Σελ. 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 38111213
Εμφάνιση 181-183 από 183
  1. #181
    Εγγραφή
    02-08-2010
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Path Level
    Interleaved
    Επίσης απαράδεκτοι κάτι πιτσιρικάδες που έχουν ήδη σπάσει πόδι και οδηγάνε με το γύψο το μηχανάκι. Έλεος

  2. #182
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    σερνεται
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    δε ξερω
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από frap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναλυτής/Προγραμματιστής, μπορντώ (το προηγούμενο μπλε), Ford Focus (πριν Polo 16V), εργοστατιακά και η γυναίκα μου κοίμιζε το παιδί μέσα.
    Οφ τοπικ
    Μιας και εγραψες για μωρο μεσα στο αμαξι, δε θα ξεχασω ενα τυπο με Impreza WRX που του ειχε αλλαξει την παναγια μεσα εξω. Και πηγαινε παντου με τις παντες. Το μωρο στο καθισμα κοιμοταν παντα σα να μη τρεχει τιποτα.

    Ειμαι στο δρομο αρκετες ωρες καθε μερα και βλεπουν τα ματια μου αρκετα αυτοκινητα να ξεκινουν με κοκκινο, καποια αλλα να κλεινουν παντα λωριδες κυκλοφοριας διοτι το ετερο φαναρι που στριβει ειναι κοκκινο, τριπλοπαρκαρισματα(το διπλοπαρκαρισμα ειναι κιτς), αυτοκινητα που πηγαινουν με ενα κιλινδρο λιγοτερο(χαρακτηριστικος ηχος), ξεφουσκωτα λαστιχα, χωρις φωτα η με καμμενα ολα τα φωτα το βραδυ.

    Αλλα δε φταινε τα οχηματα. Φταινε οι Ελληνες οδηγοι που ειναι επικινδυνοι.
    Ελληνας οδηγος = αναισθητος διοτι δεν εχει σχεδον ποτε αισθηση του τι συμβαινει γυρω του και γαιδαρος διοτι δε σεβεται κανεναν. Κινητο οδηγηση καφε και τσιγαρο ενω την ιδια ωρα παρκαρουμε σε θεση ΑΜΕΑ. Να μη ξεχασω, τα σκουπιδια παντα στο δρομο. Το τι χαρτομανι εχω φαει την ωρα της οδηγησης δε περιγραφεται.

    Προσπαθω να τηρω και τα παραπανω οσο μπορω. Οσον αφορα το πρωτο, παντα εχω ανοιχτο παραθυρο για να ακουω τι γινεται στο δρομο. Αλλα αυτο με τον καφε και το τσιγαρο να πω τη μαυρη μου αληθεια, το κανω και γω. Το κινητο εκανε χωρο στο bluetooth.

    Οσον αφορα το δευτερο:
    Ετυχε προχτες βραδυ να πετυχω αναπηρικο αυτοκινητο μπροστα μου που εκλεισε το δρομο για να βαλουν μεσα τον ανθρωπο. Ε τους πηρε κανενα πενταλεπτο γεματο και μου ζητουσαν συνεχως συγνωμη. Βεβαιως δε βιαζομουν, αλλα και βιαστικα να ειχα, παντα σεβασμος στα εμποδιζομενα ατομα.
    Τα περιστατικα ειναι ενδεικτικα, οι λεξεις ομως περιγραφουν απολυτα.
    Τελοσπαντων υπομονη, θα γινομε καποτε Ανθρωποι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aglaisma : 19-03-11 στις 05:38.
    less than 20Hz
    -2dB right 0dB left

  3. #183
    Εγγραφή
    10-10-2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.631
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    20Mb/4Mb
    ISP
    GR Telecom
    Router
    PowerBeam M5-300
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης απαράδεκτοι κάτι πιτσιρικάδες που έχουν ήδη σπάσει πόδι και οδηγάνε με το γύψο το μηχανάκι. Έλεος
    θα το έκανα και αυτό αλλά δεν βρήκα ευκαιρία , είχα παίξει μπάλα, βόλεϋ αν και με το ζόρι αφού μου απαγόρευαν. Όσο για σκάλες δεν υπάρχει συζήτηση σίφουνας βεβαία είχα γύψο σε όλο το μήκος του ποδιού και ήταν σχετικά δύσκολα να κανείς ποδηλατώ


    Νομίζω αν κάναμε όπως η Φινλανδοί να χρειάζονται 3 χρόνια για δίπλωμα και οχι 3 μήνες τότε θα ήταν καλύτερα αλλά δύστυχος το λάδωμα πέφτει βουνό.

    Ένας φίλος αν και είναι καλύτερος οδηγός απο εμένα κόπηκε και στην 2η λάδωσε ένα 200αρι εγώ βεβαία με εμπειρία 5 ετών σιγά μην δώσω 200€ σε 2 βλήματα που τους έβλεπα πίσω και στα ματιά τους είχαν €€€€€€€€€€€ οτι και να προσπάθησαν δεν κατάφεραν βεβαία ήμουν έτοιμος να κατέβω και να τους κάνω μαύρους στο ξύλο . ακόμα και 2 άλλοι φίλοι που είναι drivers περάσαν χωρίς λάδωμα

    ΛΑΔΊ ΛΆΔΩΜΑ ΛΑΔΊ ΛΆΔΩΜΑ

Σελ. 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 38111213

Παρόμοια Θέματα

  1. Εναλλακτικοί οδηγοί για GeForce και Audigy
    Από hellenicsun στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-08, 16:06
  2. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-07, 10:21
  3. 5700 Go Οδηγοι και ασυμβατοτητες
    Από OrderlordTank στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-05-07, 14:59
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-05, 10:48
  5. Οδηγοί και Ζωδιακός Κύκλος
    Από dantouan στο φόρουμ The fun section...
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-05, 11:42

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας