη επεκταση στα 12 νμ δεν γινεται οχι για τον φοβο των Τουρκων, που φυσικα και εχουν προβλημα, αλλα γιατι δεν μας "παιρνει" γενικως αλλα και διεθνως. Αν επεκταθουμε , το Αιγαιο θα καταστει κλειστη λιμνοθαλασσα και τοτε ουτε οι Ρωσοι - Ουκρανοι αλλα ουτε και οι Αμερικανοι - Βρετανοι θα μπορουν να περνουν καθως δεν θα υπαρχουν πλεον Διεθνη υδατα.

    Αποτελεσμα ? Κοβονται ολοι οι ναυτικοι διοδοι απο την Μεσογειο προς τη Μ. Θαλασσα και πισω και καταργειται και η σημασια των στενων τα οποια τελουν υπο Διεθνη εποπτεια. Οι Τουρκοι απλως τα διαχειριζονται οπως εκανε και ο Παναμας μεχρι τοτε που ο Νοριεγκα ( για αλλους λογους ) τα εκλεισε και προκαλεσε την επεμβαση και την πτωση του.

    Το θεμα δεν ειναι απλος διμερες, αλλα διεθνες.

    @frodo

    Νομιζω πως τα νησια εχουν πλεονεκτημα εναντι της ξηρας. Αρα το Αιγαιο θα γινει Ελληνικο.

    ........Auto merged post: 29gk added 31 Minutes and 40 Seconds later........

    Απο το ΑΝΤΙ

    http://www.blog.anti.gr/

    Ξέρετε γιατί βρήκαν οι Τούρκοι πρώτο το σωρό του άτυχου πιλότου του F-16; Επειδή τα πανάκριβα αεροσκάφη, που θα πληρώνουν και τα τρισέγγονά μας, δεν διαθέτουν σύγχρονους πομπούς εντοπισμού του πιλότου, αφού εκτιναχθεί από το μαχητικό. Γι αυτό και βρήκε πρώτη τον άτυχο πιλότο μια τουρκική φρεγάτα και τον παρέδωσε στο Ελληνικό Πολεμικό Ναυτικό. Το ελληνικό F-16 είχε στον εξοπλισμό του δυο πομπούς προσδιορισμού της θέσης του πιλότου ξεπερασμένης τεχνολογίας. Ο ένας, ενσωματωμένος στο κάθισμα, όταν εκτινάχθηκε εξέπεμψε για μερικά δευτερόλεπτα και σταμάτησε. Ο δεύτερος, ο οποίος ενεργοποιείται χειροκίνητα, δεν στάθηκε δυνατόν να τεθεί σε λειτουργία, γιατί ο πιλότος ήταν ήδη νεκρός. Γιατί δεν υπήρχαν σύγχρονοι πομποί, που ενδεχομένως θα έσωζαν την ζωή του πιλότου; Επειδή ο διαγωνισμός που έγινε το 2005 για την προμήθεια νέων πομπών «κόλλησε», όταν η επιτροπή αξιολόγησης έκρινε ακατάλληλους εκ των υστέρων τους πομπούς που πρόσφερε η μειοδότρια εταιρεία. Έτσι αυτή προσέφυγε στα δικαστήρια και το θέμα εκκρεμεί από τότε ! Και δυο τινά μπορεί να συμβαίνουν: Είτε πρόκειται για μια ακόμα σύγκρουση συμφερόντων, είτε για απίστευτη γραφειοκρατία και ανικανότητα στον πιο κρίσιμο κλάδο των ελληνικών Ενόπλων Δυνάμεων.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 29gk : 07-12-07 στις 20:34.

  15. #30
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    τα συλληπητηρια στην οικογενια του και μια μεγαλη θληψη που εχασα εναν μοναδικο φιλο
    εναν μαχητη που συχνα ηθελε να ξεπερασει τα ορια του επεσε και απεβιωσε απο το ιδιο μηχανημα που αγαπησε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giannhs1984 : 07-12-07 στις 22:39.

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-08, 19:14
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-12-07, 08:06
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-06, 17:05
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-05, 23:29
  5. Υπέρ της TELEDOME τα ασφαλιστικά μέτρα
    Από aesir στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-04, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας